2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11513008 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ha oyle bakinca zaten kardayiz. Ben hepten oluculuk derdindeyim, bonservisi olmazsa 3 uygun ama 3 ten 4 yillik sozlesme arti bonservis biraz fazla olur sol bek icin
3 senelik anlaşma iyidir 2,5 milyondan. Bonuslarla 3 e tamamlarsın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

3 milyondan aşağıya getiremezsin Kolarov'u. 2 milyonlar falan hikaye City'den vergileri kesince 2.5 alıyor adam.
Eee orasi city, londra da pahali bir sehir yahu, cebine daha cok kalir burda. Okuz aliriz kolarova bir tane, ulan ne gunlere geldik eskiden bu futbolcular iki teneke peynir ile uc tane formaya transfer yapiyordu.

Çevrimdışı mylife1903

Kolarov'la görüşüyormuş gibi göstermek nedir?
O konuda benim de anlamadigim noktalar var, kolarovla gorusuyormus gibi yapip fbyi devreye soktuk, fb fiyat sorup kolarovun pahali oldugunu gorunce ismaili mi iteledik acaba?

Çevrimdışı tuncaboylu

752860580676075520[/tweet]][/url]

Haberin başı kıçı birbirini tutmuyor, belli ki masabaşı hazırlanmış.

"Siyah beyazlılar bekleme kararı alırken bir yandan da pazarlıklara başladı."
Beklerken pazarlık mı ediliyor?  :alala:

"Kolarov'u kiralama alternatifini de düşünen Siyah Beyazlılar, deneyimli savunmacının yıllık ücretinin 3 milyon Euro seviyelerinde olması nedeniyle geri adım attı. Bu rakamın takım içi dengeleri bozacağını düşünen futbol komitesi kiralama teklifini de askıya aldı.
Manchster City'den bonservis bedelini düşürmesini isteyecek olan Beşiktaş yönetimi, 8 milyon Euro'dan indirim yapılmaması halinde transferden vazgeçecek."

Bir paragrafta oyuncunun ücreti dengeleri bozacağı için kiralama teklifi geri alındı diyor diyor, bir sonraki paragrafta bonservis bedelinden bahsediliyor. Bonservisiyle alınınca oyuncunun ücreti mi azalacak?

Haberi kafası karman çorman biri hazırlamış, her cümlede oradan oraya atlamış ve saçma sapan bir şekilde epic fail ile bitirmiş.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2016, 17:23:49 tuncaboylu ]

Çevrimdışı can1903

2 gün önce Beşiktaş tüm alacakları ödedi UEFA'ya belge yolladı.

2 gün sonra: ÖZEL HABER: Töre alacaklarını almadan gitmiyor.

24 saat önce: Kolarov %80.

24 saat sonra: Kolarov zora girdi.

Anlıyorum.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O konuda benim de anlamadigim noktalar var, kolarovla gorusuyormus gibi yapip fbyi devreye soktuk, fb fiyat sorup kolarovun pahali oldugunu gorunce ismaili mi iteledik acaba?
Geçen sene Firenze'ye gitmiştim, gittikten 5-6 gün sonra Gomez imza attı, bir iki haftaya da Londra'ya gidiyorum, siparişiniz varsa şimdiden söyleyin  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ismail

Motta kiralandimi satildimi?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Haberin başı kıçı birbirini tutmuyor, belli ki masabaşı hazırlanmış.

"Siyah beyazlılar bekleme kararı alırken bir yandan da pazarlıklara başladı."
Beklerken pazarlık mı ediliyor?  :alala:

Kolarov'u kiralama alternatifini de düşünen Siyah Beyazlılar, deneyimli savunmacının yıllık ücretinin 3 milyon Euro seviyelerinde olması nedeniyle geri adım attı. Bu rakamın takım içi dengeleri bozacağını düşünen futbol komitesi kiralama teklifini de askıya aldı.
Manchster City'den bonservis bedelini düşürmesini isteyecek olan Beşiktaş yönetimi, 8 milyon Euro'dan indirim yapılmaması halinde transferden vazgeçecek.

Bir paragrafta oyuncunun ücreti dengeleri bozacağı için kiralama teklifi geri alındı diyor diyor, bir sonraki paragrafta bonservis bedelinden bahsediliyor. Bonservisiyle alınınca oyuncunun ücreti mi azalacak?

Haberi kafası karman çorman biri hazırlamış, her cümlede oradan oraya atlamış ve saçma sapan bir şekilde epic fail ile bitirmiş.
Benim yazdigim ozel haberlere benziyor. Bu adamlar bu isten para kazaniyor, hadi ben okuzum turkcem bozuk ulan gazetecisin oranin editoru var, yazi isleri muduru falan vardir, sekreter vardir falan yahu devamli fotokopi ceken stajere yazdirsaydiniz bari

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sevindirdi.

Serdara ben üzüldum ya

Tamam yetersizdi bunda hemfikirim ama Zararsiz , Maasi da yuksek değildi adamligini ve Besiktasliligini zaten tartışmam

Gitmesi iyi oldu forma sansi yoktu çünkü..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Alacaklarına karşılık bonservisi verildi diye hatırlıyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Serdara ben üzüldum ya

Tamam yetersizdi bunda hemfikirim ama Zararsiz , Maasi da yuksek değildi adamligini ve Besiktasliligini zaten tartışmam

Serdar>mustafa bey

Çevrimiçi 38life

Kimse kusura bakmasın yönetim resmen bu tarz haberlerin çıkmasına davetiye çıkartıyor. Bir transfer bukadar uzamaz. Hemde anlaştığın bir oyuncunun transferi bukadar uzatılmaz. Uzatırsan böyle haberler çıkartır renkli basın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Satıldı..

Hemde bedelsiz olarak :s20:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Serdara ben üzüldum ya

Beck'i sol bek olarak düşünülüp de Serdar yedek sağ bek olarak takımda tutulabilirdi.

Bu dediğim, İsmail karaktersizlik yapmayıp da gideceğini daha önce açıklasaydı olurdu elbette.

Çevrimdışı MrtBlgc

Sol tarafa adam almadan İsmail'i falan yollamazdı yönetim, ben inanmıyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı TANERCAN

Uçan Hollandalı ‏@UcanHollandaIi

Sosa, Töre, İsmail gitti Atiba'da gidici. Gomez belirsiz, stoper ihtiyaçları varken Škrtel'i bize kaptırdılar ve Gökhan'a servet ödediler.

Beşiktaşı bizden çok düşünen fenerliler var :D

3 senelik maliyeti 20m Euro olan 32 yaşındaki adamı fenere kaptirmisiz 😂

Gökhana servet odemisiz

Zuhahahahaha :D

Lenovo TAB 2 A7-30HC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2016, 17:44:51 Tolga ]

Çevrimiçi murat baltacı

Bastian,Marcus Rojo,Mata ve Blind kadroda düşünülmüyormuş.Rojo'yu kiralasak çok iyi olmaz mı ?
Hayalimdeki oyuncu Bastianı kiralayalım yüksek ücretinden dolayı pek yanaşan olmaz Gomez aracı olsun bizde bonservis yerine gomezde olduğu gibi 3-4 milyon ücret veririz atiba bastian orta sahası nefes aldırmaz rakiplere.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Ersoy

ismail tam KAP'a bildirelecekken City 1 aydır görüştüğümüz oyuncuya fiyat biçiyor.Süper olay süper. :kop: :kop: ayrıca dün %80 dediği adam bi anda çok zor oluyor. :kop:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mylife1903

Sol tarafa adam almadan İsmail'i falan yollamazdı yönetim, ben inanmıyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umit karaali deneyip gondermisler hemen, cocuk ilk antremanda senol gunesin gozune girmis.

Çevrimiçi 38life

Serdara ben üzüldum ya

bütün zararsız adamları toplayalım kulübe ozmana. 300-500 bin euroya besleyelim.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hayalimdeki oyuncu Bastianı kiralayalım yüksek ücretinden dolayı pek yanaşan olmaz Gomez aracı olsun bizde bonservis yerine gomezde olduğu gibi 3-4 milyon ücret veririz atiba bastian orta sahası nefes aldırmaz rakiplere.
Bastian ın aldığı ücretten haberiniz var mı?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı khanlu

A sporun tetikçisi Hakan Günbatmazın twitter hesabına şu anlamda yorum yaptım önce sildi sonra beni engelledi "Patronlarına ve yayın yönetmenlerine söyle beşiktaş taraftarı yemiyor, bu kafayla devam ederseniz boykot yakındır"

Zaten paylaşımlarında çoğu olumsuz yorum bir süre sonra siliniyordu. Bu kadar alenen algı yaratmaya çalışıyorlarken düştükleri ofsaytın haddi hesabı yok.

Hakikaten bunlara Boykot zamanı geliyor. Az kaldı. Örgütlenip kamuoyu yaratmak lazım.
Bursa Kartalı.

Çevrimiçi 38life

Arkadaşlar haber zaten yalan, bu açık. Mesele bu değil. Mesele bu yalan haberin amacı ney? Adamlar böyle haberler ile transfere taş koymaya fiyat yükselttirmeye çalışıyorlar. Normal değeri buymuş gibi yansıtmaya çalışıyorlar. Bunu yapmasına izin veren de biziz. Anlaştığımız futbolcuyu 2 haftadır bekletiyoruz... Sanki çok önemsiz sıradan bir transfer. Sanki Omeruo bu. Yav Kolarov bu Kolarov!!! Anlaşmaya yaklaştığın anda hemen kapacaksın bu adamı. 1 gün bile beklemeyeceksin.

Çevrimdışı talha

Deneyimler bir isim bu kadar çok dile geldi mi bir türlü sonu gelmiyor

Kolarov da aynısı olacak diye korkmuyor değilim

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimiçi Necmi

ismaili bizden başka kimse almaz kimse bu paraları vermez serbest bıraksak 400   500 e gidip ikinci ligde oynar deniliyordu..ama görüyoruz ki gs fb renkliler sıraya girmişler almak için..demek ki herşey bizim baktıgımız gördüğümüz gibi değilmiş anlamış olduk bunuda :D
Bunu ben söylemiştimde burda kimseyi inandıramamıştım
geçmiş mesajlarımda görürsünüz 24 saat boşta kalmaz renklilerden biriyle imzalar
dedim hatta fener akbaba gibi pusuda bekliyor dedim.
Bilemediniz ismailin değerini :D

Etiketler: