Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 307 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7475063 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
@aktar_ismail verir verirse bu sorunun cevabını :D çiçekler neden yavaşladı obitaş neden bu kadar hızlı bi dönüş yaptı bayramdan sonra? çiçeklerin işçi sayısı ne kadar obitaşın işçi sayısı nekadar?? :alala:

75 kalıpçı ve 60 demirci var hepsi de işin uzmanı. Obitaş'ın ne kadar büyük ve zor bir bölümü yaptığını hepimiz biliyoruz,  obitaş'a kaçıp gidecek diyenler umarım hatalarının farkına varmışlardır. 
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2014, 21:27:20 aktar_ismail ]

Çevrimdışı Efe

Obitaş yapsinda gerisi çok önemli degil çiçekler nasil olsa yetisecektir onemli olan yil sonuna kadar yeni acik bitsin :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Çevrimiçi Necmi

75 kalıpçı ve 60 demirci var hepsi de işin uzmanı. Obitaş'ın ne kadar büyük ve zor bir bölümü yaptığını hepimiz biliyoruz,  obitaş'a kaçıp gidecek diyenler umarım hatalarının farkına varmışlardır. 

Belkide kaçmasını engellemek için Beşiktaş inşaat AŞ yedi takle atıyordur. Bilinmez :alala: Ben hala bir hızlanma göremiyorum
iki kalıp çakınca burda hemen hızlandılar boruları çalıyor ama emin olun obitaş her zamanki gibi prensipleriyle haraket ediyor büyük olması zor olduğu
anlamına gelmez zorluk arıyorsan numaralıya bak her taraf çift yüz perde yuvarlak kolon olmadığı içinde hep kalıp kullanılıyor ve şimdiden labirent gibi
oldu ne zamandan beri buluşma yapmadık aktar seni özledim :D hem biraz bilgilenmen lazım :evillol: artık işlerin rahatlamıştır umarım

Çevrimdışı Efe

Mustafa sen gitmiyordun dimi bugun bende ni hevesle eve gidip fotolara bakayim diyordum ekreminkilere bide pc de bakayim
Şampiyon Beşiktaş JK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Mustafa sen gitmiyordun dimi bugun bende ni hevesle eve gidip fotolara bakayim diyordum ekreminkilere bide pc de bakayim

Ekrem gittiğinden ben pazar günlerini pas geçeceğim Efe  :)

Çevrimiçi Necmi

Ekrem gittiğinden ben pazar günlerini pas geçeceğim Efe  :)
pazar günleri dinlenme günü :D yeni eve ne zaman taşınıyorsunuz

Çevrimdışı Kartal1903

vayyy eski acıkta calışanlar var.Allah kolaylık versin
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı ilhan mansız

muhtemelen mayıs 2015 dir  :D

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Daha belli değil abi iskan çıkmasını bekliyoruz muhtemelen 1-2 hafta daha var.

Çevrimdışı Kartal1903

Haftaya netleşir  :D
BEŞİKTAŞ

Çevrimiçi Necmi

Hayırlısı olsun  :)

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Haftaya netleşir  :D

Umarım ne kadarda burada kalmak istesem de artık bir an önce yeni düzeni kurup alışmak istiyorum her hafta gidip geziyorum heryeri tanımaya çalışıyorum  :D

Çevrimiçi Necmi

Umarım ne kadarda burada kalmak istesem de artık bir an önce yeni düzeni kurup alışmak istiyorum her hafta gidip geziyorum heryeri tanımaya çalışıyorum  :D
fotoğraf çekmen bayağı zor olacak taşındıktan sonra

Çevrimdışı Kartal1903

Konuyu tam olarak bilmiyorum mustafa kusura bakma,semti degiştiriyon sanırım.yeni ev şimdiden hayırlı olsun,sen 1-2 hafta deyince direk başkan geldi aklıma yanlış anlama,inşllah HAFTAYA NETLEŞİR
BEŞİKTAŞ

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

fotoğraf çekmen bayağı zor olacak taşındıktan sonra

Yok abi yine çekmeye devam belki süre olarak biraz daha geç vakitlerde yayınlarım asıl mesele kış aylarında havanın erken kararması ona çözüm bulamadım şu anda  :)

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Konuyu tam olarak bilmiyorum mustafa kusura bakma,semti degiştiriyon sanırım.yeni ev şimdiden hayırlı olsun,sen 1-2 hafta deyince direk başkan geldi aklıma yanlış anlama,inşllah HAFTAYA NETLEŞİR

Teşekkür ederim hocam. Evet Zeytinburnundan Esenyurt'lara taşınıyorum.  :D

Çevrimdışı Oktay

Yok abi yine çekmeye devam belki süre olarak biraz daha geç vakitlerde yayınlarım asıl mesele kış aylarında havanın erken kararması ona çözüm bulamadım şu anda  :)
Mustafa kışın iki günde bir çekebilirsiniz!! Buda bi öneri :) :)

Çevrimdışı ilhan mansız

Teşekkür ederim hocam. Evet Zeytinburnundan Esenyurt'lara taşınıyorum.  :D
hayırlı olsun

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Mustafa kışın iki günde bir çekebilirsiniz!! Buda bi öneri :) :)

Abi benim işten çıkış saatlerim de hava kararıyor oluyor ancak pazar günü kalıyor.

Çevrimdışı Kartal1903

Abi benim işten çıkış saatlerim de hava kararıyor oluyor ancak pazar günü kalıyor.

Mesai sabah kacta başlıyo :D Sadece başka bi fikir :D
BEŞİKTAŞ

Çevrimiçi Necmi

Dostum kış aylarında resim çekecek bir şeyde olmayacak stad yükselmiş olur ondan sonra içerden resimler çekmenin yolunu bulamak gerekiyor :D

Çevrimdışı Oktay

Dostum kış aylarında resim çekecek bir şeyde olmayacak stad yükselmiş olur ondan sonra içerden resimler çekmenin yolunu bulamak gerekiyor :D
Necmi abi içerden adam bulmak lazım kimliğide kesinlikle deşifre olmıcak biri :evillol:

Etiketler: