Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8530616 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Ben size güzel birşey daha söylüyeyim mi ilk yarıyı lider kapatırsak 2.ci yarı fikstür tam bizim istediğimiz gibi zorlu maçlar bize ters gelen rakipler bizim evimizde :)

Alanyaspor-Beşiktaş (Rahat bir deplasman olur)
Beşiktaş-Konyaspor (2.ci yarı zorlu bir konya deplasmanı var demicez evimizde)
Karabükspor-Beşiktaş (Biraz zorlu olur kazanırız)
Beşiktaş-Akhisar (Manisa'daki üst direk demicez)
Gs-BJK (Bu maç zorlu geçer)
Beşiktaş-Rizespor (Zorlu bir rize deplasmanı var demicez)
Beşiktaş-Kayseri (Zorlu bir kayseri deplasmanı var demicez üst üste evimizde 2.ci maçımız olucak)
Antalyaspor-Beşiktaş (Rahat bir deplasman olur)
Beşiktaş-Gençlerbirliği (Zorlu bir ankara deplasmanı var demicez)
Ts-BJK (Ts'nin o an ki durumuna bağlı ancak yinede kazanırız)
Beşiktaş-Adanaspor (Rahat bir galibiyet daha)
Başakşehir-Beşiktaş (En zorlu deplasmanımız)
Beşiktaş-Fenerbahçe (İçerde oynuyacak olduğumuz maç)
Bursa-Beşiktaş (Zorlayıcı bir deplasman ama kazanırız)
Beşiktaş-Kasımpaşa (Rahat bir galibiyet)
Antep-Beşiktaş (Rahat bir galibiyet)
Beşiktaş-Osmanlı (Geçen senenin aynısı şampiyonluk maçı)

Genel olarak 29-30-31.ci haftalar hariç zorlu maçımız yok :) Yeterki ilk yarıyı güzel kapatalım :)

Çevrimdışı mylife1903

Abi milli aradan once bu adamlari bi guzel yedirip icirelim at eti esek eti ķarisik.Cir cir olup gidemesinler en kotu mide spazmi gecirirler.Oynatmadan sakat vericez yoksa.
Numaraya yapmaya gerek yok, besiktas burasi

Fikret baskan cikip aciklayacak, oyle mahmut usluya akilli akilli laf sokmayi biliyor baskan

Cikacak, fatih terimi elestirecek. Bizim yatirimimizdir oguzhan, milli takimda oynayacak, oynatmayarak besiktasin degerini mundar ediyor, kasit var bu iste dese, ftnin ayari bozulur.

reaksyon zamanı neyse odur kolay kolay değişmez mesela usain boltunda reaksyon zamanı çok kötüdür start ile en son bu fırlar ama 60dan sonra koyar geçer eskiden trinidat tobagolu ato bolton die bir 100metreci vardı herif silah patlaması ile yarışırdı resmen reaksyon zamanı muazzamdı. bizim ebubekirinde reaksyon zamanı cidden kötü maç sonu caner taç atacak topu istediği yeri gösterdi caner oraya topu attı bu startverene dek atı alan üsküdarı geçti. santraforun bir sürü eksik noktası tolere edilebilir belki ama hımbılsa edilemiyor bu ebubekirde hımbıl.

valla bana çok hımbıl gelmedi abi :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Defansta pozisyon alışımız gerçekten berbat halde, dün yine farkettim bunu.

her kornerde yüreğim ağzıma geldi  :bawling:

Çevrimdışı Berat

Aboubakar girince yanındaki oyuncular rahatlıyor alanlar yaratıyor. Üst üste 3 maç oynarsa gönüllere su serpilecek.

Çevrimdışı cihat37

kiev maçına zorda olsa 7 .kategoriden denizbank tarafından bilet aldım burdaki arkadaşlar genel olarak hangi tribünde olacak

Çevrimdışı mylife1903

her kornerde yüreğim ağzıma geldi  :bawling:
Kornerlerde rituelimiz var
Orta kesiliyor, superman givi biri ucuyor uniformasi bazen kirmizi bazen yesil pelerini yok
Iki uc tane kule gibi insan irisi zenci havalaniyor
Top ya kaleye giriyor ya karambol oluyor

Bu marseloya da soylemek lazim sen topu kornere atma haci, bohunu cikartiyorsun. Her korner gol oluyor neredeyse bu marselo hala kornere vuruyor topu, ileri vur, karsi kaleye vur, taca at be adam

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aboubakar girince yanındaki oyuncular rahatlıyor alanlar yaratıyor. Üst üste 3 maç oynarsa gönüllere su serpilecek.
berat ilk 11'de olur kiev maçında bir gol atsa rahatlayacak

Çevrimdışı mylife1903

reaksyon zamanı neyse odur kolay kolay değişmez mesela usain boltunda reaksyon zamanı çok kötüdür start ile en son bu fırlar ama 60dan sonra koyar geçer eskiden trinidat tobagolu ato bolton die bir 100metreci vardı herif silah patlaması ile yarışırdı resmen reaksyon zamanı muazzamdı. bizim ebubekirinde reaksyon zamanı cidden kötü maç sonu caner taç atacak topu istediği yeri gösterdi caner oraya topu attı bu startverene dek atı alan üsküdarı geçti. santraforun bir sürü eksik noktası tolere edilebilir belki ama hımbılsa edilemiyor bu ebubekirde hımbıl.
Reis himbil ney ya
Ahaha aksam aksam

Çevrimdışı Berat

berat ilk 11'de olur kiev maçında bir gol atsa rahatlayacak

Mehmet abey adamın sürekliliği sağlanmalı ve Talisca ile birlikte sahada olmalı kesinlikle. Abou boşluk açar Talisca vurur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kornerlerde rituelimiz var
Orta kesiliyor, superman givi biri ucuyor uniformasi bazen kirmizi bazen yesil pelerini yok
Iki uc tane kule gibi insan irisi zenci havalaniyor
Top ya kaleye giriyor ya karambol oluyor

Bu marseloya da soylemek lazim sen topu kornere atma haci, bohunu cikartiyorsun. Her korner gol oluyor neredeyse bu marselo hala kornere vuruyor topu, ileri vur, karsi kaleye vur, taca at be adam
evet abi haklısın kornere çok top attık hep tehlike hep tehlike olmaz ki bizimde canımız var   :bandit: maçın başında o golü yemesek yenmiştik basit gol yemediğimiz maç yok, stoperler bizim seviyemiz için çok yetersiz.

Çevrimdışı ilhan mansız

Atiba yanındaki defans oyuncusuyla oynayamıyor. Ozi, Inler olur, Atıba Ozi olur başka olmaz. Mevcut forma göre de Inler kesilmez
İnler, beni çok şaşırttı, bu kadar iyi bir oyuncu beklemyordum, maşallah diyelim, bence de inlerin kesilmesi çok büyük hata olur,,

Çevrimdışı mylife1903

Mehmet abey adamın sürekliliği sağlanmalı ve Talisca ile birlikte sahada olmalı kesinlikle. Abou boşluk açar Talisca vurur.
Ts baskani demisti

Gol makinesi diye aldik camasir makinesi cikti, diye

Bizim aboubakar hemen baslamali gol atmaya yoksa aldigi paradan baslayarak homurdanmalar yuksek sesle dile getirilmeye baslar.

Çevrimdışı Berat

Ts baskani demisti

Gol makinesi diye aldik camasir makinesi cikti, diye

Bizim aboubakar hemen baslamali gol atmaya yoksa aldigi paradan baslayarak homurdanmalar yuksek sesle dile getirilmeye baslar.

Hz.Ebubekir üst üste 3 maç oynasın açılacak, artistçe alıntılarım.  :icool:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

sürekli alıntıla gözüne gözüne vur acıma :D

Bursa geçmiş ya la bizi :alala:

geçti lig saçma sapan bir yere doğru gidiyor :D  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Cok acilmasin yahu bogulur sonra, yuzemiyordur o

Bizim takimda uc mac ustuste mustafa pektemek oynasa o bile gol atar.

Bize cikip takir takir kaleye topu sokacak adam lazim. Sag ayak ici, sol ayak ustu, sag ayak burun, sol ayak topuk, kafa, omuz, gotuyle bile topu kaleye sokmali bizim ihtiyacimiz olan adam. Boyle romario gibi, eto gibi

Bu ebubekirjan kotu oyuncu degil ama bizim ihtiyacimiz olan oyuncu mu o bence cok tartisilir.

Çevrimiçi mellfred

bende keşke gignacı alabilseydik abi  :iblush:
ben de çok isterdim gignac'ı. meksika'da iyi kazanıyor sanırım

Çevrimdışı Orhan

Numaraya yapmaya gerek yok, besiktas burasi

Fikret baskan cikip aciklayacak, oyle mahmut usluya akilli akilli laf sokmayi biliyor baskan

Cikacak, fatih terimi elestirecek. Bizim yatirimimizdir oguzhan, milli takimda oynayacak, oynatmayarak besiktasin degerini mundar ediyor, kasit var bu iste dese, ftnin ayari bozulur.
Cok ses getirir ama... Ama nin getirisi goturusu nolur diyorum aklima fenerli yoneticilerin yaptiklari geliyor.Abi cidden bu is lobiyle alakaliymis. Basinda guclu olabilseydik aciklamaya gerek bile kalmazdi.Selcugun Ozan Tufanin oynadigi mii takimda oguzhanin olmamasinin Turk Dil Kurumunda karsiligi yok.

Çevrimdışı Berat

sürekli alıntıla gözüne gözüne vur acıma :D

Yetmeeeez :D

Passo çıkardım maça gidemiyorum yav, 23 Ekim'de Antalya maçı varmış artık kısmetse  :)

Çevrimdışı Orhan

Bu arada tweeter de Kiev maci icin Tolganin oynayacagina dair soylentiler var

Fikret Orman: "West Ham maçına geldik. Slaven Bilic'e destek olmaya.

Bizim başkan töre'yi geri alıcak galiba :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yetmeeeez :D

Passo çıkardım maça gidemiyorum yav, 23 Ekim'de Antalya maçı varmış artık kısmetse  :)
gidersin daha maç çok berat  :ok:

Çevrimdışı Berat

gidersin daha maç çok berat  :ok:

Protokoldeyim bekliyorum :D

Bu arada tweeter de Kiev maci icin Tolganin oynayacagina dair soylentiler var

Beck, Adriano, Aboubakar, Talisca da ilk 11'de olacaktır.
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 22:32:03 #Berat ]

Etiketler: