Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 349 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7476879 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Volkan Başaran

kimse kimseyi kandırmasın bu stad 2. yarıya yetişmeyecek, gelecek sezona da yetişmeyecek. çıkıp açıklasınlar şu zamanda biter diye ama nerde öyle şeffaf yönetim! belhandaya 10 milyon euro falan vermesinler gerek yok, o parayla stad belli bir seviyeye gelir en azından. kaç aydır hızlanma olacak dediler olmadı, işçi sayısı artacak dediler olmadı. ben bunları söylediğim için çok ağır eleştirileceğim ama maalesef gerçek bu. trabzon'un stadına baksın ne kadar hızlılar!

http://www.ligtv.com.tr/fotogaleri/bitti-bitiyor-4/?pid=10&p=1

Stat seneyede yetişmez ise ve olabilecek başarısızlık bizi kaosa sürekler yönetim ve teknik heyet adına..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı tayfun

basit sonuç:Beşiktaşı izleyeceksen alacaksın,yok olmaz diyorsan almayacaksın. :)
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı attila_metu

çalısmalar o yonde yapiliyor hafriyati alip duzluyor bir bolum olarak rampayida siyirmaya basladilar eski acik donusu icin bi kac gune anlasilir ama bir bolumu betonlanacak gibi

Efe selam,

Sen o bölgeyi nasıl görüyorsun? Kamera açısının dışında kalmıyor mu?

Çevrimdışı yigitcan1903

pardon bişey soracam; aktifciler nedemek ? bi örgüt gibi bir freksiyon gibi anlatıyorun halbuki onlarda bu devlete vergisini veren istihtam sağlayan bir hürteşebbüs ama senin niyetin konuyu politize etmekse orasını bilemem
Bana göre ne halt oldukları belli,kendileri bariz şekilde politize olup menfaat sağlamaktalar
Aktifçiler yazarım,passocular yazarım,çalık grup yazarım orası bana kalmış
Ben bu heriflere para kazandırmak istemiyorum,bu kadar basit!
Senin görüşüne uyup uymaması da zerre alakadar etmiyor beni

Çevrimdışı FARUK

Beşiktaş JK ‏@Besiktas  2 dk.
Vodafone Arena İnşaatından bugün (12 Ağustos) kaydedilen fotoğraflar

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı attila_metu

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı FARUK

[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 12:09:22 FARUK ]

Çevrimdışı Oktay

Bana göre ne halt oldukları belli,kendileri bariz şekilde politize olup menfaat sağlamaktalar
Aktifçiler yazarım,passocular yazarım,çalık grup yazarım orası bana kalmış
Ben bu heriflere para kazandırmak istemiyorum,bu kadar basit!
Senin görüşüne uyup uymaması da zerre alakadar etmiyor beni
sen bilidiğin yolda devam et ....!

Çevrimiçi Necmi

mustafa önerine katılıyorum hatta vodafone magazaları ve benzin istasyonunda bile satılmalı ve dahada ileri gidersek birtane içinde donanımı olan bir araçla mobil satış bile yapılabilir....
o dediğiniz imkansız verdikleri banka kartı veya kredi kartı bunları öyle piyasaya salarlarsa güvenlik diye bir şey kalmaz sen kredi kartını benzin istasyonundan alırmısın
her şeyden önce banka böyle bir güvenlik riskine girmez madem öyle istanbul kart gibi bir şey yapacaktın şehirin valileri veya belediye organize
edecekti kimlik bilgilerini verip alacaktın kulüptende satışı olacaktı e bilet uygulaması budur zaten ama bunu tercih etmeyip ben birilerine rant kapısı
açacağım dersen sonuç bu olur dertleri öncelikle güvenlik olsaydı bunu kulüple belediyeyle falan çözerlerdi bu sene kulüpler büyük zarar edecek
seneyede patlar bu iş birde bu işten tek kazanan digiturk olacak gibi görünüyor taraftar passo lig almayı reddederse bu işten en büyük kazığı banka yiyecek
kombine satışlarını yarı yarıya etkiler ama bilet satışlarını direk vuracaktır

Çevrimdışı yigitcan1903

Buna bakarsak deplasman tribünü yeni açık numaralı tarafında olacak sanırım

Çevrimdışı Altuğ

Stadyum Proje başlığında farklı konuları tartışmayalım arkadaşlar ilgili başlıklara yönelim.

Çevrimdışı yavvuzz

kimse kimseyi kandırmasın bu stad 2. yarıya yetişmeyecek, gelecek sezona da yetişmeyecek. çıkıp açıklasınlar şu zamanda biter diye ama nerde öyle şeffaf yönetim! belhandaya 10 milyon euro falan vermesinler gerek yok, o parayla stad belli bir seviyeye gelir en azından. kaç aydır hızlanma olacak dediler olmadı, işçi sayısı artacak dediler olmadı. ben bunları söylediğim için çok ağır eleştirileceğim ama maalesef gerçek bu. trabzon'un stadına baksın ne kadar hızlılar!

http://www.ligtv.com.tr/fotogaleri/bitti-bitiyor-4/?pid=10&p=1

Bu sene o Akyazı stadının yanından çok geçtim , şunu söyleyeyim inşallah yanılıyorumdur fakat o stad bazı problemler çıkabilir. İnsanın bazı şeyi gözü tutmaz ya aynen öyle ayrıca o stadı toki yapıyor . Anlayacağınız şekilde söyleyeyim o satada beton çimento vs paralı gelmiyor yukarıdan talimat verildi ve bitirilec ek deniyor. Yine de biz onları hem görsel de hem de hızda geçeceğiz diye düşünüyorum .

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Konuyu siyasete bulaştırmayın beyler ayıp oluyor burada sizin düşüncenizde olmayan Beşiktaşlılar'da var. Passo ligin ne alakası var rantla bilmem neyle Volkan söyledi işte 1400 küsür tur ile ihale yapıldı. E-bilet sistemini kulüpler kendileri istedi.

Çevrimiçi Necmi

pardon bişey soracam; aktifciler nedemek ? bi örgüt gibi bir freksiyon gibi anlatıyorun halbuki onlarda bu devlete vergisini veren istihtam sağlayan bir hürteşebbüs ama senin niyetin konuyu politize etmekse orasını bilemem
ama oktay sorun burda değilmi sorun burda devletin hür teşebbüse istihtam sağlaması neyse bu konuyu kapatalım passoligle ilgili bölüm olması lazım ordan devam edilsin
passoligi protesto etmek isteyen hakkıdır eder istemeyende gider kombinesini biletini alır bunu tartışmak bile abes kaçıyor kimse kimseye niye protesto ediyorsun deme hakkına sahip değil kimsede neden bilet alıyorsun deme hakkına sahip değil özgür bir ülkede yaşıyorsak herkesin alma yada almama hakkı var tartışmak yersiz

Çevrimdışı omercance

Çevrimdışı Furkan Sarper

Pasonun,siteden bloklarin fotosunu cekebilirmisiz? Tayfun abi ilk basta cekemedigi icin bazi bolumleri sayamiyordu

Çevrimdışı altan0348

Bu sene o Akyazı stadının yanından çok geçtim , şunu söyleyeyim inşallah yanılıyorumdur fakat o stad bazı problemler çıkabilir. İnsanın bazı şeyi gözü tutmaz ya aynen öyle ayrıca o stadı toki yapıyor . Anlayacağınız şekilde söyleyeyim o satada beton çimento vs paralı gelmiyor yukarıdan talimat verildi ve bitirilec ek deniyor. Yine de biz onları hem görsel de hem de hızda geçeceğiz diye düşünüyorum .

fikret orman stadımızı kendimiz yapıyoruz sözlerini sürekli dile getiriyor. ama 8 ayda stadın ancak yarısı bile bitmedi. inşallah 2015-2016 sezonuna yetişir. transferlere öyle uçuk paralar harcamasınlar yeterki. gökhan süzer, eneramo, uğur boral holosko gibi adamları göndersinler maaş yükleri azalsın.

Çevrimdışı yavvuzz

fikret orman stadımızı kendimiz yapıyoruz sözlerini sürekli dile getiriyor. ama 8 ayda stadın ancak yarısı bile bitmedi. inşallah 2015-2016 sezonuna yetişir. transferlere öyle uçuk paralar harcamasınlar yeterki. gökhan süzer, eneramo, uğur boral holosko gibi adamları göndersinler maaş yükleri azalsın.

Eleştirilerin faydalı bir şekle sokulabilir fakat şunu söyleyeyim bu stad 8 ay önce başlamadı . 8-11 ay önce farklı bir stadı yıkıp yeni bir stada başlandı

Çevrimdışı Maotun

Yeni açık üst numaralı tribünü üst birleşimi olan 404-405-406 deplasman tribünü galiba, biraz beklenmedik bi yer olmuş sanki eski açık üst daha yi olmaz mıydı ?

Çevrimdışı ahmet türken

arkadaşlar konu dağılsın biraz.. Mabet gözükmüyor. Ankaraya gitti gidiş o gidiş. Önceden sağolsun Müthiş stadımızda bursasporlular için özel olarak ayrılmış VİP MERDİVENLERİN resimlerini çekerdi bizde keh keh yapardık. Biraz önce sıcak sıcak görünce hatırıma geldi. Özlemişiz valla :lol:

Çevrimiçi Kartal Ç

Buna bakarsak deplasman tribünü yeni açık numaralı tarafında olacak sanırım

ben eski açık numaralı birleşimi üst katında bekliyordum ama demek ki %5 i minimum blok sayısıyla orda tutturdular. eski açık üstü daha kısa olduğu için daha çok blok işgal ederdi.
eskiden olduğu gibi maçı tv den izlerken kadrajda çoğu maç boş kalan misafir seyirci tribününü görmeyeceğiz artık  :ok:

Etiketler: