Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 363 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423046 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

hoca bu denli maceraperest 11ler sürmeseydi sahaya şu anda 27 puandaydık. hiç kimse kalkıp bana hocayı savunmasın. o kadar kredisi war demesin. hoca ligin en iyisi ama sadece bu vasat ligin en iyisi, 9 kolay maçta 6 galibiyet ancak aldık üstelik de şu kadroyla...
Hoca formsuz abi, tutarsizliklar basladi.
Takimin ustuyle basiyla oynanmaz bu kadar. Yemisim rotasyonunu yaaaa git sampiyonlar liginde yap rotasyonu. Super kupa gibi dusunsun hoca istiyorsa hani bu kadro degil de gecen seneki kadro hak etti ya sampiyonlar liginde oynamayi, ona mahsuben yani

Çevrimdışı mylife1903

Şu an sakatlıklar haricinde orta sahada Rodrigo Tello ayarında bir oyuncumuz bile yok. Napoli macında nasıl bir orta saha cıkacak cok merak ediyorum acıkcası. Böyle zorlu bir maça çıktıktan sonra Trabzon macının kadrosunu da merak etmeyim. Zira artık Senol Hoca sakatlıklardan dolayı rotasyonda yapamayacak.

Orta sahada Tolgay ve Atiba'ya cok is düsecek. Merak ediyorum bu ikilinin önünde kim oynayacak diye. Necip'in durumunu bilmiyorum ama sanırım oynarsa Napoli maçında orta üclü Necip-Atiba ve önlerinde Tolgay olacak. İsin kötüsü Tolgay cıkınca yerine kimin gireceği.
Bir iki mac sonra karijmanin da biyerleri atar. Cok yuk bindi herife. Tam forma girdi, bu yasta deli gibi kosuyor adam, basina bisi gelecek.
Senol hoca adami oynata oynata, sabrede sabrede forma soktu. Ayni seyi de cenk icin dusunuyor herhalde

Çevrimdışı MANSIZ

Bir iki mac sonra karijmanin da biyerleri atar. Cok yuk bindi herife. Tam forma girdi, bu yasta deli gibi kosuyor adam, basina bisi gelecek.
Senol hoca adami oynata oynata, sabrede sabrede forma soktu. Ayni seyi de cenk icin dusunuyor herhalde

Q7'ye sezon basında cok atarlanan vardı burda. Beşiktaş seyircisinin onu neden bu kadar cok sevdiğini anlamıslardır sanırım. Bu sezon takımda en son eleştirilecek isim Q7'dir. Hic ümitli değilim ama bu sakatlıklardan ötürü Kerim'de forma sansı bulacaktır ki onun icin son sans olacak.

Çevrimdışı tangaz

Hoca formsuz abi, tutarsizliklar basladi.
Takimin ustuyle basiyla oynanmaz bu kadar. Yemisim rotasyonunu yaaaa git sampiyonlar liginde yap rotasyonu. Super kupa gibi dusunsun hoca istiyorsa hani bu kadro degil de gecen seneki kadro hak etti ya sampiyonlar liginde oynamayi, ona mahsuben yani

dün övünç özdemin maç öncesi önerdiği bi kadro vardı stoperler rodolfo tosiç önlerinde marcelo tolgay die sanırım hoca bunu ilk yarı necip sakatlanınca yapmadı 1 değişiklikle tüm takımı allak bullak etti sonra tornistanla övünçün dizilime geçti. senin bir tespitin var çok doğru öyle 11ler sürüyor ki ilk devre çöpe gidiyor sonra 5-6 değişiklik gerekiyor ama ancak 3 tane değiştirip ikinci yarılarda debeleniyoruz. acaip saçmalıyor olcayı kazanayım derken beşiktaşı kaybediyor sıfır tempo adrianoyu ön liberu yapıyor geberik GGyi kazanayım die debeleniyor adamın iyi oynadığı tek 90 dk yok henüz... hoca bunları kazanayım die rotasyon kasıyor olan takıma oluyor. bir de polyanna olmuş herkes neymiş yok hala yenilmemişiz şuymuş buymuş. doğru düzgün takımlar olsa karşımızda ve puan kaybetsek ya da zor kazansak eyvallah da şu vasat ligde şu vasat takımlara karşı puan kaybetmek saçmalık. mesela bu gençler birliği oynadığımız en kötü gençlerdi onu bile yenemedik...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

dün övünç özdemin maç öncesi önerdiği bi kadro vardı stoperler rodolfo tosiç önlerinde marcelo tolgay die sanırım hoca bunu ilk yarı necip sakatlanınca yapmadı 1 değişiklikle tüm takımı allak bullak etti sonra tornistanla övünçün dizilime geçti. senin bir tespitin var çok doğru öyle 11ler sürüyor ki ilk devre çöpe gidiyor sonra 5-6 değişiklik gerekiyor ama ancak 3 tane değiştirip ikinci yarılarda debeleniyoruz. acaip saçmalıyor olcayı kazanayım derken beşiktaşı kaybediyor sıfır tempo adrianoyu ön liberu yapıyor geberik GGyi kazanayım die debeleniyor adamın iyi oynadığı tek 90 dk yok henüz... hoca bunları kazanayım die rotasyon kasıyor olan takıma oluyor. bir de polyanna olmuş herkes neymiş yok hala yenilmemişiz şuymuş buymuş. doğru düzgün takımlar olsa karşımızda ve puan kaybetsek ya da zor kazansak eyvallah da şu vasat ligde şu vasat takımlara karşı puan kaybetmek saçmalık. mesela bu gençler birliği oynadığımız en kötü gençlerdi onu bile yenemedik...
Adamlar sadece faul yapti abi, pas bile yapamadilar.
Gg cok fena, olcay cok fena geride iyi kotu oturtmusuz bir tandem ve kaleci. Taliska zaten oynayamiyor 90dakika.
Hoca gecen seneki duzene donmeli 14 kisi dar rotasyon. 14 adami hazirlayacaksin kafa olarak. Gecen sene hermaci 14 kisi oynuyorduk bu sene uc degisiklik bile yapsak ancak 11 kisi oynuyoruz.
Koy kaleyenfabriyi
Sag bek beck
Sol bek adriano
Tandem marcelo-tosic
Onlerine koy atibayi
Etti 6 adam
Bakmsoyle futbolcularin suratina koy karijmayi, koy abuyu
Etti 8 kisi.
Kaldi 6 tane adam 14 kisi icin sec kalanlar arasinda, cik oyna

Çevrimdışı onder23

Juventus - napoli maçı var bakalım napoli'nin son durumu nasıl

Çevrimdışı fani madida

bi yandan talisca'nın sakatlanması pek önemli değil akan oyunda sıfır diyorum, bi yandan da adam 4 gol atmış 9 maçta diye düşünüp karalar bağlıyorum. acayip bi ruh hali  :bandit:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı mylife1903

Juventus - napoli maçı var bakalım napoli'nin son durumu nasıl
Simdi haksiz rekabet olmamasi icin 3-4 adamin daha sakatlanmasi lazim napolide. Hadi juve, tekmene kuvvet

Çevrimdışı Orhan

quaresma kotu de oynasa umit veriyordu abi. Tum pozisyonlarin icinde vardi Abu da oyleydi kalitesi belliydi adamlarin. Cenkle Olcay da ayni seyleri gorebiliyor musun?

Çevrimdışı tangaz

Gg cok fena, olcay cok fena geride iyi kotu oturtmusuz bir tandem ve kaleci. Taliska zaten oynayamiyor 90dakika.
Hoca gecen seneki duzene donmeli 14 kisi dar rotasyon. 14 adami hazirlayacaksin kafa olarak. Gecen sene hermaci 14 kisi oynuyorduk bu sene uc degisiklik bile yapsak ancak 11 kisi oynuyoruz.
Koy kaleyenfabriyi
Sag bek beck
Sol bek adriano
Tandem marcelo-tosic
Onlerine koy atibayi
Etti 6 adam
Etti 8 kisi.

aynen öyle yemişim rotasyonu geniş kadroyu, en iyi kadro dar rotasyondur benim nazarımda baskette starting five severim futbolda da 11 belli olacak çıkacak bacağı kopana dek oynayacak kopunca yedeği girecek...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı onder23

Simdi haksiz rekabet olmamasi icin 3-4 adamin daha sakatlanmasi lazim napolide. Hadi juve, tekmene kuvvet

Abi sen bunu yazdın adam mertens e sağlam girdi sarı kart gördü  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı arda

Juventus - Napoli maçı 23. dk da izlemek isteyenlere..

Bizim maçtan orta üçlünden iki birde sağ bek rotasyona uğramış :D Ha bu arada 0 - 0
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı tangaz

hoşumuza gitmese de cenke elimiz mahkum şu aşamada hoca rakip ayırt etmeksizin ileri 3lüyü abu cenk q7 yapıp ısrarcı olmalı arkalarında da atiba ozi tolgay  geri dörtlü belli beck marcelo tosiç adriano bu kadroda ısrarcı olmalı yedekler tolga rodolfo gg kerim ömer inler

Çevrimdışı mylife1903

quaresma kotu de oynasa umit veriyordu abi. Tum pozisyonlarin icinde vardi Abu da oyleydi kalitesi belliydi adamlarin. Cenkle Olcay da ayni seyleri gorebiliyor musun?
Olcayda bir sikinti var. cenk formsuz ama olcayin olayi baska bence. Belki ailevi bir problemi falan vardir cocugun. Cok pozitif bir insandi olcay simdi o mutlulugu yok, duygusal da bir cocuk herhalde bu problemleri sahayanyansiyor.
Ayrica ft olayi unutulmamali ve arastirilmali. Bu herif ne diyorsa bizim topculara, milli takima gidip donen dikis tutmuyor, biktim artik. Boyle kalitesiz insanlarin onemli gorevlere gelmesinde. Simdi acacam bayramlik agzimi, her tarafimkz boyle.
Ft, once toreyi bitirdi sonra oguzhan daha sonra cenk ve olcay. Tolga'yi gonderseydik milli takima da onu da raydan cikarsaydi ft

Çevrimdışı Gokhan-

Juventus bir ara sağlam tekmeleye başladı ama hakem sindirdi sarı kartlarla, yine de seviyorum İtalya futbolunun bu "faul ile sindir" olayını.

Napoli'de ise değişen bir şey yok gibi, yine defans arkasına yüksek toplarla adam kaçırma derdindeler.

Şu Mertens sakatlanaydı iyiydi.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı arda

Yorumsuz:

Wolfsburg evinde Leverkusen'e 2-1 kaybetmiş Gomez boş geçmiş.. 9. haftası geride kalan Bundesliga'da 16. sıradalar. Ah be abi
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Aboubakar ve Cenk aynı anda sahada olmak zorunda artık..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Koy kaleyenfabriyi
Sag bek beck
Sol bek adriano
Tandem marcelo-tosic
Onlerine koy atibayi
Etti 6 adam
Etti 8 kisi.
:alala: zaten öyle yapıyor

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı cursedofdragon

Aboubakar ve Cenk aynı anda sahada olmak zorunda artık..

aman diyim yusuf ligde abuobakar,ömer tamamda.

şampiyonlar liginde tek abuobakar oynasın.

Çevrimdışı mylife1903

:alala: zaten öyle yapıyor
Yok abi hoca ggyi oynatip, tandemi bozdu bu mac ozelinde.
Sonra ilk ucluyu yanlis seciyor. Hep degistiriyor ikinci yarilarda. Bu mac sikintili bir macti, elestirilerin cogu hocaya bu mac icin degil azicik birikmis.erden dolayi geliyor

Çevrimdışı onder23

Yorumsuz:

Wolfsburg evinde Leverkusen'e 2-1 kaybetmiş Gomez boş geçmiş.. 9. haftası geride kalan Bundesliga'da 16. sıradalar. Ah be abi

Taraftar çıkışta takım otobüsünün önünü de kesmiş aynı zamanda protesto etmişler.
Vizyon reyiz inip sakinleştirmiş  :bandit: :bandit:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sen bunun altına bir de kart sayısını paylaş  :tabe: Herkesin ağzı açık kalsın...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı arda

Taraftar çıkışta takım otobüsünün önünü de kesmiş aynı zamanda protesto etmişler.
Vizyon reyiz inip sakinleştirmiş  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Culpable

@mylife1903

baska seyler var

ilk yaridaki oyunlara  bak ikinci yaridaki oyunlara bak
2 tane degisiklik oyunu bu kadar degistiriyorsa Senol hoca  neden ikinci yari seklinde ilk 11 e cikmasin insan bindigi dali kesermi ?

takimda bizim bilmedigimiz duymadigimiz birseyler donuyor ama ne

aras milli takimda oynuyor ama bizde 1 dakika bile  sure almadi  bu normal birsey mi
ilk 11 i saglam  cik  at 2 tane rahatla cikar  q7 yi  al arasi  hem arasi gorelim hemde q7 yi dinlendir

bakalim bu tempo ile  q7 nin ne zaman lastikler patliyacak

Etiketler: