2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 204 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512518 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

isvicre kalecisi sommer gerçekten  iyi kaleci .almamız imkansız.. ama böyle kaleciler bulmamaız lazım
ulan nedir bu kaleci sıkıntısı her sene çekiyoruz :)
Cok kotu degiller Vasatlar ama biz artik Vasat ustu kaleci istiyoruz oyuzden tepki var

Vasat kalecilerden cok cektik maalesef
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2016, 01:10:28 atalay ]

Çevrimdışı TANERCAN

fenerliler forumlarında kafayı yemiş durumdalar halimize şükür  herkes herşeyin farkında bundan sonraki yıllar siyah beyaz geçecek..
gördüğümüz dehşetli güzel düşler gerçekleşmeye devam edecek..  :halay:
Ospina
Skertel
Glik
Nkolou
Montoyo
Ben Arfa
Mata
James Rodriguez
Realli Portekizli sol bek koentra (yazamadim)
Valencia (Manudaki)

Adamların listesi:)

20 ye Rvp
20 naniyi çine satıp alacaklarmis bunları ...

Glik olmasaa

Rhodolfo Nkolou

Marcelo Nkolou da olur bence

Çevrimdışı onurturan

Adan ve Fabri'nin kalecilik meziyetleri Tolga'dan çok üstün değil. Üst düzey tecrübeleri de yok.
bunlar hep konuşulması için piyasaya sürülen haberler ve ospina adler pazarlıklarını rahat yapalım diyeymiş .. gerçi bunu öğrendiğimiz iyi olmadı ama neyse  :evillol:

Çevrimdışı LuceGel

bu seneki hali önümüzdeki seneden daha kötü olabilecek iki oyuncumuz var bana göre.. biri gomez çünkü gecen sene cok iyiydi belki o istatistiği yakalayamayabilir.. öteki de töre malum sebeplerden.. ama alexis falan bizi cok mutlu edecek bu sene eminim..
Ne Alexismiş son 4 hafta kadro dışı kaldıda takım şampiyon oldu.Rakip takımlara giderse bizi çok mutlu eder eminim  :icool:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Ospina
Skertel
Glik
Nkolou
Montoyo
Ben Arfa
Mata
James Rodriguez
Realli Portekizli sol bek koentra (yazamadim)
Valencia (Manudaki)

Adamların listesi:)

20 ye Rvp
20 naniyi çine satıp alacaklarmis bunları ...

Glik olmasaa

Rhodolfo Nkolou

Marcelo Nkolou da olur bence
Bunlar bizi takip ediyorlar bence emin ol bunlarn hicbirini izlememislerdir bile ama biz bu oyunculari 1 senedir yazıyoruz burada :bandit:

Çevrimdışı Berat

Ne Alexismiş son 4 hafta kadro dışı kaldıda takım şampiyon oldu.Rakip takımlara giderse bizi çok mutlu eder eminim  :icool:

Ben de hala nasıl savunabiliyorlar onu anlayamadım  :evillol:

Yahu tamam gidecek zaten elimizde kalacak bir oyuncu degil Ispanyada oldukca piyasasi olan bir oyuncu

Demba Ba son macta 3 Gol 1 Asistle oynamis

Genel toplamda 14 macta 12 Golu var :claps: :claps:

Çevrimdışı Berat

Demba Ba son macta 3 Gol 1 Asistle oynamis

Genel toplamda 14 macta 12 Golu var :claps: :claps:

Alıp yeniden satalım Çin'e  :icool:

Çevrimdışı onurturan

benim fikrim bu yönde .. fava atın bekleyin   :naughty:  :friendship:

Çevrimdışı onurturan

Alıp yeniden satalım Çin'e  :icool:
:kop:
ikinci sahibinden ölücüler aramasın ..

Çevrimiçi Mehmet57

Alexis cok kotu stopper. Agresif ve yakin oynamaya calismasi onu yeterli kilmaz. Zamanlamasi kotu, kolay yaniliyor. Ersan'da bunu cok yapiyordu ama gectigimiz sezon bunu biraz duzeltmisti ve fizigi daha gucluydu.

Çevrimdışı Berat

Alexis cok kotu stopper. Agresif ve yakin oynamaya calismasi onu yeterli kilmaz. Zamanlamasi kotu, kolay yaniliyor. Ersan'da bunu cok yapiyordu ama gectigimiz sezon bunu biraz duzeltmisti ve fizigi daha gucluydu.

+1903

Çevrimdışı atalay

kıristof olanı mı kıristof olmayanı mı aslında keşfeden o değilmiş americo vespuçiymiş

Öncelikle alegorik gönderme vardı, onu ıskalamışsın. Ayrıca Amerika kıtası Vespucci'den de Colomb'dan da önce biliniyordu. Colomb (Kolombiya) Amerigo (Amerika) isimleri ana karayı buldukları için. İşin garibi ana karayı ilk gören de Colomb değil, gemisindeki mürettabatlarından biri. Colomb, çıkarma yaptığı Haiti ve Küba taraflarını hayatının sonuna kadar Hindistan sandı. +Vikingler Colomb'dan 500 yıl önce Amerika kıtasına ayak basmıştır. @tangaz 
[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 11:51:09 atalay ]

Çevrimdışı dkn_34

caceresin sözleşmesi 10 gün sonra bitiyor ver imza parasını verelim  alalım.
glik ile monaco ciddi ilgenıyorsa unutalım biz o işi .
caceres  için 4-5 imza parası verelım alalım  bu adamı . yan mevkılerıde sağ ve solbek buda artısıda olur

Çevrimdışı atalay

Adı bizimle anılan Luis İbanez'i, Marko Grujic ve daha önce önerdiğim Luka Jovic'i takip ederken doğal olarak izledim. Fikrim kesinlikle ekstra bir sol kenar oyuncusu değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

caceres  için 4-5 imza parası verelım alalım  bu adamı . yan mevkılerıde sağ ve solbek buda artısıda olur

4-5 imza parası mı, Cacares için?

4-5 bin lira verirler belki.

Adam son 2 senede 15 lig maçına çıkabilmiş.

Çevrimdışı dkn_34

4-5 imza parası mı, Cacares için?

4-5 bin lira verirler belki.

Adam son 2 senede 15 lig maçına çıkabilmiş.
ben ona bakmadım  :)daha iyi ucuza alırız .kalitelı ve tecrubelı stoper ,bu uruguaylı stoperler genelde iyi iş çıkartyorlar.
genede bence iyi bir isim .

Çevrimdışı dkn_34

sakatmış  :) Öngörülen geri dönüş tarihi 3 Eki 2016 yazıyor .
sakat olmasa iyi  bir isim olabılırdı.

Çevrimdışı mylife1903

Ismail ile pektemegi savunanlar var.
Alexis hic izlemesem kamyonla canli izledigim oyuncu. Ispanya liginde 10 sene oynayan oyuncu. Bizim ligde mi oynayamayacak?
Bonservisi alinan marcelo daha sakar oyuncu alexisten.

@Necmi abi goreve. Ben ismaili elestirdim diye kac sefer moderasyon yedim, besiktasin futbolcusuna cop diyorlar, cop diyen de aldi mi moderasyon. Ben kaypaklik yapmam gidip moderasyon tusuna basmam, cevap bekliyorum, yoneticilerden.
Ismaile iki tane laf ettik diye, kirmizi tabela asildi buraya, yok besiktasin futbolcusunu degersizlestiremezsiniz bilememne, alexis sozlesmeli futbolcusu degil mi besiktasin.
Yoksa gavur olunca cop, falan diyecegiz, ismail birilerinin yegeni falan herhalde ki elestiremiyoruz!

Evet alexis bir ismail degil, olamaz zaten. Te allam

Çevrimdışı dkn_34

Ismail ile pektemegi savunanlar var.
Alexis hic izlemesem kamyonla canli izledigim oyuncu. Ispanya liginde 10 sene oynayan oyuncu. Bizim ligde mi oynayamayacak?
Bonservisi alinan marcelo daha sakar oyuncu alexisten.

@Necmi abi goreve. Ben ismaili elestirdim diye kac sefer moderasyon yedim, besiktasin futbolcusuna cop diyorlar, cop diyen de aldi mi moderasyon. Ben kaypaklik yapmam gidip moderasyon tusuna basmam, cevap bekliyorum, yoneticilerden.
Ismaile iki tane laf ettik diye, kirmizi tabela asildi buraya, yok besiktasin futbolcusunu degersizlestiremezsiniz bilememne, alexis sozlesmeli futbolcusu degil mi besiktasin.
Yoksa gavur olunca cop, falan diyecegiz, ismail birilerinin yegeni falan herhalde ki elestiremiyoruz!

Evet alexis bir ismail degil, olamaz zaten. Te allam
abi alexis orta bir stoper ama bizim için başarısız bir stoper oldu ,performansı değişkenlık gösterdi.
alexis bence uyum sorunu yaşadı yaptığı açıklamalarda ilk defa yurt dışına çıktığını ailesini özlediğini söylüyordu .bence bu adam uyum sorunu yaşadaığı için bizim için başarısız bir stoper oldu .keza boyko da öyle.

Çevrimdışı mylife1903

abi alexis orta bir stoper ama bizim için başarısız bir stoper oldu ,performansı değişkenlık gösterdi.
alexis bence uyum sorunu yaşadı yaptığı açıklamalarda ilk defa yurt dışına çıktığını ailesini özlediğini söylüyordu .bence bu adam uyum sorunu yaşadaığı için bizim için başarısız bir stoper oldu .keza boyko da öyle.
Yahu yazilanlar meydanda, ben ilk transfer oldugu zaman yazdim, ispanyol oyuncu olmaz, feristahi gelse olmaz. Boyko icin de yazdim sscb cografyasindan oyuncu olmaz, boyko bile olamadiysa baskasi da olmaz. Bu iki ulke icin tek secenek var eger futbolcu kucuklugunden beri kendini avrupa icin hazirliyorsa, kariyer planini ona gore yaptiysa olur. Baska zor cok cok zor sadece istisnalar cikar.

Olay aslinda alexis olayi degil, burada iki kelam edince ismail bey ve mustafa beye moderasyonlar basliyor, sonra efendim bizim oyuncumuz, elestirirsek kim alir mustafa beyi, sanki millet gerizekali gormuyor mustafa beyin ne oldugunu ne olmadigini biz yazinca transferden vazgececekler.
Yok efenim birisi begenir oyuncuyu birisi begenmez, oyuncuyu itin seene seetmeyin. Ama alexis olunca, cop
Belki alexis benim amcamin oglu, hani ismail bile savunuluyor su forumda, elin garip ispanyolu gelmis yarim sezon zor oynamis iyi kotu,cop. Herif 7 senedir burada, ona yassahh, kirmizi tabela. Yok millet sikilmis ismail okumaktan, aha iki gundur yazilmiyor efendinin ismi, sanki cag atladik.

Olay alexis olayi da degil aslinda. Simdi alexise cop diyen arkadas moderasyon aldi mi, almadi mi?
Almadiysa neden?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ibanez, Adan, Fabri isimleri dolaşıyo. Yine yanıltıyo yönetim bizi galiba.

Ulan korkmuyo da değilim ama neyse.. :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı onurturan

Ibanez, Adan, Fabri isimleri dolaşıyo. Yine yanıltıyo yönetim bizi galiba.

Ulan korkmuyo da değilim ama neyse.. :bandit:
korkma korkma yanıltıyolar  :evillol:

Etiketler: