2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 216 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11463909 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Gol attığı zaman hiç konuşulmuyor ama sezon başında oyun içerisinde kaybolması ve bazı zamanlar etkisiz görünmesi oyun düzenini de etkiliyor, zaten defansif anlamda sıkıntıları olan bir dörtlü ile oynuyoruz en azından hücum anlamında daha fazla sorumluluk alan birisi olmalı. Dün kaptırdığımız her top kontra atağa dönüştü neredeyse, alanya gibi takımlar çok etkili olamıyorlar ama cezasını kesebilecek bir kaç ekip var..

son 2 maçtaki o dörtlüden defansif anlamda zayıf kalan tek kişi talisca iken "defansif anlamda sıkıntılı bir dörtlü" demek adil olmaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bu arada karabük maçının sonlarında atibanın taktik sarı görmesi çok önemli. 4 sarı cezasını gs maçı öncesi çeker ve ligin kalanında rahat ederiz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

bir sürpriz olsa

mandzukiç+sobol+ersan in
tosiç+rodolfo+aras out

bu kadro planlamasından uefa finali bile çıkabilir...
Abi bak goz kirpiyor adam yeter bu cocugun cile cektigi. Hem avrupaya da iyi mesaj veririz.
Eyyyy avrupa kimsiniz ulan siz, irkcisiniz hepiniz maymusunuz ki maymun sesi cikartiyorsunuz, teror fqlan diyorsunuz bak benim balotellim burada, irkcilik falan yok bizde, diye ulke tanitimina da katkida bulunur.

Çevrimdışı Berat

bu arada karabük maçının sonlarında atibanın taktik sarı görmesi çok önemli. 4 sarı cezasını gs maçı öncesi çeker ve ligin kalanında rahat ederiz.

Sabah kalktım benim de aklıma Atiba'nın sınırda olduğu geldi. Cenk'e dün gösterilen sarıyı hiçbir yerde görmedim konuşuldu mu da bilmiyorum, Atiba'ya çizgiye bastı diye sarı veren fıkıha bahane çok Atiba o işi kendisi çözer abi.  :ok:

Çevrimdışı tangaz

Abi bak goz kirpiyor adam yeter bu cocugun cile cektigi. Hem avrupaya da iyi mesaj veririz.
Eyyyy avrupa kimsiniz ulan siz, irkcisiniz hepiniz maymusunuz ki maymun sesi cikartiyorsunuz, teror fqlan diyorsunuz bak benim balotellim burada, irkcilik falan yok bizde, diye ulke tanitimina da katkida bulunur.

transferi o zaman kültür ve turizm bakanlığı çözsün reis. biz de ülke de huzura erelim  :bandit:

Çevrimdışı brkntcnr

Son dakika: Caner Erkin bugün yapılan antrenmanda düz koşulara başladı. Bu kadar hızlı düz koşulara başlaması güzel ancak inşallah sakatlık tekrardan nüksetmez.

Çevrimdışı tangaz

Sabah kalktım benim de aklıma Atiba'nın sınırda olduğu geldi. Cenk'e dün gösterilen sarıyı hiçbir yerde görmedim konuşuldu mu da bilmiyorum, Atiba'ya çizgiye bastı diye sarı veren fıkıha bahane çok Atiba o işi kendisi çözer abi.  :ok:

formülü verdim işte en güzeli karabük maçı dk 80 ünündeki adamın göstere göstere formasını çekip sarıyı alacaksın geberik akhisara karşı sarıları resetleyeceksin.

Çevrimdışı Berat

formülü verdim işte en güzeli karabük maçı dk 80 ünündeki adamın göstere göstere formasını çekip sarıyı alacaksın geberik akhisara karşı sarıları resetleyeceksin.

Atiba'nın hiçbir hareketinde abartı yok yapamıyor da, hakemlerin el kola hemen sarı çıkarttığını biliyor kafa topuna filan çıkarken belki ama belki yapar :D

Çevrimdışı mylife1903

Gol attığı zaman hiç konuşulmuyor ama sezon başında oyun içerisinde kaybolması ve bazı zamanlar etkisiz görünmesi oyun düzenini de etkiliyor, zaten defansif anlamda sıkıntıları olan bir dörtlü ile oynuyoruz en azından hücum anlamında daha fazla sorumluluk alan birisi olmalı. Dün kaptırdığımız her top kontra atağa dönüştü neredeyse, alanya gibi takımlar çok etkili olamıyorlar ama cezasını kesebilecek bir kaç ekip var..
@Serhat Akkaya sen yapma bari. Ileri 4lusu oyle cok defansif katki yapan hangi takim var ligimizde. Ya da oyunun iki yonunude oynayan bir oyuncunun ligimizde ne isi var. ellerinden geleni yapiyorlar istekli olduklarinda taliska haric.
Taliskayi odunla dovmek lazim, tam zamani. Azicik guclendigi zaman cok iyi bir silah olacak.

Çevrimdışı mylife1903

Abi gerek yok karabuk macinda dalsin birine iste. Boyle iyice bi topla karisik yapsin, gorecek sariyi erkek gibi gorsun. Ilkyari macin kilini bulalim, herkes macin kilini yazip 1903e sms olarak gondersin. Atiba 80. Dakikada macin kilinin ayagini eline versin, hem atiba kazansin hem kulup kazansin.

Çevrimdışı tangaz

Abi gerek yok karabuk macinda dalsin birine iste. Boyle iyice bi topla karisik yapsin, gorecek sariyi erkek gibi gorsun. Ilkyari macin kilini bulalim, herkes macin kilini yazip 1903e sms olarak gondersin. Atiba 80. Dakikada macin kilinin ayagini eline versin, hem atiba kazansin hem kulup kazansin.

dün hakemi görmedin mi gözünün önündeki bomboş pozisyonda dötünden penaltı uyduran hakemler senin kurguladığın pozisyonda direkt kırmızıyı çakar sporcu sağlığı vırtzırt die bir rapor döşerler sonuç:3 maç ceza ve hala cepte bekleyen 3 sarı olur.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 12:53:17 tangaz ]

Çevrimiçi Necmi

Ben hakemin art niyetli olduğunu sanmıyorum öyle olsa bize o penaltıda çalınmazdı.
Kötü hakem sadece ama ikide bir geçmişi gösterip kötüyü çağırmayın Beşiktaşı hedef
yaparsınız.
Hakemin kötü niyetini maçı seyrederken hissedersiniz zaten adamın yüzüne vurur.
Renklilerin maçındada aleyhlerine bir sürü karar çıkıyor tabi lehlerinede çıkıyor.
Çıkın artık bu eziklik içinden Beşiktaş 2004 deki Beşiktaş değil. Taraftarıda değil yönetimide
değil Biz güçlüyüz gücümüzü o düdüğü üfleyen hakemde biliyor merak etmeyin.
Yönetim güç gösterisini zaten yapması gerektiği şekilde yapıyor.
Kendi gücünden terettüt ettiğin gün kaybedersin. Biz geçen sene transfere 70 M harcamış ve
olamazsa bitecek renklinin elinden şampiyonluğu söktük aldık. Fener için varolma savaşıydı
bu halde bile sökmedi. Maçı etkilemek isteyen hakem senin üçüncü golünden sonra yapmaz bunu

Çevrimiçi Necmi

Atiba'nın hiçbir hareketinde abartı yok yapamıyor da, hakemlerin el kola hemen sarı çıkarttığını biliyor kafa topuna filan çıkarken belki ama belki yapar :D
karabük maçında golü atıp formasını çıkarıp sevinsin olmazmı :naughty:

Çevrimdışı Onur Küçük

Yine tekrarlamak gibi olacak ama Anadolu takımları ile yapılan/yapılacak maçları kıstas almamalı . Hoca'nın taktiksel hataları , takımın zaafları zorluk derecesi yüksek maçlarda belirgin olacak. Halen kırılgan bir takım var ortada . Dün maçın belirli bölümlerinde özellikle yenilen golden sonra belirgin bir durumdu bu. Rehavete kapılmamalı hiç kimse.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 13:04:55 Onur Küçük ]

Çevrimiçi Necmi

dün hakemi görmedin mi gözünün önündeki bomboş pozisyonda dötünden penaltı uyduran hakemler senin kurguladığın pozisyonda direkt kırmızıyı çakar sporcu sağlığı vırtzırt die bir rapor döşerler sonuç:3 maç ceza ve hala cepte bekleyen 3 sarı olur.
aziz demedimi pfdk Beşiktaşlı üylerden kurulu diye :naughty:
çıkmaz öyle ceza YD ne dedi inkar etmedi Beşiktaşlı üye kadar kurullarda fenerli üyede var dedi.
ama pfdkda var demedi :evillol:
bu arada olan sanırım gs ye oluyor bir onların gücü yok zaten dün nazifoğlunun federasyona gücümüz
yetmiyor demesinin altında yatanda bu adam ne yapsın federasyondaki son temizlikten sonra :naughty:
haklarını savunacak kimse kalmadı herhalde.

Çevrimdışı tangaz

Ben hakemin art niyetli olduğunu sanmıyorum öyle olsa bize o penaltıda çalınmazdı.
Kötü hakem sadece ama ikide bir geçmişi gösterip kötüyü çağırmayın Beşiktaşı hedef
yaparsınız.
Hakemin kötü niyetini maçı seyrederken hissedersiniz zaten adamın yüzüne vurur.
Renklilerin maçındada aleyhlerine bir sürü karar çıkıyor tabi lehlerinede çıkıyor.
Çıkın artık bu eziklik içinden Beşiktaş 2004 deki Beşiktaş değil. Taraftarıda değil yönetimide
değil Biz güçlüyüz gücümüzü o düdüğü üfleyen hakemde biliyor merak etmeyin.
Yönetim güç gösterisini zaten yapması gerektiği şekilde yapıyor.
Kendi gücünden terettüt ettiğin gün kaybedersin. Biz geçen sene transfere 70 M harcamış ve
olamazsa bitecek renklinin elinden şampiyonluğu söktük aldık. Fener için varolma savaşıydı
bu halde bile sökmedi. Maçı etkilemek isteyen hakem senin üçüncü golünden sonra yapmaz bunu

gol öncesi GGye faulü vermiyor penaltı uyduruyor mohikanı atmıyor ve hakem art niyetli olmuyor. :alala:

art niyet gösterisi için takımı sıra dayağına mı çekmesi lazım?

hakem art niyetli idi bu maçda beşiktaşın galibiyetini engelleyebilecek ne rakip ne da hakem yoktu amaç farklıydı fazlaca kart gösterip gelecek maçlara tesir etmekti bunda da başarılı oldu zaten.

Çevrimdışı Berat

Dün atıyordu da elle kestiler :D

Dün, bugün keyiflendik notlar da açıklanmış. Kartalı liderlikte takipteyim.  :evillol:

Çevrimdışı Ensar

gol öncesi GGye faulü vermiyor penaltı uyduruyor mohikanı atmıyor ve hakem art niyetli olmuyor. :alala:

hakem art niyetli idi bu maçda beşiktaşın galibiyetini engelleyebilecek ne rakip ne da hakem yoktu amaç farklıydı fazlaca kart gösterip gelecek maçlara tesir etmekti bunda da başarılı oldu zaten.
+1 adamlar cezasahasına mi geldi ki penaltı uydursun veya tartışmalı pozisyon mu oldu ki birşeyler  uydursun o dakikaya kadar tertemiz çatır çatır oynadık sıraladık golleri ilk fırsatta yaptı görevini
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

golü rakip dahi atsa çıkarsın formasını biz atarsak sevinçten rakip atarsa hüzünden çıkardım desin yesin sarıyı işte  :D

Çevrimdışı tangaz

dünyanın hiç bir liginde dünkü seviye maçta lider takıma 4 sarı gösterilmez...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ocak 2017, 13:15:59
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
fabrinin yaptığı çok net penaltı dolayısıyla son adam kırmızı olmalıydı :aman:

çakar gibi manipülasyon yapayım dedim oldu mu becerebildim mi :sombrero:
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 13:21:54 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı worns

İyi bir defansif organizasyonumuz olmamasına rağmen Marcelonun oyunu, kalede seviye atlamamız, zaman zaman topun gerisinde doğru durmayı öğrenmemiz, İsmael Adriano değişikliği gibi faktörler, ligde az gol yememizi sağladı. Şl için ciddi anlamda sorunluyuz bu anlamda ve önümüzdeki yıl yıllar için düşünmemiz gerekenler var. Ama bu sene Tsl maçlarında defansif açıdan geçen seneden daha güven verdiğimizi söylemek yanlış olmaz.

Bir tık daha yukarı taşımanın yolu Tosici ilk 11den çıkarmaktan geçiyor. Son maçlarda hem çıkarken top kaybeden, hem hızlı akınlarda yerini kaybederek dizilimi bozan hep Tosicti. Geçen sene de bu sene de katkılar sundu. Ekstra hamleli oyunu bazen avantajlar sundu. Ama giderek defans hattına da zarar vermeye başladığı görünür hale geliyor.

Konya maçında Mitrovic'i bekliyorum.

Çevrimdışı tangaz

tosiç mitroviç değişikliği defansımıza hava topu anlamında da level atlatır. tosiç hava toplarında epey yetersiz. işin ilginç yanı bende tosiçi anlamsızca sevenlerdenim.

Çevrimdışı Berat

tosiç mitroviç değişikliği defansımıza hava topu anlamında da level atlatır. tosiç hava toplarında epey yetersiz. işin ilginç yanı bende tosiçi anlamsızca sevenlerdenim.

Sözleşmesi bitince daha çok seversin abi.  :icool:

Çevrimdışı Orhan

gol işi zor abi asist yaptıktan sonra çıkarsın  bence  :evillol:

Etiketler: