2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 160 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11513218 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı FedericoGiunti

bence 6 ya bile gidebilir üstüne bir iki daha koyar ziyech e çökersin iki sene sonra
40 a satacağın oyuncun olur Sosa nın büyük katkısı oldu teşekkür ederiz ama bazı arkadaşların söylediği gibide vaz geçilmez değil
değerini bulur gider hakim ziyech i 8 alabildiğin dünyada sosayı 6 ya satabiliyorsan düşünmek bile hata derim
pazarlık nedir ya senin bir sözleşmen var buna uyarsın bittiğindede pazarlığını yaparsın şimdi o sözleşmeyi yenilesen
çok pis bir yol açmış oluyorsun Atibada iyileştirmeye gidilmesine takımda ses çıkaracak oyuncu
 olduğunu sanmıyorum ama sosanınki sıkıntı olur. ailevi durumu varsa anlarım ama aile diyip sonra fiyat arttırıp kalıyorsa bunu
anlamam sen pazarlıkmı yapıyorsun gene yap ama antrenmana çıkmamak ne demek.
Bence teşekkür edilmeli milan istiyorsa yolu açık olsun ederini bulduysa düşünülmemeli.
tutmaya çalışmanın sıkıntısı sonra büyük olur.
Necmi abi sosa illa gidecem diyorsa tutmak hata olur sana katılıyorum. Yerine ziyech de alınır ona da katılıyorum. Ancak ziyechin abartıldığı kanaatindeyim. Ziyechte ilerde 40 m ye satılacak bir potansiyel yok. Hatta sosanın geçen yılki skor katkısını verebileceği bile meçhul.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı OrhanAker

bence 6 ya bile gidebilir üstüne bir iki daha koyar ziyech e çökersin iki sene sonra
40 a satacağın oyuncun olur Sosa nın büyük katkısı oldu teşekkür ederiz ama bazı arkadaşların söylediği gibide vaz geçilmez değil
değerini bulur gider hakim ziyech i 8 alabildiğin dünyada sosayı 6 ya satabiliyorsan düşünmek bile hata derim
pazarlık nedir ya senin bir sözleşmen var buna uyarsın bittiğindede pazarlığını yaparsın şimdi o sözleşmeyi yenilesen
çok pis bir yol açmış oluyorsun Atibada iyileştirmeye gidilmesine takımda ses çıkaracak oyuncu
 olduğunu sanmıyorum ama sosanınki sıkıntı olur. ailevi durumu varsa anlarım ama aile diyip sonra fiyat arttırıp kalıyorsa bunu
anlamam sen pazarlıkmı yapıyorsun gene yap ama antrenmana çıkmamak ne demek.
Bence teşekkür edilmeli milan istiyorsa yolu açık olsun ederini bulduysa düşünülmemeli.
tutmaya çalışmanın sıkıntısı sonra büyük olur.
Aynı fikirdeyim abi..gitmek istiyorsa değerinide bulduysa gitsin.

Çevrimiçi Necmi

ismail fener yolundaymış.

misilleme gibi misilleme . :D

Sakat olmadığı sürece çift ciğer + oksijen tüplü tazı gibi çocuk.

ayrıyetten fit bir sol ortasaha çizgisi ile sol taç çizgisi açık elemanına sahip olacaklar. (+-deparlı 15 m ) Yani değişik bir mevkisi var.

Yani ismaile göre sistem belirlenir.Çılgın çocuk iso.

:upto:
Beşiktaşa alalım biraz daha böyle yazarsanız başkan kalsın diye fiyatını arttırır :D

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Gitmek isteyen adamı tutmayacaksın bence, seneye şampiyon oluruz sosa gene arıza çıkarır gene zam ister ee napcan genemi vercen.. Yurtdışında sana ne kadar vereceklerki sen zam istiyorsun.. Bu takımda pektemek ve veli harici bi denge var , bunlarında suçu başkandır ve kendi cebinden ödemesi gereklidir..Ama nerdeee ödeyecek oda ayrı konu

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi sosa illa gidecem diyorsa tutmak hata olur sana katılıyorum. Yerine ziyech de alınır ona da katılıyorum. Ancak ziyechin abartıldığı kanaatindeyim. Ziyechte ilerde 40 m ye satılacak bir potansiyel yok. Hatta sosanın geçen yılki skor katkısını verebileceği bile meçhul.
aslında ziyechde sosa gibi güçlü bir oyuncu değil fizik olarak aynılar ama ziyech ciddi golcü kimliği olan bir oyuncu ve daha çok genç
dediğin gibi olmayabilirde ama şu anki görünümü olacağı yönünde gol ortalaması çok iyi birde attığı takımlara baktığında
hafife alınmaz.  Bence şenol hoca gibi bir hocanın elinde çok üst seviyelere çıkabilir yatırım yapacaksan
tam yapılacak oyuncu hem hemen katkı alırsın hemde geleceğe yatırım yaparsın. olmasa bile yarın hata yaptım almakla diyeceğin bir oyuncu değil
her şeyden önemlisi fenere fena şeyler yapmış olursun deli gibi istiyorlar almak için uğraşıyorlar devreye girdiğin anda hiç bir şansları kalmaz :evillol:
değerli olabilecek oyuncuları ihtiyacında varsa rakibe bırakmayarak bitirirsen onunla birlikte rakibide bitirirsin.
yeterki gereksiz oyuncularda bunu yapma.

Çevrimdışı iilkerr

http://www.bjk.com.tr/tr/mobil/haber?news_id=66764

Sosa aciklamasi. Ozetle sorun para degil halletmeye calisiyoruz demisler.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

Jose Sosa Hakkında Çıkan İddialar Hakkında Açıklama
Son 2 gündür Hürriyet gazetesinde, Kulübümüz ile futbolcumuz Jose Sosa arasında pazarlıklar yapıldığı ve 100 bin Euro'luk bir sorun olduğu yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Beşiktaş JK, 113 yıllık bir tarihe ve bu tarihten gelen değerlere, ilkelere ve duruşa sahip bir kurumdur. Beşiktaş'ın değerleri arasında yer alan futbolcularımız ile kurulan iletişim de bu anlayış doğrultusundadır. Beşiktaş futbolcuları ile kurduğu ilişkide karşılıklı menfaat ve hukuka uygun davranır.

Beşiktaş'ın değerlerinden biri olan Jose Sosa'yla yapılan görüşmelerde ana eksen ücret pazarlığı dışındaki konulardır.

Jose Sosa'nın değer verdiğimiz ve 2018 yılına kadar Beşiktaş JK ile sözleşmeli bulunan bir futbolcusu olduğunu hatırlatır, görüşmelerin iyi niyet çerçevesinde devam ettiğini belirtiriz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim taraftar enterasan

Uefa finali oynamış , Ki takiminin finale cikmasini saglayan 2 -3 futbolcudan biri olan Boykoyu 3 macta kotu kaleci.ilan ettik

Ama Tek bir maçını bile izlemedigimiz Fabri icin iyi cikacak hissediyorum diyor bizim taraftar yahu adamin hakkinda fikir verecek digru duzgun bir maci bile yok :biggrinking:

Doğru bir noktaya parmak bastın, çoğu kişi izlemeden yorum yapıyor.

Fabri için 2-2 biten Barcelona-Deportivo maçını izleyebilirsin, Deportivo'nun 1 puan alarak ligde kaldığı ligin son maçı.

Çevrimdışı iilkerr

Çevrimdışı tangaz

aslında ziyechde sosa gibi güçlü bir oyuncu değil fizik olarak aynılar ama ziyech ciddi golcü kimliği olan bir oyuncu ve daha çok genç
dediğin gibi olmayabilirde ama şu anki görünümü olacağı yönünde gol ortalaması çok iyi birde attığı takımlara baktığında
hafife alınmaz.  Bence şenol hoca gibi bir hocanın elinde çok üst seviyelere çıkabilir yatırım yapacaksan
tam yapılacak oyuncu hem hemen katkı alırsın hemde geleceğe yatırım yaparsın. olmasa bile yarın hata yaptım almakla diyeceğin bir oyuncu değil
her şeyden önemlisi fenere fena şeyler yapmış olursun deli gibi istiyorlar almak için uğraşıyorlar devreye girdiğin anda hiç bir şansları kalmaz :evillol:
değerli olabilecek oyuncuları ihtiyacında varsa rakibe bırakmayarak bitirirsen onunla birlikte rakibide bitirirsin.

abi lafı dolandırma, gidin alın gelin diyorsan hemen yola çıkalım  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Ziyech benim de çok içime sinmiyor. Ziyech'in 17 gol attığı ligde Kuyt 19 gol attı.

Emre Mor'a 9 milyon euro veren takımlar, şehirlerine 200 kilometre ötedeki bu çocuğa o paraları önermiyorlar.

Ayrıca Türkiye ligi'nden hiç bir oyuncuyu 40 milyona satamayız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ziyech benim de çok içime sinmiyor. Ziyech'in 17 gol attığı ligde Kuyt 19 gol attı.

Emre Mor'a 9 milyon euro veren takımlar, şehirlerine 200 kilometre ötedeki bu çocuğa o paraları önermiyorlar.

Avrupadaki büyük takımlar futbolcunun altyapısına bakıp genç yetenekleri alıyorlar. Altyapısı Türkiye olan oyuncuları dediğin gibi o kadar paraya satamazsın. Ancak altyapısı Hollanda olan bir oyuncu o paralara satılabilir. Mesela Oğuzhan ın bonservisinin yarısına 15 milyon € vermişlerdi satmamıştık

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ! :)))

Aslında kompany ile uyum sorunu olmayacak adam vermealen dir,aynı milletten .Kolarov ile  kompany de de sıkıntı olmaz çabuk uyum süreci geçirirler,aynı takım arkadaşılar.
Maaşlarına gelince Kolarovun şuanki maaşı 3m€civarı kompany inde 1m£ fazla kolarovdan.. Bence bu adama 4m€ rahat verilir..şöyle bi kadro olsa keşke

Kolarov Vermealen Kompany Gg

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

S.L , Avrupa sampiyonasi ve Dunya kupasi gibi organizayonlarda oynar ve katki verirse satarsin imkansız değil

Biz bosuna mi Avrupa sampiyonasinin Ozi ve tore icin cok önemli oldugunu söyleyip durduk burada

Ama sadece Ligdeki performansi ile tabiki satamazsin

Quaresma ya su yasinda bile hala Ülkesinin 3 takimi teklifte bulunuyor toplamda 6 takim istiyor

Bize ilk geldigi dönemdeki gibi 27 yasinda olsaydi 20 - 25 milyon € teklif alirdik Avrupa takimlairndan
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ! :)))

Aslında kompany ile uyum sorunu olmayacak adam vermealen dir,aynı milletten .Kolarov ile  kompany de de sıkıntı olmaz çabuk uyum süreci geçirirler,aynı takım arkadaşılar.
Maaşlarına gelince Kolarovun şuanki maaşı 3m€civarı kompany inde 1m£ fazla kolarovdan.. Bence bu adama 4m€ rahat verilir..şöyle bi kadro olsa keşke

Kolarov Vermealen Kompany Gg

Ne güzel bir dörtlü olmuş. Hakikaten (bu yıl için) hayal ürünü olacak  kadar güzel.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hayırlı Olsun artık ıcımız rahat. Tek sorun Sosa kaldı . Oda hallolursa tamam :=)  :evillol:

Ne güzel bir dörtlü olmuş. Hakikaten (bu yıl için) hayal ürünü olacak  kadar güzel.
Ben israrla

Gg.   Mertesacker   Pepe   Kolarov

Diyorum :bandit:

Çevrimdışı tangaz

vermaalenden cacık olmaz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa işi canımı sıkıyor ama bir şekilde yerine sağlam bi adam gelirse tadından yenmez :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Pepe - Rhodo veya Pepe - Marcelo da olur yahu Dil sorunuda olmaz en azından :tabe:

Çevrimdışı abdusta

mesela dedik..
Bu performansa Real bu sene bırakmaz
seneye bekliyoruz seni Pepe

saygılar

Çevrimdışı brkntcnr

Tek stoper alınacak diye düşünüyorum. Yanındaki partneri de Rhodolfo/Marcelo dönüşerek oynar. Zaten elde para yok. Daha Kolarov ve Gomez' e bonservis vereceğiz. Töre nin kiralama bedeli dışında elimize geçen para yok. Bence Sosa' da takımda tutulur, umarım da öyle olur bir de onun yerine oyuncu almakla masrafa girmeyiz.

Çevrimdışı Ersoy

Ben israrla

Abi mertesacker kamyon yav. Olası bir Rhodolfo-mertesacker tandemini düşünsene bi.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Ben israrla

Kardeş senin dörtlüde ayrı güzel ama iki dörtlüde bu yıl için hayalden öteye gitmez. İki dörtlüden biri olsun şampiyonluğu 30. haftadan erken ilan ederiz.
BEŞİKTAŞK

Zieych cok yetenekli br oyuncu lakin Hollanda Eredivise gercekten Baz alinacak bir lig değil

Avrupanin en cok Gol atılan , Bitun takimlarin Acik futbol oynadigi savunma yapilmayan bir ligden bahsediyoruz

Colin Kazim Kral ilan edildi o ligde yahu , Gol kralligina oynadi Kazim o ligde

Kuyt 19 Gol atti o ligde

Granzinyano Pelle Gol krali oldu orada 30 Golle Epl de patladı tabi..

Ozetle bir futbolcunun Hollanda ligi performansini baz almayin , Hollanda ligini baz alarak buyuk beklentiye giren Hayal kirikligina ugrar..
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 13:03:53 Yunus Emre Dökmeci ]

Etiketler: