2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 219 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11464643 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Savaş

Yineliyorum, şu haliyle Ba yerine Adebayor'u tercih ederim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Belli ki transfer edecek kimseyi bulamadılar ki zaten bulmaları çok zordu bunu Eto'nun gelmediği gün de söylemiştim. Maliyetsiz diye Ba'yı alalım dediler herhalde.

Fakat Övünç Özdem, Pazartesi günü yapılacak kontrollerden sonra herşey belli olacak dedi. O yüzden belki son anda vazgeçebilirler de.
Kontrolleri de super yonetici metin albayrak yapar herhalde

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam 1 aydır daha yeni koşulara başlamış, hazırlık kampı görmemiş, bacak kuvvetsiz, martta kadroya girerse iyidir..

Caner bugün koşulara başladı, Mart ortası oynama ihtimalinden söz ediliyor.

Bu kara oğlan 1 aydır koşulara başladıysa, en geç Şubat ortasında hazır olur.

Ayrıca sakatlığı nüksedecek bir sakatlık değil bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Survivor seyredemiyorum ben imansiz bizim fit mi formda mi? Hemen katki verir ya da paskal numan gelsin, vatandasligi da vardir yabancidan sayilmaz
moder  dans uclusu olur
Imansiz paskal ba
Tam ben yazıyordum Pascal ve İlhan diye benden daha çok yaşayacaksın abi :) Bence Stefan Kuntz'u da alalım fayda sağlar, halen iş yapar duruyor..

Bu arada araştırırken farkettim adam Almanya U21 takımının başına getirilmiş horst hrubesch'in yerine. Gelecekte düşünebilir  :icool:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mehmetthedum

Bir  yabancı oyuncu gidecek demektir.

Olsun, rehabilitasyona gelsin, hazir olmasi 1,5 ayı bile bulsa, Sezonun son iki ayında şampiyonluk virajında kulübede son yarim saat girecek şekilde bir ba sahibi olmak paha biçilemez. Üstelik kanat da oynayabiliyor. Ilk 11 de aboubakar varken iyi bir tercih olur. Yedek kulubesinde golcü yok yahu.. beleşe daha iyisi var mı ? Bence yok.

[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 15:25:26 mehmetthedum ]
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Tolga

Kontrolleri de super yonetici metin albayrak yapar herhalde
Dün Metin Albayrak, Ba bize gelmek istiyor ama biz almayı düşünmüyoruz demişti 1 günde herşey değişmiş demek :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adam 1 aydır daha yeni koşulara başlamış, hazırlık kampı görmemiş, bacak kuvvetsiz, martta kadroya girerse iyidir..
Forum imzamda Ba olup hayranı olan biri olarak bu şartlarda gelmesini istemeyip sana sonuna kadar hak veriyorum. Hem Ba hem bizim için kötü olur. Normal bir sakatlık da değil kaval kemiği kırılmıştı. Sırf beleş diye alıyorsak ucuz etin yahnisi de yavan olur unutmamak lazım...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Caner bugün koşulara başladı, Mart ortası oynama ihtimalinden söz ediliyor.

Bu kara oğlan 1 aydır koşulara başladıysa, en geç Şubat ortasında hazır olur.

Ayrıca sakatlığı nüksedecek bir sakatlık değil bildiğim kadarıyla.
Ölüm döşeğinde adam alsak, olsun ölünce sözleşmesinden kurtuluruz diyecek adamsın seninle neyi tartışabilirim ki  :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Forum imzamda Ba olup hayranı olan biri olarak bu şartlarda gelmesini istemeyip sana sonuna kadar hak veriyorum. Hem Ba hem bizim için kötü olur. Normal bir sakatlık da değil kaval kemiği kırılmıştı. Sırf beleş diye alıyorsak ucuz etin yahnisi de yavan olur unutmamak lazım...

Normal sakatlık değil derken?

Çapraz bağ kopması daha tehlikesli bir sakatlıktır, kırık nüksetmez.

Çevrimdışı Ensar

Olsun, rehabilitadyona gelsin, hazir olmasi 1,5 ayı bile bulsa, Sezonun son iki ayında şampiyonluk virajında kulübede son yarim saat girecek şekilde bir ba sahibi olmak paha biçilemez. Üstelik kanat da oynayabiliyor. Ilk 11 de aboubakar varken iyi bir tercih olur. Yedek kulubesinde golcü yok yahu..
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

Olsun, rehabilitadyona gelsin, hazir olmasi 1,5 ayı bile bulsa, Sezonun son iki ayında şampiyonluk virajında kulübede son yarim saat girecek şekilde bir ba sahibi olmak paha biçilemez. Üstelik kanat da oynayabiliyor. Ilk 11 de aboubakar varken iyi bir tercih olur. Yedek kulubesinde golcü yok yahu..
Aynen bu konuda ben de mentor olarak kullanilabilecegini dusunuyorum.
Hep yaziyorum bilice tamam kufur ettik ama antep manisa konya virajina herif pektemekle falan girdi. O virajda elinde bugun butun forumun kufur ettigi karijma olsaydi, son yarim saatte kanatta mustafa pektemek yerine karijma oynasaydi boyle rahat rahat sampiyon olurduk.

Benim kizdigim plansizliga. Yoksa liginnson 5 haftasinda abu sacmalarsA, cenk sakatlanirsa omer ile viraj donmek istemem ona mahsuben

Çevrimdışı tuncaboylu

Ölüm döşeğinde adam alsak, olsun ölünce sözleşmesinden kurtuluruz diyecek adamsın seninle neyi tartışabilirim ki  :)

15 gündür Demba Ba diyorum ben, kaç gündür yöneticiler düşünmüyoruz dediği halde.

Gidip Budvisky Mbokani falan alacaklarına, Demba Ba'yı alsınlar.

Vodafone Arena'da berabere giden bir maçın 60. dakikasında oyuna girsin, yeter.

O coşkuyla takım golü de bulur.

Çevrimdışı Tolga

G.inler galiba yabancı sayılmıyormuş. Özel bir durumu varmış diye biliyorum ama emin de değilim.

Çevrimdışı Savaş

O değil de Umut Güner nasıl buluyor böyle adamları ya helal olsun valla. İyi çalışıyor.

Eto Eto diye iki sene sayıkladık. Olmadı bu sefer genç bulursak alırız dedik madem öyleydi Eto ile ne diye ilgilendik? Hadi onu da yapamadık gittik Ba alıcaz. Ba'nın futbolculuğuna laf eden çarpılır ama şu haliyle napacak Ba? Yapma arkadaşım transfer falan o zaman eldekilerle idare edelim yani.

Allah allah ya. Allah allah yaaaa..

Çevrimdışı El Nino

Adebayor'u çok isteyen arkadaşlar Togo milli takımının son 2 maçını izlesin derim. Belki istekleri değişir.

Çevrimdışı mylife1903

15 gündür Demba Ba diyorum ben, kaç gündür yöneticiler düşünmüyoruz dediği halde.

Gidip Budvisky Mbokani falan alacaklarına, Demba Ba'yı alsınlar.

Vodafone Arena'da berabere giden bir maçın 60. dakikasında oyuna girsin, yeter.

O coşkuyla takım golü de bulur.
Son 30 dakika oyuna girip heyecan yaratacak birini isterim ben. Mesela son 30 yerine son 20de amokachi girsin daha janjanli ismi var. paskal girsin mesela.

Çevrimdışı mehmetthedum

Çin federasyonu yabancı sınırını düşürünce , mecbur kaldılar her takım sözleşmesi devam eden en az 1-2 oyuncuyu beleşe göndermek zorunda kaldılar.

Bu arada ba, ersan ve atıncı  toplamda 26 milyon eroya gönderip 1 sezon sonra beleşe geri almak nasıl bir kafa anlayamadim.. oyuncularımız ve biz biraz para kazansın, sonra geri alırız gibi bir kafa..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı El Nino

Beşiktaş'ımza ben (@El Nino) gelicem rahat olun gollerin sıralıcam  :biggrinking:

Çevrimdışı Savaş

Adebayor'u çok isteyen arkadaşlar Togo milli takımının son 2 maçını izlesin derim. Belki istekleri değişir.
7 aydır Ba'nın maçını bile izleyemiyoruz. En azından topa vurmuş Adebayor.

Çevrimdışı Tolga

Ersan ile anlaşıldığı söyleniyor her yerde ama hala resmi bir açıklama yok. :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

G.inler galiba yabancı sayılmıyormuş. Özel bir durumu varmış diye biliyorum ama emin de değilim.
Onu geçen gün Faik Tribünü tartıştı. TFF sitesinde bile özel durumdan dolayı TC olarak görünüyor yani yabancı sayılmıyor Gökhan İnler.

Özel durumu açıklaması:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı El Nino

7 aydır Ba'nın maçını bile izleyemiyoruz. En azından topa vurmuş Adebayor.

Demba Ba'da vurur rahat ol. 2 senedir top yüzü görmeyen Veli bile ayaklanabiliyorsa Vodafone Arena taraftarı ölüyü bile diriltir kardeş rahat ol sen

Çevrimdışı Tolga

Onu geçen gün Faik Tribünü tartıştı. TFF sitesinde bile özel durumdan dolayı TC olarak görünüyor yani yabancı sayılmıyor Gökhan İnler.

Özel durumu açıklaması:

Demek ki doğruymuş ama Ersan gelirse Rhodolfo gider zaten :icool:

Çevrimdışı OrhanAker

o daha sübyan olmamış bizim lige olmuş adam etki ediyor bknz. seleznyev  :bandit: herif ağlattı gs defansını gerçi o pigmeler topluluğunu herkes dağıtır havadan :D ne aptallar sahiden takımın en uzun stoperi 183 gidip gene aynısından alıyorlar Allah akıl fikir dağıtırken bunlar nerede bir ayindeydiler acaba
Serdar varken gidip ahmeti almak :evillol: sonra niye borç var :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Etiketler: