Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 131 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8509476 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Bishamon

Yetmeeeez :D

Passo çıkardım maça gidemiyorum yav, 23 Ekim'de Antalya maçı varmış artık kısmetse  :)

Çarşambaya biletler tükenmiş mi ?

Çevrimdışı Berat

Çarşambaya biletler tükenmiş mi ?

Fiyatlar kurtarmıyor, devir için sordum ama haklı olarak kimse çıkmadı. Biz de halısaha maçı ayarladık ona gidecem bu Salı.  :icool:

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman: "West Ham maçına geldik. Slaven Bilic'e destek olmaya.

Bizim başkan töre'yi geri alıcak galiba :)

Ne igrenc bir stad bu, eski stadlari mutisti. Bilic aliskin bizim olimpiyatta oynamaya yabancilik cekmiyordur.
Baskan cikip hakeme falan ayar verse iyiydi, neden maca gidiyor yurtdisina.
Oyle teget laf sokmalari bizim millet anlamaz, mahmut uslunun yaptigi gibi yapacaksin. Adam ikimbagirdi hop firat aydinusu verdiler. Firat resmen maci hop hop fbye verdi. Rezillik. Gecen sezon yonettigi ibb-fb macindan sonra firata nasil fb maci verilebildi, baskan onu arastirsin

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fiyatlar kurtarmıyor, devir için sordum ama haklı olarak kimse çıkmadı. Biz de halısaha maçı ayarladık ona gidecem bu Salı.  :icool:
adamsın  :ok:

Çevrimdışı Bishamon

Birinin işi çıkar illa bence bırakma  :D

Çevrimdışı Berat

WHU 18.sırada, Töre oynamıyor. Başarısız bir macera daha. Piyasa değeri de kalmadı. O kafayla nereye gider meçhul, Q7 ile iyi kanka olmasına şaşırmamak lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

WHU 18.sırada, Töre oynamıyor. Başarısız bir macera daha. Piyasa değeri de kalmadı. O kafayla nereye gider meçhul, Q7 ile iyi kanka olmasına şaşırmamak lazım.

seneye gelip toparlayacaksa kendini kalsın seneye :)

Aras-Töre yaparız sağ kanat'ı :)

Sol kanat'a takviye yaparız :)

Çevrimdışı Berat

seneye gelip toparlayacaksa kendini kalsın seneye :)

Aras-Töre yaparız sağ kanat'ı :)

Sol kanat'a takviye yaparız :)

Vallahi senin şu gülen suratların kadar yüzümü güldürmedi beni "Töreing".  :eyes

Çevrimdışı mylife1903

Ikisini toplayinca iyi verim aliyorduk aslinda biri gitti hic verim alamiyoruz. Birbirini gazliyordu bunlar herhalde.
Ustune gokhandan para kazanma hayallerimizde suya dustu gibi gun itibariyle yakinda bilici de kovarlar toreyi de devre arasinda geri gonderirler, hepten zarar ettik.
Ingilizler herzamanki gibi hakli ciktilar. Tore mundar oldu bir daha epl yuzu goremez hemen toparlanmazsa.
Herkes kazanacak derken, herkes kaybetti.

Ikisini toplayinca iyi verim aliyorduk aslinda biri gitti hic verim alamiyoruz. Birbirini gazliyordu bunlar herhalde.
Ustune gokhandan para kazanma hayallerimizde suya dustu gibi gun itibariyle yakinda bilici de kovarlar toreyi de devre arasinda geri gonderirler, hepten zarar ettik.
Ingilizler herzamanki gibi hakli ciktilar. Tore mundar oldu bir daha epl yuzu goremez hemen toparlanmazsa.

kaybettiğimiz birşey yok ya :)

Çevrimdışı Berat

Kerim büyük ihtimalle devre arası gidecek bence de hayırlı olur, Töre de belki geri döner. Bizim için bir değişiklik olmaz. Mental olarak güçlü oyunculara ihtiyacımız var.

Kerim büyük ihtimalle devre arası gidecek bence de hayırlı olur, Töre de belki geri döner. Bizim için bir değişiklik olmaz. Mental olarak güçlü oyunculara ihtiyacımız var.

gitsin kerim de bir türlü kendini geliştirmedi çocuk.

Kafasını önüne eğiyor :D Dünyadan bir haber önüne gelen herkesi çalımlıyor sonra anlamsız bir topu durdurma. :)

Çevrimdışı Berat

gitsin kerim de bir türlü kendini geliştirmedi çocuk.

Kafasını önüne eğiyor :D Dünyadan bir haber önüne gelen herkesi çalımlıyor sonra anlamsız bir topu durdurma. :)

Hazırlık maçlarında gözlemlediğim , yazın sürekli bu çalımı çalıştığı.

Hazırlık maçlarında gözlemlediğim , yazın sürekli bu çalımı çalıştığı.

şuan kanatlar o kadar kötü ki pas oyununa evrilse çocuk.

Şampiyonlar ligi dahil ligde bütün maçlarda oynuyacak pas oyunu oynamadığı için ayrıca defansı bir olcay kadar olmadığı için oynamıyor.

Çevrimdışı Berat

şuan kanatlar o kadar kötü ki pas oyununa evrilse çocuk.

Şampiyonlar ligi dahil ligde bütün maçlarda oynuyacak pas oyunu oynamadığı için ayrıca defansı bir olcay kadar olmadığı için oynamıyor.

Vallahi kaç kere yakınındaki arkadaşı boşken en az 3 kişinin arasına girip pozisyonunu kaybetmesi aklımdan çıkmıyor. Hamle oyuncusundan 18'e giremeyen oyuncu durumuna soktu kendini.

Vallahi kaç kere yakınındaki arkadaşı boşken en az 3 kişinin arasına girip pozisyonunu kaybetmesi aklımdan çıkmıyor. Hamle oyuncusundan 18'e giremeyen oyuncu durumuna soktu kendini.

kendi kaybediyor kendi kendini bitiriyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi: "#UCL yarışmacısı Beşiktaş Türkiye'de bu sezon hala yenilmedi."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

UEFA Şampiyonlar Ligi: "#UCL yarışmacısı Beşiktaş Türkiye'de bu sezon hala yenilmedi."

"Bizim ligimizde oynayanlar boşuna bu ligde değil" anlamında bunların paylaşımları da hep. Primci (Küfür Yasak)₇ :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi murat

kiev maçına zorda olsa 7 .kategoriden denizbank tarafından bilet aldım burdaki arkadaşlar genel olarak hangi tribünde olacak
kiev maçına zorda olsa 7 .kategoriden denizbank tarafından bilet aldım burdaki arkadaşlar genel olarak hangi tribünde olacak
hayırlı olsun @cihat37 eski açık 121. blok 18. sıra ve üstü tam kalenin arkasındayız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Merhaba, aranıza yeni katıldım.
Herkese keyifli ve içeriği dolu bir forum dilerim.

Nacizane takımla ilgili görüşlerimi paylaşmak isterim.

Öncelikle Atiba-İnler ikilisi çok yanlış bir tercih. Kısa pas tercihlerinden vazgeçerek takım boyunun uzaması ciddi bir hata.
Geçen sene bizi şampiyonluğa götüren Atiba-Ozzie ikilisi ve Ozzie' nin oyunu geriden kurması ve oyuna kısa paslarla girmesiydi.
Atiba-Ozzie ve önlerinde kaleye yakın oynayacak Talisca 3 lüsü bizi eski oyun formatımıza yaklaştırabilir.

İnler çok iyi bir oyuncu ancak bana göre Atiba ile değişmeli oynar.
Forvette de Cenk artık biraz sakin olmalı. Hırs güzel evet ancak kontrolü kaybediyor.
Ayrıca tek forvet oynamak için doğru koşuları yapacak özelliklere sahip olmadığını düşünüyorum.

Çevrimiçi murat

Öncelikle Atiba-İnler ikilisi çok yanlış bir tercih. Kısa pas tercihlerinden vazgeçerek takım boyunun uzaması ciddi bir hata.
Geçen sene bizi şampiyonluğa götüren Atiba-Ozzie ikilisi ve Ozzie' nin oyunu geriden kurması ve oyuna kısa paslarla girmesiydi.
Atiba-Ozzie ve önlerinde kaleye yakın oynayacak Talisca 3 lüsü bizi eski oyun formatımıza yaklaştırabilir.

Forvette de Cenk artık biraz sakin olmalı. Hırs güzel evet ancak kontrolü kaybediyor.
Ayrıca tek forvet oynamak için doğru koşuları yapacak özelliklere sahip olmadığını düşünüyorum.

:hosgeldin

Çevrimiçi murat

hücumda çeşitlilik iyidir ben uzun topa karşı değilim ama fırsat bulduğunda yapılmalı mesela adrianonun q7 ye attığı gibi.yeri geldiğinde kanatları yeri geldiğinde arapası bazende kısa paslaşma.ne kadar çok silahın varsa o kadar iyi.hücum ederken takım boyu becerebilirsen kötü birşey değil.rakibi açmaya yarar.savunma yapman gerektiğinde çabuk kapanabiliyorsan sorun teşkil etmez tabi bilinçli yapabilmek önemli, dağılmamalı.

Çevrimiçi 38life

bu arada bursa kazandı 3.cü sıraya düştük.

Kasımpatı harbiden bitmiş :)
Benim gözümde 1.ciyiz şuan :) 12.ci haftaya kadar Anadolu kulüplerini puan sıralamasına katmiyorum ben.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hücumda çeşitlilik iyidir ben uzun topa karşı değilim ama fırsat bulduğunda yapılmalı mesela adrianonun q7 ye attığı gibi.yeri geldiğinde kanatları yeri geldiğinde arapası bazende kısa paslaşma.ne kadar çok silahın varsa o kadar iyi.hücum ederken takım boyu becerebilirsen kötü birşey değil.rakibi açmaya yarar.savunma yapman gerektiğinde çabuk kapanabiliyorsan sorun teşkil etmez tabi bilinçli yapabilmek önemli, dağılmamalı.

Eyvallah, öncelikle hoşbuldum.

Oyun çeşitliliğimiz mutlaka olmalı ama buna katılıyorum ancak oyun karakterimiz belirleyici olacaktır.
Geçen seneye göre silahlarımız daha çok ve çeşitli ancak önce bir oyun ezberimiz olmalı.

Bu nedenle geçen seneki ayarlarımıza dönmemiz lazım. Eğer Atiba-İnler ikilisi ile oynarsak bu mümkün değil.
Atiba-Ozzie ikilisi ve önlerinde Talisca bence geçe seneki oyunumuzu daha da geliştirecektir.

Oyunun gidişine göre uzun ters toplarla da oynarsın ya da doldur boşalta da dönebilirsin.
Ancak ezberimizi bozmak bize fayda değil, zarar getirir.

Benim gözümde 1.ciyiz şuan :) 12.ci haftaya kadar Anadolu kulüplerini puan sıralamasına katmiyorum ben.

bende katmıyorum garibime gitti sadece :D  :evillol:

Etiketler: