2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11519915 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Normal sartlarda olmasi gereken şuydu
Transfer sezonu basinda istedigimiz kalecilerden biri. Ospina olur Adler olur mandanda olur filan. Ikinci kaleci tolga olurdu 3. Kaleci utku olurdu.

Geldigimiz nokta: tolga 11 de
Utku kiralık
Birde iki arkadas daha var işte
Tamam da şartlarımız normal değil: Transfer bütçesi kısıtlı ve ülkede istikrar sorunu var.

Kalede çok sıkıntımız yok, Fabri iyi kumaşı olduğunu gösteriyor. Zaten tek sorunu sakatlığı idi, onu da atlatmış Utku genç, Tolga da güvenilir bir yedek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hiç bir açıklamasında öyle bir şey demedi.

Ayrıca Fabri'nin lisansı çıkmadığı zaman, kalede olması gereken isim Tolga'dır. Sonra sırasıyla Utku ve Veysel Sapan geliyor.

Boykonun Hazirlik kampindaki performansı gayet iyiydi özellikle Olimpiakos macinda bayahi iyiydi Uyum sorunun atlatmis ve Ozguceni yerine gelmis görüntüsü vardi

Tolga ise kaldigi yerden devam ediyordu adam hazirlik macinda bile Topu ceza sahasi disinda eline aliyor :kop: :kop: :kop:

Adam kale direklerine bile bakmiyor , Cizgiye bakmıyor ve sen hala kalede olmasi gereken adam Tolgadir diyorsun diyecek tek sozum yok sana :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TURKahvesi

Onceden ISMAIL guzellemesi yapıyordun simdi de Tolga guzellemesi yapiyorsun yakında Pektemeki de savunmaya başlarsın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunlarin hepsini soyledi ya sen takip etmiyorsun yada bana sen bi yerlerinden salliyorsun demeye getiriyorsun.
Hiç birini söylemedi dostum, "benim kalecim Tolga" dediği tek bir röportajı yok adamın.

Bir yerlerinden sallamıyorsun da, muhtemelen Boyko sevgin gerçeklik algında sapmalara ve sanrılara yol açıyor olabilir

Çevrimiçi Samet Ç

Tolga'nın oynatılmasının arkasında Anç var bence şahsi düşüncem.

Çevrimdışı tuncaboylu

Onceden ISMAIL guzellemesi yapıyordun simdi de Tolga guzellemesi yapiyorsun yakında Pektemeki de savunmaya başlarsın.
Tolga güzellemesi mi yapmışım?

İlginç.

Hiç birini söylemedi dostum, "benim kalecim Tolga" dediği tek bir röportajı yok adamın.

Bir yerlerinden sallamıyorsun da, muhtemelen Boyko sevgin gerçeklik algında sapmalara ve sanrılara yol açıyor olabilir

Nasil yok ?

Tolga benim 1.ci kalecim dedi..

Çevrimdışı b.damatoglu

Değil ANÇ feriştahı gelse Şenol Hocaya şunu oynat diyemez

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim bildiğim Senol hoca Isine kimseyi karistirtmaz dolayısı ile Tolganin bizi yaktigi her maçın , Yedigi her hatali Golun bas sorumlusu Senol Gunestir bu saatten sonra
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2016, 22:53:47 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı ALDENYX

çok güzel maç tanıtımı..... :)
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2016, 22:50:34 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı tuncaboylu

Nasil yok ?

Tolga benim 1.ci kalecim dedi..
Nerede dedi, linkini gönderir misin?

Bulamadim lakin Lig tv ye bakabilirsin muhtemelen orada var ben suan mobildeyim

Çevrimdışı tuncaboylu

Ahmet Nur Çebi'nin umrunda bile değil Tolga'nın oynaması,  ne senaryolar yazılıyor.

Benim hafizam Oldukca güçlüdür kolay kolay unutmam hicbir şeyi

Adim kadar emin olmasam yazmam zaten buraya gelipte hoca boyle dedi diye

Çevrimdışı tuncaboylu

Bulamadim lakin Lig tv ye bakabilirsin muhtemelen orada var ben suan mobildeyim
Dostum, sana bir iyilik yapayım: Boşuna uğraşma, bulamazsın. Yok çünkü. Olsaydı bulurdun. Ama yok.

Hatta "kalede kaleci yok ki" diye bir yorumu da oldu Tolga için. Bunu bulabilirsin. Var çünkü.

Çevrimdışı ALDENYX

Daniel Amokachi'nin çocukları Nazım ve Kalim, bu sezon Beşiktaş U21 takımında forma giyecek. (via @HergunBesiktas_ )
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Dostum, sana bir iyilik yapayım: Boşuna uğraşma, bulamazsın. Yok çünkü. Olsaydı bulurdun. Ama yok.

Hatta "kalede kaleci yok ki" diye bir yorumu da oldu Tolga için. Bunu bulabilirsin. Var çünkü.

Simdi arastirirken haberde gordum ben oyle birsey demedim demis o konu için :D

Tamam abi Tolga iyi kaleci hatta bizi şampiyon yaptı , Hocadan iyimi bilecegiz biz..

Siz haklisiniz Pes ediyorum Umarim Boyko da gönderilir yazik oluyor adama Sen Uefa da final oyna yilin kalecisi oylamasinda ilk 3 e gir sonra gel burda tolganın arkasında bekle..

Bakalım Boyko da gidince Yine Tolga oynadığı zaman ne kilif bulacaksiniz merak ediyorum cok eminsiniz ya hani Fabrinin oynayacagina..
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2016, 23:05:59 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Simdi arastirirken haberde gordum ben oyle birsey demedim demis o konu için :D
Videosu var, dedi bal gibi.

Videosu var, dedi bal gibi.

Onu biliyorum ama roportajda yalanlamis

Çevrimdışı ProjectOrigin

Konu dışı olacak ama stat başlığına da yazacağım😁 Gördüğüm kadarıyla tartışılmamış iki başlıkta da. Derbilerde deplasman yasağı kalkıyormuş. Yıllarca Kadıköy'de ve TT Arena'da cehennemi yaşadık, yeni stadımızda 1 tane bile sarışın olmadan üstlerine çökebileceğimiz bir iç saha derbisi bile yaşayamayacağız öyle mi? Ben bu yasağın kalkmasına şiddetle karşıyım, en azından 1 sezon daha. Olaya bakın yaa, sen stadını yenile, 50-55 bin kişinin önünde bizi hakemlerle döve döve yen, biz 42.000 kişilik cehennem çukuruna kavuşunca bebelerini hemen bizim stada sok. Yönetimimize de bu konuda acayip bozuğum, nedir yani bu saflık?

+1903
Sonuna kadar katılıyorum ancak bizim ünlü şanssızlığımız yine burada devreye giriyor.Bir şampiyon olduk ülke gündemi hiç durulmadı, darbesine kadar gördük.Umarım bu sene şampiyon olduktan sonra da 3. Dünya Savaşı çıkmaz.

Olaya bak, o kadar sene stadın olmadan sezonları geçir, renkli sahalarında takımını yalnız bırak yasak sebebiyle, mabed tüm görkemiyle yükseldiği an yasak kalksın.Bu darbe girişimi en çok Beşiktaş'ı olumsuz etkiledi.Transferler olsun, stad konusu olsun ...

Çevrimdışı tuncaboylu

Tamam abi Tolga iyi kaleci hatta bizi şampiyon yaptı , Hocadan iyimi bilecegiz biz..

Siz haklisiniz Pes ediyorum Umarim Boyko da gönderilir yazik oluyor adama Sen Uefa da final oyna yilin kalecisi oylamasinda ilk 3 e gir sonra gel burda tolganın arkasında bekle..

Bakalım Boyko da gidince Yine Tolga oynadığı zaman ne kilif bulacaksiniz merak ediyorum cok eminsiniz ya hani Fabrinin oynayacagina..
Biz senin kabul ettiğini soylediğin hiç bir şeyi demedik yalnız.

Tolga iyi bir kaleci değil, şampiyonlukta rolü de azdı. Ayrıca hoca da Tolga'dan memnun değil. Dediklerimiz bunlar.

Fabri gelince kaleyi alacak, çünkü Tolga'nın yapamadığı her şeyi daha iyi yapıyor ve hoca da bunun farkında.

Senin sorunun ise Boyko'ya olan abartılı hayranlığın. Fabri'nin hazırlık maçları ve idmanlardaki iyi performansını bile kabullenmekte zorlanıyorsun.

Yani asıl derdin Beşiktaş'ın kalesinde güven veren bir kaleci olması degil, Boyko'nun olması.

[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2016, 23:13:55 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

boyko+pektemek = vida  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Biz senin kabul ettiğini soylediğin hiç bir şeyi demedik yalnız.

Tolga iyi bir kaleci değil, şampiyonlukta rolü de azdï. Ayrıca hoca da Tolga'dan memnun değil. Dediklerimiz bunlar.

Fabri gelince kaleyi alacak, çünkü Tolga'nın yapamadığı her şeyi daha iyi yapıyor ve hoca da bunun farkında.

Senin sorunun ise Boyko'ya olan abartılı hayranlığın. Fabri'nin hazırlık maçları ve idmanlardaki iyi performansını bile kabullenmekte zorlanıyorsun.

Yani asıl derdin Beşiktaş'ın kalesinde güven veren bir kaleci olması degil, Boyko'nun olması.

Yok öyle birsey Fabri alabilirse kaleyi alsin ama ALAMAZ , Vermez hoca..

Ben Utku oynasa bile raziyim Yeterki Tolga oynamasın 1 dk tahammul edemiyorum onu Besiktas kalesinde görmeye artik..

Boyko kotu kaleci degil guven vermeyen kaleci de degil Uyum sorunu yasadi ve atlatti artik sans bulursa kaleyi alir görüşündeyim

Ama Senol Hoca olduğu surece Ne fabri ne Boyko kaleyi alamaz hepimiz buradayız Ben bu kadar iddaali konuşuyorum

Tr kupasında da Değişimli olarak izleriz Boyko ile Fabriyi..

Lig Ve S.Liginde Kalecimiz TolGEA

Etiketler: