Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8532376 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Abi bu balotelli olayini gundeme getirme sinirim bozuluyor. Gecen bu forumda arama islerini bilmiyom butun eski mesajlari aramistim martta mi ne yazmisim, gomezin yerine obur mario, balotelli olan diye.
Bu sene sonu alamazsin zaten patlama yapar fransada o
Bedavaya alacaktik arizayi, azicik tamir azicik rehabilite ustune gazlaya gazlaya salacaktik gs defansinin ustune, yer misin yemez misin ver allah ver ver allahim ver 3-4 tane sokar sonra brumayida tekmeler maci bitirirdi. Su brumaya iki tane tekme atamadilar ya, kafayi yedim seyrederken.
Hele gol attığı pozisyonda neden düşürmediler anladım son dakika da gidip arkası dönük adama faul yapmayı biliyorlar ama :bandit:

Çevrimdışı Orhan

Kirilma noktasi oldu nedense o mac. Ft bisiler mi dedi acaba cocuga, cocuk kacar adim gitti turkiyeden. Killanmiyor degilim o mac ozelinde
Valla milli takima oyuncu gondermeyince sevinir duruma geldim abi gelen gittigi gibi gelmiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Valla milli takima oyuncu gondermeyince sevinir duruma geldim abi gelen gittigi gibi gelmiyor.
Feto olayi gibi bir fati olayi var milli takimda bence. Bizim sifo da isvicre macindan beri dikis tutmuyor.

Yahu o macta fatinin muritlerini isvicre ordulari uzerine gonderirken bir hali vardi sanirsin ki herif atatuk. Eliyle akdenizi gosteriyor, ordular ilk hedefiniz akdenizdir, ileri diyor

Bu adamin o mactan sonra twknik direktorluk yapabilmesi bile ulke kalitemizi gosteriyor, vasat

Çevrimdışı tangaz

Kirilma noktasi oldu nedense o mac. Ft bisiler mi dedi acaba cocuga, cocuk kacar adim gitti turkiyeden. Killanmiyor degilim o mac ozelinde

ewet o maçdan sonra bu kırmızı gördü die parator kesin bi .bnelikler çevirdi bu oğlana bişeyler yaptı ama ne acaba
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Bence de abi ozi yanlış yerde oynuyor yüklenmemek lazım ona yönetiminde hatası büyük stoper yok takımda çok bariz hissediliyor...

Sen bu ozzyden umidi kes devre arasina kadar @Mehmet Ali C. Onu degil orta sahada, oguzhanin kendi istedigi yerde kendi cizdigi taktikle bile oynatsak bisi olmaz ondan. Asik o cocuk, safti kaymis onun simdilik. Baskan alacak odunu verecek ensesine verecek ensesine ya da kulagini cekicek, haddini bildirecek.

Ben burada sezon basinda yazdim ama maystro falan ayagina kotunu kaldirdik, sonu iyi olmayacak, gidis eyi deeel dedim, en son mustafa ozkana kaftan giydirip, besiktasin sultani diye lanse etmistik, safti kaymisti onun da ankaragucune kadar dusmustu.

Tarih iyidir ama kotu bir aliskanligi vardir tekerrur eder kendisi yenilemez.

Maystro, aha orkestranin akordu bozuk ama
Oyle eline sopa vermekle degil kafasina odunla vurarak maystro yapacaksin

Çevrimdışı mylife1903

Gitmesinler tabi. Gidenin ayari bozuluyor.
Al ornek
Once tore
Sonra oguzhan ve cenkin de ayarlari bozuldu. Olcay neyse o zaten azicik kendi halinde bir cocuk.

Bunlari default ayarlarina dondurmek icin odun terapisi oneriyorum

Oyun bozan bulunsun
Derdi nedir sorulsun
Uzaklarda degil cozum
Nah burda bas harflerde

Çevrimdışı cursedofdragon

benim mesajlarıma bakarsan balo+etoo yazdığım çok mesajım wardır. garantili formüldü ikisini birden almak balo rehabilite olursa ondan gelip formayı alabilecek yegane adam zlatandır velev ki balo uymadı mı etoo tlf kulübesinde clark kent gibi bekliyor olurdu  :icool:

benim mesajlarıma bakarsanızda abubakar + eto vardır :)

Cenk hocam ben o zaman hiç oynuyamam dediği için alınmamış eto.

"Beşiktaş elimizden zor kurtuldu."

Çevrimdışı Çağatay

ben bu senenin gözünü seveyim
geçen sene ne taktiği değiştirebilirdik
ne de dizilişi.
En fazla 2-3 kişi değişirdi 11 de
he bu arada taktik filan aynı
törenin yerine q7
necip yerine tolgay

Şimdi bir taktik dizilişte sol beke koyduğun adamı
başka bir taktik dizilişte sağ kanada koyabiliyorsun
50 milyon tane diziliş yapılmıştır sanırım şimdiye kadar

sevdim ben  :evillol:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı RevivaL

İnlerle ozi yer değiştirmeli ayrıca talisca ve bakarda ilk 11'de olmalı...

Atiba yanındaki defans oyuncusuyla oynayamıyor. Ozi, Inler olur, Atıba Ozi olur başka olmaz. Mevcut forma göre de Inler kesilmez

Çevrimdışı tangaz

ben abubakarı beğenmedim 3,3 milyon maaşını düşününce hiiiiiç beğenmedim.

çok hımbıl bence reaksiyon zamanı yerlerde sürünüyor geçen maç bu maç falan önünden geçen toplara bu hamle yapana kadar top alıp başını gidiyor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

ben bu senenin gözünü seveyim
geçen sene ne taktiği değiştirebilirdik
ne de dizilişi.
En fazla 2-3 kişi değişirdi 11 de
he bu arada taktik filan aynı
törenin yerine q7
necip yerine tolgay

Şimdi bir taktik dizilişte sol beke koyduğun adamı
başka bir taktik dizilişte sağ kanada koyabiliyorsun
50 milyon tane diziliş yapılmıştır sanırım şimdiye kadar

sevdim ben  :evillol:

tabi bide bu var geçen sene adam bile değiştiremediğimiz için takımlar son zamanlar bizi iyice çözmüştü gol atmakta zorlanıyorduk mesala mersin maçı sosa atmasa 0-0 gidicekti bu maç.

Bu sene rakipleri boşver biz bile bilmiyoruz ilk 11'i daha yeni yeni kafamızda canlanıyor :D  :evillol:

taktik değiştirebiliyoruz 4-4-2 yada oyuncu değiştirebiliyoruz :)

Tek sıkıntı yeni gelen oyuncuların pas oyununa biraz daha ayak uydurması ve kadronun oturması :)

Ondan sonra "DANS" " RENK" :D  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Bu dogru mu, duyum saglam mi?
Bu dogruysa senol gunesi ben ertugruldan, rizadan daha fazla rezil ederim.

Aynisini ibrahim-gokhan zan tandemi milli takimda oynayacak cinsligiyle yapilmisti

Yok artik ali sami

çok hımbıl bence reaksiyon zamanı yerlerde sürünüyor geçen maç bu maç falan önünden geçen toplara bu hamle yapana kadar top alıp başını gidiyor...

abi bence şöyle 3-4 maç ilk 11 başlarsa kendine gelir :)

Fizik var adamda teknik var.Tek sıkıntısı son vuruşlarda gol atamıyor ancak daha o aşamaya kadar gelemedik :)

Bu adamı 3-5 dk oynatmakla kazanamayız kiev maçından itibaren ardından rizespor sürekli ilk 11 de oynatıcaz o zaman kendine gelir adam :)

Ayrıca henüz sürekli aynı 11 imiz yok sürekli 11 değişirse adam bilmiyor ki hangi oyuncu top'u nereye atar ne oynuyoruz adam daha öğreniyor oynarak öğrenmesi lazım :)

Ben umutluyum abubakardan ilk 11'de başlayıp kendine geldiği zaman müthiş bir forvet kazanıcaz bence :)

Bu dogru mu, duyum saglam mi?
Bu dogruysa senol gunesi ben ertugruldan, rizadan daha fazla rezil ederim.

Aynisini ibrahim-gokhan zan tandemi milli takimda oynayacak cinsligiyle yapilmisti

Yok artik ali sami
ü

doğru konuşmasa sırasında olay yerindeydim :D  :evillol:

Çevrimdışı b.damatoglu

Şu kaptanlık olayına takığım ben de. Aklınıza efsane kaptanlardan kim geliyor futbolda?

Benim aklıma Roy Keane geliyor mesela. Koşmayan topçuyu dövmeye yetkisi bile vardı muhtemelen. En çok o koşar en çok o sinirlenirdi.

Maldini var mesela. Babadan gelme Milan'ın bayrak adamı. Klüpte hoca kadar başkan kadar ağırlığı vardı. Oğlu da şimdi altyapıda.

Totti var. Herif 60 yaşında hala maç koparıyor. Roma demek Totti demek.

Guardiola vardı Barcelona'da. Adam faal en iyi hoca futbol bilgisi üst düzey.

Bizde kim?
Tolga vardı Necip oluyordu. Olcay dün Oğuzhandı.

Necip ve Atınç'ın altyapı kontejyanından kaptan olması güzel tabii ama senin işler bir özkaynak düzenin olmadığı için 10 senede bir Nihat çıkıyor bir Atınç çıkıyor. Çok bi manası yok öyle kaptanlığın.

Kaptan dediğin adam takımı sürükleyecek isyan edecek.

Canerden başka isyan eden adam var mıydı dün? Ver Atibaya o taksın pazubandı.

Oğuzhan taktı sahada geziniyor,

Eyvallah feda döneminde takımı taşıdılar ama bugün lazımsın eğer takımın sahipliği iddaan varsa.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 21:36:02 b.damatoglu ]

Çevrimdışı Ersoy

Şenol Hoca bu sene biraz formsuz Aboubakar,Talisca,Ozi gibi oyuncular tek bacağı bile olmasa oynamalı.Ozi zaten oynuyor diyenler olursa kastettiğim şey asıl yerinde oynaması.OZİ'DEN 10 NUMARA OLMUYOR.Zorlamaya gerek yok.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bende keşke gignacı alabilseydik abi  :iblush:

Çevrimdışı Alper1903

Bu forvetlerle takılabiliriz bir yerlerde diye bence Eto'o yla anlaşacaklar gibi geliyor devre arası. Ki zaten takımında kadro dışı kalmıştı en son halinden hiç memnun değil.

Çevrimdışı tangaz

abi bence şöyle 3-4 maç ilk 11 başlarsa kendine gelir :)

Fizik var adamda teknik var.Tek sıkıntısı son vuruşlarda gol atamıyor ancak daha o aşamaya kadar gelemedik :)

Bu adamı 3-5 dk oynatmakla kazanamayız kiev maçından itibaren ardından rizespor sürekli ilk 11 de oynatıcaz o zaman kendine gelir adam :)

Ayrıca henüz sürekli aynı 11 imiz yok sürekli 11 değişirse adam bilmiyor ki hangi oyuncu top'u nereye atar ne oynuyoruz adam daha öğreniyor oynarak öğrenmesi lazım :)

Ben umutluyum abubakardan ilk 11'de başlayıp kendine geldiği zaman müthiş bir forvet kazanıcaz bence :)

reaksyon zamanı neyse odur kolay kolay değişmez mesela usain boltunda reaksyon zamanı çok kötüdür start ile en son bu fırlar ama 60dan sonra koyar geçer eskiden trinidat tobagolu ato bolton die bir 100metreci vardı herif silah patlaması ile yarışırdı resmen reaksyon zamanı muazzamdı. bizim ebubekirinde reaksyon zamanı cidden kötü maç sonu caner taç atacak topu istediği yeri gösterdi caner oraya topu attı bu startverene dek atı alan üsküdarı geçti. santraforun bir sürü eksik noktası tolere edilebilir belki ama hımbılsa edilemiyor bu ebubekirde hımbıl.

Çevrimdışı Tolga

Aboubakar üzerinde ısrar edilmezse hiç verim alamayız. Şenol Hoca'nın artık bu konuda kararını netleştirmesi gerekiyor.

Ayrıca Aboubakar'ın oynaması da yetmez topu sürekli ona ulaştırmak lazım. Bu sezon geçen sezon ki kadar etkili hücum edemiyoruz yani bu sezon Gomez de oynuyor olsaydı baya zorlanırdı.

Geçen seneki gibi etkili hücum edip, Aboubakar da ısrar edersek verim alacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Bishamon

reaksyon zamanı neyse odur kolay kolay değişmez mesela usain boltunda reaksyon zamanı çok kötüdür start ile en son bu fırlar ama 60dan sonra koyar geçer eskiden trinidat tobagolu ato bolton die bir 100metreci vardı herif silah patlaması ile yarışırdı resmen reaksyon zamanı muazzamdı. bizim ebubekirinde reaksyon zamanı cidden kötü maç sonu caner taç atacak topu istediği yeri gösterdi caner oraya topu attı bu startverene dek atı alan üsküdarı geçti. santraforun bir sürü eksik noktası tolere edilebilir belki ama hımbılsa edilemiyor bu ebubekirde hımbıl.

O pozisyonda Caner geç kaldı.Aboubakar 5 saniye gösterdi sonra defans uynadı kapadı orayı Aboubakar'da koşmadı boşuna

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Defansta pozisyon alışımız gerçekten berbat halde, dün yine farkettim bunu.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan

Gitmesinler tabi. Gidenin ayari bozuluyor.
Al ornek
Once tore
Sonra oguzhan ve cenkin de ayarlari bozuldu. Olcay neyse o zaten azicik kendi halinde bir cocuk.

Bunlari default ayarlarina dondurmek icin odun terapisi oneriyorum

Oyun bozan bulunsun
Derdi nedir sorulsun
Uzaklarda degil cozum
Nah burda bas harflerde
Abi milli aradan once bu adamlari bi guzel yedirip icirelim at eti esek eti ķarisik.Cir cir olup gidemesinler en kotu mide spazmi gecirirler.Oynatmadan sakat vericez yoksa.

Çevrimdışı mylife1903

Şu kaptanlık olayına takığım ben de. Aklınıza efsane kaptanlardan kim geliyor futbolda?

Benim aklıma Roy Keane geliyor mesela. Koşmayan topçuyu dövmeye yetkisi bile vardı muhtemelen. En çok o koşar en çok o sinirlenirdi.

Maldini var mesela. Babadan gelme Milan'ın bayrak adamı. Klüpte hoca kadar başkan kadar ağırlığı vardı. Oğlu da şimdi altyapıda.

Totti var. Herif 60 yaşında hala maç koparıyor. Roma demek Totti demek.

Guardiola vardı Barcelona'da. Adam faal en iyi hoca futbol bilgisi üst düzey.

Bizde kim?
Tolga vardı Necip oluyordu. Olcay dün Oğuzhandı.

Necip ve Atınç'ın altyapı kontejyanından kaptan olması güzel tabii ama senin işler bir özkaynak düzenin olmadığı için 10 senede bir Nihat çıkıyor bir Atınç çıkıyor. Çok bi manası yok öyle kaptanlığın.

Kaptan dediğin adam takımı sürükleyecek isyan edecek.

Canerden başka isyan eden adam var mıydı dün? Ver Atibaya o taksın pazubandı.

Oğuzhan taktı sahada geziniyor,

Eyvallah feda döneminde takımı taşıdılar ama bugün lazımsın eğer takımın sahipliği iddaan varsa.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Atanmislarin kaprislerini cekersin boyle kaptansiz kalirsin.
Elin gavuru gelecek sifo mehmeti oynatmayacak, sergeni oynatmayacak senin baskanin tamam o zaman gonderlim diyecek. Sifoyu sergeni 40 yasina kadar tutacaksin totti gibi.
Suan elimizde atiba var. ver kaptanligi oynasin 40 yasina kadar.
Roy keane deme bana dun sahada olsa brumaya oyle bir topla karisik yapardiki bir daha ortasahayi gecemezdi bruma.

Ahaha asporda ismail lobisi var.

Etiketler: