2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11513096 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Akil Emre

Fenerin Kolarov' a teklif yaptığı ve yapılan bu teklifin kabul edilme olasılığı var mıdır?

Transferdeki tek korkum budur, yoksa Gomezinde Sosanında takımda kalacağını düşünüyorum.Takımdaki öncelik, Gomez, Atiba , Sosa şeklindedir. En kötü ihtimal Sosa yerine onun ayarında birisini bulabiliriz, ama bunu Gomez ve Atiba için söylemek zor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi 38life

[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 14:56:55 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Fenerin Kolarov' a teklif yaptığı ve yapılan bu teklifin kabul edilme olasılığı var mıdır?

Transferdeki tek korkum budur, yoksa Gomezinde Sosanında takımda kalacağını düşünüyorum.Takımdaki öncelik, Gomez, Atiba , Sosa şeklindedir. En kötü ihtimal Sosa yerine onun ayarında birisini bulabiliriz, ama bunu Gomez ve Atiba için söylemek zor.

Fener kolarova teklif yaptı zaten kıçına tekmik yedi :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

3 hafta önce teklif yapılmış ve Kolarov'un ŞL sebebiyle kabul etmediği söyleniyordu ardından fb , defteri kapamış diye dedikodu vardı geçen hafta

ne diyor ?

Çevrimdışı tuncaboylu

gomez fiorentinla 1 sene uzatır sözleşmesini bu sene kiralarsın seneye verirsin 5 m euro alırsın sanırım başkanda buna yakın bişey dedi bizim futbolcumuz dedi buda gösteriyor ki bu senede kiralık gelecek  yoksa gomeze kolarova stopere verecek bu kadar para yok ortada:alala:..

Bu dediğin haliyle hülle oluyor, UEFA bunu kabul etmeyebilir.

Çevrimdışı Tolga

Kolarov'la anlaştığımızı düşünüyorum. Töre'nin kiralanmasından sonra oradan gelecek parayla bu işi bitiririz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi 38life

bu çocuk bu kadar büyüdü mü ya  :alala:

Ben de şok oldum görünce. Çubuk kraker gibi birşeydi en son...

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

ne diyor ?

Tore tamam , opsiyonlu kiralama , çok büyük kiralama bedeli yazıyor :)

Çevrimdışı can1903

Güvendiğim bir hesap var Twitterda. Perşembe günü ANÇ, MCFC sahibi Mansouru ağırlamış diye haber geçti.

Kolarov için hamleyi yapmışız söz vermiş MCFC sahibi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Türkay

Para mı istiyosun gitmek mi istiyon ne istiyosun be adam :D

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi 38life

ne diyor ?

Töre bitti. Opsiyonlu kiralık. Çok yüksek kiralama bedeli...

o zaman 5 milyon sterlin :)

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 17:23:32 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

@SDemirsoy   atlamış hemen kaç para diye :D

Çevrimdışı tangaz

Töre bitti. Opsiyonlu kiralık. Çok yüksek kiralama bedeli...

göreceli bir kavram; benim için 8 milyon ingiliz sterlini. sizi bilmem.  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı can1903

@SDemirsoy   atlamış hemen kaç para diye :D
Müthiş ingilizcesini kullanmış samet  :evillol: :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ersoy

Yav derdi para mı eşi mi ne artık o bile belli değil.
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi 38life

Para mı istiyosun gitmek mi istiyon ne istiyosun be adam :D

Kulüp bunu daha bir kaç saat önce yalanladı hala aynı şeyi yazıyorlar. 100 bin euro için mi herşey. buna kim inanır?

Çevrimdışı Ersoy

Müthiş ingilizcesini kullanmış samet  :evillol: :tabe:

HOV MAÇ MANY  :lol:
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi 38life

göreceli bir kavram; benim için 8 milyon ingiliz sterlini. sizi bilmem.  :D

Sadece "yüksek" yazsa neyse "çok yüksek" yazınca insan düşünüyor :D

Çevrimdışı brkntcnr

Sosa' da konunun para olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca 1.9 teklif etmişiz 2 verirsek kabul edecekmiş 100 bin için başkan oyuncuyu bırakır mı? Konu para olsa çoktan halledilirdi. Ama eşi gelmek istemiyormuş.

Etiketler: