Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8534495 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı ardiles

Sosa ve Gomez in boşluğunu doldurmaya çalışmak beyhude

Eldeki oyuncu ve form durumuna göre ideal 11 im

Çevrimdışı atalay

Merkez orta saha özellikli oyuncu sayısı eksilince orta alanda büyük boşluklar veriyoruz. Nicelik açıdan yeterliyken bile saha parselizasyonu ve alan paylaşımı sorunları var. Geri dönüşleri sıkıntılı bir ismi oraya eklemektense ileride Cenk - Abou ve bekleri winger oynatıp, ön bölgedeki kanatları dışarı almak daha iyi bir çözüm olabilir. @Yunus Emre Dökmeci Hırsıza yanlış adres veren zaten teknik adam. @mylife1903

Çevrimdışı tuncaboylu

Kadro geniş olunca, sabahtan beri 50 farklı diziliş ve oyuncu listesi okudum :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mayguntr

Kanat rotasyonumuzda bir sorun olduğu ap açık 3-5-2 veya onun bir türevine şans vermek lazım bence.

Ebubekir
                Talisca
          Ozi          Ginler   
Caner       Atiba                  GG
     Tosic  Rhodolfo Marcelo
                Fabri

Çevrimdışı ardiles

:tabe: Aklımız Sosa-Gomezde kalınca aynı sistemi devam ettirip güvenli alanda kalmaya ve yeni oyuncuları eski sisteme adapte etmeye çalışıyoruz. Şenol Hoca da dahil. Oysa Aboubakar ve Taliscanın kendi stili var

Çevrimiçi murat

biz yine geçen seneki gibi atiba tek önünde ozi ve tolgay, g.inler den birisi onların önünde talisca kanatlar yine q7 ve olcay en önde abubakar.hem önde basarız ,hem pas oyunu oynarız hemde oyunun yönünü daha kolay değiştiririz.

Çevrimdışı TURKahvesi

:lol:

Çevrimiçi murat

Kanat rotasyonumuzda bir sorun olduğu ap açık 3-5-2 veya onun bir türevine şans vermek lazım bence.

Ebubekir
                Talisca
          Ozi          Ginler   
     Tosic  Rhodolfo Marcelo
                Fabri
kanat oyuncuları formsuzken denenebilir. bu durum için benimde 4231 i kanat oyuncusuz  caner gg ve 2 stoper(hangileri olacaksa) önüne atiba inler onların önü sağdan sola talisca tolgay ozi ve abubakar
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 19:45:07 MURAT ]

Çevrimdışı b.damatoglu

Kanatlar bu kadar formsuz, niteliksiz, beklerin bu kadar formda ve orta saha kadron bu kadar geniş ise,

Forvetlerin de tek başına 1 adam etmiyorsa diamond, 3-5-2, 4-3-3 dönüşümlerini oynamak kaçınılmaz oluyor.

Kanatlar dışarı bütün orta sahalar içeri...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Orhan

Gökhan Töre WestHam'ın ilk 18 inde bile yok, kanatlarında Antonio ile Payet oynuyor, kanat yedekleri de Feghouli. Üstelik Ayew de sakat.

Bana da o dönem kiralanması uygun gelmişti, o zaman Ayew kanat rotasyonuna eklenmemişti WestHam'ın. Ayrıca premier league de gücü ve hızı ile iş yapabileceğini düşünmüştüm. Sonuç olarak WestHam opsiyonu kullanmayacak gözüküyor.

Şu anki duruma göre konuşuyorum iş yapsaydı hem kendine hem bize yararı olacaktı şans da buldu, ama değerlendiremedi büyük ihtimal WestHam opsiyonu kullanmaz ve bize geri döner. O saatten sonra da 1 sezon oynamamış Töre'den ne katkı alırız büyü soru işareti.

Adamı manevi babası Biliç bile kadroya almıyorsa Töre'den bu saatten sonra pek birşey beklememek lazım.
adam izlanda macinda aldigi kirmizidan sonra toparlanamadi. Karakter olarak cok zayif bir futbolcu. Oynamayinca sorun yapmaz,sampiyonluga gitsen garip bir sekilde yatisa gecer.Tuhaf bir topcu.

Çevrimdışı mylife1903

Turkiye liginde sampiyon yapan sistem 2-7-1 dir. Bu kadar basit, orta alani alacaksin, topun arkasina butun takim gececeksin, rakipten kaptigin topla atak baslatacaksin, top sende kalacaksa pas pas pas yapacaksin sonra ileri sisirip doneni alacaksin, hemen sokusturup, defansa yatacaksin, sonra kontradan bir tane daha koyacaksin.

Amerigalari kesfetmeye gerek yok 6ustu futbol oynuyoruz aya fuze firlatmiyoruz. Istatistikmis, antreman bilimiymks falan. Erkek adamsa o futbolcular once yenilgiyenisyan edecekler, sonra sahada kiz gibi dusup, topu vermeyen rakip oyuncuya el kaldirip tepki vermeyecekler, bos alanda hesabini kesecekler.

Azicik takim gibi bir italyan takiminin karsina ciksin bu bruma 6-7 dakika bakarlar sonra takim kaptani iki tane tekme koyar buna biri topsuz alanda biri topla karisik bir sari gorur, bruma konusu kapanir.

Once testesteron mu nedir o erkeklik hormonu onun ignesini yapsinlar bizim takima.

Briegel ile lucescunun sistemlerinin karmasini yapacaksin bu ligde.

Onde rodolfo- tosic
Bunlarin onunde ve arkasinda birer atiba. Defansta arkada sarkik hucumda atakta.
Ahmet ronaldo zago olayinda ronaldo agir oldugu ve seri hareket edemedigi icin zago ahmet tolga kim oynuyorsa donusumlu hucuma cikar ve devamli ileride bos kalirdi. Zago kafayla elaziga koymustu mesela. Aayni zago kocaeli macinda ofsaytten attigimiz golun ortasini kesmisti galiba.
Ekstra adam
Kanatlarda caner gg olur
Caner beck olur
Adriano beck olur
Caner olursa adriano sol ic oynayabilir mesela
Bu oyunda taliskayi da atarsin sergen gibi takilir ilerde.
Kalanlari da doldur iste ortaya tolgaya ginler quaresma sec begen koy

Briegelden orta alani hizli gecmeyi ve sekenleri toplamayi alacaksin, lucescudan sistemi analizi kendin yapacaksin, koyup koyup geceksin.
Hammallik yapmaya gerek yok.
Nasil elin amerigani programi yaziyor, ekrani koreden, metali rusyadan alip mali cinliye yaptirip parayi kendi goturuyorsa o hesap.

Çevrimdışı cursedofdragon

3-5-2 taktiğini oldum olası sevmem iğrenç bir taktik.

4-4-2'yi tercih ederim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kiev maçında protolden arkadaş bilet ayarlayacak fakat onların passoligi yok giriş için passolig şartı var değil mi onlarında passolig çıkartmaları lazım

Çevrimdışı mylife1903

adam izlanda macinda aldigi kirmizidan sonra toparlanamadi. Karakter olarak cok zayif bir futbolcu. Oynamayinca sorun yapmaz,sampiyonluga gitsen garip bir sekilde yatisa gecer.Tuhaf bir topcu.
Kirilma noktasi oldu nedense o mac. Ft bisiler mi dedi acaba cocuga, cocuk kacar adim gitti turkiyeden. Killanmiyor degilim o mac ozelinde

Çevrimdışı sallapati

Fenerli lens pascal noumaya ne cok benziyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bishamon

kiev maçında protolden arkadaş bilet ayarlayacak fakat onların passoligi yok giriş için passolig şartı var değil mi onlarında passolig çıkartmaları lazım
Evet

Çevrimdışı ilhan mansız

Ebubekir
                Talisca
          Ozi          Ginler   
     Tosic  Rhodolfo Marcelo
                Fabri
+1903 benim aklımda sadece gg yerine adriano var,

Çevrimdışı RevivaL

5 hafta oynanmış ve şampiyonlar ligindeyiz taktik değişmez. En fazla 4-4-2 olur, Talisca sahadayken hemen hemen 4-4-2 oynuyoruz zaten.

Vitor lig başlamadan 1 ay önce 3-5-2 yapmaya çalıştı da elinde kaldı. 1,5 ay geçmişken bunu yapmaya kalkarsak alacağımız puanlardan da oluruz.

Çevrimdışı ardiles

Aboubakar ın şanssızlığı Gomezden sonra transfer olması Carew gibi bi oyuncudan sonra transfer edilseydi şu an daha tehlikeli olduğu pozisyonda oynardı. Kenardan toplu topsuz içeri katederek çok daha etkili oynuyor. Pivot hali ise ne öldürür ne güldürür.

Talisca yı ise Sosa dan sonra top dağıtıcı rolünde oynatmaya çalışıyoruz oysa forvet/2.forvet mevkiinde ve önü boş olursa çok daha etkili oynayabilir. Talisca nın önüne santrafor koyulmaz hele ki kenarda daha etkili olan Abou hiç olmaz.

Beşiktaşın saha dizilişi ben buradayım diyor zaten ama biz işi zora sokup sağ elimizle sol kulağımızı tutacağız herşeyi deneyip en son bu dizilişe geçeriz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

5 hafta oynanmış ve şampiyonlar ligindeyiz taktik değişmez. En fazla 4-4-2 olur, Talisca sahadayken hemen hemen 4-4-2 oynuyoruz zaten.

Vitor lig başlamadan 1 ay önce 3-5-2 yapmaya çalıştı da elinde kaldı. 1,5 ay geçmişken bunu yapmaya kalkarsak alacağımız puanlardan da oluruz.
İnlerle ozi yer değiştirmeli ayrıca talisca ve bakarda ilk 11'de olmalı...

Çevrimdışı tangaz

takım formsuz, hoca daha da formmsuz, abubakar yetersiz, cenk hayalkırıklığı, ozzie bulutların üzerinde, Q7 ikinci devre takımın iyilerindendi insiyatif alan zorlayan adamlardandı.

ahh ulan Şenol hoca alacaktın baloteliyi sokacaktı cincona dün 3 tane. şenol hoca demişken hatalı tercihleri nedeniyle ligde 4 ŞL de 2 puan bıraktık...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sallapati

takım formsuz, hoca daha da formmsuz, abubakar yetersiz, cenk hayalkırıklığı, ozzie bulutların üzerinde, Q7 ikinci devre takımın iyilerindendi insiyatif alan zorlayan adamlardandı.

ahh ulan Şenol hoca alacaktın baloteliyi sokacaktı cincona dün 3 tane. şenol hoca demişken hatalı tercihleri nedeniyle ligde 4 ŞL de 2 puan bıraktık...
Etoo yu almaliydik bence abi...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bence de abi ozi yanlış yerde oynuyor yüklenmemek lazım ona yönetiminde hatası büyük stoper yok takımda çok bariz hissediliyor...

Çevrimdışı mylife1903

Abi bu balotelli olayini gundeme getirme sinirim bozuluyor. Gecen bu forumda arama islerini bilmiyom butun eski mesajlari aramistim martta mi ne yazmisim, gomezin yerine obur mario, balotelli olan diye.
Bu sene sonu alamazsin zaten patlama yapar fransada o
Bedavaya alacaktik arizayi, azicik tamir azicik rehabilite ustune gazlaya gazlaya salacaktik gs defansinin ustune, yer misin yemez misin ver allah ver ver allahim ver 3-4 tane sokar sonra brumayida tekmeler maci bitirirdi. Su brumaya iki tane tekme atamadilar ya, kafayi yedim seyrederken.

Çevrimdışı tangaz

Etoo yu almaliydik bence abi...

benim mesajlarıma bakarsan balo+etoo yazdığım çok mesajım wardır. garantili formüldü ikisini birden almak balo rehabilite olursa ondan gelip formayı alabilecek yegane adam zlatandır velev ki balo uymadı mı etoo tlf kulübesinde clark kent gibi bekliyor olurdu  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: