2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 249 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11461113 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı ProjectOrigin

Bir tane paylaşayım da nasıl bir buhran yaşadıklarını görün ..

Beşiktaş patlayacak diyen renkdaşlar onlarda Aziz yıldırım yok bunu unutmayın... Şampiyon yapan hocayı kovmadılar. Josef gibi bi boka yaramayan adama 8 milyon euro... Ozan gibi tırt adama 7 milyon euro... Fernandaoya 5 milyon euro vermediler...

Bu Beşiktaş bu ligin içinden geçer...

Beşiktaşın içinde patlayacak diyenler çok değil 20. Haftaya kadar bir yere kaybolmasın görüşelim...

Kimse boşuna maça falan gitmesin izlemesin...

Bu sene geçen senede söylediğim gibi yeni stadıyla 3. Yıldız aşkıyla Beşiktaşın sezonu olacaktır...

Hatta lige ambargo koyacaklarını ve diğer seneyide alarak 3 yıl üst üste şampiyon olacaklarını düşünüyorum...

ERSUN YANALI KOVANLAR ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN... O 3 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK BİZİM HAKKIMIZDI...

Orta saha transferide yapılmadı... Bu dakikadan sonra Aziz yıldırımıvdestekleyenler kendini belli etmesin çok pis kalbini kırarım...

2 yıldır şampiyon olamıyoruz bu senede bırak şampiyonluğu rezil olacağız... Faturada hocayada çıkacak...

Ulan adama 2 orta saha lazım aldınız mı?

Etonun transfer olması çok sinirlendirdi beni...

Kadro inşallah en kısa sürede uyum sağlar.
Zaten bir oyun pratiğimiz var, yeni gelen oyuncular ne kadar kısa sürede bu felsefeye uyum sağlarsa olabilecekleri ben bile kestiremiyorum 

Bir de savunmayı çekip çevirecek stoper gelirse   :steamed:

Çevrimdışı cursedofdragon

Boyko
                   ( Tolga )

Gokhan.      Marcelo.  Atinc.   Adriano
(Beck )                         (Tosic)  (Caner)

Atiba.  Ozzie
                      (Inler)

Quaresma.       Talisca.       Olcay
( Kerim )           (Tolgay)      (Aras)

Eto'o
                  (Cenk - Aboubakar)

rhodofolyu niye koymadın kanki küstünüz mü :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Boyko
                   ( Tolga )

Gokhan.      Marcelo.  Atinc.   Adriano
(Beck )                         (Tosic)  (Caner)

Atiba.  Ozzie
                      (Inler)

Quaresma.       Talisca.       Olcay
( Kerim )           (Tolgay)      (Aras)

Eto'o
                  (Cenk - Aboubakar)
Kadronun yarısını unutmuşsun Fabri Rodolfho...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Eto'o transferi yatacak gibi duruyor. 1 saati aşkın süredir ne görüşmesi devam ediyor?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MrtBlgc

- Her maçını 40 bin taraftar önünde oynayacak kadro kalitesini geçen senenin üzerine koyacak bjk karşısında ortalama 10 bin taraftar önünde oynayacak kalecisiz sol beksiz 8 ve 10 numarasız Fb şampiyonlukta daha iddialıdır demek tamamen duygusal ve fanatik bir yaklaşımdır

- 2 milyon euro opsiyon ...Caner gibi bir futbolcuya bicilen opsiyona bakin.
Turkiyenin en iyi sol bekini seneye 2 milyoncuga alacaklar..ulan helal olsun bu bjktasa yemin ediyorum tarihin en iyi transfer donemini yasiyorlar resmen muthis incelikle oyuncu aliyor fikret orman. Bu senede o kadroyla sampiyonlugun en buyuk adayi..gsye cekisirler biraz ama bjk sonlara dogru farki acar gibime geliyor. Kendimizden bahsetmiyorum rakiplerimiz bu sene cunku konya osmanli basaksehir felan maalesef gercekci olmak lazim bu bjkyi takdir ediyorum abi sever sevmezsin ama ben boyle bir transfer manyakligi daha once gormedim yasamadim. Sen tut sampiyonluk rakibinin en iyi 2 oyuncusunu turkiyenin en iyi beklerini kap..biri deseydi gecen sene kufur mu ediyon derdi ama fikret orman bunu basardi helal olsun lan

Çevrimdışı Berat

Bütün gün transfer bekliyorum, nöbete ara veriyorum biri geliyor :D

Boyko +para -> Vida
Rakitsky

Çevrimdışı b.damatoglu

Bir detay Şenol Hoca bu kadar adamın taktik - teknik dışı konularda yönetimi ile uğraşamaz.

Ahmet Başkan'a çok iş düşüyor.
Şenol Hocanın yardımcı ekibinin de genişletilmesi lazım.

Bunların da daha erken düşünülmüş olması lazım tabii.

Geçen seneki gibi bir takımdaşlık göreceğimizi düşünmüyorum.

Fakat daha sıkı rekabet olacaktır...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oğuzhan aydoğan-necip :D

Bir detay Şenol Hoca bu kadar adamın taktik - teknik dışı konularda yönetimi ile uğraşamaz.

Ahmet Başkan'a çok iş düşüyor.
Şenol Hocanın yardımcı ekibinin de genişletilmesi lazım.

Bunların da daha erken düşünülmüş olması lazım tabii.

Geçen seneki gibi bir takımdaşlık göreceğimizi düşünmüyorum.

Fakat daha sıkı rekabet olacaktır...

takımdaşlık neden olmuyor en çok onu merak ettim biraz açarmısınız :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Rhodo sakat , Fabri kural geregi 18 disi kalıyor :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı wbishop82

Hala yalan söyleniyor insanlara. Televizyonlarda utanmadan yalan söyleniyor... Hakan Gündoğar şuanda Asporda yalan söylüyor. Bu nasıl iş anlamıyorum.

Ben yalan söyleme konusunu çürüteyim diye yazmıyorum.amacım sadece detay vermek.belki gözünüzden kaçmıştır.ya da ben yanlış görmüşsem sen düzelt.pascal ın attığı mesajın saati 12.13 yazıyor.murat özen bunu tweet olarak yeni paylaşmış sanırım.demek ki pascal daha dönüş yapmadı kendisine :) ben böyle gördüm

PARDOOONNN YANLIŞ GÖRMÜŞÜM :) HAKLISIN

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Angut.com dan

Adam hakli :D

Her maçını 40 bin taraftar önünde oynayacak kadro kalitesini geçen senenin üzerine koyacak bjk karşısında ortalama 10 bin taraftar önünde oynayacak kalecisiz sol beksiz 8 ve 10 numarasız Fb şampiyonlukta daha iddialıdır demek tamamen duygusal ve fanatik bir yaklaşımdır

Ben Beşiktaşın geçen yıldan daha iyi olduğuna katılmıyorum. Geçen yıl şampiyonluğu getiren üç oyuncudan ikisini gönderip yerine Tallisca ve Aboubakarı(isimleri nasıl yazılıyor bilmiyorum) aldılar. Hala kalecileri ve stoperleri yok
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı b.damatoglu

takımdaşlık neden olmuyor en çok onu merak ettim biraz açarmısınız :)
Önceki sene takımın çekirdeği feda döneminden bu yana gelen oyuncular + Alman ekolü gurbetçiler ve Almanlardı ağırlıklı olarak.

Bu sene her türlü adam var.

+Geçen sene forma daha garanti idi.
Bu sene formayı almakmkolay değil.

+Bu sene çok fazla kiralık adam var. Kiralık adam kendini parlatıp dönmeyi düşünür daha çok. Takımı kalıcı olarak sahiplenmez.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben olsam arıza çıkarırım...

Mesajlarından anlamıştık zaten.  :D
[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 22:56:04 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Boyko

Şunu görür görmez Samanyolu duygusal müziği çalıyor :evillol:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Librarius

senin elindeki kadro feda sezonunundan kalma.

Alıcak olduğun oyuncu şampiyonlar liginde oynuyacak.

Ayrıca ülkenin içinde bulunduğu durum var herşeyi ne kadar çok biliyorsunuz.

Gökhan inleride laf etmişsin sen atiba çökünce yerine necip'i izlemek istiyorsan sıkıntı yok.

Adama bonservis verilmicek bonservis problemini kendi çözücek 2 sene en az gökhan inler,atiba o bölgede sıkıntımız yok.

Yahu Hulk 800 bin euroya oynuyordu Porto'da. Porto'nun verdigi maaslarla Porto'nun forvetini Porto'dan alamazsin.

Aboubakar deyip gecmeyin. Sezon baslasin gorecegiz hepimiz. Bir de Eto gelmeli mutlaka. Maclarin sadece son yarim saatinde bile oynasa en az 15 gol atar. Eto bize cok puan kazandiracak, hem lig de hem de CL'de.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı 38life

Angut.com dan

Adam hakli :D

Her maçını 40 bin taraftar önünde oynayacak kadro kalitesini geçen senenin üzerine koyacak bjk karşısında ortalama 10 bin taraftar önünde oynayacak kalecisiz sol beksiz 8 ve 10 numarasız Fb şampiyonlukta daha iddialıdır demek tamamen duygusal ve fanatik bir yaklaşımdır

Ben Beşiktaşın geçen yıldan daha iyi olduğuna katılmıyorum. Geçen yıl şampiyonluğu getiren üç oyuncudan ikisini gönderip yerine Tallisca ve Aboubakarı(isimleri nasıl yazılıyor bilmiyorum) aldılar. Hala kalecileri ve stoperleri yok

İsmi nasıl yazılıyor bilmiyorum demiş ama bizim forumdaki bazı arkadaşlardan daha doğru yazmış :D Bakıyorum bizim forumda hala bazıları Aboubacar yazıyor. C değil K yav. Sonra millete Besiktas'ı düzgün yazmadığı için kızarsınız...

Çevrimdışı Mehmet K

Eto'o transferi yatacak gibi duruyor. 1 saati aşkın süredir ne görüşmesi devam ediyor?

Abi valla içimi kararttın ya.. Bi insan bu kadar mı pesimist olur..

Önceki sene takımın çekirdeği feda döneminden bu yana gelen oyuncular + Alman ekolü gurbetçiler ve Almanlardı ağırlıklı olarak.

+Bu sene çok fazla kiralık adam var. Kiralık adam kendini parlatıp dönmeyi düşünür daha çok. Takımı kalıcı olarak sahiplenmez.

Yerli oyuncular aynen duruyor sizinde dediğiniz gibi işte :)

Bu sene her türlü adam var derken anlamadım ben :) Caner ile gökhan fenerden arkadaş ve milli takımdan arkadaşlar olcay,oğuzhan,cenk ile bir sıkıntı yok :)

Abubakar,quaresma daha önce beraber oynadılar ayrıca abubakar'ın idolü eto'da takımda olucak :) Takımın bütün forvetlerine abilik yapıcak :) Talisca'da quaresma'yı tanıyor :)

"+Bu sene çok fazla kiralık adam var. Kiralık adam kendini parlatıp dönmeyi düşünür daha çok. Takımı kalıcı olarak sahiplenmez.
"

Şu yukardaki cümlenize gomez örneğini vericem oda kiralıktı :)

forma yarışına gelince bu birtek bizim takımda böyle değil :)

ayrıca Forma yarışı oyuncuyu gaza getirir ilk 11 de o oynamak için daha çok cabalar :)

Bknz ; Beck :)
[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 22:59:55 cursedofdragon ]

Çevrimdışı 38life

Abi valla içimi kararttın ya.. Bi insan bu kadar mı pesimist olur..

Nasri gelmeyecek dediğimde de aynen bu söyleniyordu bana.

Çevrimdışı 38life

Cruzeiro başkanı Gilvan de Pinho, Manoel'in Beşiktaş'a transferinin olmayacağını açıkladı. (Globo Esporte)

Çıldırıcam!

Çevrimdışı tuncaboylu

Şimdi de takımın yarısı Portekizce konuşuyor.

Kiralık adam gönderildiği takımda mutsuzsa, yeni takımda kendini gösterip orada kalıcı olmak ister.

Bizim kiralık aldıklarımızın hepsi de eski takımlarında mutsuz ve kapağı Beşiktaş'a atmak istiyorlar.

O yüzden dostum, yazdıkların temelsiz ve laf olsun diye söylenmiş şeyler.

Etiketler: