2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 305 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11468949 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

:kop:

gülmeyin olm çocuğunuzda çıkar :D  :evillol:

Adamın zaten 2018 yılına kadar sözleşmesi var biraz daha uzatmış işte :D

Çevrimdışı Ersoy

Rengi iyice belli oldu arkadaşın hayırlısı olsun.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tangaz

Ben en son birinin Beşiktaşlılığını sorguladığımda Moderasyon yedim. Hapşırsam moderasyon yiyorum. Oyüzden elim kolum bağlı. birşey diyemem... Söylenecek çok çok çok söz var ama söyleyemem...

Beni az çok bilirsiniz. uzlaşmacı biriyimdir sataşmam çok çok nadirdir belki 1 belki 2. herkesin sataştığı Armağaı dahi anlamışımdır ama bu üyeyi anlamak olanaksız.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ersoy

Ne zamandır sabrediyoruz forum olarak ama artık yeter resmen ben renkliyim diyor bu arkadaş gereği yapılmalı.

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Ç

752813118699540480[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Güzel haberdir inşallah.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ersoy

Fake hesap.
Hay ama yani neyse.

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Ç

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
Sevinçten uçmuştur bu şimdi Kolarov City ile sözleşme uzattı diye geldi buraya yapıştırdı haberi moral bozmak için ama trollendiğini geç fark etti üzüldüm şimdi adama :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hay ama yani neyse.

Bi bakın kaç takipçisi var, daha önce ne paylaşmış ondan sonra burda paylaşın bence :D

Durduk yere insanı heyecanlandırıyosunuz :akuma: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

Ne zamandır sabrediyoruz forum olarak ama artık yeter resmen ben renkliyim diyor bu arkadaş gereği yapılmalı.

aynen banlanmasını istiyoruz bu adamın.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Bishamon

Sevinçten uçmuştur bu şimdi Kolarov City ile sözleşme uzattı diye geldi buraya yapıştırdı haberi moral bozmak için ama trollendiğini geç fark etti üzüldüm şimdi adama :kop:

İsmail ile bize büyük bir çalım attılar biraz zafer sarhoşluğu var heralde

Çevrimdışı Orhan_

Edit

Aynaya bakınca "bugünde çok fenerli görünüyorum" diye kendi kendine gülümsüyor musun?

Çevrimiçi Samet Ç

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş ile antrenmanlara çıkmaya devam eden ve Beşiktaş ile 1 sene daha sözleşmesi olan Atiba, Bilic'in kendisine yaptığı teklifi geri çevirmek istemiyor.

33 yaşında olan ve bu yaştan sonra bir daha Premier Lig'de oynama şansı yakalayamayacağını düşünen Atiba'nın yönetim ile görüşmelere devam ettiği öğrenildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Çevrimdışı Ersoy

Yasaklı Link'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş ile antrenmanlara çıkmaya devam eden ve Beşiktaş ile 1 sene daha sözleşmesi olan Atiba, Bilic'in kendisine yaptığı teklifi geri çevirmek istemiyor.

33 yaşında olan ve bu yaştan sonra bir daha Premier Lig'de oynama şansı yakalayamayacağını düşünen Atiba'nın yönetim ile görüşmelere devam ettiği öğrenildi.

Haber Kaynağı: Yasaklı Link ÖZEL HABER
Atibaya biraz zam yaparsak kalır bence ve Atiba gibi adama zaten zam yapılmalı.

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Ç

Atibaya biraz zam yaparsak kalır bence ve Atiba gibi adama zaten zam yapılmalı.

1.5 milyon iyidir.

Çevrimdışı sozkul

Beni az çok bilirsiniz. uzlaşmacı biriyimdir sataşmam çok çok nadirdir belki 1 belki 2. herkesin sataştığı Armağaı dahi anlamışımdır ama bu üyeyi anlamak olanaksız.

Galatasaray'a 6saray diyen bir adamın Beşiktaşlı olma olasılığı yüzde kaçtır @tangaz:)

Çevrimdışı Ersoy

1.5 milyon iyidir.
Aynen şuan 1M ye oynuyor zaten kabul eder herhalde. Ama direk 1.5M diye girmeyiz pazarlığa tabi 1.1den başlarız.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tangaz

1.5 milyon iyidir.

1,6 da bağlamışlar die duyum var...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Galatasaray'a 6saray diyen bir adamın Beşiktaşlı olma olasılığı yüzde kaçtır @tangaz:)
Ya Nil timsahıdır, ya da fenerlidir..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

@sozkul abi zor yerden sordun. şimdi ne desem bilemedim şeyy kemm kümm dün gece elektrikler kesildi bizim köyde şebeke suyu zaten yok    tahmin edicem bilemiyorum ama sallayacam inşallah tutar % 0,0000000001 mi  :lol:

Etiketler: