Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 386 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423780 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Peş peşe nedir bu sakatlıklar, sabote edilse ancak bu kadar olur. Orta sahada oynayacak adam bulamıyacaz bu gidişle.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi Necmi

inler takim ile birlikte antremana cikmiyor bireysel calisiyor

yoo bayağıdır takımla çalışıyor resmi sitedeki antrenman fotolarına baksana
ilk napoli maçından önce başladı takımla çalışmaya napoli maçında oyuna girmedimi
benmi yanlış hatırlıyorum :alala:

Çevrimdışı cursedofdragon

Peş peşe nedir bu sakatlıklar, sabote edilse ancak bu kadar olur. Orta sahada oynayacak adam bulamıyacaz bu gidişle.

yok zaten.

Sağlam olarak atiba,tolgay var bi 2'si kaldı.

Çevrimdışı ProjectOrigin

ilk napoli maçından önce başladı takımla çalışmaya napoli maçında oyuna girmedimi

son 5 dakika girdi diye hatırlıyorum.Hatta Aboubakar'a havadan güzel bir pas bıraktı.

şenol hocanın açıklaması vardı sakat sakat oynadı diye o maçta.

son 5 dakika girdi diye hatırlıyorum.Hatta Aboubakar'a havadan güzel bir pas bıraktı.

70.ci dakikada girdi.

Çevrimdışı atalay

Dar rotasyon iyidir. İdeal kadroyu bulmuş oluruz. Önemli olan eldekilerin fiziksel ve mental durumları. Duran topta işleri kolaylaştıran iki ismi uzun vadede kaybetmek handikap. İlaveten birisi oyun içinde dominant, diğeri de skora yakın kimlikte olsa da; oyunun içinde bunlar var.
[ Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 16:37:54 atalay ]

Çevrimdışı Culpable

Abounun oynadigi yerde  Cenk bence Top toplayici olur ..
gecen seneki son dakikalarda oyuna giren cenkin yerinde yeller esiyor

ilk11 oynadigi her macta 1 kisi eksik oynuyoruz ben  TV de cenki hic gormuyor goremiyorum ama sagolsun karaboga her yerde
olcayin kotuye gitmesinin isliklanmasi ile alakasi yok takim icinde farkli seyler var

napoli macina gelince . su sakatliklar sonrasi    ligi ve CL yi cok hafife aliyor artik taraftar .. napoliden puan cikarirsa  helal olsun derim takima ve senol hocaya 

ve ilk yariyi basaksehirden 7-8 puan  fark yemeden kapatirsa  takimin sampiyonlugunu  ilk yaridan kutlariz

çok abartmışsın bence Cenk için doğru bile olsa bu kadar ağır konuşmamak lazım
toparlayacaktır kendini.
Napoli maçına gelince hiçde dediğin gibi olmayacak kendi sahamızda ezip geçeceğiz.
Sahaya takım başka çıkar. Lig maçları ölçü olamaz Panik yapmayalım. ters sinerji bize
başarı getirmez takıma ve oyuncularımıza güvenelim. bak olcayın bir tribünden ıslıklanması oyuncuyu
bitirdi. Bunlar yanlış şeyler her oyuncuya ihtiyacımız var. yarış devam ederken oyuncuna vurman Beşiktaşa vurmaktır direk olarak.
bu şekilde sadece başarısızlığı davet ederiz.

@Necmi Abi bireysel calisiyor ..  arkadaslarinda dikkatini cekmis  inler hergun kartalinler diye paylasim yapardi
ama bayagidir yapmiyor
[ Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 16:36:36 Culpable ]

Çevrimiçi Necmi

2'side metatars kırığı abi.

İnler 1.5 aydır oynamıyor bireysel antremanlara çıkıyor oynuyabilecek modda olsa gençlerbirliği maçında yedekler arasında olurdu.

Talisca için 3 ay deniyor inler'in de en az 1.5 ay'ı var daha.

Bu şartlarda oynuyabilecek tek oyuncu oğuzhan.

Yada 4-4-2 oynucaz atiba-oğuzhan orta sahası.

Yada 10 numara bölgesinde kerim oynucak.

dostum metatars kırığı demek ayak tarak kemiği kırığı demek yani hepsi aynı olacak değil
genellikle 1.5 ay tedavi için yeterli süreymiş burdaki esas nokta inler ameliyata gerek duyulmadı
talisca ameliyat edildi buda ikisinin aynı olmadığını işaret eder
inlerde ne alçıya alma gördük nede ameliyat oldu unutmayalım napoli maçında oynadı ve o zamandan beride takımla birlikte antrenmana çıkıyor
bugünde antrenmandaydı

dostum metatars kırığı demek ayak tarak kemiği kırığı demek yani hepsi aynı olacak değil
genellikle 1.5 ay tedavi için yeterli süreymiş burdaki esas nokta inler ameliyata gerek duyulmadı
talisca ameliyat edildi buda ikisinin aynı olmadığını işaret eder
inlerde ne alçıya alma gördük nede ameliyat oldu unutmayalım napoli maçında oynadı ve o zamandan beride takımla birlikte antrenmana çıkıyor
bugünde antrenmandaydı

haklısın abi inlerde oğuzhan'da iyi gözüküyor :D

Çevrimiçi Necmi

Abounun oynadigi yerde  Cenk bence Top toplayici olur ..
gecen seneki son dakikalarda oyuna giren cenkin yerinde yeller esiyor

ilk11 oynadigi her macta 1 kisi eksik oynuyoruz ben  TV de cenki hic gormuyor goremiyorum ama sagolsun karaboga her yerde
olcayin kotuye gitmesinin isliklanmasi ile alakasi yok takim icinde farkli seyler var

@Necmi Abi bireysel calisiyor ..  arkadaslarinda dikkatini cekmis  inler hergun kartalinler diye paylasim yapardi
ama bayagidir yapmiyor
dostlar inler takımla antrenman yapıyor bu resim bu günkü antrenmandan çekildi
napoli maçında kadrodaydı sahayada çıktı kırık olan ve düzelmemiş bir oyuncuyu bırak sahaya
çıkarmak kadroya bile alınmaz

Çevrimdışı MANSIZ

Bundan daha kötü kadro ile biz Olimpiyat'ta Liverpool'u sahadan sildik. Napoli'de kimmiş. Renklilere kapak olacak hafta içi Napoli galibiyeti.

Çevrimdışı 38life

Ben başka sakatlıklar da bekliyorum... Gidişat bu yönde. Ben Gs ve Fb'nin maçlarını da seyrediyorum avrupa maçları da seyrediyorum süperligin diğer maçlarının özetlerini de seyrediyorum. Beşiktaşlı futbolculara sürekli darbe ve ayağa basma var. 90 dakikalık bir maçta 25 faul yapılıyor ama kart çıkmıyor. Yani bu dünyanın hiçbiryerinde yok. Bu sanki Beşiktaşa özel olarak rakiplerin uyguladığı bir yöntem gibi. Hakemlere güvenerek... Ve kimse de çıkıp bu duruma itiraz etmiyor. Efendi olmak ile pısırık olmak arasında kocaman bir fark var.
Aras
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bundan daha kötü kadro ile biz Olimpiyat'ta Liverpool'u sahadan sildik. Napoli'de kimmiş. Renklilere kapak olacak hafta içi Napoli galibiyeti.

yine de beklentiyi çok yükseğe çıkarmamakta fayda var.

beraberlik bence iyi sonuç.

Çevrimiçi Necmi

Buda napoli maçı ve inler sahada :bandit:

Çevrimiçi Necmi

yine de beklentiyi çok yükseğe çıkarmamakta fayda var.

beraberlik bence iyi sonuç.
beklenti yok
ama koyar geçeriz :bandit:

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'a karşı oyun dışı sertliği teknik direktör dahil herkes eleştiriyor. Fakat yapılan faullerden sonra oyuncu reaksiyonlarına bakıyorum; kabullenmişlik var. Dayak yemeye alışmış olsanız da, saha içinde doğru reaksiyonu göstermeniz gerek.
[ Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 16:52:00 atalay ]

Çevrimdışı Culpable

inler ve ozzie ilk 11 de olsun  dediklerinde tamam .
. ama inler ve ozzie ilk 11 de olmaz ise  napoli handikap yapar ne var ne yok basarim  duygusalliga yer yok :)
beklenti yok

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ekim 2016, 16:48:55
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
beklenti yok

Artık su rakibi küçümseme olayını bırakalım @Necmi abi. :biggrinking:
İyiyiz desek farklı bişey oluyor.

Çevrimdışı EMİR EMRE

beklenti yok

inşallah Necmi abi.

Talisca form tuttu 2 maçta 3 gol attı, Quaresma ve Aboubakar'la iyi götürüyordu ona canım sıkıldı.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Beşiktaş'a karşı oyun dışı sertliği teknik direktör dahil herkes eleştiriyor. Fakat yapılan faullerden sonra oyuncu reaksiyonlarına bakıyorum; kabullenmişlik var. Dayak yemeğe alışmış olsanız da, saha içinde doğru reaksiyonu göstermeniz gerek.

Fener geçmişi olanlar o işi iyi yapiyor, Gökhan Caner alışmış orada bu işlere.

Bizimkileri döv Oğuzhan hariç gıkını çıkarmazlar.

Çevrimdışı sametbagan

Napoli maci  icin 18 den vazgectim  11 olusturabilecek kimse varmi ?
lig icin asagidan yukariya  2 oyuncu cekersin ama CL icin bu sansinda yok
Fabri,Beck(G.gönül),Marcelo,Tosic,Adriano,Atiba,İnler,Tolgay(oğuzhan),@7,Cenk(Ömer),Abo

Çevrimiçi Necmi

Artık su rakibi küçümseme olayını bırakalım @Necmi abi. :biggrinking:
İyiyiz desek farklı bişey oluyor.
ne yapalım korkup titreyelimmi
başarmanın yarısı önce başaracağına inanmaktır.
burda ilk napoli maçından önce ben koyar geliriz dediğimde millet fark yemeyelim diyordu :bandit:
evet kolay maç olmayacak ama şl de hiç bir maç kolay değil sahadada teslim olan takımımız yok
biliyorumki sahada hakemin bitiş düdüğü çalana kadar bu takım kazanmak için oynayacak

inler ve ozzie ilk 11 de olsun  dediklerinde tamam .
. ama inler ve ozzie ilk 11 de olmaz ise  napoli handikap yapar ne var ne yok basarim  duygusalliga yer yok :)

ozzy ne alaka ? :)

Deplasmanda yendiğimizde atiba,necip,tolgay vardı. :)

Atiba,İnler,Tolgay olsun koyar geçeriz :)

Fabri,Beck(G.gönül),Marcelo,Tosic,Adriano,Atiba,İnler,Tolgay(oğuzhan),@7,Cenk(Ömer),Abo

abi neden sürekli ömer'i yazıyorsunuz CL kadrosunda ömer'i bildirmedik :)

Kimse takip etmedi mi şunu :)

Ömer,Aras,Veli bildirilmedi CL kadrosuna.

Etiketler: