Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 442 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505271 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Orhan

şu kaptanlik iside iyice can sikici olmaya basladi.Oguzhan olsun yoksa Atiba da olsun.Yoksa Necip mi takiyor Olcay mi Tolga mi q7 mi anlayamadim . Aslinda bizde yetisseydi Canere yakisirdi adamda liderlik vasfi var.

Çevrimdışı caner.eryigit

21 günde 6. maçımız.Takımın geneline yöneltilen eleştirilerde biraz insafsızlık var. Bu süreçte 2 CL maçı ve bir derbi oynadık. takımın puan kaybetmesini, gol yemesini bekleyen tipler türedi bi de. Sırf "ben demiştim" diyip egolarını tatmin etmek isteyenler..uslüp olarakta bazı arkadaşlar iyice abartmaya başladı forumda küfür yasak olmasa kendi futbolcusuna küfür edecek Kişiler var.kimse kusura bakmasında biz kendi oyuncumuza böyle yaparsak renkliler neler yapar.geçen sene bu haftada 13 puandaydık şimdi 1 artıdayız.neden şunu anlamakta diretiyoruz bilemiyorum Yen'i bir takımımız  var ve bu arkadaşlar 1 aydır beraberler zamana ihtiyacımız olduğu açık.milli maç arasından snr bakalım görelim artık taşlarda yavaş yavaş yerine oturmuş olur.ama bazı arkadaşlar çok acımasızca kendi oyuncumuza hakerete varacak yorumlar yapıyor kimse kusura bakmasın ayıp oluyor hele birde böylesine önemli bir sezon içinde safları daha da sıkışlaştıralım kardeşlerim abilerim saygılar sevgiler...

Çevrimdışı cursedofdragon

şu kaptanlik iside iyice can sikici olmaya basladi.Oguzhan olsun yoksa Atiba da olsun.Yoksa Necip mi takiyor Olcay mi Tolga mi q7 mi anlayamadim . Aslinda bizde yetisseydi Canere yakisirdi adamda liderlik vasfi var.

bence verelim caner'e bizde yetişme ile alakalı bir durum değil bu atiba çok pasif kaptanlık için Tolga reis'e zaten hiç yakışmıyor necip oynamıyor doğru düzgün.

Çevrimdışı mylife1903

Vay arkadaş, adamı savunmak için Atiba'nın çekilmek istendiği seviyeye bak. Annesine falan mı sövdü acaba? Bir değil iki değil, kaç maçtır en hafif tabirle lakaytlığın dibine vuran adama ses çıkarmayıp, aksine maç boyu bir tarafını yırtan adama bir şeyler yakıştırma hatta giydirme peşindesiniz.
Yoo ben linc edilmesine karsiyim.
Karijmanin yaptigi top kayiplarinin birebir kopyalarini tolgay yapiyor, ona da tepki verin. Top kaybi yapip arkadan faul yapip sari kart goren tek karijma degil ki oguzhan da goruyor devamli. Ben cok objektif adamimdir, onyargili insanlari da hemen gorurum ve dogru elestiri icin yol gosteririm. Adam zaten kotu oynuyor ustelik iyi oynadiginda bile tabela yapan bir futbolcu degil ama takimda sankimhersey gulluk gulistanlik gibi adami linc etmeye gerek yok.

Hata yanlis yerde araniyor. Zaten bu mactan sonra kesik yiyecegi iki haftadir belli, senol gunes cat cat kesen bir hoca degil, once hocayi tanimak lazim. Simdi karijma milli takima gidecek arkadaslarindan geri kalacak 2-3 hafta zor oynar.

Her futbolcuya esit mesafede olmaliyiz bir ismail bir pektemek degilse.

Benfika macinda sacma sapan bir top kaptirdi, denilmeyen kalmadi
Kiev macinda aynisini tolgay yapti

Elestiride ve sevgide tutarli ve objektif olunmalidir.

Dok kisot yaptiniz beni be bu forumda. Azicik tutarli olun. En sevmedigim tip futbolcuyu koruma moduna sokacaksiniz, gomerken ismail gibi gomerim ama korurken daha iyiyimdir. Ustelik takimda bu kadar kotu varken cok kolay korumak futbolculari.

Çevrimdışı Orhan

Aboubakar konusunda da bu kadar aceleci olmayin.Takimin oyun sistemi bile belli degilken hele. Ama biraz sabredersek iyi bir sonuc alabilirz.

Çevrimdışı mylife1903

Fabri olsun huzur icinde cozulsun bu kaptanlik isi

Çevrimdışı Orhan

bence verelim caner'e bizde yetişme ile alakalı bir durum değil bu atiba çok pasif kaptanlık için Tolga reis'e zaten hiç yakışmıyor necip oynamıyor doğru düzgün.
Elimde olsa gozum kapali verirdim. Lakin ucunda renkliye malzeme olmak var.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Quarizma'yı hizaya getirmesi gerekiyor Şenol Güneş'in. Bu sene kendini çok farklı yerlerde görüyor bu arkadaş. Frene basıp aklını başına alması gerekiyor.

Şenol Hoca da çok formsuz. Artık bir şablon oluşturması gerekiyor. Elimizde kanat oyuncuları varken Ömer kanat oynuyor. Olcay formsuz, Quarizma'ç saçma sapan oynuyor ama Aras ile Frei hiç şans bulamıyor burada bir gariplik var ya da hoca bunları kafasında bitirdi. Bu adamlar oymayada aç 30 ~ 45 dakika oynatacaksın ki adamlar kendilerini bulsunlar.  Frei'den çok umudum yok üstüne koyamıyor ana yine de Ömer'den daha iyi işler yapar kanat bölgesinde.

Ebubekir nedir daha kimse çözemedim çünkü adamın oynadığı 3 tane 90 dakika göremedik. Eğer bu şekilde görmüş olsaydık bir yorumda bulunmak daha sağlıklı olacaktı.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Elimde olsa gozum kapali verirdim. Lakin ucunda renkliye malzeme olmak var.

hepsini geçtimde şu milli maç arası iyi gelicek takıma takım dinlenicek ve rhodolfo'yu artık takıma monte etmenin zamanı geldi.

Ayrıca ön libero'yu da atiba-oğuzhan yapmak lazım.

Fabri

Gökhan      Rhodolfo     Tosic      Caner

Atiba          Oğuzhan

Çevrimdışı Orhan

Fabri olsun huzur icinde cozulsun bu kaptanlik isi
  :D O daha mantikli abi.Tolganin kaptan oldugu yerde Fabrinin iki koluna takardim hatta.

Çevrimdışı mylife1903

:D O daha mantikli abi.Tolganin kaptan oldugu yerde Fabrinin iki koluna takardim hatta.
Devamli oynamasi acisindan yani ona mahsuben seettim

Çevrimdışı Orhan

hepsini geçtimde şu milli maç arası iyi gelicek takıma takım dinlenicek ve rhodolfo'yu artık takıma monte etmenin zamanı geldi.

Ayrıca ön libero'yu da atiba-oğuzhan yapmak lazım.

Fabri

Gökhan      Rhodolfo     Tosic      Caner

Atiba          Oğuzhan
Sakatlik falan olmazsa yazdigin kadro cikar kesin.Hele beckin bugunki oyunundan sonra Gg kesin. Geri kalan 4 lu skintili. Hala net isimler yok.

Çevrimdışı mylife1903

Sakatlik falan olmazsa yazdigin kadro cikar kesin.Hele beckin bugunki oyunundan sonra Gg kesin. Geri kalan 4 lu skintili. Hala net isimler yok.
Gg konusunda hala supheliyim, beck kotu oyuncu degil tamam bir kafu degil ama ismail de degil cocuk. Gg biraz zor keser becki, ustelik benim gordugum azicik incelmis ve guclenmis beck iyi calisiyor herhalde.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

BJK-FB-GS'nin Ekim,Kasım ayında ki maçları :)

Avantaj bizde :)

Kanki gs bayağı bir puan kaybeder bu fikstürde görürüz ak koyun kara koyunu

Gg konusunda hala supheliyim, beck kotu oyuncu degil tamam bir kafu degil ama ismail de degil cocuk. Gg biraz zor keser becki, ustelik benim gordugum azicik incelmis ve guclenmis beck iyi calisiyor herhalde.

iyi çalışıyorda çok garantici abi böyle olmaz adam hemen dibinde ilerde korkuyor pas atmıyor geriye dönüyor gökhan gönül öyle değil.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gg toparlar darbeye bağlıymış sakatlığı adamın abi kaburgalar sağlammış

sakat değil adam ya.

14 gün milli arada dinlenir iyice.

"Bugün stattaki taraftara helal olsun ! Vodafone Arenadaki ruhsuzlardan sonra cok iyilerdi. Helal olsun !"

Benim gibi düşünenlerin olduğu görmek güzel !

Çevrimdışı ProjectOrigin

kedicikler Tolgay neden kırmızı görmedi diye ağlıyor sağda solda.Hakemler 2 yıldır bizi kolluyormuş  :lol:

Klasik bir laftır ama cuk oturur. '' Anlaşılan sadece Rize'ye koymamışız ''  :steamed:
Son dakika golüyle galibiyetin gelmesi bizi biraz kanser etti ama uzun süreli etkileri daha sert olacak  :money:

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

@tangaz bir igneciye goturse onuniki maca kendine gelir

Çevrimdışı B@RoL

Uçaktan...
Oha Caner in arkasında ki kim diye uzun süre baktım. Sarım Atiba Reiz. Çok farklı çıkmış adam 21 lik topçu gibi hala 😃

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

kedicikler Tolgay neden kırmızı görmedi diye ağlıyor sağda solda.Hakemler 2 yıldır bizi kolluyormuş  :lol:

Klasik bir laftır ama cuk oturur. '' Anlaşılan sadece Rize'ye koymamışız ''  :steamed:
Son dakika golüyle galibiyetin gelmesi bizi biraz kanser etti ama uzun süreli etkileri daha sert olacak  :money:
Hakli adamlar, malzeme veriyoruz. Don git iste tolgay, koridorda soyle lafini.

Ben hakem olsam cart diye gozune sokarim kirmiziyi ustune yumurtalik boru hatti gibi rapor doserim 6-8 mac ceza aldiririm. Cuneyt kotu mac yonetmedi. O pozisyon fauldu iki tane faul uydurdu mac sifir sifirken biraz da rizelilere kart konusunda cimri davrandi. 2-3 tane kart verebilirdi surekli faullu oyundan

Hakeme kizacakmbisi yok, sahada avrupali cucu vardi. Cucunun normal performansina gore ilkyari penalti tosice sari kart, tolgay devre arasi kirmizi ustune ikinci yari marcelo pozisyonuna penalti ve tosice kirmizk hava topunca hop hop hopla

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Merak ediyorum Quaresma.

Sahanın en iyilerinden ve 2 maç en fazla koşan adama artislik yaparken utanmadın mı?
Yahu macin stresiyle , Sicakligiyla olur bu tur olaylar , Her takimda oluyor bu elektriklenmeler

Soyunma odasında öpüşüp barışırlar olur biter al buda Kanıtı

Ne kadar buyutuyorsunuz bu tarz şeyleri
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Atiba - Quaresma konusu tartışılmaya bile değmeyecek bir konu. Gayet sıradan ve olağan şeyler. Yine de bu konu üzerinden bos boş laklak yapacak renklileri ve doğuştan Q7 düşmanları olacaktır. Ancak yarın Quaresma ve Atiba sarılarak poz verdiğinde Götze gibi kalacaklardır bu konuyu abartip kendine ekmek arayanlar.
:claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: