Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 364 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423039 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

ne diyor bu ya :)

Antipatik ertem.
Yaziya kucuk harfle baslamis ama kartali boyuk harfle yazmis. Ulan bizim buyuklugumuzu dile getirmeye boyle mal mal hareketlerle gostermeye ne gerek var. hay ben

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi mellfred

geçen yıla nazaran bir eksiğimiz de 2. yarıları beklememiz.
geçen sezon tempoyu ilk yarıdan yapıp maçları 4-5'e taşıyabiliyorduk. bu sezon 2.devreyi bekleyip stres oluyoruz ve bu pas ve şut tercihlerine de yansıyor. cenk'in atamadığı pasın bunda etkisi olduğunu düşünüyorum
yine cenk hakkında yazmazsam çatlarım.
eminim sizler maç başlığında gereken küfür ve hakaretleri etmişsinizdir  :icool: ancak benim de söyleyeceklerim var
bu çocuğun her şeyden önce sakin olmaya ihtiyacı var. ortada bir yağma varmış gibi davranmayı bırakmalı. her topa atılmaktan ya da eline geçen her fırsatı şutlamaktan vazgeçmeli.
amatör topçular gibi,  allah ne verdiyse her topun dibine girip yallahlamak nedir allasen
yahu şu şutlarını bir çeşitlendir. plase bırakmayı dene ne bilim aşırtma isteyen pozisyonların da oluyor ayak içini kullan mesela... arada epl aç izle bak adamlar nasıl oynuyor alexis sances'e bakıyorum adam ne yaptığından emin. nereye vuracağını planlamış çoktan. bizimkinin hiç fikri yok maalesef.  ölümüne abanmak nedir her posizyonda. yok mu bunu uyaran

Çevrimdışı MANSIZ

m.ekici

abi haziran'da sözleşmesini ts ile uzatmayacak.. yani ersun yanal'ın takım yapılanmasında kalıcı bi yeri olmayacak... Tolgay gibi kelepir bi fiyata Ocak'ta bitiremezmiyiz..?

Mehmet Ekici'de müzmin sakat bize uymaz

Çevrimdışı Orhan

Valla 40yillik okuzum boyle bir kanun duymadim, bizim anayasada da yok boyle bir sey. Gece gece toplanip bir khk cikarttilarsa bilmem. Son zamanlarda sirtlanlarin bir kalkismasi oldu ama secimi erteleyip, aslani tekrar basa getirdik.

Kicindan kanun uyduruyor herif. Boyle sacma yazi gormedim

Yarali kartal bla bla bla, olm bas git
:evillol: :evillol: Adam ugrasmis dusunmus uydurmus abi.Bence sakatlik darbesi sonrasi guzel bir khk olmus.

Çevrimdışı Orhan

Su Demba bayla ben oynasaydim hic bir sey kapmasam bile namaza baslardim. :alala:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Talisca ve Aras Ameliyat olmuş :busted_cop:

SON DAKİKA /

Beşiktaş:  Ameliyatları başarılı geçen Aras Özbiliz ve Anderson Talisca 2-3 ay sonra takıma katılabilecek.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Fabri mesajı vermiş 3 yıldız :)

Piyade Kıdemli Yüzbaşı Fabricio Ramirez , Akatlarda Basket maçımızı izledi. :biggrinking:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ekim 2016, 21:06:47
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
G.birliği macının ilk yarısında cok kötü oynamıştık ya, inanın bizden daha rezil halde olanlar var. Az önce bir maç bitti yine kötü oyunla alınan bir maç . Bugün yarın patlıcaklar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Valla 40yillik okuzum boyle bir kanun duymadim, bizim anayasada da yok boyle bir sey. Gece gece toplanip bir khk cikarttilarsa bilmem. Son zamanlarda sirtlanlarin bir kalkismasi oldu ama secimi erteleyip, aslani tekrar basa getirdik.

Kicindan kanun uyduruyor herif. Boyle sacma yazi gormedim

Yarali kartal bla bla bla, olm bas git

Abi o nasıl bir lafa giriştir :kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Talisca ve Aras Ameliyat olmuş :busted_cop:

SON DAKİKA /

Beşiktaş:  Ameliyatları başarılı geçen Aras Özbiliz ve Anderson Talisca 2-3 ay sonra takıma katılabilecek.

Quaresma da ziyarete gitmiş abi niye yazmıyon :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı mylife1903

bu talisca neden masum sünnet çocuğuna benziyor ya :D  :evillol:
Ne sunneti ne cocugu herifin biyiklari var yahu
Sunnet olsa, dugunde dansiz falan oynatsalar, facia olur, dikis tutmaz

Çevrimdışı mylife1903

Su basaksehir de azicik cozulse artik, yoksa guzellemeler baslayacak, havaya sokacaklar onlari da. Fbyi de yarin karabuk gotururse iyi olur.

Cok sacma puanlar kaybettik. Konya maci, gs maci hadi derbi olsun ama bu maca cok uzuldum. Her macimizi kazanacagiz diye bir kanun yok ama sacma sapan da puan kaybetmeyelim

Çevrimdışı Orhan_

Ne sunneti ne cocugu herifin biyiklari var yahu
Sunnet olsa, dugunde dansiz falan oynatsalar, facia olur, dikis tutmaz

:lol: :lol:

Çevrimdışı Orhan_

Su basaksehir de azicik cozulse artik, yoksa guzellemeler baslayacak, havaya sokacaklar onlari da. Fbyi de yarin karabuk gotururse iyi olur.

Cok sacma puanlar kaybettik. Konya maci, gs maci hadi derbi olsun ama bu maca cok uzuldum. Her macimizi kazanacagiz diye bir kanun yok ama sacma sapan da puan kaybetmeyelim

Olmayacak gollerle veriyoruz puanları ayrıca.

Çevrimdışı mylife1903

Olmayacak gollerle veriyoruz puanları ayrıca.
Ya bizim istatistik ayni aslinda kaleye 5 top geliyor. 2si aut bir tanesi korner biri direkten bir tanesi kurtaris, oburu de gol oluyor.
Simdi soyle oldu, kaleye gene 5 top geliyor 3 tne kurtaris, bir tane aut, oburu gol oluyor. Gol olan direkten donerse sampiyon oluyoruz. Bu haftaki de direkten donmeliydi, cok istedim olmadi

Çevrimdışı ekrembaser

Yahu çok üzgünüm dünkü maçı geçtim bugünkü sakatlıklar yerle bir etti beni Allah yardımcımız olsun. Ölü gibi geziniyorum ortalıkta

Çevrimdışı tangaz

hoca bu denli maceraperest 11ler sürmeseydi sahaya şu anda 27 puandaydık. hiç kimse kalkıp bana hocayı savunmasın. o kadar kredisi war demesin. hoca ligin en iyisi ama sadece bu vasat ligin en iyisi, 9 kolay maçta 6 galibiyet ancak aldık üstelik de şu kadroyla...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yahu çok üzgünüm dünkü maçı geçtim bugünkü sakatlıklar yerle bir etti beni Allah yardımcımız olsun. Ölü gibi geziniyorum ortalıkta
Uzulmeye gerek yok, futbol bu. Puan kaybi da sakatlik da var. biz simdi devre arasina minimum puan kaybiyla girip, 3 tane transfer yapmamiz lazim.
Ya cok genc bir sol bek
Ya cok yasli bir sol bek
Bir tane kanat, mumkunse tore
Bir de santrafor. Mumkunse balotelli

Balotelli ariza falan ama kardesim dun bu balo manyagi olsaydi 3 tane kesin atmisti ama kesin.
O cenkin karsi karsiya kacirdigini ampul gibi asardi hatta top surup kaleye gitmeye usenir 35mden asardi o topu.

Ahh ahhh kara tiren kacti cuf cuf, arkasindan el salla

Çevrimdışı MANSIZ

Şu an sakatlıklar haricinde orta sahada Rodrigo Tello ayarında bir oyuncumuz bile yok. Napoli macında nasıl bir orta saha cıkacak cok merak ediyorum acıkcası. Böyle zorlu bir maça çıktıktan sonra Trabzon macının kadrosunu da merak etmeyim. Zira artık Senol Hoca sakatlıklardan dolayı rotasyonda yapamayacak.

Orta sahada Tolgay ve Atiba'ya cok is düsecek. Merak ediyorum bu ikilinin önünde kim oynayacak diye. Necip'in durumunu bilmiyorum ama sanırım oynarsa Napoli maçında orta üclü Necip-Atiba ve önlerinde Tolgay olacak. İsin kötüsü Tolgay cıkınca yerine kimin gireceği.

Etiketler: