2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 459 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11420924 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

gel artık vefasız çağırmazdık acil olmasa :)

Çevrimiçi Samet Ç

bu a spor dakiler neyin kafasını yaşıyor ya :)
A Spor'da öyle bir Beşiktaş anlatıyorlar ki ben bile inanıp korkmaya başladım. :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lick Tv takimina ne kadar Baglisin anketi yapiyor

Cikan sorulara verdigim cevaplardan sonra Lick tv nin bana verdigi Cevap bu oldu :bandit: :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Lick Tv takimina ne kadar Baglisin anketi yapiyor

Cikan sorulara verdigim cevaplardan sonra Lick tv nin bana verdigi Cevap bu oldu :bandit: :bandit:

Lick tv'ye kazandırdığınız hitler için teşekkür ederiz :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

A Spor'da öyle bir Beşiktaş anlatıyorlar ki ben bile inanıp korkmaya başladım. :D

bunlara para vermeleri daha komik :)

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Eren albayrak boşta olaydı ozaman yedek olarak alınabilirdi ama boşya değil.. Bunun için adam almaya gerek yok yedek olarak . Beck var, tosiç var, altyapıdan oyuncular var yani gerek yok.. Bak 1.3 m € boşa gitmedi..

Çevrimdışı Ersoy

Şampiyon kadro dağılıyormuş. :kop: :kop:
Giden oyuncunun biri 3 maç top oynadı birisi 3-5 maç satmıştır en az tek başına eh bir tek Sosa önemliydi yalan yok onu da zorla tutamayız zaten.Bir tek sosa gitti ama takım dağılıyor.Sezon başlamadan algılar başladı yine.Kolarov'a da algı yapıyolar ismail kral oldu güzel ülkemde hey Allah'ım.
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi 38life

belkide stoper almayız :)

Rhodolfo,Marcelo,Tosic,Alexis,Milosevic,Omeuriou.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Şampiyon kadro dağılıyormuş. :kop: :kop:
Giden oyuncunun biri 3 maç top oynadı birisi 3-5 maç satmıştır en az tek başına eh bir tek Sosa önemliydi yalan yok onu da zorla tutamayız zaten.Bir tek sosa gitti ama takım dağılıyor.Sezon başlamadan algılar başladı yine.Kolarov'a da algı yapıyolar ismail kral oldu güzel ülkemde hey Allah'ım.

Basın bu kadar adi işte ismail bizdeyken en kötü oyuncu şöyle zaafları var böyle hatalar yapıyor bizden fenere gidince dünyanın en iyi sol bek'i :)

Çevrimdışı Ersoy

Basın bu kadar adi işte ismail bizdeyken en kötü oyuncu şöyle zaafları var böyle hatalar yapıyor bizden fenere gidince dünyanın en iyi sol bek'i :)

Niyetleri belli zaten bunların her sene alıştık biz bunlara ama alayına koyacağız.Kolarov'a yıllık 3M verecekmişiz bir beke 3M verilir mi diyorlar heme sonrasında 4M alan wiel transferini övüyolar anlamadım ben bu işi.
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Ç

Adam A Spor'da 3-5-2 nin sol tarafında İsmail rahatlıkla oynar dedi inanamıyorum. Bu insanlar dünya kadar para kazanıyor. Yanlış mesleği seçmişim.  :D

Niyetleri belli zaten bunların her sene alıştık biz bunlara ama alayına koyacağız.Kolarov'a yıllık 3M verecekmişiz bir beke 3M verilir mi diyorlar heme sonrasında 4M alan wiel transferini övüyolar anlamadım ben bu işi.

4 milyon € vander viel 4 milyon € skertel senelik verecekleri para bide o zeki midir nedir adı çok ta zeki olduğu söylenemez Beşiktaş'ta versin biraz batmaz diyor böyle böyle batıyorlar farkında değiller işte :)

neyse arkadaşlar boşverin feneri burda konuşmayalım :)

Çevrimdışı ekrembaser

bunlara para vermeleri daha komik :)

öyle deme takım mutsuz vekarışık :)

öyle deme takım mutsuz vekarışık :)

aynen çok mutsuz bizimkiler geçen seneki aynı muhabbeti yine yapıyorlar işte :)

Çevrimdışı Arthur

Şuan izlemiyorum ama ben her açtığımda içim ürperiyor. Adamlar ne içiyor bilmiyorum. Dün akşam Taner Karaman' ı izledim. Herif İsmail Caner den kat kat iyi diyor. Fatih Terim bile milli takımda İsmail'i tercih etti diyor. Adam sadece çek maçında oynadı haberi yok. Bir de bu adam istatistik uzmanıymış.  :s20: :s20: Nasıl buluyorlar nasıl çıkarıyorlar bunları tvlere ben anlamıyorum. Zaten Ali Cansun hariç hepsi Beşiktaş düşmanı. İzlemeyeceksin en iyisi o.

Çevrimdışı onder23

Mourinho, Juan mata yi takımda istemiyormuş 1 sene kiralayamazmiyiz acaba?  Şampiyonlar ligi belki aklını çelebilir

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi 38life

Şampiyonluktan kuşkusu olan var mı?

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Şuan izlemiyorum ama ben her açtığımda içim ürperiyor. Adamlar ne içiyor bilmiyorum. Dün akşam Taner Karaman' ı izledim. Herif İsmail Caner den kat kat iyi diyor. Fatih Terim bile milli takımda İsmail'i tercih etti diyor. Adam sadece çek maçında oynadı haberi yok. Bir de bu adam istatistik uzmanıymış.  :s20: :s20: Nasıl buluyorlar nasıl çıkarıyorlar bunları tvlere ben anlamıyorum. Zaten Ali Cansun hariç hepsi Beşiktaş düşmanı. İzlemeyeceksin en iyisi o.
Taner trollük yapıyor. Atiba-Tolgay aynı tip oyuncular falan gibi gibi cümleler kuruyor. A Spor'da adam akıllı dinleyebileceğin bir tane adam Uğur var tarafsız işini yapan. Taner'in ayrıca bir iki sene önce Beşiktaş'la dalga geçen twitleri var.

Mourinho, Juan mata yi takımda istemiyormuş 1 sene kiralayamazmiyiz acaba?  Şampiyonlar ligi belki aklını çelebilir

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olabilir bende yazmıştım dün ama başka takımlarda ilgileniyormuş galiba 1 seneliğine biz kiralayabiliriz.

Çevrimdışı panic13

"Alman milli takımının santraforu Lewandovski, Gomez oynayamaz" diyen Aspor muydu?
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Arthur

Şampiyonluktan kuşkusu olan var mı?

Ben en çok hocama güveniyorum. Kadro ne olursa olsun. Ben rahatım.

Çevrimdışı Ersoy

"Alman milli takımının santraforu Lewandovski, Gomez oynayamaz" diyen Aspor muydu?

Evet. :kop: :kop:
Bundan sonra her sene!

Etiketler: