2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 204 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512519 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı dkn_34

yedek için fabriyi almak çok saçma .güzel bir kaleci alalım tolga yedek kalsın.
boyko hakkında benım görüşüm uyum sorununu atlattı bence kalırsa tolgadan alır formayı.
biz direk 1-2 gol yedı dıye kötü kaleci damgasını vuruyoruz.kaleci için tanımadığı oyuncular oynaması sıkıntı yaratır.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Alexis'i biz zaten backup için almıştık hem sol bek oynuyabiliyor diye hem stoper oynuyabiliyor diye.

Rhodolfo-Ersan-Marcelo-Alexis yapıcaktık.

Ersan satıldı rhodolfo sakatlandı iş bozuldu.
Evet öyle oldu pampa rholdofo sakatlanmasaydı daha rahat şampiyon olurduk

Çevrimdışı LuceGel

Fabri olayı ilginç adamı devre arası alacaktık sakatlanmasa yerine Boykoyu aldık.Şimdi imzalamışız tek taraflı fesih hakkımız varmış kampa götürüp kararmı vereceğiz buda çok saçma olur  :ebebe:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı mylife1903

Alexis konusu ilginc. Simdi tecavuz edeceksiniz bana ama elimizdeki stoperlerin hepsinden ayri olarak alexis hamleli, hizli, seri ve vucut vucuda oynayan stoper. Marcelo, rodolfo hatta tosic benzer tip oyun oynuyorlar.
Alexis tutmaz demistim ben ayni boyko gibi ispanyol ve sscb kokenli oyuncular bizde olmuyor. Alexis oyle yabana atilacak bir stoper degildir.
Cop adama la ligada 10 sene forma vermeyi gec, havlu tasitmazlar.
Yeni transferler kampa yetisemez ise en iyi transferlerimiz -rodolfonun durumu da belli- takimla yarim sezon gecirmis marcelo ve alexis olur.
Alexisi hem maliyet, hem oyun prensipleri olarak 3 tane serdar azize de degismem ben.

Hani hizli stoper diyorlar ya alexis elimizdeki en hizli stoperdir bence.
Ayrica marcelo bence alexis kadar fahis hata yapti ama ihale alexise kaldi.
Marcelo da ayni sacma penaltiyi yapti, hatta daha sacmaydi ama tolga kurtardi onu.
Yabana atilacak oyuncu degil, zaten sozlesmesi var ben takimda tutardim. Ha satacaklarsa da tak diye aldiklari fiyata satarlar, ispanyol oyuncu bos kalmaz.

Çevrimdışı Ersoy

Glik'i Monaco almış galiba unutalim biz onu. Kaleye de Fabri... Baya kotu bir transfer sezonu olacak gibi.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı arda

Alexis konusu ilginc. Simdi tecavuz edeceksiniz bana ama elimizdeki stoperlerin hepsinden ayri olarak alexis hamleli, hizli, seri ve vucut vucuda oynayan stoper. Marcelo, rodolfo hatta tosic benzer tip oyun oynuyorlar.
Alexis tutmaz demistim ben ayni boyko gibi ispanyol ve sscb kokenli oyuncular bizde olmuyor. Alexis oyle yabana atilacak bir stoper degildir.
Cop adama la ligada 10 sene forma vermeyi gec, havlu tasitmazlar.
Yeni transferler kampa yetisemez ise en iyi transferlerimiz -rodolfonun durumu da belli- takimla yarim sezon gecirmis marcelo ve alexis olur.
Alexisi hem maliyet, hem oyun prensipleri olarak 3 tane serdar azize de degismem ben.

Hani hizli stoper diyorlar ya alexis elimizdeki en hizli stoperdir bence.
Ayrica marcelo bence alexis kadar fahis hata yapti ama ihale alexise kaldi.
Marcelo da ayni sacma penaltiyi yapti, hatta daha sacmaydi ama tolga kurtardi onu.
Yabana atilacak oyuncu degil, zaten sozlesmesi var ben takimda tutardim. Ha satacaklarsa da tak diye aldiklari fiyata satarlar, ispanyol oyuncu bos kalmaz.

Laga luga olmasın diye dile getirmemiştim ama Alexis konusunda sana katılıyorum, hatta birkaç pozisyon varki, tekte adamın yanından koşup şutunu blokladığı kontra topa felan güzel işti.. uyum süreci bilmem ne diyene kadar adam en kritik maçlara çıkmıştı. O zırzop hataları yapmasa al sana hızlı stoper derdim. Stop sa stop yani hamleleri iyi! Yavaş Rhodolfo'nun adamın arkasından yetişip kestiği bir top vardı Alexisin de böyle başarılı hamleleri oldu biri yavaş biri hızlı hamleler aynı! Defans işi biraz tecrübe meselesi Ham'ın pişenin kritik zamanlarda işi zor! Bize yanan defans lazım.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı onurturan

Alexis iyidir. bu sene daha iyi olacaktır..

Çevrimdışı TANERCAN

Kamil Glik için 7 milyon euroluk son teklif yapıldı (bonuslar dahil değil)  Torino kulübüne eğer bu seferde reddedilirse Nikolas Nkoulou ile yıllık 2 milyon eurodan 4 yıllık sözleşme imzalanacak bugün menajerine haber iletildi (imza parası 3 milyon euro)

BTD sayfası

Çevrimdışı Berat

Glik'i Monaco almış galiba unutalim biz onu. Kaleye de Fabri... Baya kotu bir transfer sezonu olacak gibi.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nerden gördün?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu Btd hiç gerçekçi gelmiyor bana n'kolou glik'in alternatifi olamaz glik n'kolounun alternatifi olur

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kamil Glik için 7 milyon euroluk son teklif yapıldı (bonuslar dahil değil)  Torino kulübüne eğer bu seferde reddedilirse Nikolas Nkoulou ile yıllık 2 milyon eurodan 4 yıllık sözleşme imzalanacak bugün menajerine haber iletildi (imza parası 3 milyon euro)

BTD sayfası
Elveda Kamil Glik  :by2: Hoşgeldin Nikolas Nkoulou  :ok: Monaco 13 milyon euro teklif yapmış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Berat

Bu Btd hiç gerçekçi gelmiyor bana n'kolou glik'in alternatifi olamaz glik n'kolounun alternatifi olur

Glik 6.5'a gelecek diyorum haftalardır  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bana da gelmiyor da bakalım  :evillol: Patlarlarsa çok büyük eğlence olur  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alexis iyidir. bu sene daha iyi olacaktır..
Alexis kotu oyuncu degil bu ligde her takimda 11 oynar bizde de oynar Fb maci hariç bariz hatası da yoktu Akhisar maçında ki pozisyonda cok hatasi yoktu bence Oradaki hatali olan Topu Alexis ve Tolganin tam ortasina atan Ismaildi

Alexis topu ve rakibi perdeledi Tolga cikip vursun diye E Tolga da vuramayinca topu aglardan çıkardık normal
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Glik 6.5'a gelecek diyorum haftalardır  :icool:
Son 7 teklif yapmışız diyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Elveda Kamil Glik  :by2: Hoşgeldin Nikolas Nkoulou  :ok: Monaco 13 milyon euro teklif yapmış  :tabe:
Benim istediğim adam n'kolou zaten o daha iyi olur

Çevrimdışı Berat

Alexis kotu oyuncu degil bu ligde her takimda 11 oynar bizde de oynar Fb maci hariç bariz hatası da yoktu Akhisar maçında ki pozisyonda cok hatasi yoktu bence Oradaki hatali olan Topu Alexis ve Tolganin tam ortasina atan Ismaildi

Alexis topu ve rakibi perdeledi Tolga cikip vursun diye E Tolga da vuramayinca topu aglardan çıkardık normal

Alexis'i böyle koruyanını da görmemiştim.

Çevrimdışı Efe

Valla takımı özledim.

şu adama iyi bi stoper iyi bi kaleci iyi bi sol bek almalısın yönetim uçursun bizi 3-4 yıl gomezide ikna ettiler gibi bitik fb ve gs önünde 5 hafta kala şampiyonluğu ilan etmezsek ayıp bize :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı onurturan

o sihirli sözcüğü söylemeyecektin.. gitti 30 sayfa daha :D

Çevrimdışı Efe

Alexis'i böyle koruyanını da görmemiştim.
alexsis bizim tarz oynayan taakımın stoperi değil ailecek hücum eden bi takımız gerisini düşünen yok ordaki adamların çok sağlam olması lazım şu glikin yanındaki herifi alsak oda çok sağlam :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı onurturan

[ Son Düzenleme: 19 Haziran 2016, 22:52:21 onurturan ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Benim istediğim adam n'kolou zaten o daha iyi olur

Benim için farketmez :D İkisi de iyi oyuncu  :ok:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

alexsis bizim tarz oynayan taakımın stoperi değil ailecek hücum eden bi takımız gerisini düşünen yok ordaki adamların çok sağlam olması lazım şu glikin yanındaki herifi alsak oda çok sağlam :D

Pazdan piyasa yapar bu gidişle  :)

Çevrimdışı Tolga

Fabri ya da Adan hangisi gelirse gelsin yedek olur.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: