2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 463 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11425167 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

ya nerede işe yarar adam var onun g.tü başı oynuyor.

şu resmi görünce diyorum ki keşke pektemekin hanımı da amerikayı beğenip

-yaa pektoo amerika çk superdi oraya trnsfr olsana cnm dese de

pektemek de  new york yankies old socks takımına falan  yollansa   :evillol:
Beyzbol falan denese diyorum ben ham sakatlanmaz, ama vurus yaparken kendi kafasini falan kirabilir.

Çevrimiçi Mehmet57

Sosa'nin yerine Quintero'yu kiralayabilirsek guzel olur. Gecen sene kiralik Fransa'da gecirdi. Bize uygun, genc, hem gobek hem kanat oynayabilen yetenekli ayak.

Boyle oyuncular beni bir arada heyecanlandiriyor. Aras bunlardan biri. Aras, Quintero (veya benzer oyuncu), Oguzhan, Tolgay, Quaresma. Bunlar dar alanda cok etkili oyuncular, kisa paslamalari iyi yapabilen. Teknik becerisi cok yuksek bir takim. Formunda bir Aras'in Gokhan'a bakarak bu artisi var. Bos alanda Gokhan kadar hizli veya ikili mucadelede Gokhan kadar guclu degil, ama dar alanda Gokhan'dan bile iyi.

Çevrimdışı Ersoy

ciddi mi bu

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Savaş

O değil de şu Mata'ya yürümek lazım. Kiralık miralık efsane olur. Nasıl dikkatini çekeriz acaba yönetimin bu konuda?

Olmadı Boyko+Para ile Belhanda'ya yürüyeceğiz gibi görünüyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Samet Ç Hakli tedbirli olmakta fayda var biz cok son dakika Golü yedik :tabe:

LINNES , OSPINA , LUCAS LEIVA ilk aklima gelenler 3 u de kesin , Garanti idi..

Biri hava alanindan döndü diğer ikiside havaalanina dogru yola cikarken Hocalari son dakika da Taş koydu..
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2016, 16:45:56 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Visca yi 2 senedir yazıyorum burada

Tam bizlik :tabe:
Ben hep sag beke dusunuyordum viscayi ama simdi tore ve sosayi gitmis sayarsak ustune gg transferi ile onde oynayabilir bence. Basaksehir 5-6 ister, mustafa pektemek arti biraz mangira oluyorsa iyi transfer aslinda. Su transfer donemlerinde holoskonun yoklugu cok koyuyor.

Çevrimdışı abdusta

Milan yolcusu Sosa ve Ailesine duyuru

Italya da bu sene 2ci tren kazası oldu bilanço ağır.

Trene binmeyin !!

saygılar

Çevrimiçi Samet Ç

752860580676075520[/tweet]][/url]

Çevrimdışı mylife1903

carvalhoda macar maçından sonra kement yedi
Sorma naninin kicina basina carpip giren toplarin cezasini cekti adam.

Çevrimiçi Mehmet57

Bu oyuncumuzu unutmayalim. Guveni yerine gelir ve kamp ile fizik hazir olursa cok ama cok can yakacak ligde.

Çevrimdışı Orhan_

ciddi mi bu

Kap gelmeden hiçbir şeye sevinmemek lazım. Bunların da söylediklerini sallamamak lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Kolarov kesin tedbirli olmana gerek yok inşallah içinde başka 1 futbolcu daha vardır :)
Tore var yahu esyalarini almak icin, ozel ucak parasini kitlemistir toreye baskan, kolarovun maliyetini azaltmak icin

Çevrimdışı tangaz

ntv çakallığa dewam ediyor adamla haftalardır ilgileniyoruz fiyat pazarlığı son aşamaya geliyor el yakmıyor da son gün mü el yakıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Ç

Bekleyip göreceğiz. İsmail konusunda da gördük bunları
Bekliyorum zaten. Ama bazı arkadaşlara uyarım transfer bitti cuma gelecek şu saatte gelecek diye kendini şartlandırmasın.

Çevrimdışı mylife1903

O değil de şu Mata'ya yürümek lazım. Kiralık miralık efsane olur. Nasıl dikkatini çekeriz acaba yönetimin bu konuda?

Olmadı Boyko+Para ile Belhanda'ya yürüyeceğiz gibi görünüyor.
Simdi hic nazar degdirmek istemem ama besiktasli oyuncular disinda begendigim nadir oyunculardandir mata ama bizde tutar mi bilemem

Çevrimdışı MrtBlgc

Kolarov el yaktı diye haber var NTV Spor'un internet sitesinde.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emrecakmak

Haydaa

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tangaz

Simdi hic nazar degdirmek istemem ama besiktasli oyuncular disinda begendigim nadir oyunculardandir mata ama bizde tutar mi bilemem

spanish man :olmaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Mehmet57

Yav, bir gun anlasildi, geliyor ediyor yazip ertesi gun "el yakti gelmiyor" demeleri zaten trajikomik.

Herseyi ciddiye almayin.

Çevrimdışı mehmetkorfez

Kolarov yatar 1 haftaya gider emanuel mas'ı alırlar

Çevrimdışı Ersoy

Övünç güvenilirliği kaybetti artık dün %80 diyen adam bi anda çok zor falan...Zaten 1 aydır görüştüğümüz adamın fiyatı yeni mi ortaya çıkıyor ? Komedi.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mülkübey

bu sefer de sosa planları bozdu galiba. yine iyi paraya bir yıldız yerine , sosadan dolayı iki noktaya iki vasat /standart oyuncu gelebilir.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ntv çakallığa dewam ediyor adamla haftalardır ilgileniyoruz fiyat pazarlığı son aşamaya geliyor el yakmıyor da son gün mü el yakıyor.
Ben bittiğini düşünüyorum abi cuma günü geliyormuş adam bunların yaptığı hiçbir habere inanmam ben

Etiketler: