2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11513301 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Su ligden Scarione ve Visca'yi alabiliyorsan alacaksin. Bunlar sana 20-25 gol yazabilecek oyuncular.

katılıyorum. gelecek sene de önemli olan lig şampiyonluğu çünkü. ŞL.yi bu sezon gelir kapısı gibi görüp seneye ŞL yatırımı yapmalıyız.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Ç

752848569611288576[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

@ZEKI abinin dediği özel uçak herhalde.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kolarov işi bitti artık benim gözümde şimdi sıra stoperde :bandit:

@ZEKI Abi o uçak tek kişi için olmayabilir demişti :naughty:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Kolarov işi bitti artık benim gözümde şimdi sıra stoperde :bandit:
Ufak tefek pürüzler vardır onları bitirmeye çalışıyorlar herhalde cumaya kadar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Besiktas yönetimi DHMI ye , 15 temmuz Cuma gunune özel ucak icin harc parasi yatırdı

Geliyor gönlümüzün efendisi :ishock: :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

yıllardır sezona sağ ve sol beksiz başlardık. geçen sezon beck iş gördü. bu sezon nihayet bek sorunsalı ile uğraşmayacağız  :halay:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

752848569611288576[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

@ZEKI abinin dediği özel uçak herhalde.

hani inanmıyordun sen :D hani bu sitenin yazdığı haberler tutmuyordu özel haber yapmayı bile bırakmışlardı :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yıllardır sezona sağ ve sol beksiz başlardık. geçen sezon beck iş gördü. bu sezon nihayet bek sorunsalı ile uğraşmayacağız  :halay:
Hakikaten yaaa yillardir Sag ve sol bek sikintisi çekiyorduk simdi bir cirpida ikisini birden hallettik alismak zor olacak :by2:

Simdi 1 stoperde aldimmi Defans tamamdir :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

bu sene daha farklı bir sorunlarıumız var forvet,stoper ve kaleci :D

Forvet'te büyük ihtimalle halolucak kaleciler bu şekilde kalıcak stoper sıkıntı sadece :)

Bide sosa giderse 10 numarada sıkıntı var :)

Çevrimdışı tangaz

Hakikaten yaaa yillardir Sag ve sol bek sikintisi çekiyorduk simdi bir cirpida ikisini birden hallettik alismak zor olacak :by2:

Simdi 1 stoperde aldimmi Defans tamamdir :bandit:

stoper alıp sosa ve bizim gomezi de çözdük mü, puronu yak viskini yudumlayarak maç izle :bandit:

Çevrimdışı yigitcan1903

Kabul etse verecektik İsmaile 1.2 yi onu diyorum

Çevrimdışı mellfred

Stoperden önce amc  ve forvet bakmalıyız. Elimizde 6 tane stoper var halihazırda. Beğenin ya da beğenmeyin

Çevrimiçi Samet Ç

hani inanmıyordun sen :D hani bu sitenin yazdığı haberler tutmuyordu özel haber yapmayı bile bırakmışlardı :)
Doğru çıktı. Ben %100 doğru değil demedim. Zeki abinin haberlerinin doğruluk payı vardır. Ama her transfer döneminde sürekli bir şeylere inanarak kendimi kaptırdığım için sürekli üzülüyordum. Bundan sonra KAP gelmeden hiçbir habere inanmıyorum. Ayrıca uçak bileti ayırınca oyuncu %100 gelecek diye bir şeyde yok.

Çevrimdışı panic13

Kiralık transfer denince ben hep şu şekilde hayal ediyorum LOL :P

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı mylife1903

Nazinin Ölüsü yeter :bandit:
Ooo naziyi alalim, ben hemen cekerim wehrmacht uniformami, irkciyim ya.

Saka bir yana en sevdigim oyunculardandi, 38 yasindaki carvalhoya okayim ama bastian bitmis bence. Yorgun savasci

Çevrimdışı tangaz

Saka bir yana en sevdigim oyunculardandi, 38 yasindaki carvalhoya okayim ama bastian bitmis bence. Yorgun savasci

carvalhoda macar maçından sonra kement yedi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yorgun savaşçı güzel kitaptır

Doğru çıktı. Ben %100 doğru değil demedim. Zeki abinin haberlerinin doğruluk payı vardır. Ama her transfer döneminde sürekli bir şeylere inanarak kendimi kaptırdığım için sürekli üzülüyordum. Bundan sonra KAP gelmeden hiçbir habere inanmıyorum. Ayrıca uçak bileti ayırınca oyuncu %100 gelecek diye bir şeyde yok.

özel uçakla gomez gelmişti sence dandik bir oyuncu için özel uçak tutulur mu :)

Çevrimiçi Samet Ç

özel uçakla gomez gelmişti sence dandik bir oyuncu için özel uçak tutulur mu :)
Ben hala daha tedbirli davranıyorum Kolarov konusunda son anda bir aksilik çıkarsa sonradan üzülmemek için.

Ben hala daha tedbirliyim Kolarov konusunda.

Kolarov kesin tedbirli olmana gerek yok inşallah içinde başka 1 futbolcu daha vardır :)

Çevrimdışı LuceGel

Kolarovla beraber klubeye genç bir oyuncudan bahsediliyor doğruluğu varmı bilgisi olan   :alala:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı alimm

sosa'yı kucka + 4'e satıp belhanda'yı boyko + 4'e almak efsane olur... #Beşiktaş
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı abdusta

Yazacak o kadar şey varki

Bilgi kirliliği içinde ve olumsuz algı yaratılmaya çalışılıyor

beni rahatsız eden konulardan biride

Beşiktaşın Feda dan beri uyguladıgı yerinde bir ücret politikası var,birçok Avrupa ligleri ayarında veya biraz uzerinde..
Diğer 2 güzide takımında uyguladıgı oyuncuya yıllık politikası var Katar daki takımlar düzeyinde,UEFA uyarısı aldıkları halde tınlamıyorlar

Sonucunda bircok ilgili ilgisiz yorumcular diyorki;

Beşiktaş şampiyon oldu,elindek oyuncuyu tutmak için hepsinin ücretini 500-600 ar biner euro artırmalıymış.??Sosa ve Ismail'i kaybetmesi bu nedendenmiş??

ne alaka ?başkaları yanlış yapıyor diye yönetimdemi yanlış yapmalı?

Eger Mustafa Pektemek teki yıllık yanlışı İsmail dede yapılsaydı yönetim yanlışlarından ders çıkartmamış olacaktı.

Beşiktaş ın fiyat politikası dogrudur,Yönetimde Sosa olayında  dik durursa ileriki günlerde dogru hamlelerle
CL ligine yakışan transferler yapacagına inanıyorum.

sagılar

Kolarovla beraber klubeye genç bir oyuncudan bahsediliyor doğruluğu varmı bilgisi olan   :alala:

omeruiou mu ki acaba  :alala:

Etiketler: