Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 320 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5038206 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı vural

bu fotodakiler loca kapılarımı Mercedes-Benz'de mi loca aldı yoksa reklam olarak mı yazılıyor acaba ?

Loca kime aitse onun ismi yazılıyor kardeşim , her locada farklı isim var.

Çevrimdışı sallapati

Sansal game over..cok cok iyi bir haber.. Insallah editoryal kadro ve teknik kadroyu da temizlerler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı selim

Arkadaslar sponsor firmadan bursa macına bilet yukletıcemde bir turlu yuklenememiş yuklemeler sadece bjk logolularamı yuklenıyor bilgisi olan varmı ?

evet

Çevrimdışı eaglekartal

futbolcu çıkış tünelleri çok etkleyeci olmalı dosta güven düşmana korku ve baskı yaymalı,çok ihtişamlı olmalı kullanılan fotoğraflar desenler.acaba nasıl olacak merak ediyoum

Çevrimdışı ahmetx

fazla sevinmeyin , yerlerine gelecek renkliler veya Y.D ,Sinan gibi sistem adamları şimdiden hazırdır. @sallapati , @tangaz
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 12:49:41 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serdkar

Tarihi Gün, Tarihi Açılış!

Beşiktaşımız, yeni yuvası Vodafone Arena’ya dönüyor, hasret bitiyor!
2012-13 sezonunun 33. haftasındaki Gençerbirliği maçıyla İnönü Stadı’na veda eden Beşiktaşımız ile milyonlarca taraftarımızın hasreti, 1065 gün sonra sona eriyor.

Beşiktaşımız, yenilenen mabedi Vodafone Arena’da ilk maçına çıkacak, Vodafone Arena’daki 41903 taraftarımız marşlar ve tezahüratlarla Vodafone Arena’yı karnaval yerine çevirecek.

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaşımız, ilk kez çıkacağı Vodafone Arena’da Bursaspor’u ağırlayacak.

Siyah-beyazlılarımız, yeni yuvamız Vodafone Arena’da konuk edeceği Bursaspor’u taraftarlarımızın desteğiyle mağlup ederek zirve mücadelesini sürdürmek istiyor.

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında 11 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de Vodafone Arena’da Bursaspor’u konuk edecek.

Karşılaşmayı Barış Şimşek yönetecek. Şimşek’in yardımcılıklarını Uygar Bebek ve Mehmet Metin yapacak. Serdar Diyadin dördüncü hakem olacak.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/66109/

Çevrimdışı Fikret

Aslında bu karaborsanin çok basit bir cozumu var kulüp kendi seçtiği ve biletlerin satışa çıkmadığı maçların devirlerini yasaklamali yani sen iç sahadaki Akhisar maçına devir edebileceksin ama bir derbi müsabakasına sadece bileti iade edebileceksin kulüpte o bileti satıp parasının belli bir yüzdesini sana verecek çok basit hiç iyi niyet aramaya yan yol çizmeye gerek yok maca gidemiyomusun kardeşim ver bileti satarsak su kadarı senin satamazsak geçmiş olsun bakın insanlar kaç katı fiyata karaborsa yapmaya başladı bursa maçı için devir kapalı olsa bu maç için çok güzel ters köşe olurdu.İns Allah şampiyonluk turunun atilacagi mac için böyle bir karar alabiliriz
Benim daha iyi bir çözüm önerim var.

Sizin söylediğinizde bir nebze önler ancak gerçekten maça gidemeyecek birisinin eşe dosta aktarmasını engeller. Hak kaybı olur.

Benim çözümüm tamamen karaborsacılara karşı. Özellikle kombine kiralamacılar var.
Adam aldı 900e kombineyi. Seneye 3/4 acrupa maçı, 3 kritik lig maçı 3tr derbi derken bu maçlara kiralasa 1200₺ en az alır sırf gişe fiyatına kiralasa kombineyi. Diğer maçlarla olur sana 2200₺ falan.

Sezonda bir kombineli max 2 farklı tc kimlik no'ya transfer yapabilsin. 2den fazlası için ek izin gereksin.
Böylece herkes eş dosta aktarım yapar.
Kombine alıp her maç farklı birine kiralamacılar biter.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı tangaz

sansal gidiyor ama onun yerine baska bir fenerli geliyor ridvan dilmen yani deyisen birsey yok al birini vut otekine ...

şeytan maratona transfer oluyor maratonda tv.8e yani şeytanda gidiyor fb.tv olarak yayın hayatına dewam edecek acun . körler sağırlar birbirini ağırlar tümeri de alsınlar tam olsun...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Sansal game over..cok cok iyi bir haber.. Insallah editoryal kadro ve teknik kadroyu da temizlerler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inşallah @sallapati
canlı köpek bile bırakmasınlar kadroda  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı canergiray77

Loca kime aitse onun ismi yazılıyor kardeşim , her locada farklı isim var.
abi farkettim kanal d var digi var coca cola var hep marka isimleri var acaba şahıslar alıp marka isimlerini mi yazdırdılar onu merak ettim :D @vural  " @ozan062  abi bize de loca vermezler mi çok oda var madem :D :D "
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Ensar

Arkadaşlar nacizane olarak söylüyorum, maç günü E-5 trafiğinin, köprü trafiğinin vs.. her türlü taşıt trafiğinin hangi saatlerde ne durumda olacağını merak ediyorsanız, İBB trafik uygulamasından bugün o saatler için kontrol edin, size fikir verir.
32 senedir doğma büyüme anadolu yakası Kartal'da oturan ve ergenlikten yetişkinliğe istanbul'u kadıköy - taksim - beşiktaş taraflarında yaşamaya dikkat etmiş bir kardeşiniz olarak, istanbul'da eğer raylı sistem ve vapur kullanma alternatifiniz varsa araba yollarından e-5'den, sahil yolundan vs.. uzak durun derim.
ben maç günü kartal'dan metro ile üsküdar ardından da vapur ile keyifli keyifli semte geçeceğim. köprüsü de arabası da benden uzak olsun.
hem vapurda tezahüratlarla karşıya geçmeyi özlemedik mi? arabaya trafiğe heba edilir mi bu özlem? değmez bence, altınızda araba da olsa bırakın yatsın kapının önünde, TEM kenarında değil stadımız istanbul'un en güzel yerinde. her yerden her yere ulaşım var.
hava da güzel olacak umarım.
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ozan062

fazla sevinmeyin , yerlerine gelecek renkliler veya Y.D ,Sinan gibi sistem adamları şimdiden hazırdır. @sallapati , @tangaz

hisseleri vardı artık onların bir anlamı yok illaki eski güçlerinde olmayacaklar :bandit:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ozan062

abi farkettim kanal d var digi var coca cola var hep marka isimleri var acaba şahıslar alıp marka isimlerini mi yazdırdılar onu merak ettim :D @vural  " @ozan062  abi bize de loca vermezler mi çok oda var madem :D :D "

basın yoluyla ben divan toplantılarına bile girmişliğim var yani o kartı aldınmı her loca senin :evillol:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

pazar günü reis-i cumhur gelicek diye bütün belediyeyi stadyumun çevresine yığmışlar anasını satıyım , başka türlü yetişmezdi zaten.

Çevrimdışı cursedofdragon

pazar günü reis-i cumhur gelicek diye bütün belediyeyi stadyumun çevresine yığmışlar anasını satıyım , başka türlü yetişmezdi zaten.

Bizim başkan çok zeki adam :)

Çevrimdışı burakkk1903

Fotoğraftaki çatı aralarında beyaz profiller ne acaba bilen var mı ? Ledler için mi ?
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı tifosi_BJK_1903

dünyada da örnekleri olan bir durum bu aslında. global büyük firmaların hemen hemen tüm statlarda locaları olur, burada iş bağlarlar yada üst yönetim kademesi maçlara gider. örneğin Mercedes, dünyadaki bir çok statta locası vardır. yönetim ben bu maça gidiyorum der ve gider seyreder. ya da misafir ağırlarlar. mesela bizden örnekliyelim, a belediyesinin otobüs alım ihalesi vardır, güzel bir şekilde herhangi bir statta ağırlanabilirler...

Çevrimdışı Emre.Guler

Fotoğraftaki çatı aralarında beyaz profiller ne acaba bilen var mı ? Ledler için mi ?

Fırat günayere sor 3 gün içinde öğrenir cevap verir sana :)

Çevrimdışı ekesicil

Sonunda passo isim halloldu gibi. Bursa macina bakim dedim bitmis herhalde biletler..

Ama hedefim Kayseri maci artik

Benim konnu disimda böyle olsun kusura bakmayin :)

Çevrimdışı kartalpençesi

Quaresma, daha sonra şunları dile getiriyor: “Vodafone Arena Stadı’na gollerimle dönmek istiyorum. Yıkılan İnönü Stadı’nda Manisaspor’u 4-1 yendiğimiz maçta 2 gol atmıştım. O maçı unutamam. 19 Haziran 2010’da İnönü’deki imza törenimi de unutamam. Beşiktaş’ın dünyaca ünlü taraftarları Çarşı’nın stadı doldurup adımı marş olarak söylemesi hâlâ aklımda. Gol atmadım ama G.Saray’ı 2-0 yendiğimiz maçta çok iyi performans sergilemiştim. O da unutulmazlar arasındaki maçımdı.
Beşiktaş formasıyla ilk golümü ise, Plizen Vıktoria’ya atmıştım; hem de trivela yaparak.
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı eaglekartal

yalovadan direk beşiktaşa vapur yok dimi,en kolay nasıl gelebilirim mabede

Çevrimdışı vural

Şahıs değil kurumsaldır onlar, şirketlere satıyorlar locaları @canergiray77
Tabi paran varsa satın alıp istediğin ismi yazdırabilirsin.