Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5520183 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı KUMANOVALI

Günaydın arena kartalları..
Üye olmak bize de bugün nasip oldu..
Forum ekibine ve fotoğraf paylaşan arkadaşlara emekleri için çok teşekkürler..

:hosgeldin
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Sarp

bu iki takımın öne çıkarılması hiç bitmeyecek , 1923 öncesinde bizi liglerine almıyorlardı , federasyon kurulup bizimle mecbur oynamak zorunda kaldıkları ilk sezon biz şampiyon olmuştuk  :D @Sarp

Ahmet abi nasıl bir korku nasıl bir acı oturduysa içlerine yıllar yılı atamadılar bunu. 90 yıllara kadar nal toplayan adamlar bugün tv kanallarında Beşiktaş'ta fena takım değil
onlarda güçlenecek diyebiliyor. Hep şu imaj çiziliyor Beşiktaş mazisi ile tesisleri ile renkli arkadaşlarını yakalama yolunda. Siz kimsiniz arkadaş bu ne öz güven.
Benim jenerasyonum kulübüne sahip çıkamadı galiba abi bu adamlar 90'ların sonunda kayışı kopardı...

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı İhsan

aklıma gelmişken dün tır arkasında çatı malzemesi olduğu söylenen çelik parçalardan bi haber var mı ?  :D

benim tahminim yeni Kocaeli stadına giden parçalardı
http://wowturkey.com/t.php?p=/tr730/korfezli4141_20151108_141959.jpg
 :money:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı sozkul

Bazı gazetelerin ve televizyonların yeni stattan ödleri patladı ve sıkılmaya devam ediyorlar.
İnanılmaz bir korku var üstlerinde. Yıllardır ufak ufak yediler takımın başını.
Bitti dedikleri yerde yeniden ayağa kalktık....

Bu yoruma nasıl ulaştınız? diğer takımların korktuğu kesinde televizyoncular neden korkuyor?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

benim tahminim yeni Kocaeli stadına giden parçalardı
http://wowturkey.com/t.php?p=/tr730/korfezli4141_20151108_141959.jpg
 :money:
Evet benimde aklima geldi dun
Ya Sakarya yada Kocaeli stadyumuna gidiyor o parcalar bencede..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 8bir

BEŞİKTAŞ lı olunmaz, BEŞİKTAŞ lı doğulur................

Çevrimdışı Efe

konu açılmışken, vodafone sponsorluğu 15 yıl sonra bittiğinde ve başka bir sponsor bulduğumuzda diyelim, mebranlar mı değişir yoksa yazı mı silinir?  @Efe
mebranlar degisir buyuk ihtimal yada o yazinin uzerine yeni sponsonsorun ismi kaplanir oluyorsa biraz teknik bilgi acikcasi mebrani yapanlara sormak gerek
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Sarp

Bu yoruma nasıl ulaştınız? diğer takımların korktuğu kesinde televizyoncular neden korkuyor?

Çünkü Sozkul abi rakiplerimiz televizyon ve gazeteleri ile birlikte hareket ediyor. Rakiplerin rahatsızlığı
sana olumsuz haberler (stad yıkılmaz/stad yıkılır ama yeniden yapılamaz/yapılır ama şu sınırları geçemez/Takım mutsuz/bu oyuncu gitmek istiyor) olarak geri dönüyor.
Bizim medya kuruluşlarını etkin kullanamadığımız bir gerçek. Zaten yayınlar üstünde çok etkili olsaydık bile etik olmadığı için yapmazdık. Ama rakiplerimiz öyle değil.
Maalesef onlar bunu bir koz bir silah olarak kullanıp algı operasyonları ve Kanı Yönetimi yapıyorlar.
[ Son Düzenleme: 12 Kasım 2015, 12:26:12 Sarp ]

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sylar

Ben pasoligin olmasini gerektigini dusunuyorum sebebi ne olaylarin engellemnmesi ne baska bi sey.Sebebi su ki beles bilet olayi ulkemizde cok oluyo kacak girende bu giren insanlar zaten olay cikario genelde ayrica beles girenlerin kimseye faydasi yok ne kulube para veriyolar ustune ceza aldiriyolar kuluplerin menfaati icin e bilet olmasi lazim sirf belese girilmemesi icin ornek bjk gs maci olayli mac adim kadar eminim cogu biletsiz girdi yani kacak bileti engellenmesinin tek tercihi bu cunku taraftar gruplarinin baskanlar ustunde etkisinden dolayo baskanlarin cogu mevburen dagitmak zorunda kaliyo.E bilete degil bedava bilete hayir demek istiyorum aslinda.

beleş girmenin sadece passolig ile mi cozulecegıne ınanıyorsunuz? bir kart sistemi olabilir ama bunun yanında kagıt bılet satısı da olmak zorunda. yıllık 29 tl haraç alıyor resmen bu aktifbank.

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Çevrimdışı Efe

sabahtan yine kontroller var anladigim kaldiris bu yuzden olmamis ogleden sonra bakalim ne olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı serti67

kaldiris olmamis neden olmamis :)
hızı kesmeselerdı bugun v halatlar belkıde  montaj yapılmaya baslardı belkı oglene kada kontrol ogleden sonra kaldırış olabılır umarım
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

ysariusta

• Ziyaretçi

Ben dahil pasolig konusu ilgili konu başlığına lütfen. Uzamasın daha fazla bu başlıkta

Çevrimdışı Efe

hızı kesmeselerdı bugun v halatlar belkıde  montaj yapılmaya baslardı belkı oglene kada kontrol ogleden sonra kaldırış olabılır umarım
kontrol yapiyorlar bugun boylede gecebilir borulara bakiyorlar yine sahada calismada gozleniyor oglen 2 gibi bi daha bakmak gerek bugun bos gecerse tam bitis hafta icine kalacak hafta sonu bitmez
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı serti67

kontrol yapiyorlar bugun boylede gecebilir borulara bakiyorlar yine sahada calismada gozleniyor oglen 2 gibi bi daha bakmak gerek bugun bos gecerse tam bitis hafta icine kalacak hafta sonu bitmez
evet hafta sonuna kalır su ıskeleler falan kalkmaya baslasada trub temızlense belkı bır suprız yapıp ogleden sonra yukselıs olur havaalr duzgun gıderken yerıne otursa catı ıı olucaktı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı serti67

tarıhı duvardan hıc resım gelmıyor ne durumda merak edılıyor acıkcası bır tarafı hala yıkılmamıs gıbıydı sankı yakın tarıhlı bır resımde goruldugunde
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Erhan

Küçük bi hesap yaptım.Açıdan dolayı küçük hataları olabilir tabi.Sjler 5.4 metre daha çekiş yapıcak çıkıyor hesabıma göre.Bu da 2 3 gün tutucak galiba.

Çevrimdışı pascal26

Çatı kaldırma tekniği hakkında bilgim çok az. Ama düşününce çatının son metrelerinnde halatlara binecek yük yani gerilme kuvveti, çatı en aşağıdaykenkine göre kat kat fazla olurmuş gibi geliyor. Hem yerçekimi hem de karşı tarafla oluşan gerilme kuvvetinden dolayı. Yanlış mı acaba?

ysariusta

• Ziyaretçi

Yemek bitti siliyorum yerine yazın akşam devam ederiz

Çevrimdışı attila_metu

Ters yönde kalıyor.

Aynen. Fotoda küçükyalı tabeleası vardı. Avrupa istikametine gidiyordu.
Küçükyalı köprüsünden dönecekse ayrı :)