2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512482 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı MrtBlgc

Aldığımız kaleci Antonio Adan mı?  Kimdir nedir bilen var mı? Sambade önermiş galiba..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysariusta

• Ziyaretçi

BTD

Kaleci konusunda korktugunuz olmayacak iciniz rahat olsun diyor
Kim bu BTD?

Çevrimdışı Berat

Kim bu BTD?

Beşiktaş Transfer Dedikoduları adlı bir Facebook sayfası.

ysariusta

• Ziyaretçi

Beşiktaş Transfer Dedikoduları adlı bir Facebook sayfası.
isabet % si kaç. Var mı böyle bir bilgi.
Valla arkadaşlar. çooook güvenilir adamlar biliyorum. Daha bitti dedikleri bir şey olmadı.

Çevrimdışı MrtBlgc

Ben bu BTD'ye de güvenmiyorum. Şayet Antonio Adan transferi doğru ise o sayfada bir kere bile bu isim geçmedi. Bence bol keseden sallıyor. Duyumlar olabilir elbet fakat 1 duyum varsa 3 de kendisi ekliyor.. Bahsettiyse de ben denk gelmedim hiç..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dkn_34

yönetim sol bek kesin alacak arkadaşlar.
oyuncu satamadığımız için bütçemız kısıtlı şuan .bence ibanez i düşük bir fıyata bıtırırız.
kaleci almamazı için ilk önce boykoyu göndermemeız lazım .ospinanaın maliyetı artacak şuan. bence en iyi aday mandanda onunda talibi çok, imza parası herşeyı çözer .boykoyu satarsak ondan gelecek paranın üstünede koyalım mandandaya verelım alalım 2-3 sene rahat edelım çok tecrubelı bır isim.ospina ve mandanda dışındakı isimler bana güven vermıyor açıkçası

Çevrimdışı Berat

Valla arkadaşlar. çooook güvenilir adamlar biliyorum. Daha bitti dedikleri bir şey olmadı.

Popülerizm kasıyor bana göre, forumda son zamanlarda gördüğüm kadarıyla takip ediyorum basında çıkan isimler hakkında bilgiler verip duruyor.

Çevrimdışı Alper1903

Bu Fabri gelirse yedek oturur...

Çevrimdışı Bishamon

Başka bir gezegende misiniz arkadaşlar. Para yok para. Markete giriyorsunuz paketlerin üzerinde etiketleri okuyorsunuz. Bakıyorsunuz. Uyanı alıyorsunuz. Paran yokken nasıl transfer mantığı değişecek arkadaş. GS Muslerayı almışmış. Bak bakalım o sezon kadrosuna. Hamit 4 milyon alıyor, Selçuk Burak 3 sonradan eklenen şıreydır 5 Melo 5 Melo'nun dövdüğü sol açık 3. Daha sonra eklenen Droba 8. Bugün GS ne diyor. BATTIK. UEFA ne diyor. Sen gelme arkadaş. Kötü örnek örnek değildir. Unutmayın.

Paramız yok ama Alexis gibi çöp oyuncuları alıyoruz.Tolga ve İsmaille güzel sözleşmeler imzalıyoruz  :)

Çevrimdışı Ersoy

Şöyle adan,fabri yerine daha ne olduğunu bildiğimiz kaleciler alsak mesela Ospina. Sl'ye gidiyoruz fabri,adan büyük risk hele fabriyi kaleciden saymasakta olur.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yalçın

Bende simdi izleyecegim:

"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Transfer dönemi sıktı artık bitsin de lig başlasın

Çevrimdışı Yalçın

Birkac tanesi haric geri kalanlar siradan. Olcu degil.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Yalçın

Suleyman Seba

Çevrimiçi Mehmet57

Adan'in Real Madrid tecrubesi var. Daha hangi tecrubeden bahsediyorsunuz ki.

Çevrimdışı TANERCAN

Ordaki isimler birilerinden değil bizzat kulüp içinden bilgi alıyorlar. Belki de tanındık Bjk li isimler bilmiyorum. Ama yönetimin toplantılarına giriyorlar. Kongre üyesi olduğunu söyledi.

Ayrıca her deplasmana gidiyorlar. Demek ki kulübün içinden birisi.

Çevrimdışı LuceGel

Yalnız biz Fabriyle imzalamışız Adan değil.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı TANERCAN

Gelmez Fabri falan. Vazgeçilir bir anlaşma oldu ise. Tazminat olabilir 300-500bin Euro. Vercen mecbur.

Çevrimdışı dkn_34

Adan'in Real Madrid tecrubesi var. Daha hangi tecrubeden bahsediyorsunuz ki.
real madridde çok az oynamış buraada real madrid tecrubesınden bahsedebilirmiyiz tartışma söz konusudur.
fabri tam bir hayal kırıklığı olur.daha  yakın zamanda boyko ve alexis olaylarında kötü  geçmişimiz var hatalara düşmemek lazım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu Fabri gelirse yedek oturur...
Yedek olsun diye alınıyor zaten.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oturacak kaleci almayız o oturacağına boyko otursun ne farkeder ki abi direkt oynayacak kaleci alırız alırsak

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Alexis makul transferdi çöp filan değil katkı veremedi abartıyorsunuz..

Çevrimdışı cursedofdragon

Alexis makul transferdi çöp filan değil katkı veremedi abartıyorsunuz..

Alexis'i biz zaten backup için almıştık hem sol bek oynuyabiliyor diye hem stoper oynuyabiliyor diye.

Rhodolfo-Ersan-Marcelo-Alexis yapıcaktık.

Ersan satıldı rhodolfo sakatlandı iş bozuldu.

Çevrimdışı dkn_34

fabri şuan boşta ,adan için bonservis bedeli isterler.
yönetımın beklemesı lazım .bide türkıyeye gelen ispanyollar ülkemızde başarılı olamıyorlar ispanyada değer görmeyen ispanyol oyunculara karşıyım.

Çevrimdışı onurturan

Transfer dönemi sıktı artık bitsin de lig başlasın

ben de çok özledim yaa bugün hatta onu düşündüm sonra ilk maç cezalı olduğum aklıma geldi  :ebebe:

Etiketler: