Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5094446 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Gürcan

Masallah stad hergun ilginc gelismeler yaşanıyor bugunleride gorduk cok sukur

Çevrimdışı Darkeagle

led meshler için olabilir mi?
İşallah led sistemi içindir. Dışarıdan görsel şölen olur
BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

Çevrimdışı cadavra

yapistirma islemi bariz belli son ustyen cekilen fotoda nasil hizli gidiyor oylr :busted_cop:
Yapistirma dedigin bu karlari eritip suyun oluklara akmasini saglayan sey miydi ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emre.Guler

Çevrimdışı Erdem Çözer

başkan son röportajların birinde ( o kadar çok ki hangisi olduğunu sorma hatırlamıyorum  :D) oralar şimdilik açık kalacak bazı projelerimiz var ama ileride uygulayacağız belki bakıyoruz demişti... @ahmetx

yani kimse kusura bakmasın ama Başkan'ın röportajlarda söylediklerinin bir süredir pek bir önemi yok :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı capo di capi

Vodafone açılış için çok büyük sürpriz hazırlıyordu. Bilgisi olan var mı konuda. Benim içime doğan heykeller dikecek stadın dört köşesine. Şeref Bey, Süleyman Seba, Baba Hakkı ve Vedat Okyar'ın.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı ahmetx

yani kapasitemiz 40840.
dün dortmund maçını izledim tıkış tıkış tribünler.
koltukları küçük araları dar herhalde.
uefa oynattığına göre bu şekilde biz de sıkjlaştıralım bu ne ya 41 bile değil...

TT arenada misafir tribünü 2530 koltuk kapasiteli buna göre kapasitesinin 50600 olması lazım ama kapasitesi 52650 demek ki 2003 kapasiteli localar misafir ev sahibi oranlamsına katılmıyor. Bizde de 40840 + 1847 (localar)+610 (1903 locası) =43297 olması lazım .İşin kötü tarafı ise koltukları tek tek saydım bende 40800 buldum  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Erdem Çözer

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Çatı arasına konan borular kale arkasına konulan boruların aynısı değil mi ne yapacaklarki ?

Çevrimdışı ErsinA.

Suni çimlere kömür tozu gibi birşey döküp yaydılar dün. Nedir, ne işe yarar acaba?

Halı sahalarda kramponun içine kaçan küçük plastik parçalar onlar  :D

bildiğim kadarıyla eski oto lastiklerini parçalayıp o hala getiriyorlar.

Çevrimdışı sallapati

loca sahipleri gördüğüm kadarıyla

akbank
denizbank
coca cola
digiturk
kanal d
mercedes benz

Çevrimdışı bürküt

Çevrimdışı Seckinn79

3'lü almak yerine maçlara tek tek alabilir.. benim de kombinem var ama tekli aldım ve evet karaborsayı engellemenin tek yolu bu devir işini sadece kulübe devir olarak sınırlamak.. diğer türlü ne yaparsan yap bu kadar talep olan biletlerde karaborsayı engelleyemezsin..

Ben çok basit bir çözüm buldum aslında,

Şu anda devir yapıldıktan sonra bu işlem iptal edilemiyor. Millet karaborsacıua bileti devrettirip parayı ödüyor. Güven duymaya gerek yok al bileti öde parayı.

Olması gereken transfer edilen biletin veya kombinenin karşı tarafın onayı gerekmeden geri alınabilmesi. Böyle olursa aynı bileti 20 kişiye satacak dolandırıcılar çıkar ve millet ilk 1-2 hafta turnikelerde kalır.
Bundan sonra da İnsanlar da geri alır, dolandırılırım korkusuyla tanımadığı adama para ödeyip bilet almaz. Karaborsa bıçak gibi kesilir..

İsteyen de eşine dostuna rahatlıkla transfer yapabilir. Bu da engellenmemiş olur.

Çevrimdışı GIUNTI

Karaborsanın önünü kesmek o kadar kolay ki..

Kombine alırken 5 adet tc kimlik no'su istenmeli. Sadece bu kişilere maç bileti transferi yaptırılabilmeli.

Tekli biletler için de kendinden başka sadece 1 adet tc kimlik no'su hakkı tanınmalı ödeme kısmında yedek olarak.

Bu dediklerimi yapmak zor da değil mantıksız da değil.

Çevrimdışı serti67

Haydee al işte bir tahmin yarışması daha :) Kinder Surprise gibi stad ya her gün yeni bir şey çıkıyor
bızım stat beyon cımlastıgıne cok ıyı gelıyor yaa 4 bılınmeyenlı denklem gıbı tam cozuyosun baska bıse cıkıyor:)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Erdem Çözer

Karaborsanın önünü kesmek o kadar kolay ki..

Kombine alırken 5 adet tc kimlik no'su istenmeli. Sadece bu kişilere maç bileti transferi yaptırılabilmeli.

Tekli biletler için de kendinden başka sadece 1 adet tc kimlik no'su hakkı tanınmalı ödeme kısmında yedek olarak.

Bu dediklerimi yapmak zor da değil mantıksız da değil.

bu da güzel bir çözüm.. bunun yanına anormal durumlar için kulübe devir seçeneği de olursa tamamdır..

Çevrimdışı GIUNTI

Bu arada vodafone karakartal'a mesaj atanlar var mı aramızda?

Dün tam saat 19:03' ün ilk saniyesinde yolladım. İlk 100 kişiye bilet veriliyor. Var mı aranan kimse şu ana kadar?

Çevrimdışı ozan062

catı arasındaki seyler cok ince cok cılız gibi sanki pankart vari birsey olacak  geçicidir yani
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı capo di capi

Güvenlik toplantısını hangi kanal veriyor?
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı ddc1979

ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı selim

Bu arada vodafone karakartal'a mesaj atanlar var mı aramızda?

Dün tam saat 19:03' ün ilk saniyesinde yolladım. İlk 100 kişiye bilet veriliyor. Var mı aranan kimse şu ana kadar?
19:02 den itibaren durmadan mesaj attım daha arayan eden olmadı tabi  :icool:

Çevrimdışı Seckinn79

3'lü almak yerine maçlara tek tek alabilir.. benim de kombinem var ama tekli aldım ve evet karaborsayı engellemenin tek yolu bu devir işini sadece kulübe devir olarak sınırlamak.. diğer türlü ne yaparsan yap bu kadar talep olan biletlerde karaborsayı engelleyemezsin..

Ben çok basit bir çözüm buldum aslında,

Şu anda devir yapıldıktan sonra bu işlem iptal edilemiyor. Millet karaborsacıua bileti devrettirip parayı ödüyor. Güven duymaya gerek yok al bileti öde parayı.

Olması gereken transfer edilen biletin veya kombinenin karşı tarafın onayı gerekmeden geri alınabilmesi. Böyle olursa aynı bileti 20 kişiye satacak dolandırıcılar çıkar ve millet ilk 1-2 hafta turnikelerde kalır.
Bundan sonra da İnsanlar da geri alır, dolandırılırım korkusuyla tanımadığı adama para ödeyip bilet almaz. Karaborsa bıçak gibi kesilir..

İsteyen de eşine dostuna rahatlıkla transfer yapabilir. Bu da engellenmemiş olur.

Çevrimdışı ozan062

Güvenlik toplantısını hangi kanal veriyor?

arastırdım cokca ama yok verilmicek canlı yayında

ama twtten serdar sarıdag periscopla baya sey gosteriyor ben onun yayını bittikten sonra bastan sona izlicem.. yani tek onda var birseyler tvlere yansıyan birşey yok
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi