Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 232 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5083266 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mellfred

sansal gidiyor ama onun yerine baska bir fenerli geliyor ridvan dilmen yani deyisen birsey yok al birini vut otekine ...
rıdvanı getiremezler. bizden ses çıkmaz ama gs'lılar kıyamet koparır

Çevrimdışı canergiray77

dünyada da örnekleri olan bir durum bu aslında. global büyük firmaların hemen hemen tüm statlarda locaları olur, burada iş bağlarlar yada üst yönetim kademesi maçlara gider. örneğin Mercedes, dünyadaki bir çok statta locası vardır. yönetim ben bu maça gidiyorum der ve gider seyreder. ya da misafir ağırlarlar. mesela bizden örnekliyelim, a belediyesinin otobüs alım ihalesi vardır, güzel bir şekilde herhangi bir statta ağırlanabilirler...
anladım abi bilgiler için teşekkür ederim güzel sistemmiş
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Serdkar

Çevrimdışı ErsinA.

Aldim bileti Allahima sukurler olsun. 3yil insaati gozlerim kor olurcasina takip edip orada olamamak cok koyardi. Elimizde buyudu kerata :) dugunune gitmemek olmazdi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel benzetme olmuş ama bunu sünnet sayalım.  :evillol:   Düğünü Şampiyonluk kutlaması olsun.  :ok:

Çevrimdışı ErmanS

Sonunda passo isim halloldu gibi. Bursa macina bakim dedim bitmis herhalde biletler..

Ama hedefim Kayseri maci artik

Benim konnu disimda böyle olsun kusura bakmayin :)

Ben 1.kategoride devamli bilet satin al a basarak denk geldim. Islem yaparken kitleniyo muhtemelen. Passo kartinda para hazirsa sen de sansini dene

Çevrimdışı vural

Fotoğraftaki çatı aralarında beyaz profiller ne acaba bilen var mı ? Ledler için mi ?

Fırat'a sorarmısınız , scoreboard lar gelmişmi ?

Çevrimdışı ERAYHAN

2 güne bitmiyicek gibi bir his var, sırf dışarıdaki konteyner'ları taşları toplasalar bile 1 gün onlar eder daha taş döşemeleri var yerlere temizlik stad içindeki restoranların masa sandalyeleri derken imkansız gibi yetişmesi

Çevrimdışı DOĞAN

Benim daha iyi bir çözüm önerim var.

Sizin söylediğinizde bir nebze önler ancak gerçekten maça gidemeyecek birisinin eşe dosta aktarmasını engeller. Hak kaybı olur.

Benim çözümüm tamamen karaborsacılara karşı. Özellikle kombine kiralamacılar var.
Adam aldı 900e kombineyi. Seneye 3/4 acrupa maçı, 3 kritik lig maçı 3tr derbi derken bu maçlara kiralasa 1200₺ en az alır sırf gişe fiyatına kiralasa kombineyi. Diğer maçlarla olur sana 2200₺ falan.

Sezonda bir kombineli max 2 farklı tc kimlik no'ya transfer yapabilsin. 2den fazlası için ek izin gereksin.
Böylece herkes eş dosta aktarım yapar.
Kombine alıp her maç farklı birine kiralamacılar biter.

Benim de dediğim nokta sadece satıştan önce kulüp açıklama yapacak mesela FB maçı devir kapalı diye sen o maca bunu bilerek bilet alacaksın eğer işin varsa almazsin kulüp satar ama sizin dediginiz yolda olabilir ama artık bir çözüm bulunsun adam aldığı bileti 3 -4 katı fiyata satıyor bu para kulübün hakkı benim buna canım sıkılıyor yani kulüp bu parayı kaybedeceğine radikal bir çözüm olabilir.

Çevrimdışı ozan062

2 güne bitmiyicek gibi bir his var, sırf dışarıdaki konteyner'ları taşları toplasalar bile 1 gün onlar eder daha taş döşemeleri var yerlere temizlik stad içindeki restoranların masa sandalyeleri derken imkansız gibi yetişmesi

heleki yeni acıkla numaralıdaki parkeler imkansız gibime geliyor  temizlik işi zaten dediğin cogu yerde yalan olcaktır cnk yeni biticek hangi arada temizlicekler bizimkiler yani zor

olsun sonraki maç efso:) zaten benimde niyetim buydu stadın temiz ve herseyi takmekn görmek..
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı cursedofdragon

güncel video via ayazcan1903

eski açık çıkış kapısı üstünüede direkler dikilmiş  :alala:

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

bitmeyeceği kesin zaten

Çevrimdışı ALBATROS

reklam panoları kale arkasında kaldı dün ile bugün arasında hiç bir ilerleme yok son hali buysa çok kötü gözükür yarım yamalak  :s20:

Çevrimdışı minsk kartali

Haydee al işte bir tahmin yarışması daha :) Kinder Surprise gibi stad ya her gün yeni bir şey çıkıyor
birader sen dogaclama bir seyler yapsana oraya

Çevrimdışı Efe

yetisir yetisir pazar gunu cumhurbaskani geliyor hepsi yetisir cevre duzenlemesi tam bitmez zaten ama bize zarar edecek halide kalmaz ic kisim isie tam tekmil olur pazar gunu bu gece ve yarin yogun calisma olacaktir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ErsinA.

su 5 çay 3 lira .... su kaç litrelik :D

Meşhur damacana ile vereceklermiş suyu  :D

Çevrimdışı burakkk1903

Fırat günayere sor 3 gün içinde öğrenir cevap verir sana :)
  😂😂😅😂
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı ErsinA.

bu fotodakiler loca kapılarımı Mercedes-Benz'de mi loca aldı yoksa reklam olarak mı yazılıyor acaba ?

Loca sahiplerinin adı yazıyor. Ben stada gittiğimde Beko yazan bi loca görmüştüm.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Nisan 2016, 13:22:32
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Zemin için ne desem az harika oldu. Avrupa'nın en iyi zeminlerinden birine sahip olacağız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı burakkk1903

Fırat'a sorarmısınız , scoreboard lar gelmişmi ?
tamam daaa trollemeyn 😅😅
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı RQ7_351903

Kale arkadalarındaki halatlar kareografi içinmi acaba, merak ettim ya.

Çevrimdışı ozan062

acıkcası cok güzel bir roportaj olmus

su insanlara lütfen bedavacı olarak bakmayın direk objektif olarak bakın çnk sizin aklınıza bu yerleşmiş bundan bi 10 dakikalıgına vazgeçin ve dinleyin..

görün ileride olabilecekleri, cnk ben burda izmirden yazıyorum  maçlara gelicem nadiren,, obur tarafta bursadan yazan var maçlara nadiren gidecek var ama o takıma sürekli gidecek ve destek olacak kişiler bu roportajı yapanlar.. zihniyeti iyi çözün

başlığı bosverin onun amacı baska siz insanların goruslerine odaklanın

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/besiktas/stat-degil-avm-1226900
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı iasonion

yalovadan direk beşiktaşa vapur yok dimi,en kolay nasıl gelebilirim mabede

Kabataş'a feribot vardı eskiden ama kalktı galiba.. En kolayı Yenikapı'ya gidip oradan tramvaya veya otobüse binmek..
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı iasonion

Zemin için ne desem az harika oldu. Avrupa'nın en iyi zeminlerinden birine sahip olacağız.

Çizgiler şu an çok silik değil mi, bunların üstünden tekrar geçecekler sanırım değil mi?
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -