Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 451 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505606 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Bu sakatlıkların tek sorumlusu hakemlerdir. Şenol hocanın dünkü açıklamasını hatırlayın. "Puan kaybedince yayıncı kuruluşa sataşıyor" diyen Beşiktaşlıları da iyi hatırlayın!..
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ekim 2016, 13:47:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Nasıl bir şans var bizde ya.
Milletin adamı 2-3 yıl sakatlanmıyor bizim adamalar patır kütür gidiyo... :s20:

Çevrimdışı Luccâ

Gökhan İnler 1.5 aydır sakat, Oğuzhan 1.5 aydır sakat, Caner 6 ay sakat, Talisca 3 ay sakat, Necip belirsiz. Bu ne? Nasıl bi şans bu? Şaka falan olmalı..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Bu sakatlıkların tek sorumlusu hakemlerdir. Şenol hocanın dünkü açıklamasını hatırlayın. "Puan kaybedince yayıncı kuruluşa sataşıyor" diyen Beşiktaşlıları da iyi hatırlayın!..

Yeter Artık! Kim sahip çıkacak bu kulübe?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı eaglekartal

gözü olanın gözü çıksın allah kahretsin böyle şansmı olur arkadaş ya millete gelse kümye oynar en önemli adamları sakatlansa bizde herkes dökülüyor lanet olsun böyle şansa

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ekim 2016, 13:54:29
  • Beylikdüzü-İstanbul
Napoli- ts- Benfica- fb - kiev macları var önümüzde.
Nasıl işin içinden cıkıcaz Allah  yardımcımız olsun
Şu kasım ve aralık biran önce geçsin istiyorum arrtık .

Çevrimdışı 38life

Ben başka sakatlıklar da bekliyorum... Gidişat bu yönde. Ben Gs ve Fb'nin maçlarını da seyrediyorum avrupa maçları da seyrediyorum süperligin diğer maçlarının özetlerini de seyrediyorum. Beşiktaşlı futbolculara sürekli darbe ve ayağa basma var. 90 dakikalık bir maçta 25 faul yapılıyor ama kart çıkmıyor. Yani bu dünyanın hiçbiryerinde yok. Bu sanki Beşiktaşa özel olarak rakiplerin uyguladığı bir yöntem gibi. Hakemlere güvenerek... Ve kimse de çıkıp bu duruma itiraz etmiyor. Efendi olmak ile pısırık olmak arasında kocaman bir fark var.

Çevrimdışı Çağatay

geçen seneki kadromuzda rotasyonumuz çok dardı ve sezon içinde rhodolfo dışında neredeyse ciddi sakatlık olmadı
bu sene de tam aksine geniş bir kadromuz var lakin önce oğuzhan,g.inler sonra caner, talisca nın sakatlıkları...

ne diyim bilemedim
canımızı sıkacak bir şeyler ayarlıyor murphy
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı kyiv

Aras ve Kerim için fırsat olabilir bu Taliscanın sakatlığı.Umarım ilk 18 e bile giremiyoruz diye salmamışlardır kendilerini.Bir anda herşey tepe taklak olmaya başladı. Napoli, Trabzon maçlarının 2 sinide kazanmamız çok zor bu şartlarda.

Çevrimdışı MrtBlgc

Resmen haberi duyduktan sonra ense köküme ağrı saplandı. Tansiyonum çıkmış olabilir, o derece üzgünüm şuan.
Caner de çok önemli bir kayıp bizim için ama Talisca'nın tabelaya direk etki gösterdiğini düşünürsek çok büyük kayıp.
Önümüzde oynanacak çok önemli bir Napoli ve Trabzon maçları var. Allah yardımcımız olsun valla, diyecek bir şey bulamıyorum.

Çevrimiçi Necmi

Viscayi versinler ben raziyim abi. Mustafa+kerim=viska.

Hemen sagbeke koyacaksin viskayi, yardiracak gidecek.

Aslinda dunku mac ozelinde mustafa+kerim karsiliginda -bakin linc etmeyin ha- bir emre belozoglu hamlesi bizi iki sene sampiyon yapar. Hem emre uc buyuk takimda futbol oynamis olur, futbol sonrasi hayatina daha rahat devam eder. Hem besiktas formasi giyerse kariyeri boyunca aldigi antipatiyi kendini iyi gosterirse etkisiz hale getirir.
hadi leennn

Çevrimdışı canU

Beyler ne şansı ne şanssızlığı. Gene başladılar. Geçen sene bir sosyal medyada birlik bütünlük herkeste bir hedefe odaklanma vardı. Şimdi herkeste bir gevşeme söz konusu.  Bunun sonucu başladı gene hakemlerle ligi dizayn etme çabaları.

Dün halem ilk yarıda Landel'e dedi ki 38. Dk civarında 3 oldu bir daha yaparsa sarı vericem. Adam onun üzerine 30 tane daha yaptı sarı kart almadı. Maçı 24 faulle bitirdi gençler. Ortalama 3dkda bir faul. Top oyunda maksimum 50dakika kalmıştır yani 2 dakikada bir faul. Top ayağımızda olduğu her dakika bir faul almışız topla oynamayı da işin içine katınca. Bu kadar bam güm sert girerlerken Gençlerbirliği sadece 1 defa faulden sarı kart gördü o da 90+ da selçuk.

Bir adamın sarı kart görmesi için sadece sert girmesi, tehlikeyi kesmesi gerekmiyor. Bir faulü 30 kere yaparsan bu sarı karttır. Yeter artık demesi lazımdı ama adamlar sürekli sert girdi ve krt görmedi.

Tesadüf değil taliscanın sakatlığı bugün Talisca yarın başkası. Böyle sert girmeye izin verirse hakemler daha çok sakat veririz.

Gene birileri rahatısz olmaya başladı bu kadar favori gitmemizden. Gene aynı oyunların kokusu geliyor. Bütünleşmemiz lazım, hedefe odaklanmamız lazım, ciddileşmemiz lazım.

Biri çıkıp Şenol hocaya, biri çıkıp yönetime, biri çıkıp futbolculara laf atarsa bu maratonu bitiremeyiz. Takım dün şanssızdı 2. Yarı biri girse sorun yoktu. Şenol hoca elinden geleni yapıyor, statsız şampiyon yaptı, napoli deplasmanında 3 attırdı napoliye birazcık güvenelim.

Fabri hata yaptı saçma sapan ama bir pozisyonda da uzadı resmen çıkarttı. Hatası olacak illa ki herkesin ama dışardan saldırılr alttan alta başlamışken, bizim dik durmamız, birarada durmamız lazım.

Ekim ayında sadece 1 beraberlik almışız geri kalan maçları kazanmışız. Eleştiriler fazla acımasız şu noktada. İlla ki puan kaybedicez sorun yok.

Hakem olayına ufaktan ufaktan başlamak lazım çünkü sene başından beri Beşiktaş kollanıyor algısı yaratıyorlar.

Çevrimiçi Necmi

Artik pas mas yok o pozisyonda sen besiktas takiminin forvetiysen caaarrrttt diye sokacaksin onu bacak arasindan ya da yedek bekleyeceksin atabilen gelecek. Hani 20 yasinda futbolcu korksa orda pas tercih etse tamam.

Hepimizin uzulmesinin sebebi ikinci yari macin 4-5 olabilecek olmasiydi. Yoksa ilk yaridaki oyunla 1-1 bitecek dense hic birimiz ikinci yariya cikmazdik hemen bir puani imzalar istanbula donerdik. Yazik oldu.

Neyse hafta daha bitmedi daha gs ile fb puan kaybedecek, onlar icin de totemlerim var
Biz taraftarız vurup kaçırırsa tabiki o kadar müsait quaresmaya neden vermedi diye gömerdik
@Yunus Emre Dökmeci  fena söverdi mesela :D
aslında cenk orda doğru olanı kötü bir şekilde yaptı. orda pas daha garanti gol demekti şimdi
olmayınca tepki veriyoruz ama gol olsa quaresmadan çok cenk omuzlara alınırdı. Ben o pozisyona
takılmıyorum Beşiktaşın forveti o kafa vuruşunu o mesafeden içeri sokmalı esas sıkıntı bu
sen bir maç boyunca 3 veya dört pozisyon yakalarsın en fazla bu kadar cömert olamazsın
daha sakin kalıp pozisyonları daha iyi değerlendirmesi gerekiyor. Birde artık oyunun içinde olmalı
gol kaçırır bu normal bir şey normal olmayan isteksiz halleri.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Pek umudum yok ondan ama yasin inş aldığı paranın hakkını veriyordur haftaya ts maçında oyuncularından birini kullanmak zorunda kalacaz...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı 38life

Bu sakatlıklar takıma ekstra bir hırs katmalı. Normali budur. Katmalı...

Çevrimiçi Necmi

Öncelikle Fabrinin yedigi hatalı Golle ilgili konuşmak istiyorum

Gecen sezon GS den yediğimiz Golün 1 e 1 aynısını yedik Dun akşam.

Simdi yediğimiz her 2 Golde de kalecilerimizin hatası var bunu tartismaya bile gerek yok

Lakin 2 Golde de kalecilerimiz kadar Savunmadaki Son oyuncularimizin da hatası var

Gs maçında BECK , GB maçında da RHODOLFO ayni hatayi yapti

Madem kaleci bir hata yapti o topa cikti , Sen de rakibi perdelemeyi birakip Topun onunden cekileceksinki , Kaleci topu rahat uzaklastirabilsin.

Yedigimiz 2 Golde de Savunmacilar Topun onunden çekilmediği icin Kalecilerimizin vuruş pozisyonunu da bozdugu icin kaleciler Topa vuramayip iska geçti ve Golleri yedik

Yani 2 Golde de sadece kalecileri suclamak biraz acimasiz olur , Zincirleme hatalar soz konusu.

Bu benim düşüncem..
ama yaptın he iki goldede direk kaleciler hatalı savunma oyuncularının hiç bir hatası yok.
günay çıkmasa beck o topu alırdı defalarca seyrettim günay yüzünden beck toptan uzaklaşıyor kaleciyi dağıtmamak için
akşamda fabri direk rudolfhoyu dağıttı resmen golü atsın diye savunmayı markaja aldı. yüzde yüz fabri hatası.
ama kalecilerde hata yapar önemli olan bundan ders çıkartması ve demoralize olmaması fabri hemen peşinden mükemmel bir kurtarış yaptı. kafası pozisyonda kalmadı. Dünyanın en iyi kaleciside saçma sapan goller yer takılı kalmamak lazım. Fabrinin artıları eksilerinden fazla daha iyisini alana dek en iyisi bu

Çevrimdışı Berat

Moral bozukluğundan bu çıktı. İçerde tercih edilesi. Aras'ın şans bulabileceğine bir nebze inansam Ömer'in yerine kendisini yazardım.

Çevrimdışı can1903

Hatem Ben Arfa'yı almamız lazım. Devre arasına kadar Ozzie yapacak şovunu mecbur.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kyiv

Oğuzhanlardan küçük olanı denenebilir yavaş yavaş..Bir de Türkiye kupası angaryası başlayacak şimdi. Şenol Hocanın yerinde olsam paf takımla çıkarım alsan ne olur almasan ne olur o kupayı. Bir de o maçlarda yeni uzun süreli bir sakatlığı kaldırmaz takım.

Çevrimiçi Necmi

Sonunda istediğim Fabri, GG, Rhodolfo, Tosic, Adriano defans hattinı gördüm bu arada.
yediğimiz golde marcello o topu kafayla alırdı. Ben dünkü maçta Marcello nun
birinci stoperimiz olduğu gerçeğini gördüm. oda gömülüyor ama katkısı ve oyun bilgisi çok iyi
ön liberodada gayet iyiydi tabi gençler karşısında karar verilmez karşımıza yenilmek için çıkmış bir takım vardı :bandit:

Çevrimdışı Berat

yediğimiz golde marcello o topu kafayla alırdı. Ben dünkü maçta Marcello nun
birinci stoperimiz olduğu gerçeğini gördüm. oda gömülüyor ama katkısı ve oyun bilgisi çok iyi
ön liberodada gayet iyiydi tabi gençler karşısında karar verilmez karşımıza yenilmek için çıkmış bir takım vardı :bandit:

Defans hattı iyiydi ya da kötüydü demedim zaten. GG ve Rhodolfo'nun ritim tutması gerek. Benim sezon başında görmek istediğim defans hattı oydu. Uyum ve fit olmaları lazım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Moral bozukluğundan bu çıktı. İçerde tercih edilesi. Aras'ın şans bulabileceğine bir nebze inansam Ömer'in yerine kendisini yazardım.

Marcelo'yu kurt mu kaptı :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan_

Bu kadar sakatlığı bu takım kaldırır bence. Forumdaki karamsar hava bende yok galiba  :D

Çevrimdışı MANSIZ

Topu ileride tutacak az da olsa 1 adam vardı artık oda yok. Bu sezon Oğuzhan ve Olcay'dan hiçbir verim alamadık. Geniş kadro uğruna saçma sapan transferler yaparak çoğu oyuncuyu öldürdük. Forvet arkadasında oynatacağımız hiçbir oyuncumuzda kalmadı. Maalesef o bölgede Oğuzhan'da Tolgay'da istediği katkıyı veremiyor. İşimiz bayağı bir zorlaştı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ekim 2016, 14:36:42
  • Beylikdüzü-İstanbul
Bu kadar sakatlığı bu takım kaldırır bence. Forumdaki karamsar hava bende yok galiba  :D

@Orhan_ Abi dünde maçı alırız diyodun ama zar zor kurtulduk  :ok:

Etiketler: