2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 249 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11465837 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

RB Leipzig, 3 yıldır bugünü ve daha fazlasını planlıyor. @tuncaboylu Rangnick, bu oyununun genç oyuncular ile oynanacağını düşünen futbol adamlarından. Leipzig'in stoperlerinden biri 92'li Willi Orban yanına da 98'lik Upamecano'yu aldılar. İkisinin de potansiyel aralığı epey geniş. Takımın yaş ortalaması ise 24. 

Çevrimdışı Alper1903

Abou'ya kalmak varken Demba Ba'ya kim hayir diyebilir ki?
Sakatligi gecmis bir Demba Ba Senol hoca'yla farkli isler cikarir 2015'e benzemez yani.

Çevrimdışı Evenf

Butun kasayi yarmolenko ile raketciye basacaksin abi hatta fulyayi da ipotek edeceksin
yarmalenko ya da konoplanka benimde Beşiktaş ta hayal ettiğim kanatlardı. ikisinin de gelmesi cok zor ama gelirse ligde rekabet diye birşey kalmaz.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 19:12:52 Evenf ]

Çevrimdışı Evenf

Beşiktaş bonservisinden para kazanarak gönderdiği futbolcuları bir sene sonra bedelsiz kiralamaya devam etsin görücem ben bundan sonra kim alıcak bu takımın topçusunu. Arkadaşlar kusura bakmayında demba ba'nın geri gelmesi hiç öyle iyi bir transfer olarak lanse edilemez. Nerede görülmüş kaval kemiği kırılmış adamın yaz ve devre arası kampı geçirmeden ve henüz antrenmana çıkmasına minimum 1 ay varken transfer edilmesi? Bedava diye sakat futbolcu transfer edilir mi 3 kulvarda devam ediyor bu takım babel quaresma harici aras var başkada saf kanat oyuncun yok senin. Madem bedava demba ba kerim dursaydı bari herkes kerimden gelecek parayla 6 aylık forvet kiralarız gözüyle baktı.

Ayrıca adam hapoel maçında oynarım dedi diye oynayacak manasına mı geliyor ben anlamadım tam? İstanbul'da yaşamak için bir an evvel imza atmak için pembe tablo çizmediği ne malum? Transfermart adamın en erken geri dönüşünü 1 Mart 2017 göstermiş. Temmuzdan bu yana futbol oynamıyor. Ha bizdeki sezonun ikinci yarısındaki demba ba performansı da çabuk unutulmuş belli.  Aboubakara çok haksızlık ediyoruz çok.
aboubakar a haksızlık edilmiyor bence. bazı futbolcular yeteneksiz ama aboubakar hem yeteneksiz hem de sakar. Beşiktaş a hicbir faydası olmayacagı gibi maas ortalamasını yukseltmesi bile bence bu basarısız oyunuyla gitmesi icin neden.

Çevrimdışı KUMANOVALI

Fırat Günayer

@altipastanauta adam iyi durumda kardeşim,Mayıs'ın ilk haftası sahadayım diyor.  :alala: :alala: :alala:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fırat Günayer

@altipastanauta adam iyi durumda kardeşim,Mayıs'ın ilk haftası sahadayım diyor.  :alala: :alala: :alala:
Mayısta şampiyonluk ilan edilmiş olur zaten  :ebebe: Rehabilitasyon merkezi kurduk heralde   :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı JoseDemba

Sakatlıktan önceki durumu
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
01 Eylül 2016
Atınç Leipzig'e giderken Ralf Rangnick'in tedrisatından geçeceği için umutluydum. Bir yıllık süredeki organizasyon, taktiksel anlayış, antrenman ve oyun kalitesi onu gitmeden önceki seviyeden daha iyi bir noktaya taşımıştır. Giderken alması gereken yol uzundu, o yol ne kadar kısalmıştır?

Pek kısalmamış. Hatta mesafe kat edebildiği de pek söylenemez.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 12:07:42 atalay ]

Çevrimdışı tangaz

Geçmiş olsun @tangaz, ucuz atlatmışsın.

sağolasın @tuncaboylu 170 km hızla 65 metre takla atıp yırtmış adamız. bu benim hayata yeniden gelmiş durgun halim yoksa ne gömü performansları sergilerdim burda warya  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Tekrar geçmiş olsun abi büyük badire atlatmışsın :bandit:

sağol @OrhanAker atlattık çok şükür. Allah kimseyi böle durumlarda parasız bırakmasın. ben parasız olsaydım o günlerde sağ kolum sakat kalırdı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Butun kasayi yarmolenko ile raketciye basacaksin abi hatta fulyayi da ipotek edeceksin

kabul. yanlarında konopu da getirsinler ortaya da gomezi çağırırız lig mig kalmaz olympiakosun tr versiyonu oluruz 20 yıl 18 şampiyonluk  :bandit:

Çevrimdışı Evenf

Bir sorumda Necmi abiye, ara transferde harcayabileceğin para limiti kısıtlı sen direk ilk 11 e koymayacağın bir adama 4,5 milyon euro veriyorsun forvet eksiğin varken. Bunun açıklanabilir kısmı nedir? Dünkü yazdığı yazıya istinaden soruyorum şampiyonluğa giderken defansı bozmanın takımla oynamanın anlamı yok demişti. O zaman yapma transfer sene sonunda sağlam bir adam al sanki adamın peşinde Barcelona, Dortmund var.
@Serhat Akkaya bunu forumda anlatmaya çalıştığımda buyuk tepki gordum ama 4.2 milyon euro avrupa için kucuk bir miktar olsa da, bizim için ffp sezonunda buyuk bir meblağ... yuzde yuz katılıyorum.  :ok:  :ok:  :ok:

Çevrimdışı Evenf

Bir de anlamadığım nokta, "sanki Madzukiç'le anlaşıldı da, sonra Demba Ba'ya dönüldü" gibi bir hava estiriyor bazıları.

Belli oldu ki Demba Ba gelmezse ya transfer yapılmayacak ya da Oulare gibi saçma bir adam alınacak.

Sakatlığıyla ilgisi çekincesi olanlar da bunu düşünsün.

Adama 30 Ocak'ta sağlık kontrolü yapılıyor, belli ki tek/son opsiyon.
@tuncaboylu kimse zaten neden forvet alındı demiyor ki. neden boyle bir forvet ihtiyacı varken butun parayı yedekte oturucak bir defans oyuncusuna harcandı diye soruyor. cevap bu kısımda gizli. eger 4.2 milyon euro elimizde olsaydı daha kaliteli forvet ihtiyacına yonelebilirdik.

Çevrimiçi Necmi

kabul. yanlarında konopu da getirsinler ortaya da gomezi çağırırız lig mig kalmaz olympiakosun tr versiyonu oluruz 20 yıl 18 şampiyonluk  :bandit:
neden 20 değil :alala:

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu kimse zaten neden forvet alındı demiyor ki. neden boyle bir forvet ihtiyacı varken butun parayı yedekte oturucak bir defans oyuncusuna harcandı diye soruyor. cevap bu kısımda gizli. eger 4.2 milyon euro elimizde olsaydı daha kaliteli forvet ihtiyacına yonelebilirdik.
O ayrı mesele. Öncelikli ihtiyaç kimine göre santrafordu, kimine göre stoper. Bence Antep maçındaki Rhodolfo'yu görünce öncelikler değişti.

4.2 milyona alacağımız stoper Mitrovic'se, alacağın santrafor da Mitrovic'in santrafor versiyonu olacaktı.

Yani 4 milyona nokta stoper alamıyorsan, nokta santrfor hiç alamazsın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı Ensar

O ayrı mesele. Öncelikli ihtiyaç kimine göre santrafordu, kimine göre stoper. Bence Antep maçındaki Rhodolfo'yu görünce öncelikler değişti.

4.2 milyona alacağımız stoper Mitrovic'se, alacağın santrafor da Mitrovic'in santrafor versiyonu olacaktı.

hay ellerine sağlık  :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı abdusta

Şu soruyu soruyorum?

Gomez dahil Herkes Beşiktaş'a dönmek istiyor da
neden renklilere rağbet yok?

saygılar

Çevrimiçi Necmi

4.2 M ye hangi kaliteli forveti almayı düşünüyorsun :alala:
zaten alamıyorsan bunun nedeni para değil bunu aşacak 500 tane yol var.
hala anlamadığınız bir şey var bir türlüde anlamak istemiyorsunuz sorun
paranın olmaması değil sorun senin sınırının bu kadar olması bonservis veremiyorsun
yani o kaliteli dediğin hiç bir forveti bu paraya alamazsın zaten kiralamak zorundasın.
kiraladıktan sonrada sınır yok. para yokta o yüzdenmi JM kovalıyorlar. Gelmeye razı olsun
kulübüde ikna et bak kiralama parası nasıl bulunur. 4.2 M ye forvet alacaksan zaten alma yaza bırak çünkü alacağın oyuncu
elindekileden daha iyi olmaz fark yaratmaz. bütçe 25 M fazla verdi hiçde öyle düşündüğünüz gibi
öldük bittik durumu yok ama yaza bonservis sınırımız kalkacak iyi bir oyuncu alamıyorsan sıradan bir oyuncu alınmaz
Dembaba mı gelecek hemde kiralık bedava neden alınmasın hiç fikstürümüze baktınızmı bize zaten nisan ve mayıs ayında çok lazım olacak o zamana kadar hazır olacaksa neden olmasın. Şu kadroyla şubat mart ayını çıkamayacaksak hiç şampiyonluktan bahsetmeyelim zaten.
Birde Dembaba ben uefa maçına hazır olurum diyorsa ben onun sözüne güvenirim. Para için gelmiyor forma için geliyor.
yüzde yüz olmasa bile yüzde elli hazır gelsin kafi nisana kadar toparlar zaten.

Çevrimdışı mylife1903

Abi hic olimpiakos falan ithal etmeye gerek yok. Bizim hentbol subesinden kopya ceksinler, gelene gecene bam bam bam

Çevrimiçi Necmi

bahşiş bıraktım renklilere :utan
çok bonkörsün :bandit:
bir iki tr kupası nelerine yetmiyor. o bile çok :alala:

Çevrimdışı Evenf

4.2 M ye hangi kaliteli forveti almayı düşünüyorsun :alala:
zaten alamıyorsan bunun nedeni para değil bunu aşacak 500 tane yol var.
hala anlamadığınız bir şey var bir türlüde anlamak istemiyorsunuz sorun
paranın olmaması değil sorun senin sınırının bu kadar olması bonservis veremiyorsun
yani o kaliteli dediğin hiç bir forveti bu paraya alamazsın zaten kiralamak zorundasın.
kiraladıktan sonrada sınır yok. para yokta o yüzdenmi JM kovalıyorlar. Gelmeye razı olsun
kulübüde ikna et bak kiralama parası nasıl bulunur. 4.2 M ye forvet alacaksan zaten alma yaza bırak çünkü alacağın oyuncu
elindekileden daha iyi olmaz fark yaratmaz. bütçe 25 M fazla verdi hiçde öyle düşündüğünüz gibi
öldük bittik durumu yok ama yaza bonservis sınırımız kalkacak iyi bir oyuncu alamıyorsan sıradan bir oyuncu alınmaz
Dembaba mı gelecek hemde kiralık bedava neden alınmasın hiç fikstürümüze baktınızmı bize zaten nisan ve mayıs ayında çok lazım olacak o zamana kadar hazır olacaksa neden olmasın. Şu kadroyla şubat mart ayını çıkamayacaksak hiç şampiyonluktan bahsetmeyelim zaten.
Birde Dembaba ben uefa maçına hazır olurum diyorsa ben onun sözüne güvenirim. Para için gelmiyor forma için geliyor.
yüzde yüz olmasa bile yüzde elli hazır gelsin kafi nisana kadar toparlar zaten.
almak için değil kiralamak içinde kullanılabilir ya da oyuncunun maası yuksekse. yani @Necmi abi diyosunki 4.2 milyonluk oyuncudan hayır gelmez...

Çevrimdışı mylife1903

çok bonkörsün :bandit:
bir iki tr kupası nelerine yetmiyor. o bile çok :alala:
Abi birak ne turkiye kupasi ya basketbolla ilgilensin onlar. Yurolig falan

Simdi gs macina bakiyom metin tokatin oglu galiba bu hanedandan dan diye deyonka cakti kirmiziyi ki aileden gslidir herhalde bu cocuk.
Bunlar azalarak bitecekler. Bu feto olayi guzel oldu.

Çevrimdışı Evenf

hepsine katılıyorum sadece eklemek istedigim kiralık da santrfor alabilirdik. tüm kızdıgım konu bu. mesela mitrovic lerin forvet olanı. ya da cok sisirme bir haber oalrak gordugum mandzukıc.

Çevrimdışı sosyalkartal

beyler ben geldim  :tabe:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Etiketler: