2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 161 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11513234 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı MrtBlgc

Umit karaali deneyip gondermisler hemen, cocuk ilk antremanda senol gunesin gozune girmis.
İnşallah o çocuk başarılı olur Şenol Hoca ile beraber. Ben maçını falan izlemedim ama fiziği gayet iyi gözüktü gözüme.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bunu ben söylemiştimde burda kimseyi inandıramamıştım
geçmiş mesajlarımda görürsünüz 24 saat boşta kalmaz renklilerden biriyle imzalar
dedim hatta fener akbaba gibi pusuda bekliyor dedim.
Bilemediniz ismailin değerini :D

Kör öldü badem gözlü oldu :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi 38life

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tuncaboylu

Arkadaşlar haber zaten yalan, bu açık. Mesele bu değil. Mesele bu yalan haberin amacı ney? Adamlar böyle haberler ile transfere taş koymaya fiyat yükselttirmeye çalışıyorlar. Normal değeri buymuş gibi yansıtmaya çalışıyorlar. Bunu yapmasına izin veren de biziz. Anlaştığımız futbolcuyu 2 haftadır bekletiyoruz... Sanki çok önemsiz sıradan bir transfer. Sanki Omeruo bu. Yav Kolarov bu Kolarov!!! Anlaşmaya yaklaştığın anda hemen kapacaksın bu adamı. 1 gün bile beklemeyeceksin.

Manchester City, Türk medyasına bakıp da fiyat mı arttıracak?

Yok eğer bakıyorlarsa da, bu tersi etki yaratır. "Beşiktaş transferden vazgeçiyor galiba" diyip fiyat düşürürler, sonuçta adamı göndermek istiyorlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

geçmiş mesajlarımda görürsünüz 24 saat boşta kalmaz renklilerden biriyle imzalar
Fener bilsin onun degerini
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TANERCAN

A sporun tetikçisi Hakan Günbatmazın twitter hesabına şu anlamda yorum yaptım önce sildi sonra beni engelledi "Patronlarına ve yayın yönetmenlerine söyle beşiktaş taraftarı yemiyor, bu kafayla devam ederseniz boykot yakındır"

Zaten paylaşımlarında çoğu olumsuz yorum bir süre sonra siliniyordu. Bu kadar alenen algı yaratmaya çalışıyorlarken düştükleri ofsaytın haddi hesabı yok.

Hakikaten bunlara Boykot zamanı geliyor. Az kaldı. Örgütlenip kamuoyu yaratmak lazım.
Sadece a spor mu Beşiktaşa karşı?

Diğer kanallar peki? Beşiktaşı savunan bir kanal söyler misin? Bjk tv dışında

Çevrimdışı mylife1903

@Necmi abi sorma degerini gidince anladim ismailin, bak hic elestiriyormuyum, insallah devamli oynar besiktastaki basarilarini tekrarlar.
Ayrica butun tskimlarin fb maclari taktikleri de belli oldu bu transferle, yuklen sagdan.
Simdi ben vodafone arenadaki maci bekliyorum, soyle beck-quaresma karsilarinda ismail. Cok fena sey doner orda sey

Çevrimiçi 38life

İnanıp inanmamak ayrı mesele de. Bir insan nasıl bukadar emin konuşabilir ki? Bir çok yalancı insan vardır da bukadar kişinin önünde bu kadar keskin bir yalan söylenmez ki. Mutlaka birşeyler biliyor olmaları lazım.

Çevrimdışı özgür

Man. City forumunu okudum biraz. Adamlar bizim burada Köybaşı için söylediklerimizin aynısını Kolarov için söylüyorlar. Kolarov başlığında resmen bayram havası var. 9-10 sayfa kadar okudum. Genelde düşük konsantrasyonu ve defanstaki yetersizliği eleştirilmiş. Tabi City çıtayı bize göre çok yükseğe koyduğu için de bu kadar eleştiriliyor olabilir.

http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/threads/alexsander-kolarov.322413/page-34

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alexandar Kolarov gelince Frikiklerde de sıkıntı yasamayacagiz

Alexandar Kolarov tam bir frikik ustasi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TANERCAN

İnanıp inanmamak ayrı mesele de. Bir insan nasıl bukadar emin konuşabilir ki? Bir çok yalancı insan vardır da bukadar kişinin önünde bu kadar keskin bir yalan söylenmez ki. Mutlaka birşeyler biliyor olmaları lazım.

Aylardır GG77 için geldi diyordu. Sonunda geldi. Ben yönetim kurulunda mutlaka bir akrabası olduğunu düşünüyorum.. Ya da kulübün içerisinde transfer işleriyle ilgilenen bir yakını olması muhtemel. Fabri yi bilemedi evet Fabri için yönetim zaten ayrılık yaşadı. Gelmeyecek dedi demek ki bilgi aldığı kişi Fabri konusunda gelmesin diyenler di demek ki ondan iddialı idi.

Çevrimdışı MrtBlgc

Aynı haber kanalları GG için de, Aziz Yıldırım'la görüştü af diledi Fb de kalmaya çok yakın diye haberler yaptı. Unutmayalım...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ersoy

Man. City forumunu okudum biraz. Adamlar bizim burada Köybaşı için söylediklerimizin aynısını Kolarov için söylüyorlar. Kolarov başlığında resmen bayram havası var. 9-10 sayfa kadar okudum. Genelde düşük konsantrasyonu ve defanstaki yetersizliği eleştirilmiş. Tabi City çıtayı bize göre çok yükseğe koyduğu için de bu kadar eleştiriliyor olabilir.

http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/threads/alexsander-kolarov.322413/page-34

Abi onlar City biz Beşiktaş.Onların sınırsız bütçesi var bizim FFP'miz var.Onlar premier lig biz süper lig.Bu daha da uzar gider...
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi 38life

Alexandar Kolarov gelince Frikiklerde de sıkıntı yasamayacagiz

Alexandar Kolarov tam bir frikik ustasi

Kolarov - Aras - Oğuzhan. Seç beğen al...

Çevrimdışı khanlu

Sadece a spor mu Beşiktaşa karşı?

Diğer kanallar peki? Beşiktaşı savunan bir kanal söyler misin? Bjk tv dışında

A spor başta ntv spor takipr ediyor. Ancak asıl bayrak tutan a spor ve bir sezonluk raiting hesapları..
Bursa Kartalı.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kolarov

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı halvetifarazi

eder balanta'nın 4 milyon dolara yani 3.6 milyon euro'ya basel'e gittiği konuşluyor. stoper arayıp, 5.5 milyon euro verip bir aydır gustavo gomez peşinde koşanlara duyrulur.
ekleme: tabi eder balanta'nın menajeri atakan efendi değil. ondandır.

Çevrimdışı s4rc4stic

sosa'da yüzde 5 miş ne demekse hey Allahım ya :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

eder balanta'nın 4 milyon dolara yani 3.6 milyon euro'ya basel'e gittiği konuşluyor. stoper arayıp, 5.5 milyon euro verip bir aydır gustavo gomez peşinde koşanlara duyrulur.
Koca bir balondurrr balanta

Çevrimdışı khanlu

Besiktasarena önderliğinde bir formül bulunarak şu tetikçi aspor ve ntvspor' u boykot edelim. Birileri birşeyler yapmalı. İlk olarak a spor ve ntv spor izlememeyi herkes kendi sosyal medya hesabından yaysın, trt belgesel yardırıyor onu izleyelim :) Şaka bir yana gemi azıya aldı bunlar..
Bursa Kartalı.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Quaresma
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı halvetifarazi

6 milyon euro'ya g.gomez nedir peki? kaç maçını izledin?

Çevrimdışı TANERCAN

Hemde uçan balon.

Çevrimdışı s4rc4stic

ya şu medya'da bi tane adam gibi muhabirimiz yok yahu..hepsi dansöz

Etiketler: