Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 232 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5083265 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

En çok Babayla- Abinin bu stadı görememesine üzülüyorum .Mekanları cennet olsun.

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı martin40

catı arasındaki seyler cok ince cok cılız gibi sanki pankart vari birsey olacak  geçicidir yani

Allah korusun  :steamed:

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı Apocalyptica

Karaborsanın önünü kesmek o kadar kolay ki..

Kombine alırken 5 adet tc kimlik no'su istenmeli. Sadece bu kişilere maç bileti transferi yaptırılabilmeli.

Tekli biletler için de kendinden başka sadece 1 adet tc kimlik no'su hakkı tanınmalı ödeme kısmında yedek olarak.

Bu dediklerimi yapmak zor da değil mantıksız da değil.

en güzeli bilet transferi tekrardan  klube yapılabilsin sadece. klup o maçın bedelini ödesin sonra o bileti tekrar satışa çıkarsın...

Çevrimdışı Erdem Çözer

Ben çok basit bir çözüm buldum aslında,

Şu anda devir yapıldıktan sonra bu işlem iptal edilemiyor. Millet karaborsacıua bileti devrettirip parayı ödüyor. Güven duymaya gerek yok al bileti öde parayı.

Olması gereken transfer edilen biletin veya kombinenin karşı tarafın onayı gerekmeden geri alınabilmesi. Böyle olursa aynı bileti 20 kişiye satacak dolandırıcılar çıkar ve millet ilk 1-2 hafta turnikelerde kalır.
Bundan sonra da İnsanlar da geri alır, dolandırılırım korkusuyla tanımadığı adama para ödeyip bilet almaz. Karaborsa bıçak gibi kesilir..

İsteyen de eşine dostuna rahatlıkla transfer yapabilir. Bu da engellenmemiş olur.

çok tersten tutmuşsun :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı castoridae

https://www.periscope.tv/serdarsaridag/1RDxlMNNOjOKL
Kapıların yanlarındaki tabelalarda yer alan firmalar sanıyorum loca sahipleri. Sondaki oda da güvenlik odası yada sanırım. BJK TV nereden yayın yapacak ki? Arka planda saha olmazsa kahrolurum yeminle.

Çevrimdışı Emre.Guler

Çevrimdışı kArtAlyAn

Bu arada vodafone karakartal'a mesaj atanlar var mı aramızda?

Dün tam saat 19:03' ün ilk saniyesinde yolladım. İlk 100 kişiye bilet veriliyor. Var mı aranan kimse şu ana kadar?

beklemedeyim ama ümidim kalmadı bu saate kadar arayan falan yok  :s20:
Öylesine Değil, Ölesiye..

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

su 5 çay 3 lira .... su kaç litrelik :D

Su 2 tl abi yan olunca sen ayrana bakmışsın galiba altında o var çünkü.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

Fıyatlar
Fiyatlar genel itibariyle normal,arada pahalı olanlar var ama kabul edilir düzeyde,hayırlı olsun...

Çevrimdışı Hasan Tahsin

@Hasan Tahsin  :)  uzun bir süreç kısaca anlatayım ne kadar kısa olursa.
daha stada kazma vurulmamıştı yıkılacak olayları vardı stadla ilgili bilgi ararken @Efe nin bir yazısını gördüm.
onu takip edip wow a ulaştım tanışmıyoruz o zaman efeyle bir süre takip ettim sonra üye oldum orda yazmaya
başladım insanlarla sohbetler kurduk ama kimseyi tanımıyordum. İlk @bjk_mabet le tanıştım. Koz yatağı carefourda buluştuk
ikinci @Sezgin Cengiz le tanıştım ilk maça sezginle gittik sonra ilk sene bütün maçlara mabetle birlikte gittim. iki kişiydik
3. tanıştığım kişi @MURAT oldu. bizim ofise geldi öyle tanıştık. wow da renklilerin Beşiktaşlılara tavırları çok çirkindi özellikle gsli adminleri
bir gece Murat abi yer değiştirelim burda olmuyor dedi. DH ye geçelim dedi geçtik o gece bütün forum peşimizden DH ye geldi.
ordada renkli trollerden ve Beşiktaşlı olduklarını sanan müdavimlerden illallah dedik. bir gün @Altuğ  abi biz en iyisi yeni bir forum kuralım dedi.
bu arada Altuğyla birlikte çalışıyoruz. bir günlük çalışmayla bu forumu kurduk. Ertesi gün akşamda açtık o gece 650 kişi buraya DH den geçiş yaptı.
Bu forumda Altuğ un çok büyük emeği var pek ortalıkta görünmez ama nerdeyse 24 saat forumda eli vardır. burda isimlerini çok az duyduğunuz ama forumun demirbaşı olan çok arkadaş var. forumun ana çekirdeğini @ZEKI @MURAT @Efe  @AdemG  @bjk_mabet @Geovani ve unutmayalım forumda
en önemli işleri yapan @ALI RIZA  @Altuğ ilk gruptan olanlar sonra @ahmet türken  @Yunus  @Fatih  @Çağrı @mert_  (kceptel)  @CanEmre @Oktay  @FARUK   @KUMANOVALI  @Yakup 
derken grup büyüdü. Sonra ankara maçları ve ankara tayfasıyla tanışma orda çok değerli dostlar edindik. şu anda forumdan yüz yüze tanıdığım 100 ün üzerinde insan vardır. Pazartesi kaç kişi olur bilmiyorum tanışmak istediğim bir çok arkadaşla tanışma fırsatım olacak yani yola ilk bjk_mabetle çıktık
şimdi buraya kadar geldik. Adını unuttuklarımda olabilir kusura bakmasın çok emek verdiler buraya. ama kabul etmek gerekir en büyük emek Altuğ
bjk_mabet Ali Rıza ve murata aittir. Buranın açılmasına onlar vesile oldu beni fena gaza getirdiler :bandit: bilemiyorum diğer arkadaşlarda yazabilir düşüncelerini.
Ama güzel bir şey ortaya çıkardık diye düşünüyorum kendi adıma çok fazla dost kazandım

Hepinizin emeklerine sağlık. Foruma sonradan üye olan herkesinde ellerine sağlık olsun. Maçlarda görüşmek üzere . Viva pazartesi  :sevinc
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ozan062

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı BlackEagle26

Kardeşimin lise sorularını yanıtlayabilecek kadar ingilizce bilen varsa özel mesaj atarmısınız. Konu dışı için özür dilerim

Çevrimdışı Oktay

Su 2 tl abi yan olunca sen ayrana bakmışsın galiba altında o var çünkü.
doğru diyosun   :)

Çevrimdışı DOĞAN

Aslında bu karaborsanin çok basit bir cozumu var kulüp kendi seçtiği ve biletlerin satışa çıkmadığı maçların devirlerini yasaklamali yani sen iç sahadaki Akhisar maçına devir edebileceksin ama bir derbi müsabakasına sadece bileti iade edebileceksin kulüpte o bileti satıp parasının belli bir yüzdesini sana verecek çok basit hiç iyi niyet aramaya yan yol çizmeye gerek yok maca gidemiyomusun kardeşim ver bileti satarsak su kadarı senin satamazsak geçmiş olsun bakın insanlar kaç katı fiyata karaborsa yapmaya başladı bursa maçı için devir kapalı olsa bu maç için çok güzel ters köşe olurdu.İns Allah şampiyonluk turunun atilacagi mac için böyle bir karar alabiliriz

Çevrimdışı ozan062

yayında suna denk geldim ki onu dogruyalayan birsey var

bu maraton programı varya fenerlinin kanalı ve fenerlinin programı o tv8e transfer oldu uzerindende serdarın yayınında cimlere bir kamera yerleştirilmiş o soruldu yönetimiceze oda dediki AL JAZEERA dan gelmişler dedi digitürkte biliyorsunuz beingsportmudur nedir onlar tarafından alındı yani temizleniyor oralar

yani yeni teknolojilerde var sanıyorum oyle olmasa bile artık fenerlilerden arındırılmıs bir yayın olacak digitürkte buda güzel bir ahber ekleyim dedim

serdarın ikinci yayınından bu
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 12:38:30 ozan062 ]

Çevrimdışı tangaz

bu maraton programı varya fenerlinin kanalı ve fenerlinin programı o tv8e transfer oldu uzerindende serdarın yayınında cimlere bir kamera yerleştirilmiş o soruldu yönetimiceze oda dediki AL JAZEERA dan gelmişler dedi yani aslında digitürk o:)

yani yeni teknolojilerde var sanıyorum oyle olmasa bile artık fenerlilerden arındırılmıs bir yayın olacak digitürkte buda güzel bir ahber ekleyim dedim

şansalın ayrılacağı acuna çalışacağı yazıyor bugün basında öyle olursa çok sevinicem

yıllardır herifin göya tarafsız ağızlarla fener kazanınca sırıta sırıta yayın yapmasından sıkılmıştık.

Go Home Şansal Go Home  :bansign:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı GIUNTI

bu maraton programı varya fenerlinin kanalı ve fenerlinin programı o tv8e transfer oldu uzerindende serdarın yayınında cimlere bir kamera yerleştirilmiş o soruldu yönetimiceze oda dediki AL JAZEERA dan gelmişler dedi yani aslında digitürk o:)

Satın alan firma Bein Sport : http://www.beinsports.com/

Al jazeera ise Türkiye'de de yayın yapan bir haber kanalı. Büyük ihtimalle açılış haberi için görüntü almışlardır.

Yani sanmıyorum lig tv ile ilgili olduğunu. Anca yeni sezonda fark yaratırlar.

Çevrimdışı canergiray77

Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı ozan062

Satın alan firma Bein Sport : http://www.beinsports.com/

Al jazeera ise Türkiye'de de yayın yapan bir haber kanalı. Büyük ihtimalle açılış haberi için görüntü almışlardır.

Yani sanmıyorum lig tv ile ilgili olduğunu. Anca yeni sezonda fark yaratırlar.

hemen düzelttim dogrudur :ok:

Çevrimdışı ozan062

bu fotodakiler loca kapılarımı Mercedes-Benz'de mi loca aldı yoksa reklam olarak mı yazılıyor acaba ?

kanald bile var:) cok oda var demişlerdir herkese verelim buralardan biryer:D

sponsor sayısı bol vardır biryerlerde

ki mercedes milli takımında sponsoru ordan bir baglantıdır

Çevrimdışı murat_

şansalın ayrılacağı acuna çalışacağı yazıyor bugün basında öyle olursa çok sevinicem

yıllardır herifin göya tarafsız ağızlarla fener kazanınca sırıta sırıta yayın yapmasından sıkılmıştık.

Go Home Şansal Go Home  :bansign:

sansal gidiyor ama onun yerine baska bir fenerli geliyor ridvan dilmen yani deyisen birsey yok al birini vut otekine ...

Çevrimdışı rankki

Arkadaslar sponsor firmadan bursa macına bilet yukletıcemde bir turlu yuklenememiş yuklemeler sadece bjk logolularamı yuklenıyor bilgisi olan varmı ?