Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 247 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7474249 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı TØLGA

Uzunca bir süre askerde olacağımdan foruma giremeyeceğim öncelikle kendinize sonrada yuvamıza iyi bakın arkadaslar  asker dönüsü görüsmek üzere.
vayyyyyyy hayirli olsun darisi basimiza ins. :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

Uzunca bir süre askerde olacağımdan foruma giremeyeceğim öncelikle kendinize sonrada yuvamıza iyi bakın arkadaslar  asker dönüsü görüsmek üzere.
kasımda bende :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi Necmi

her yer paint oldu yok mu arttıran  :lol: benim hesap böyleydi Necmi abi. dediin gibi arada 2 kiriş daha var da 1i kapalıdaki son kirişe yapışık diye son kirişle aynı boyda yaparlar diye düşündüm.
evet ama topu topu 4 sıra düşecekler öyle her kolonda düşmezler dönüş tamalanana kadar düşüş devam ediyor bence her iki kolonda bir düşecekler

Çevrimiçi Necmi

Bellimi olur askerdede takılabilirsin acemi birliğinde olmaz ama usta birliğinde zaman bulabilirsin
hayırlı teskereler

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Efe

salvadora hırs yaptırdın birazdan autoCad de çizip atacak :evillol:

:lol: fazla hırs yapma salvador bitmişi ne kadar çizersek çizelim farklı olacak en iyisi bitmesini beklemek :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tayfun

gündüz vardiyasında yazdım gececiler için ve haberi olmayanlar için tekrar yazıyorum,107.blok tükenen ilk bloktur,darısı diğer blokların başına.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı İrfan

Eski açık üst sadece çıkış kapılarından oluşuyo gibi görünüyor hiç içime sinmiyo da yapacak birşey yok. :dry: Keşke oradaki çıkış sayısı 2 ye filan düşürülebilseydi, en azından daha bi bütün görünürdü.
We are Electric..!

Çevrimdışı EagleForce

Çevrimdışı ALI RIZA

salvadora hırs yaptırdın birazdan autoCad de çizip atacak :evillol:
İstersen hallederim :)  :kop: uğraşmayı sevmim autocad 2007 yüklü

Vodafone Arena 11.08.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-18:30 Arası Hızlandırılmış Çekim)

Time-Lapse Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.50
Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+

Çevrimdışı Berat

Vodafone Arena 11.08.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-18:30 Arası Hızlandırılmış Çekim)

Her zamanki gibi hızlısın,teşekkürler

Çevrimdışı Sedat

handikaplı çArşı  

Çevrimiçi murat

gündüz vardiyasında yazdım gececiler için ve haberi olmayanlar için tekrar yazıyorum,107.blok tükenen ilk bloktur,darısı diğer blokların başına.
hayırlı teskereler.en azından çarşı izninde bakarsın.bakalım senin askerlik mi önce bitecek stad mı?

tayfun uzun zamamdır bakamadım toplam kombine sayısı tahminin nedir ve feyenord sonrası bir ivmelenme söz konusu mu?

Çevrimdışı Sahin53

İyi geceler herkese konuşuldu mu bilmiyorum sarkan kısım biraz daha içeriden mi başlayacak, görsellerde direk kapalının dibinden başlıyordu?

Beşiktaşlı olmanın verdiği gurur kalbimizin en güzel yerinde durur.

Çevrimdışı auysal4

@TimeLapse tesekkurler her zamanki gibi eline saglik. Video da 2 sey dikkatimi cekti .
1- o kadar harfiyat cikarmakla ugrastik neden simdi numarali ve eski asik kosesine toprak dokup duruldu
2- prekast yerlestirimi niye bu kadar yavas ?
Saygilar

Çevrimiçi Necmi

:ok:

Çevrimdışı FARUK

İyi geceler herkese konuşuldu mu bilmiyorum sarkan kısım biraz daha içeriden mi başlayacak, görsellerde direk kapalının dibinden başlıyordu?

makette de o şekildeydi zaten yeşil kısım kadar yeni açık tarafından başlıyor sarkan kısım

Çevrimdışı A_Aydin

makette de o şekildeydi zaten yeşil kısım kadar yeni açık tarafından başlıyor sarkan kısım
Sayısını bilemiyorum ama o zaman obitaşın yaptığı kısımda da loca olacak

Çevrimiçi Necmi

teşekkürler artık izlemezsek eksiklik oluyor yanlız çalışan çok fazla emekçi var :alala: bütün gün ne yapıyorlar iş görünmüyor
sanırım birden yükselecek :D yeni açık tarafıda bu gün çok haraketli geçmiş çiçeklerde her yere yayılmış sahayı doldurmaya sanırım rampadaki hafriyat yetmeyecek :alala:

Çevrimdışı FARUK

Sayısını bilemiyorum ama o zaman obitaşın yaptığı kısımda da loca olacak

benim düşüncemde o yönde numaralı ve kapalı da en az toplam 8 loca olur tabi loca yapılacaksa
ve açıklanan loca sayısına dahildir.

Çevrimdışı Sahin53

Evet makette öyleymiş ama   burdada benim dediğim gibi  :)

Beşiktaşlı olmanın verdiği gurur kalbimizin en güzel yerinde durur.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Uzun zamandir ziyaretci olarak takip ediyordum. Uyelik buguneymis. Kanada'dan selamlar.

Etiketler: