2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 166 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11513105 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Biliyorum abi zlatan , Kuyt , Suarez de o ligden cikma

Yetenegi icin bisey demiyorum ama seninde dedigin gibi cok yumusak bir lig Tamamen oradaki performansini baz alip cok fazla Beklentiye de girmemek lazim onu soylemeye çalışıyorum
Ronaldo, Romario, Van Basten, Van Nisteelroy. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 10 golcüsünü saysak dördü beşi bu saydığımız adamlardır.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

Yönetimin yapacağı en makul şey; oyuncuyu 1 yıllık kiralayıp, gelecek sezon satın alma bedelini(taahhüt edip) ödemek olmalı. Bunu kovalamalılar.

Çevrimdışı tuncaboylu

+20 milyona  Avrupa'ya oyuncu göndermek istiyorsak bunda gönderdiğimiz oyuncuların performansı önemli olacak. Demba Ba  Çin'e gitti , gösterdiği performansla Çin pazarının önünü iyice açtı. Gökhan Töre'nin performansı da bu nedenle önemli olacak. Oyuncu satarken  alırken avantaj sunacak , diğer kulüplerin oyuncuların bakış açısına olumlu yönde etki edecek kısaca kulübün saygınlığını artıracak unsurlardan biri Beşiktaş'ın elinden geçen oyuncuların diğer kulüplerde göstereceği iyi performans.

Aynen öyle. Atınç'ın performansı da çok önemli mesela, önümüzdeki senelerde iyi bir oyuncu olursa Beşiktaş'tan yetişmiş olması dikkatini çekecektir scout'ların.

Çevrimdışı atalay

Faslı bir oyuncuya +20 vermezler. Ayrıca Hollanda dışında ne vereceği de meçhul...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aynen öyle. Atınç'ın performansı da çok önemli mesela, önümüzdeki senelerde iyi bir oyuncu olursa Beşiktaş'tan yetişmiş olması dikkatini çekecektir scout'ların.
Aynı şeyleri yazmışız birebir  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Faslı bir oyuncuya +20 vermezler. Ayrıca Hollanda dışında ne vereceği de meçhul...

Aynını yazacaktım tam ben de, geçenlerde burada Cardona ile mukayese edildiğinde de söylemeye çalışmıştım. kolombiyalı bi çocuğa verirler faslıya vermezler. bence gelişimini sürdürürse cardona 30lu fiyatları görür hatta geçer ama hakimin ederi max.12 olur bu nedenle uygun satınalma bedeli 4-5 milyondur yada satınalma opsiyonlu kiralıkla 2+4 dür.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Aynını yazacaktım tam ben de, geçenlerde burada Cardona ile mukayese edildiğinde de söylemeye çalışmıştım. kolombiyalı bi çocuğa verirler faslıya vermezler. bence gelişimini sürdürürse cardona 30lu fiyatları görür hatta geçer ama hakimin ederi max.12 olur bu nedenle uygun satınalma bedeli 4-5 milyondur yada satınalma opsiyonlu kiralıkla 2+4 dür.

Pasaport önemli. Bu arada Cardona Meksika'da 3 milyonun üzerinde kazanıyor. Alıcısına duyurulur.

Çevrimdışı tangaz

Pasaport önemli. Bu arada Cardona Meksika'da 3 milyonun üzerinde kazanıyor. Alıcısına duyurulur.

meksika takımlarına uyuşturucu kartelleri sponsorluk mu yapıyor acaba son dönemde  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynı şeyleri yazmışız birebir  :D

Aynen, şimdi gördüm ben de.  :)

Çevrimdışı atalay

Teknik ekibin shortlist'ini merak ediyorum. Bakalım, pratikte görebilecek miyiz?

Çevrimdışı kartal190321

futbolcunun haddi değil şu şu kadar alıyor bende o kadar istiyorum demek..orda bir yönetim var teklifini sunmuştur sende sözleşme yapmışsın  kalkıp şampiyon olduktan sonra  bu ücret az diyip begenmiyorum diğeri kadar istiyorum demek etik değildir...sosayı a 2 ye gönderecen futbol hayatını bitirecen ki diğer oyunculara ders olsun...sen şampiyon olmadıgın zaman ücretinde indirime gitmiyorsan şampiyon oluncada artırım isteyemesin...mustafa gibi kan emiciler her klüpte var bundan sonrada olacak yıllardır böyle krasic..serdar kesimal..hamit altıntop..
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı mülkübey

Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı tuncaboylu

meksika takımlarına uyuşturucu kartelleri sponsorluk mu yapıyor acaba son dönemde  :alala:

Kimi futbolcular uyuşturucu kaçakçılığında kurye olarak kullanıyorlarsa şaşırmam, polis tarafından aranmadan onlarca bagaj çıkarma hakları var.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kimi futbolcular uyuşturucu kaçakçılığında kurye olarak kullanıyorlarsa şaşırmam, polis tarafından aranmadan onlarca bagaj çıkarma hakları var.
Zamanında Escobar özel uçağıyla tüm Kolombiya milli futbol takımı oyuncularını villasına getirtip özel maç yaptırıyordu :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kartal190321

gomez fiorentinla 1 sene uzatır sözleşmesini bu sene kiralarsın seneye verirsin 5 m euro alırsın sanırım başkanda buna yakın bişey dedi bizim futbolcumuz dedi buda gösteriyor ki bu senede kiralık gelecek  yoksa gomeze kolarova stopere verecek bu kadar para yok ortada:alala:..
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı TURKahvesi

Teknik ekibin shortlist'ini merak ediyorum. Bakalım, pratikte görebilecek miyiz?
bende cidden senin kadar merak içindeyim
bu kritik,önemli eşiği aşacak hamleleri ne zaman göreceğiz cidden merak içindeyim
ne cevherler var futbolda.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Quaresma bey ve Kupasi Portekizde
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Son Dakika :busted_cop:

Gokhan Gönül formasi Feneriumda :D

Çevrimdışı atalay

Yöneticilik ve planlama becerilerini göreceğiz...

« : 17 Mayıs 2016, 02:52:16 »
Transfer planlaması, maaş skalası düzenlemesi, asset değer yaratma, gidenin yerini doldurma vesaire... Çıta yükselip, hedef büyüdükçe asıl iş yeni başlamış oluyor. Bu süreci doğru yönetmek; kısa, orta ve uzun vadede güçlü planlamalar yapmak gerekiyor.

Çevrimdışı tangaz

Son Dakika :busted_cop:

Gokhan Gönül formasi Feneriumda :D

oooo alırım bir dal  :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yöneticilik ve planlama becerilerini göreceğiz...

« : 17 Mayıs 2016, 02:52:16 »
Transfer planlaması, maaş skalası düzenlemesi, asset değer yaratma, gidenin yerini doldurma vesaire... Çıta yükselip, hedef büyüdükçe asıl iş yeni başlamış oluyor. Bu süreci doğru yönetmek; kısa, orta ve uzun vadede güçlü planlamalar yapmak gerekiyor.
Günü kurtarmak adına yapılan planlamalar uzun vadede bu takım adına sıkıntı yaratacağını düşünüyorum. Yönetim 3-4 sene sonra gidince arkalarında ne kadar sağlam bir yapı(kurumsallaşma anlamında) ve futbol takımı bırakacaklarını merak ediyorum, diğer branşlardaki konulara hiç girmiyorum.
Not: Tesisleşme ve sponsorluk anlaşmaları konusunda yönetimin hakkını teslim ediyorum. Sürdürülebilir başarı için bu noktalar çok önemli ama bizim imkanlarımıza ve fazlasına sahip olup başarılı olamayan çok örnek var dünya çapında.
Korku akıl katilidir.

Cenk tosun resmi hesabından bu fotoyu paylaşarak Quaresmaya tebrik mesaji atmış

Çevrimiçi Mehmet57

Gelmedimi hala Kolarov :D

Çevrimiçi 38life

Gerçekten kimi alacağız Ismail giderse. Türkiyede yetişmiş oyuncu bulmamız lazım oraya.
Var mı PAF da uygun bir genç?

Ümit Karaal

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: