Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7459986 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı A_Aydin

Uzun zamandir ziyaretci olarak takip ediyordum. Uyelik buguneymis. Kanada'dan selamlar.
Hoşgeldin.Biz de buradan Kanada'ya, Kanada'daki Kartallara selamlarımızı gönderiyoruz.

Çevrimdışı Altuğ

Uzun zamandir ziyaretci olarak takip ediyordum. Uyelik buguneymis. Kanada'dan selamlar.

Hoşgeldin Serkan.

Çevrimdışı attila_metu

2015-2016 ya yetişmeme ihtimali varmı acaba? siz ne dersiniz?
Bu taraftar 3.sene de olimpiyata gider mi?

Çevrimdışı tayfun

günaydın ahali.ne zaman çıkacak şu biletler yahu,bari onu takip edelim.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı attila_metu

İnşaat Mühendisi değilim ama şu yeni açığın fotoğraflara bakınca, katedilen mesafeyi, kalan devasa alanı ve hızı görüp yeni açığın bitişi en az 7-8 ay sürer gibi geliyor.
Yok mu daha bilinçli yorum yapabilecek inşaat mühendisleri?
Bu projenin bir planı yok mu, milestone ları belirlenmemiş mi, hedeflenen bitiş tarihi?

Ben yazılım mühendisiyim. Okulda bizim projeleri hep inşaat mühendisliği ile kıyaslarlar. Bize hep inşaat mühendisliği çok olgun bir disiplindir, proje yönetimi açısından süreçler oturmuştur denmişti. Çok uzun yıllardır insanoğlu yapı inşaat ettiği için.
Koskoca bir stad yapılıyor ancak ne zaman biteceğini kimse bilmiyor.

Çevrimdışı ahmet türken

paint shopcusu
arkadaşlar günaydın. bu resimde göz yanılması var. mustafa nın çektiği bir resimde o rampanın yandan görünüşü vardı. buabilirsem koyarım rampayla kolon arasında boşluk var. rampa daha devam edecek yukarı doğru. mavin çizginin bitiş yeri başlangıç olacak.

Çevrimdışı Kartal Ç

2015-2016 ya yetişmeme ihtimali varmı acaba? siz ne dersiniz?
Bu taraftar 3.sene de olimpiyata gider mi?

Stadın maç oynanabilecek hale gelmesiyle, projenin son toplu iğnesine kadar bitmesi durumlarını birbirinden ayırmak lazım. evet son toplu iğneye kadar bitmesi toplamda 3 yıl sürebilir ancak 2015-2016 da her türlü yeni stadda başlarız. hatta bu sezonun son maçına bile oynanacak hale gelebilir. ama müzedir, restorasyondur, fitness center, moda alanı vs falan gibi maç oynanmasını etkilemeyecek detaylar zamanla bitirilir. önemli olan bir an önce kendi stadımıza geçip gişe gelirinin yani sıcak paranın klübe akmasını sağlamak.

Çevrimiçi Necmi

:hosgeldin

Çevrimiçi Necmi

İnşaat Mühendisi değilim ama şu yeni açığın fotoğraflara bakınca, katedilen mesafeyi, kalan devasa alanı ve hızı görüp yeni açığın bitişi en az 7-8 ay sürer gibi geliyor.
Yok mu daha bilinçli yorum yapabilecek inşaat mühendisleri?
Bu projenin bir planı yok mu, milestone ları belirlenmemiş mi, hedeflenen bitiş tarihi?

Ben yazılım mühendisiyim. Okulda bizim projeleri hep inşaat mühendisliği ile kıyaslarlar. Bize hep inşaat mühendisliği çok olgun bir disiplindir, proje yönetimi açısından süreçler oturmuştur denmişti. Çok uzun yıllardır insanoğlu yapı inşaat ettiği için.
Koskoca bir stad yapılıyor ancak ne zaman biteceğini kimse bilmiyor.
bir inşaatın bitişi parayla doğru orantılıdır bizde para olmada yapıldığına göre bazı sıkıntıların olması muhtemel ama inşaat olması gerektiği seyirde gidiyor
bitmesi ön görülen sürede Nissan Mayıs ayları gibi gecikme yaşansa bile gelecek sezonu etkileyecek bir gecikme olmaz bence şu anki şartlar altında bir gecikme olmaz
obitaş biraz yavaş ama bu yavaşlık stadın bitim süresini etkileyebilecek bir yavaşlık değil orda ince iş miktarı az olduğu için bizim fazlaca bir kaybımız olmayacaktır

Çevrimdışı attila_metu

bir inşaatın bitişi parayla doğru orantılıdır bizde para olmada yapıldığına göre bazı sıkıntıların olması muhtemel ama inşaat olması gerektiği seyirde gidiyor
bitmesi ön görülen sürede Nissan Mayıs ayları gibi gecikme yaşansa bile gelecek sezonu etkileyecek bir gecikme olmaz bence şu anki şartlar altında bir gecikme olmaz
obitaş biraz yavaş ama bu yavaşlık stadın bitim süresini etkileyebilecek bir yavaşlık değil orda ince iş miktarı az olduğu için bizim fazlaca bir kaybımız olmayacaktır

Teşekkür ederim Necmi Abi.
İnşallah.

Çevrimdışı tayfun

fotomaç para yok yavaşladı yazmış,mabet kaç kere söyledi ramazanda izinler var diye.haber olsunda nasıl olursa olsun.yeni açık ön tarafta temel işleri bitip kolonlar yükselse,numaralıda az daha şekillense çenelerini kaparız,10-15 güne olur inşallah.

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Necmi abi çok iyimsersin. Bu stat Ağustos 2015'te bile bitmesi zor görünüyor biterse mucize olur.

Çevrimdışı tayfun

Necmi abi çok iyimsersin. Bu stat Ağustos 2015'te bile bitmesi zor görünüyor biterse mucize olur.
paraya bakar be mustafa nerden bulurlar bilmem ama yaratmak zorundalar o kaynağı,seneye bi biz gideriz olimpiyata vallahi kimse gelmez.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Biter Mustafa..

Avrupa ve Lig maçları ile beraber para akışı hızlanıyor ister istemez. Forma felan satışlarıda artıyor. 2015 Ağustos ayındada bitmezse yuh yani.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Çağrı

Ben de korkmaya başladım yalnız. Yani sanki son 2-3 aydır çok az ilerleme var daha çatı zemin vs var bunlar sadece 4-5 ay arası alacak. Birdaha ki sezon mutlaka açılmalı stad bu sezon açılmayacağını hepimiz biliyorduk zaten.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Adanali_Kartal

bende hep iyimser bakiyordum ama malesef görünen köy klavuz istemez , mustafa ninda dedigi gibi bu hizla giderse 2015 agustos bile mucizenin mucizesi olur ...

en cok yikim ve hafriyat zaman kaybettik , haziranda ilk kazma vurulmasina ragmen temeli  7 ay sonra atabildik + hava muhalefi yok denecek kadar azdi ( kar & yagmur & camur )

Çevrimdışı tayfun

Biter Mustafa..

Avrupa ve Lig maçları ile beraber para akışı hızlanıyor ister istemez. Forma felan satışlarıda artıyor. 2015 Ağustos ayındada bitmezse yuh yani.
zorla forma kombine aldırıyoruz,formada rekor kesin olacak bence,ayrıca avrupa da full oynarız,millet takıma aç.kombine yavaş yavaş gider,zamanımız var nasıl olsa,öyle veya böyle passo yaygınlaşıyor,ilk kızgınlıkla almam diyenler sakin düşündükçe almaya başlıyor,süreç iyi yönetilsin yeter.

Çevrimdışı ahmett.67

[/quote
Stad o tarihe kadar bitmezse Başkan kimsenin yüzüne bakamaz. Prestiji biter. Artık kimse O'na inanmaz. :bandit:

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

paraya bakar be mustafa nerden bulurlar bilmem ama yaratmak zorundalar o kaynağı,seneye bi biz gideriz olimpiyata vallahi kimse gelmez.

Başkan kredi çekmeyeceğim diyor. Kendi imkanlarımızla bu stadı yapmamız çok zor kombine forma satışı koca inşaatı yapmaya yeter mi geçiniz abi kredi çekmesi lazım kulübün öyle ya da böyle.

Çevrimdışı tayfun

Başkan kredi çekmeyeceğim diyor. Kendi imkanlarımızla bu stadı yapmamız çok zor kombine forma satışı koca inşaatı yapmaya yeter mi geçiniz abi kredi çekmesi lazım kulübün öyle ya da böyle.
sadece stad olsa belki ama kredisiz hem stad hem takım çok zor,şu faizlerden niye yurtdışı kredi çekmiyorlar anlamıyorum,avrupa bankalarında para kaynıyor,bi de hedge edersin kendini kura karşı,% 3-4 ile ödersin,biz %27 ile faktoring ödüyoruz.Beşiktaş istese yurtdışından çok rahat kredi alır.belki son koz olarak bekletiyorlar.

Çevrimdışı attila_metu

Bu şartlarda Belhanda'ya 7-8-9 milyon euro vermek ne kadar mantıklı?

Çevrimdışı iyimserure

yıldız futbolcu almazsak bizim çok duyarlı(!) taraftarımız ne forma alıyor ne de kombine, tabi bir de şampiyonlar ligine gidilmesi ihtimalini kovalıyor yönetim ama transfer politikasından pek de umutlu olmadıkları çıkıyor ortaya

Çevrimdışı ahmett.67

Zaten bu yüzden transferler bir türlü netleşmiyor. :lol:

Çevrimiçi Necmi

Mustafa burda algı yanılması var şu an inşaata bakıldığında %30 bitmiş gibi duruyor bu sürede bunlar yapılmış olsaydı evet dediğin doğru bitmezdi
ama aslında bütüne baktığında %65 i iş olarak bitmiş durumda kimse hafriyat ve kazık işini işten saymıyor ilk kazmanın vurulduğu günden bu güne bakacak
olursak yapılan iş yeterli hızda çok hızlı demiyorum ama yeterli kasım ayı sonu gibi kaba biter büyük ihtimal aralıkta çatı başlar bu stadın Nissan en geç Mayıs ayında futbol oynanacak
duruma geleceğine inanıyorum hatırlarsan wow da en başta süreyi konuşuyorduk ve ben nisan mayıs demiştim o zaman kafamda bir program yapmıştım
şu anda stad bu çizgide gidiyor ben programı yaparken bazı aksaklıklarıda dikkate almıştım bunu aksatacak tek şey paranın tıkanması olur mesela Beşiktaş inşaat AŞ
biraz planlama yapabilseydi benim öngördüğüm sürenin önüne geçebilirlerdi ama malesef işden zerre kadar anlamayan biri işin başında duruyor ve onun yüzünden
sadece hafriyatta en az iki ay gecikmemiz var neyseki zeminle ilgili son aldıkları kararla bu kaybolan süreleri pozitife çevirdiler

Çevrimdışı tayfun

transfer bölümüne gelin ağalar,necmi abiden yiyecez fırçayı.

Etiketler: