2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 228 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11511206 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Renton

Tolgay 10 numara oynayamaz. Tolgay'ın hızlı karar verme mekanizmasının olduğunu düşünmüyorum. En mantıklısı şu durumda free Gaston Ramirez'i almak veya Veloso'yu alıp Ozi'yi 10 yapmak.
Zaten tolgay 8 oguzhan 10 dener hoca.Gaston ramirezde olabilir ama para verip 10 almayız gibi
See you in another life,brother.

Çevrimiçi Samet Ç

biraz geriden okuyarak gel cuma 22:20'de uçağı var :)
Çok uçağı inecek oyuncu gördük biz bu forumda yöneticilerin duyurduğu ama hiçbiri inmedi. Burası Beşiktaş burada her an her şeyi bekleyeceksin :D

Çevrimdışı s4rc4stic

10 milyondan açarlar en az kapıyı 8 milyona düşürürsün pazarlıkla en iyi ihtimal olarak söylüyorum. Ama Sosa'ya Avrupa'dan kimse 8 vermez Sosa'dan maksimum kazanacağımız para 6 milyon azı olur fazlası olmaz.
bizim yönetim italyanları çözmüş bi ali cengiz yapabilirler..fena da olmaz hani burada uçan bi honda'yı çinli kardeşlerimize güzel bi rakama okutabiliriz..tabi koreliler gibi çinlilerde japonlardan nefret etmiyorsa :lol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İsmail yerine Türk statüsünde olması için Ümit Karaal nasıl olur sizce?
İsmailden iyi olacağı kesin

Çevrimdışı cursedofdragon

öyle olucak zaten büyük ihtimal yetmezse tosic ve beck takviye ederler :)

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kolarovla ya da başkasıyla kesin olarak anlaşılmasa ismaili yollamayız

Çok uçağı inecek oyuncu gördük biz bu forumda yöneticilerin duyurduğu ama hiçbiri inmedi. Burası Beşiktaş burada her an her şeyi bekleyeceksin :D

ben bi ospina'yı gördüm inecek gelicek dendi gelmedi sen başka kimi gördün :)

Çevrimdışı mülkübey

ortasaha  sıkınısı başlayınca ortasahamızın defansif kısmına da el atılsa iyi olur.

Biz oyunu kurmak için zaman zaman stoperlerden pas alıp geometrik paslarla hızlı hucuma çıkmaya çalışan bir takımız . Bu oyun yapısı içerisinde velide  necipte iş yapmıyor çünkü algıları kapalı oyuncular. İkisi de baskı yediğimiz zaman atibaya destek atabilecek oyuncular . Belki önde olduğumuz derbide ya da beraberlik ya da tek gollü avantajı tutmaya çalıştığımız avrupa maçlarında son yarım saat oyuncuları.

Sosa gidiyor şimdi ,
Cl ve ligde 40-45 + maçta kesintisiz yaratıcı ve akıcı futbol istiyorsak oğuzhan , atiba ve tolgay ortasahasının hiç maç kaçırmaması + hızlı düşünen algıları açık  bir dmc ve  bir amc daha lazım. Bunun dışında yapılanma idare etmek olur.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimiçi Samet Ç

Linnes son dakika haber bile geçildi haber sitesinden adam sonra gelmedi. O günden beri de özel haber yapmıyorlar.  :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ospina konusunu açma seneyede onu alalım

Çevrimiçi Renton

O isler hikaye ya gelmeden bitmez
See you in another life,brother.

kolarov kanki kolarov başkası yok :D

Kolarov'a muhtemelen biraz yüksek ücret vereceğimiz için ismailde 1.8 milyon € filan isteyince maaş dengesi bozulacaktı yükselicekti o yüzden ona yol verdiler :D

Genç ümit ile devam ederiz dedi yönetim :)

Çevrimiçi Samet Ç

İllaki anlaşılmıştır ama bu Kolarov olmayabilir. Kendinizi Kolarov'a gelecek diye şartlamayın. Sosa işi çıkmasaydı bende Kolarov gelcek derdim. Ama şu an her şeye açığız. Sosa'ya kim ne kadar veriyor bilmiyoruz. Yönetim şu an ne düşünüyor bilmiyoruz. Her şey birbirine karıştı.

Çevrimdışı s4rc4stic

ismail'e sabır eylemiş bu taraftarın gözünde ümit'in kredisi çoktur..çıksın korkmadan oynasın kardeşimiz

Çevrimiçi Samet Ç

kolarov kanki kolarov başkası yok :D

Kolarov'a muhtemelen biraz yüksek ücret vereceğimiz için ismailde 1.8 milyon € filan isteyince maaş dengesi bozulacaktı yükselicekti o yüzden ona yol verdiler :D

Genç ümit ile devam ederiz dedi yönetim :)
Dediğin gibi olsa İsmail için Kolarov ile anlaşmayı bekliyorlar olsa iki gün önce İsmail'e yapılan doğum günü kutlama mesajında Beşiktaş ile nice şampiyonluklara diye twit atmazlardı. İsmail'in ayrılma sebebi büyük bir ihtimalle trollük yapmıştır. Başkana bana Fener 1.9 veriyor siz de verin kalayım demiştir başkanda yolu göstermiştir.

Çevrimdışı panic13

Ümit bozkurt iyi bir genç sol bek evet...
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Linnes son dakika haber bile geçildi haber sitesinden adam sonra gelmedi. O günden beri de özel haber yapmıyorlar.  :)

öyle olsun bakalım :)

Çevrimdışı özgür

3 senedir sağa sola kiralık gönderiyoruz. 20 yaşına gelmiş artık Şenol Hoca'nın tedrisatından geçme vakti. Rotasyonda yer verilmesi gerekir bence. En azından kupa maçlarında filan denemek lazım. Yoksa başka türlü alt yapıdan oyuncu çıkaramayız.

Çevrimdışı onder23

Eski göz ağrımız ganso nasıl olur 10 numaraya?  Baktım 2017 de sözleşmesi bitiyor

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı panic13

altyapıda iki genç oyuncu var; ali cansun begeçaslan ve ilhan şahin. Onları izleyin derim.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

FLAŞ! Gençlerbirliği'nde Mostapha El Kabir kadro dışı bırakıldı.

Çökelim bence.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı panic13

bir de geleceği parlak solak AMC var: Volkan Hasançebi. Bu çocuktan da patlama bekliyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Ümit bozkurt iyi bir genç sol bek evet...
Müthiş yetenek Serginho'da var Milan'da çok iyi bir oyuncu olacak ileride.

Etiketler: