Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5564086 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

Tam tersi olur abi olması gerekenden fazla kaldırıp v halatlar gevşek halindeyken bağlanır sonra esas konumuna iner
hidrolikler geriye doğru çalışıyordu değil mi?  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ekrembaser

efe kardeşim ığdırbjk twitter hesabına bi foto koymuşlar yasak olup olmadığını bilmediğimden buraya koymadım ordaki foto sence eski mi yoksa güncel mi bi bakabilir misin

Çevrimdışı Efe

SJ lere kadar çekilmeyecek Serkan abi, SJ lerin çekeceği 1-2 metre falan kaldı. 1-2 metre çekince zaten 4-5 metre yükselecek çatı :)
anıl çatı harika olum 26 sında detaylı inceleyeceğim inşallah  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ekrembaser

efe kardeşim ığdırbjk twitter hesabına bi foto koymuşlar yasak olup olmadığını bilmediğimden buraya koymadım ordaki foto sence eski mi yoksa güncel mi bi bakabilir misin
kaldırdılar fotoyu herhalde eski idi

Çevrimdışı Efe

bakalım hemen
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Çatı hertarafı kapatıyor 1.ci sıra yağmurda ıslanmaz :icool:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

o mesaja uyarı yazısını yazan yönetici altında zaten mesajın @Yunus tarafından değiştirildiği yazıyor.
stadla ilgili her konu burda konuşulacak diye bir kural yok burası inşaat takip başlığı yani passo ile bir ilgisi yok
burda konuşmak aslında doğru değil kısa bir süre bahsedilirse bir şey demiyoruz ama konu uzayınca silmek zorunda kalıyoruz
buda hoş olmuyor. Kimsenin passoyu ve aktif bankı savunduğu yok. Herkes karşı ama kesin bir şeyde varsa artık stadlara çok daha rahat girebiliyoruz
Ama @Yunus abinin Üslubu ve davranışı son derece yanlis @Necmi  abi
Kisinin yazısını silebilir ama Iletisini silip onun iletisine kendi dusuncesini yazip arkadasa ve herkese gozdagi vermek de neyin nesi oluyor??
Bu bildigin AHKAM kesmektir !!
Yonetici diye elestirmeyecek degilim belki ceza vereceksiniz ama verin onemli degil
Burada yoneticilerde elestirlebilir diye bizzat sen dedin bize ve bende elestiriyorum.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Sezer94

Şu küfekiler tamamen bitince ve küfekilere uygun çevre düzenlemesi yapılma işlemi bitince bana dışardan stadyum gibi değilde müze gibi duracak gibime geliyor dış görünüşü ile  :iblush:
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Efe

kaldırdılar fotoyu herhalde eski idi
evt canlı canlı çekip koyuyorlar şuan
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı celiker1

Çatı kolonları yüksekliğini 4 metre düşünürsek şu an kolanların hemen hemen 4/3 yükseksinde üst taraf.Yani çatının en üst noktasına ulaşmasına 1 metre var.+40 cm yükseklik ve çatı kiriş payınıda katarsak en fazla 2 metre kaldırılması gerek gibi gözüküyor👍🏻
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Anıl

anıl çatı harika olum 26 sında detaylı inceleyeceğim inşallah  :)
Beraber inceleriz Efe abi :super: :super:

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Nedense stadı dışarıdan kütüphane'ye benzetiyorum sıcacık samimi :evillol:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı iyimserure

Çevrimdışı Mehmet92

Bu aralar peş peşe güzel şeyler oluyor,takım lider,çatı havada Allah bozmasın Hedef 1 mayıs 2015 :D

Çevrimdışı Ensar

Ic halkanin tepe noktasi dis halkanin tepe noktasiyla ayni izaya geldi
Senin allahina kurban be :D sağol abi bilgi ve fotoğraflar için :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

arada kalan mesafe 5 mt civarı gibi görünüyor bugün 2 metre daha kalksa yarına biter bu iş halatla sj lerin arasındaki çelik tellerden belli oluyor mesafe
ne 5 metresi kaldırma işi bitmiş artık bağlanacak V halatlar çekecek yer kalmamış
V halatlar gerildiğinde bağlantı yerine gelir bu iş bitti :D @Serkan7738
en fazla biraz daha kalkar yarım metre gibi yükselir.

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

ne 5 metresi kaldırma işi bitmiş artık bağlanacak V halatlar çekecek yer kalmamış

bitmiş mi :ishock:

Çevrimdışı Anıl

Ic halkanin tepe noktasi dis halkanin tepe noktasiyla ayni izaya geldi
@Necmi abi bu fotoğrafa göre 2 metre kadar daha kalkması gerekmez mi ?

Çevrimdışı Erdem Çözer

dış halkanın kiriş seviyesine gelmesi gerekmiyor muydu abi?
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Serkan7738

Abi çatı başladı benim inşaatla ilgili bilgim tükendi bitti bukadar anlıyorum işte önceden güzeldi beton demir kalıp falan  :D :icool: @Necmi