Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 390 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423879 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Berat

Konya'yı dağıtmayan kalmadı, biz de iki puan bıraktık.

Çevrimdışı cursedofdragon

osmanlı'da dağıldı bize gelince toparlanır bak gör.

konyanın'da şeyi bize kalkıyor sadece gs'ye fb'ye lay lay lom oynuyorlar.

Gördü herkes işte fb maçının 2.ci yarısında birtane şut bile çekmediler bilerek orta sahada top dolandırdı konya.

Çevrimdışı Orhan

bir yada iki oyuncu bekliyorum yada hiç bir oyuncuda Töre olma ihtimali yüksek
olmazsa bir kanat bulabilirsek kiralık olur. transfer yapabilecek parasal durum yok sıradan bir transferde doğru olmaz
ya iyi oyuncu alacaksın yada almayacaksın devre arası büyük isim alma şansı düşük
Abi Abunun afrika macerasi vs ibre Antalyadan yana.Etoyu bekliyorum.Duserlerse gelirleride olmaz bunlarin surum surum surunurler.
Hatta soyle yazayim.
-Eto
-Tore
-Umudum yok ama kelepir br sol bek.

abi bi forvete oyuncusu önü bomboş dönüp böyle bir hareket yapar mı ya ?

Nereye bakıyon cenk yürüyüp gidip vurucaksın.

Vurulmuyacak yerlerden vuruyor adam vurulcak yerlerden macera arıyor.

Ömer yapmıştı bu gol'ü.

Çevrimdışı Orhan

abi bi forvete oyuncusu önü bomboş dönüp böyle bir hareket yapar mı ya ?

Nereye bakıyon cenk yürüyüp gidip vurucaksın.

Vurulmuyacak yerlerden vuruyor adam vurulcak yerlerden macera arıyor.

Ömer yapmıştı bu gol'ü.

Gomez olsaydi kaleciyi gecip bos kaleye yuvarlamisti.Atan da tutanda bu yuzden onemli.Omer konusunda haklisin bnce santrafora konulmali artik. Abu solda q7 sagda iyi  ir hucum hatgi olur. Bu dakikadan sonra Cenki kazanmak icin falan ugrasmasin hoca geregi yok.Sakatlik olursa sans bulur zaten.

Çevrimdışı atalay

Milli takım arasına bir hazırlık maçı sıkıştırmak lazım. Sakatlıktan dönen/maç temposu yetersiz/formsuz olan oyuncular için iki haftalık arayı verimli kullanmak gerek. Zira sonrasında daha yoğun bir fikstür var. Herkese ihtiyaç olacak. Eldekileri bu iki aylık periyotta verimli kullanabilirsek, bu dar rotasyon rollerin daha belirgin olmasından dolayı olumsuz görüntüyü oyunsal açıdan artı bir hale dönüştürebilir.
[ Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 18:07:16 atalay ]

Çevrimdışı Savaş

Aslında durum o kadar kötü değil. İnler ve Oğuzhan'ın iyileşmesine bakar herşey. Aşağıdaki kadro lig için yeter de artar. CL için ise Ömer yerine Kerim veya Olcay kanata yazılıp Aboubacar forvete geçebilir.

Cenk'e hala sinirliyim. Onu hiçbir yere yazmıyorum. Otursun kulübede de aklı başına gelsin!

Fabri

Gökhan  Marcelo  Tosic  Adriano 

Atiba      Inler

Aboubacar Oğuzhan Quaresma

Ömer

Kulübe : Tolga - Beck - Rhodolfo - Tolgay - Olcay - Kerim - Cenk

Devre arası bir sol bek, Gökhan Töre ve bir kanat gelecektir muhtemelen. Hatem için girişimde bulunsak keşke kiralık. Forma bulamıyor çünkü.

Talisca bi sure uzak duracak varlığı daha büyük zarardi yokluğundan arasa daha çok üzüldüm
O değnek forvet değil hiçbir şey oynayamaz ayakta duramiyor

kendi oyuncumuz hakkında değnek filan ayıp olmuyor mu ?

Çevrimdışı Bishamon

Talisca bi sure uzak duracak varlığı daha büyük zarardi yokluğundan arasa daha çok üzüldüm
O değnek forvet değil hiçbir şey oynayamaz ayakta duramiyor
Aynen büyük zarar sadece bizi Benfica maçında kurtardı ve 5 gol atıp 1 assist yaptı

Çevrimdışı MANSIZ

Fabri,Beck(G.gönül),Marcelo,Tosic,Adriano,Atiba,İnler,Tolgay(oğuzhan),@7,Cenk(Ömer),Abo

Yalnız Ömer CL kadrosunda kayıtlı değil

Çevrimdışı yigitcan1903

Tabela yapması verdiği zararı değiştirmiyor. Oyun kurması için alındı . Sosa satıldı oğuzhan orda verimli değil .Kim kuracak oyunu inanılmaz bi hata bu adam

Çevrimdışı MANSIZ

Aslında durum o kadar kötü değil. İnler ve Oğuzhan'ın iyileşmesine bakar herşey. Aşağıdaki kadro lig için yeter de artar. CL için ise Ömer yerine Kerim veya Olcay kanata yazılıp Aboubacar forvete geçebilir.

Cenk'e hala sinirliyim. Onu hiçbir yere yazmıyorum. Otursun kulübede de aklı başına gelsin!

Fabri

Gökhan  Marcelo  Tosic  Adriano 

Atiba      Inler

Aboubacar Oğuzhan Quaresma

Ömer

Kulübe : Tolga - Beck - Rhodolfo - Tolgay - Olcay - Kerim - Cenk

Devre arası bir sol bek, Gökhan Töre ve bir kanat gelecektir muhtemelen. Hatem için girişimde bulunsak keşke kiralık. Forma bulamıyor çünkü.

Oğuzhan'ı oraya yazmışsında forvet arkasında oynadığı bütün maçlarda döküldü. Oğuzhan o mevkide oynamaya devam ederse Senol Güneş tamamen kaybedecek. Su an Talisca haricinde tek verim alacağımız oyuncu o mevki için sadece Tolgay var.

Çevrimdışı Kalyoncu

Tabela yapması verdiği zararı değiştirmiyor. Oyun kurması için alındı . Sosa satıldı oğuzhan orda verimli değil .Kim kuracak oyunu inanılmaz bi hata bu adam
Düşüncelerinize katılıyorum ama ifade şekliniz hiç hoş değil. Sosa ile çok zıt karakter

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar hafta daha yeni basliyor, son maci bekleyelim, puan durumuna gore baslariz gommeye

Uğur Meleke: G.Birliği 40 dk 13 faul! 3 dakikada 1..
Muriqi 4, Landel 3 faul.
Alper Ulusoy'un Landel'e 1-2-3 faul sayıp bir hak daha vermesi akıl almaz!

Arkadaslar hafta daha yeni basliyor, son maci bekleyelim, puan durumuna gore baslariz gommeye

gömme filan yok..

Çevrimiçi mellfred

avrupa liginden sonra konya da osmanlı da havlu attılar ki öngörülen de buydu. açıkcası başakşehir devam etseydi benzer düşüşü onlar da yaşardı. bence biz konyadan iyi kurtulduk beraberlikle. 10 kişi kalmıştık ve ozzy o maçta sakatlanmıştı. kadromuz çok yeniydi o sıra

Çevrimdışı alimm

bir yada iki oyuncu bekliyorum yada hiç bir oyuncuda Töre olma ihtimali yüksek
olmazsa bir kanat bulabilirsek kiralık olur. transfer yapabilecek parasal durum yok sıradan bir transferde doğru olmaz
ya iyi oyuncu alacaksın yada almayacaksın devre arası büyük isim alma şansı düşük

m.ekici

abi haziran'da sözleşmesini ts ile uzatmayacak.. yani ersun yanal'ın takım yapılanmasında kalıcı bi yeri olmayacak... Tolgay gibi kelepir bi fiyata Ocak'ta bitiremezmiyiz..?
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

Abi Abunun afrika macerasi vs ibre Antalyadan yana.Etoyu bekliyorum.Duserlerse gelirleride olmaz bunlarin surum surum surunurler.
Hatta soyle yazayim.
-Eto
-Tore
-Umudum yok ama kelepir br sol bek.
yanlız benim anlamadığım bu ne kupası afrika uluslar kupası bu sene oynandı zaten diğeride 2018 de oynanacak :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Tore geri gelir devrede, yanina milanda bir futbolcu var tam bizlik kiralariz sosa ve islem tamam

Yok para harcayacaksak, raketciyi alalim defansa ileri de yarmayi ohhh

Çevrimdışı Orhan

Çevrimdışı mylife1903

Valla 40yillik okuzum boyle bir kanun duymadim, bizim anayasada da yok boyle bir sey. Gece gece toplanip bir khk cikarttilarsa bilmem. Son zamanlarda sirtlanlarin bir kalkismasi oldu ama secimi erteleyip, aslani tekrar basa getirdik.

Kicindan kanun uyduruyor herif. Boyle sacma yazi gormedim

Yarali kartal bla bla bla, olm bas git

ne diyor bu ya :)

Antipatik ertem.

Çevrimiçi mellfred

dünkü maçı izleyemedim yoldaydım. hatta son yarım saatine yetişebilmek adına ölümüne bastım. geldim evde internet yok (digiplay var ben de) :s20: muz cumhuriyetinde yaşıyoruz çünkü 4 gündür hatlar gidik.bir tane adam çıkıp şu şu sebepten hizmet vermiyoruz demiyor. :akuma:
özetlerden anladığım kadarıyla son paslarda kaleyi şutlama konusunda aceleci davranıyoruz.
cenk abuo ve talisca daha uygun pozisyonu olan oyuncuları paslamak yerine defasın üstüne üstüne şutlamışlar topları.
oğuzhan ya da olcay  olsaydı en doğru opsiyonu bulurlardı o pozisyonlarda
geçen yıl deplasmanda bursaya atığımız golü hatırlıyorum da sanırım bu ligin en akıllı gollerinden biridir. topu doğru ayağa buluşturmak adına 7-8 pas yapmıştık ceza alanında.
bizim oğuzhan ve atiba aklına acilen ihtiyacımız var

Etiketler: