2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 460 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11425246 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağatay

:kop: :kop: :kop:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

1.5 alan aboubakara da 3.3 verilmesini sen söyle? Herkes tek taraflı olursa olmaz. İnler iyi transfer şartlar fena değil. Sonuçta atibanın yedeği atibadan fazla kazanıyor.

Türkiye'ye oyuncu getirmek kolay değil. Bazı oyuncuları farklı tekliflerle cezbedersin, bazılarını maaş ile...
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Kalyoncu

tipe gel
sanki bana justin bieber...
alamadığımıza göre bk atmaya başlayabiliriz sanırım :evillol:
Fazla kiloları vardı zaten bide İstanbul gece hayatında kaybolurdu antremanlara sarhoş gelirdi huzursuzluk çıkarırdı. vazgeçtiğimiz iyi oldu almak istesek alırdık biz istemedik.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yeni gelen adamların maaşlarının mevcut oyuncuların maaşlarından yüksek olması sıkıntılı.

Belki linç edilicem karamsarliktan ama bu durum huzursuzluk çıkartabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben sana şöyle bir açılım yapayım Kiralık olanların ücreti ücret skalamızın üstünde ama aldıklarımız ücret politikamıza uygun. Sadece bu sene biraz yüksek maaş ödeyeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

Fatih Doğan ‏@fatihdogan_38  47 sn.47 saniye önce
Bjk'de 2 kaliteli stoperin isimleri belli. İkisi de katkı sağlar. Ben de KAP bekleyeceğim. Karar F.Orman ve U.Güner'in. Paraya kıymalılar!
Physical Education Teacher

Çevrimdışı b.damatoglu

Yeni gelen adamların maaşlarının mevcut oyuncuların maaşlarından yüksek olması sıkıntılı.

Belki linç edilicem karamsarliktan ama bu durum huzursuzluk çıkartabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben olsam arıza çıkarırım...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

770705400006057984[/tweet]][/url]

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

DRAMa dalinda OSCAR alir
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı MrtBlgc

renklilerin forumunu okuyorum şuan aman yarrabi resmen kuduruyorlar :D

Çevrimdışı Eclips

Aldigimiz oyuncular rakip takimlari, ozellikle FB'lileri, baya bir karamsarliga itmis. Iste bu cok guzel bir durum. Ozellikle GS maci dahil onumuzde ki 3 maci galibiyetle kapatirsak (ki oyle olmasi insallah kuvvetle muhtemel) rakiplerimizi iyice cokertiriz. Bu sene buyuk hatalar yapilmazsa rahat bir sampiyonluk alabiliriz Allah'in izniyle.

Bu arada bizi durdurmak icin MHK devreye girebilir. Iste burda Besiktas taraftarina cok is dusuyor. Sosyal medya mecralarini bos birakmiyoruz ve her an tektikte kaliyoruz.

Bu sene de sampiyon olursak iki rakibimizi iyice batiririz.

@Librarius Sadece acilen Oguzhana yeni kontrat ve zam yapilmasi lazim, hala klubun en degerli oyuncusu.. Bu cocuk mutlu kalmasi lazim. Geriye kalanin hepsi zaten yeni geldi sayilir, geriye kalan Olcay, Tolga, Cenk felan sikinti cikaramaz.

Pardon yanlis kisiyi alintiladim, cevap @Savaş a
[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 22:40:43 Eclips ]

Çevrimdışı Berat

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün tam sabahlamalık bir gün. Kendini 3 aydır uyuyup kış uykusundan uyanmış gibi hissediyor insan

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı KadirA

Link yollasana başkan merak etmedim değil :)

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

1.5 alan aboubakara da 3.3 verilmesini sen söyle? Herkes tek taraflı olursa olmaz. İnler iyi transfer şartlar fena değil. Sonuçta atibanın yedeği atibadan fazla kazanıyor.

senin elindeki kadro feda sezonunundan kalma.

Alıcak olduğun oyuncu şampiyonlar liginde oynuyacak.

Ayrıca ülkenin içinde bulunduğu durum var herşeyi ne kadar çok biliyorsunuz.

Gökhan inleride laf etmişsin sen atiba çökünce yerine necip'i izlemek istiyorsan sıkıntı yok.

Adama bonservis verilmicek bonservis problemini kendi çözücek 2 sene en az gökhan inler,atiba o bölgede sıkıntımız yok.

Çevrimiçi Mehmet57

Kadro okadar genisledi ki kadro yapmakta zorlaniyorum.

Çevrimdışı abdusta

ETO daha bitmedi!!

erken dağılmayalım

saygılar

Çevrimdışı ProjectOrigin

Link isteriz

Çevrimdışı MrtBlgc

Bir tane paylaşayım da nasıl bir buhran yaşadıklarını görün ..

Beşiktaş patlayacak diyen renkdaşlar onlarda Aziz yıldırım yok bunu unutmayın... Şampiyon yapan hocayı kovmadılar. Josef gibi bi boka yaramayan adama 8 milyon euro... Ozan gibi tırt adama 7 milyon euro... Fernandaoya 5 milyon euro vermediler...

Bu Beşiktaş bu ligin içinden geçer...

Beşiktaşın içinde patlayacak diyenler çok değil 20. Haftaya kadar bir yere kaybolmasın görüşelim...

Kimse boşuna maça falan gitmesin izlemesin...

Bu sene geçen senede söylediğim gibi yeni stadıyla 3. Yıldız aşkıyla Beşiktaşın sezonu olacaktır...

Hatta lige ambargo koyacaklarını ve diğer seneyide alarak 3 yıl üst üste şampiyon olacaklarını düşünüyorum...

ERSUN YANALI KOVANLAR ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN... O 3 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK BİZİM HAKKIMIZDI...

Orta saha transferide yapılmadı... Bu dakikadan sonra Aziz yıldırımıvdestekleyenler kendini belli etmesin çok pis kalbini kırarım...

2 yıldır şampiyon olamıyoruz bu senede bırak şampiyonluğu rezil olacağız... Faturada hocayada çıkacak...

Ulan adama 2 orta saha lazım aldınız mı?

Etonun transfer olması çok sinirlendirdi beni...

Çevrimdışı mrred

Bir tane paylaşayım da nasıl bir buhran yaşadıklarını görün ..

Beşiktaş patlayacak diyen renkdaşlar onlarda Aziz yıldırım yok bunu unutmayın... Şampiyon yapan hocayı kovmadılar. Josef gibi bi boka yaramayan adama 8 milyon euro... Ozan gibi tırt adama 7 milyon euro... Fernandaoya 5 milyon euro vermediler...

Bu Beşiktaş bu ligin içinden geçer...

Beşiktaşın içinde patlayacak diyenler çok değil 20. Haftaya kadar bir yere kaybolmasın görüşelim...

Kimse boşuna maça falan gitmesin izlemesin...

Bu sene geçen senede söylediğim gibi yeni stadıyla 3. Yıldız aşkıyla Beşiktaşın sezonu olacaktır...

Hatta lige ambargo koyacaklarını ve diğer seneyide alarak 3 yıl üst üste şampiyon olacaklarını düşünüyorum...

ERSUN YANALI KOVANLAR ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN... O 3 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK BİZİM HAKKIMIZDI...

Orta saha transferide yapılmadı... Bu dakikadan sonra Aziz yıldırımıvdestekleyenler kendini belli etmesin çok pis kalbini kırarım...

2 yıldır şampiyon olamıyoruz bu senede bırak şampiyonluğu rezil olacağız... Faturada hocayada çıkacak...

Ulan adama 2 orta saha lazım aldınız mı?

Etonun transfer olması çok sinirlendirdi beni...
paylaş paylaşmak güzeldir zevkli oluyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı MrtBlgc

Link isteriz

http://goo.gl/7DhvAf
yalnız üyeliği olmayanı bir süre sonra site otamatikman anasayfaya atıyor

Çevrimdışı Bishamon

Opsiyonu zaten İtalyadaki takımlar için en güvenilir isim olan Di Marzio yazmıştı fakat bazı arkadaşlar pessimistliğe dünder razılardı  :bandit:

Boyko
                   ( Tolga )

Gokhan.      Marcelo.  Atinc.   Adriano
(Beck )                         (Tosic)  (Caner)

Atiba.  Ozzie
                      (Inler)

Quaresma.       Talisca.       Olcay
( Kerim )           (Tolgay)      (Aras)

Eto'o
                  (Cenk - Aboubakar)

Etiketler: