2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 461 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11420714 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı saricasi

Size bir oneride bulunayım yeni oyuncu transferine kadar hiç bir spor haberlerini izlemeyin,moraliniz bozulur ben ole yapıcam .Yönetim yine stres yapıcak bir şeyler buldu artık stres olmaya devam.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi 38life

Size bir oneride bulunayım yeni oyuncu transferine kadar hiç bir spor haberlerini izlemeyin,moraliniz bozulur ben ole yapıcam .Yönetim yine stres yapıcak bir şeyler buldu artık stres olmaya devam.

Dostum ben ne transfer sezonunda ne de lig devam ederken hiçbirzaman spor kanalı seyretmiyorum :) Bu forum varken, Twitter varken ne gerek var?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı brkntcnr

Manu Mata için 20 milyon sterlin istiyor. İmkanı yok yani.

Çevrimiçi 38life

Bu sene de 70'de girip 80'de çakmaya devam mı?

Çevrimiçi Samet Ç

752806062693179392[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Şu anda Fotomaç'ın genel yayın yönetmeni A Spor'da yayın yapıyor. Bu adamlara itibar edip kulübe kızan taraftarlar var  :kop: :kop:

Çevrimdışı Arthur

Taner trollük yapıyor. Atiba-Tolgay aynı tip oyuncular falan gibi gibi cümleler kuruyor. A Spor'da adam akıllı dinleyebileceğin bir tane adam Uğur var tarafsız işini yapan. Taner'in ayrıca bir iki sene önce Beşiktaş'la dalga geçen twitleri var.
Uğur Karakullukçu dan bahsediyorsun sanırım. Evet bende beğeniyorum yorumlarını tarafsız ve akıllı konuşuyor. Onu da sayabiliriz. Pardon.

Çevrimdışı onder23

Uğur Karakullukçu dan bahsediyorsun sanırım. Evet bende beğeniyorum yorumlarını tarafsız ve akıllı konuşuyor. Onu da sayabiliriz. Pardon.
Bülent timurlenk ide beğeniyorum ben başkada kimse yok o kanalda gerisi çer çöp

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Arena_

Şampiyon kadro dağılıyormuş. :kop: :kop:
Giden oyuncunun biri 3 maç top oynadı birisi 3-5 maç satmıştır en az tek başına eh bir tek Sosa önemliydi yalan yok onu da zorla tutamayız zaten.Bir tek sosa gitti ama takım dağılıyor.Sezon başlamadan algılar başladı yine.Kolarov'a da algı yapıyolar ismail kral oldu güzel ülkemde hey Allah'ım.

Bizi şampiyon yapan 3 adam vardı kadroda. Bunlar Atiba, Sosa ve Gomez'di. Gomez bizim oyuncumuz değil ve şu an kadroda yok. Sosa gitmek istiyor kalmayacak. Elimizde bir tek atiba var. Ama istatistik olarak bizi şampiyon yapanlar Sosa ve Gomez'di. Burda neye güldün hic anlamadım :)

Çevrimdışı panic13

Bülent timurlenk ide beğeniyorum ben başkada kimse yok o kanalda gerisi çer çöp

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bülent Timurlenk de gözümden düştü. Adam Euro2016'da oyunculardan medyaya vatandaşa kadar suç buldu, bir tek Terim'e toz kondurmadı. Resmen savundu Terim'i, insan anasını babsını öyle savunur, o derece.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı panic13

Bizi şampiyon yapan 3 adam vardı kadroda. Bunlar Atiba, Sosa ve Gomez'di. Gomez bizim oyuncumuz değil ve şu an kadroda yok. Sosa gitmek istiyor kalmayacak. Elimizde bir tek atiba var. Ama istatistik olarak bizi şampiyon yapanlar Sosa ve Gomez'di. Burda neye güldün hic anlamadım :)

sizinkiler Köybaşı'yı transfer etmiş. O konu hakkındaki görüşün nedir? sizde iş yapar mı?
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi 38life

Gomez işi bitti. Boşuna şunu yazıp durmayın renkli medyası gibi.

Çevrimiçi Samet Ç

752809902809178113[/tweet]][/url]

Çevrimdışı saricasi

M.CİTY kolarovla  sozleşme uzatmış ya kıralık gelcek ya da gelmiyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Kaynak  :)

Çevrimdışı cursedofdragon

kaynak ?

Çevrimdışı kartal190321

sol bek oynayan tosice laf sayanlar bugün tosici sol bek alternatifi olarak gösteriyor çok ilginç
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lick tv'ye kazandırdığınız hitler için teşekkür ederiz :D
:D :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı saricasi

Çevrimiçi 38life

Sambade'nin tenis topları depoya...  :lol:

Çevrimdışı tangaz

Gomez işi bitti. Boşuna şunu yazıp durmayın renkli medyası gibi.

e zaten renkli medyanın temsilcisi değilmiydi ki  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ersoy

Aynı renkliler gibi mesajların var kardeşim kusura bakma. Sana sadece "Gökhan Gönül'ü nasıl aldık ama ahahahahaha" demek istiyorum sen anladın onu.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi 38life

e zaten renkli medyanın temsilcisi değilmiydi ki  :alala:

Ben en son birinin Beşiktaşlılığını sorguladığımda Moderasyon yedim. Hapşırsam moderasyon yiyorum. Oyüzden elim kolum bağlı. birşey diyemem... Söylenecek çok çok çok söz var ama söyleyemem...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

A Sporda O kivircik sacli kiz diger kendini bilmezlerin hepsinden daha iyi biliyor futbolu

Birde diğerlerini surekli bozuyor veriyor ayari , ozellikle Beşiktaşı karalamaya calisanlara ayar cekmesi daha da hoşuma gidiyor :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Son dakika: Kolarov Manchester City ile olan sözleşmesini uzattı
:kop:

Etiketler: