Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 423 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8504969 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Yahu macin stresiyle , Sicakligiyla olur bu tur olaylar , Her takimda oluyor bu elektriklenmeler

Soyunma odasında öpüşüp barışırlar olur biter al buda Kanıtı

Ne kadar buyutuyorsunuz bu tarz şeyleri
Ya sorma ne guzel diklendiler iste, hirstan

Hemen linc etmeye basladilar

Gecen sene tolgay olcaya kafa atmadi mi idmanda. Objektif olun diyorum

Mac sonu tartismak, itis kakis bir tarafta obur tarafta olcay ile tolgay gerginligi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@mylife1903 abi bu nedir allasen? Atiba ve saçmasapan bir adamdan bahsediyoruz, Atiba'ya atıyorsun suçu. Bravo(!)
Sacma sapan bir adam ?

Neyse bisey yazmiycam bu sefer bu mesaji ozelikkle Moderatore rapor edeceğim

Ben tepki verip ceza alacağıma , Sikayet edeyim siz Ceza alin :bandit:
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 00:06:17 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

@tangaz bir igneciye goturse onuniki maca kendine gelir

@mylife1903 abi biz zamanında söledik de bize geldiği için anında adı way dopinciymiş ya laa die anılır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Saçma sapan adam? Beşiktaşın futbolcusu hakkında düzgün konuş!
Hic ugrasip da tartismaya girip Ceza alma kardesim , direk MODERATORE rapor et , O ceza alsin

Çevrimdışı 38life

Maçın 90 dakikasını tekrar seyredeyim dedim. Uyuklamaya başladım. Bu nedir yav.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Sacma sapan bir adam ?

Ispiyonlamayin birbirinizi yaaa, alismayin su jurnalleme olayina. Abdulhamit donemi gibi herkes birbirini jurnallayacak sonra forumda.

Mac sonrasi siniri herkese oluyor
Ben sampiyonluk macinda karijmaya kufur edip ban yemistim de mac sonu gun cezasini saat cezasina cevirip kutlamalara katmislardi beni.

Ispiyon iyi bisi degil, ispiyonlamayin birbirinizk herkes besiktasin iyiligini istiyor

Çevrimdışı tangaz

bu arada bu rotasyon işlerini sakatlık vb olmadıkça minimize edip ideal tertiple oynamaya başlamak lazım lig şakaya gelmez...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

Sevgili Başkanım; Siz bu satırları okurken ben çok uzaklarda hala gol atamıyor olacağım, lütfen beni kiralayın."

:D

Ben atibaya suc atmiyorum, herkes sucluyu bulmus zaten iki tane adam tartisiyor ikisi de neredeyse ayni yasta, tartisirlsr olayin ic yuzu bilinmeden olagan supheli olanin idam edilmemesi lazim. Atiba da agzi laf yapan adam diyorum o da bisiler soylemistir. Adrenalin, testesteron tartisma olur. Siz bu futbolcular antremanlarda hic birbirine sert girmiyor,mitis kakis olmuyor mu saniyorsunuz?
Halisaha macinda bile nasil tartisiyorsunuz sonlarda, ayni sey fazla buyutulmemeli boyle olaylar.

Atiba hakli diye bisi yok ya da karijma haksiz buyuk ihtimal birbirlerini yanlis anlamislardir.
Ya Dunyada hangi takimda olmuyor boyle tartismalar?

Mac stresi , gerginligi ile olur boyle seyler sanki tekme tokat kavga ettiler , Alt yarafi tartisiyorlar ne var bunda ? Ne kadar seviyorlar pireyi Deve yapmayi ?

Asmak , Kesmek , Linc etmeler falan..

Ulan renkli basin bile bu kadar dusmanlik beslemez ve boyle ithamlarda bulunmaz

Birazcik kendinize gelin :busted_cop:

Çevrimdışı tangaz

Ispiyonlamayin birbirinizi yaaa, alismayin su jurnalleme olayina. Abdulhamit donemi gibi herkes birbirini jurnallayacak sonra forumda.

Ben sampiyonluk macinda karijmaya kufur edip ban yemistim de mac sonu gun cezasini saat cezasina cevirip kutlamalara katmislardi beni.

Ispiyon iyi bisi degil, ispiyonlamayin birbirinizk herkes besiktasin iyiligini istiyor

+1.903

Yok abi ugrasamam kimsyle

Cevap veriyoruz , Cezayi biz alıyoruz ondan sonra !

Ne gerek var ?

Ben ceza yiyecegime HAKARET eden yesin cezayi :busted_cop:

Çevrimdışı tangaz

Ya Dunyada hangi takimda olmuyor boyle tartismalar?

Mac stresi , gerginligi ile olur boyle seyler sanki tekme tokat kavga ettiler , Alt yarafi tartisiyorlar ne var bunda ? Ne kadar seviyorlar pireyi Deve yapmayi ?

Asmak , Kesmek , Linc etmeler falan..

Ulan renkli basin bile bu kadar dusmanlik beslemez ve boyle ithamlarda bulunmaz

Birazcik kendinize gelin :busted_cop:

bu işler kazanma hırsı ve yenilgiye tahammülsüzlüktür aslında ve iyi bir şeydir. kötü giderken kazanıp sarmaş dolaş çıkıp umursamayan bir kare mi yoksa bu tartışma karesini mi istersin die sorulursa ben tartışmayı seçerim. olaya bu çerçeveden bakmak varken zarar vereni seçmemeliyiz...

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 abi biz zamanında söledik de bize geldiği için anında adı way dopinciymiş ya laa die anılır
Abi sorma direk yakalarlar bunu.

Gecen cati akiyor, ciktim baktim pislik icinde millet yatak falan koymus catiya, cagiridm polisi dedim kapatacam burayi, tamam dediler hop gittik merkeze dilekce yazacam, hemen okuze yattim dedim ben rusca yazamam sen yaz ben soylerim ahah
Bu arada narkoman getirdiler bir tame eroinman herif. Mudur soruyor bu ne
Adam benim degil hayatimda ilk defa goruyorum bu siringayi diyor
Mudur bana diyor bak bu iste senin komsu, o binada oturuyor,mcatiya siringa atarken gorduk eve girdik diyor
Sonra fotograf gosteriyorlar siringa kolunda bunun fotografini cekmisler yok bu montajjj, diye bagirdi kes herif

Beni gulme tuttu, yarildim guluyorum ulan dedim turk musun nesin, montaj diyor.

Ayni gg olayi abi klk ignesinde hop fotografla fikslerle valla

Yoo ben linc edilmesine karsiyim.
Karijmanin yaptigi top kayiplarinin birebir kopyalarini tolgay yapiyor, ona da tepki verin. Top kaybi yapip arkadan faul yapip sari kart goren tek karijma degil ki oguzhan da goruyor devamli. Ben cok objektif adamimdir, onyargili insanlari da hemen gorurum ve dogru elestiri icin yol gosteririm. Adam zaten kotu oynuyor ustelik iyi oynadiginda bile tabela yapan bir futbolcu degil ama takimda sankimhersey gulluk gulistanlik gibi adami linc etmeye gerek yok.

Hata yanlis yerde araniyor. Zaten bu mactan sonra kesik yiyecegi iki haftadir belli, senol gunes cat cat kesen bir hoca degil, once hocayi tanimak lazim. Simdi karijma milli takima gidecek arkadaslarindan geri kalacak 2-3 hafta zor oynar.

Her futbolcuya esit mesafede olmaliyiz bir ismail bir pektemek degilse.

Benfika macinda sacma sapan bir top kaptirdi, denilmeyen kalmadi
Kiev macinda aynisini tolgay yapti

Elestiride ve sevgide tutarli ve objektif olunmalidir.

Dok kisot yaptiniz beni be bu forumda. Azicik tutarli olun. En sevmedigim tip futbolcuyu koruma moduna sokacaksiniz, gomerken ismail gibi gomerim ama korurken daha iyiyimdir. Ustelik takimda bu kadar kotu varken cok kolay korumak futbolculari.
:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı mylife1903

bu arada bu rotasyon işlerini sakatlık vb olmadıkça minimize edip ideal tertiple oynamaya başlamak lazım lig şakaya gelmez...
Napoli maclarinda yapsinlar iste rotasyon

:D O daha mantikli abi.Tolganin kaptan oldugu yerde Fabrinin iki koluna takardim hatta.
:lol: :lol:

Çevrimdışı tangaz

quaresma konusu garip bi hal aldı sevenler çok aşırı savunuyor yerenler çok aşırı eleştiriyor. bunu kanaatinde yapan 2 kişi sanırım ekürim @mylife1903 ve benim sanırım. takımda rüzgarın oğlu kanatlar wardıda hoca onları kesip q7yi oynatsa hepimiz gömelim de yok işte yok napalım???

Gg konusunda hala supheliyim, beck kotu oyuncu degil tamam bir kafu degil ama ismail de degil cocuk. Gg biraz zor keser becki, ustelik benim gordugum azicik incelmis ve guclenmis beck iyi calisiyor herhalde.
GG nin ölüsü 2 Beck eder abi

Sakat sakat ciksin sahaya Beckten daha cok katki verir :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

bu işler kazanma hırsı ve yenilgiye tahammülsüzlüktür aslında ve iyi bir şeydir. kötü giderken kazanıp sarmaş dolaş çıkıp umursamayan bir kare mi yoksa bu tartışma karesini mi istersin die sorulursa ben tartışmayı seçerim. olaya bu çerçeveden bakmak varken zarar vereni seçmemeliyiz...
Teknik direktorler sever abi boyle olaylari. Antremanda da ortam kizisinca azicik devam ederler, millet birbirini sakatlamaya girmeye baslayinca bitirirler antremani. Ne oyle kiz takimi gibi antreman mi olur.
Ayni dunku dugun gibi kavgasiz, gurultusuz dugun oldu hala moralim bozuk,

Milyon eurolari kazanacak sonra hirslanacak birbirlerine girip kavga edecekler daha iyisi olamaz yahu

Ismael mesela hayatinda kavga etmez idmanda umrundami adamin dunya

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sacma sapan bir adam ?

Yapma boş ver o da benim Quaresmazede

Çevrimdışı Gokhan-

Sene sonu ipi göğüslediğimiz zaman Adriano'nun golü Şampiyonluk videolarının vazgeçilmez görüntülerinden biri olacak, aynı Bursa'ya deplasman'da attığımız gol gibi.

Ulan bu arada Cenk'in düşmesi aklıma geldikçe hala gülüyorum, Aboubakar resmen üstüne oynamış 11'de kendisine yer açılması için :)
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 00:25:11 Gokhan- ]
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı tangaz

:ishock: :busted_cop: :bandit: :evillol: :sevinc :halay: :money: :photo: :hosgeldin

walla benim kız yapıyor bu imojilerimsi şeyleri ben masumum. neşelenin yahuu öyle veya böyle yendik. öpüyorum sizleri iyi geceler

Çevrimdışı cursedofdragon

Gomez beni alın demiş ocak ayında :D

Başkanda işaret veriyor 2 dir :D

İnşallah devre arası geri alırız :D

Abi Hayatimda hic ispiyoncu biri degilim kimseyi de satmadim

Forumda da kimseyi Moderatore rapor etmem kolay kolay en fazla 2-3 kisiyi rapor etmisimdir oda renkli şüphemden dolayı veya agir hakaret eden kisilerdir , Bu da onlardan biri

Kullanilan kelimeler ipe sapa gelir kelimeler degil , FORUMUN ANA KURALI : BESIKTAS OYUNCUSUNA , TEKNIK HEYETİNE , BASKANINA , HAKARET ve KUFIR Edemezsin , CEZASI : NO POST veya UYELIK IPTALI hersey açıkça ortada :busted_cop: :busted_cop:

Sevmeyebilirsin ama SAYGI gostereceksin !!! Göstermek zorundasin !!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gomez beni alın demiş ocak ayında :D

Başkanda işaret veriyor 2 dir :D

İnşallah devre arası geri alırız :D
Birkaç saat önce yazdım kanki, mylife abim flash tv mi burası göndermesi yaptı ama hemen gelsin bence

Etiketler: