Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5520206 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Ensar

ne 5 metresi kaldırma işi bitmiş artık bağlanacak V halatlar çekecek yer kalmamış
V halatlar gerildiğinde bağlantı yerine gelir bu iş bitti :D @Serkan7738
en fazla biraz daha kalkar yarım metre gibi yükselir.
Hay ağzına sağlık abi bende bakıyorum diyorum daha nereye 4-5 metre kalkacak bi çatı :D derin bi oh çekebiliriz artık :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Efe

dış halkanın kiriş seviyesine gelmesi gerekmiyor muydu abi?
gelmiştir belki 20 dakikada ne kadar kalkmıştı daha foto gelmedi ondan sonra arkadaş ordaysa foto atacaktır saat 15.30 daha kaldırma sürüyor bildiğim kadarıyla olukları boruların en arka kısmı kiriş seviyesiyle paralel olmalı yoksa uzun borular bağlanamaz oraya getirmeye çalışıyor bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Ama @Yunus abinin Üslubu ve davranışı son derece yanlis @Necmi  abi
Kisinin yazısını silebilir ama Iletisini silip onun iletisine kendi dusuncesini yazip arkadasa ve herkese gozdagi vermek de neyin nesi oluyor??
Bu bildigin AHKAM kesmektir !!
Yonetici diye elestirmeyecek degilim belki ceza vereceksiniz ama verin onemli degil
Burada yoneticilerde elestirlebilir diye bizzat sen dedin bize ve bende elestiriyorum.
mesajı değiştirmemiş altına not düşmüş yöneticilerin böyle bir hakkı var
hatta mesaj içindende bazı şeyleri silebilirler bir iki kelime yüzünden bir mesajı yok etmemek
için güzel bir yazıdır kıyamazlar yanlız orda arkadaşın ağzından gibi olmuş büyük ihtimal telden yazdı
koyu punto ve kırmızıyla yazması gerekirdi yönetici yazısı olduğu daha iyi anlaşılırdı @Yunus Emre Dökmeci
kimseyede göz dağı verilmiş bir durum yok mesajlarınız silinecek diye ikaz ediyor

Çevrimdışı enemy1903

Çevrimiçi Necmi

gelmiştir belki 20 dakikada ne kadar kalkmıştı daha foto gelmedi ondan sonra arkadaş ordaysa foto atacaktır saat 15.30 daha kaldırma sürüyor bildiğim kadarıyla olukları boruların en arka kısmı kiriş seviyesiyle paralel olmalı yoksa uzun borular bağlanamaz oraya getirmeye çalışıyor bence
bence onlar şu anda arkaya doğru yatık yukarı doğru esnetip bağlantı parçalarını takarlar @Efe

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Bu stada şampiyon girersek Fikret Orman'ı ağaçlı yoldan 100 bin kişi omuzlara alıp stada götürür

Çevrimdışı Efe

bence onlar şu anda arkaya doğru yatık yukarı doğru esnetip bağlantı parçalarını takarlar @Efe
bakalım nasıl yapacaklar V halatların bağlantılarını çatını olduğudan daha yukarı kalkması gerekmiyor mu necmi abi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Hay ağzına sağlık abi bende bakıyorum diyorum daha nereye 4-5 metre kalkacak bi çatı :D derin bi oh çekebiliriz artık :D
ama şu anda kiriş hizasında biraz daha geçmeli akıntıyı sağlayabilmek için
daha oh çekmek için erken hele bir kirişlere bağlantısını yapsınlar ondan sonra oh çekeriz

Çevrimdışı Ensar

Bu stada şampiyon girersek Fikret Orman'ı ağaçlı yoldan 100 bin kişi omuzlara alıp stada götürür
Benim için gerçekten çok değerli çok büyük başkan , hele bu sene şampiyon olursak yaptığı tüm yanlışlar sıfırlanır adını altın harflerle kazır , çok seviyorum başkanı helal olsun ona :D

Çevrimdışı Anıl

daha oh çekmek için erken hele bir kirişlere bağlantısını yapsınlar ondan sonra oh çekeriz
Bence en az 2 metre daha yükseltilecektir, son fotoğrafa göre konuşuyorum :)

Çevrimiçi Necmi

bakalım nasıl yapacaklar V halatların bağlantılarını çatını olduğudan daha yukarı kalkması gerekmiyor mu necmi abi
evet biraz daha kalkması gerekiyor yoksa v halatları yuvasına oturtmak zor olur 1-1.5 metre daha kaldırıp halatları takar ondan sonra
yavaşça indirip yükü v halatlara bırakırlar diye tahmin ediyorum @Efe

Çevrimdışı Ensar

Biliyorum abi ama kalkmadan önce çok korkuyorduk , allahın izniyle kazasız belasız en tepeye vardı diyebiliriz artık bayağı bir içim rahatladı :D

Çevrimdışı Emre.Guler

evet biraz daha kalkması gerekiyor yoksa v halatları yuvasına oturtmak zor olur 1-1.5 metre daha kaldırıp halatları takar ondan sonra
yavaşça indirip yükü v halatlara bırakırlar diye tahmin ediyorum @Efe

Peki abi eğer iskeleti indirirlerse diğer çelik parçalar nasıl monte edecekler?

Çevrimiçi Necmi

evet @Anıl  ona yakın yükselecektir ama sonra tekrar iner aşağıya son konumuda
şimdikinden bir metre gibi daha yukarda olur sanırım

Çevrimdışı Efe

iskelet indiği zaman normal 26.10 kotuna gelecek ama üst kısım 37 metrede olacak kirişlere doğru eğimli şekilde uzun oluklu borularda o şekilde monte edilecek kirişlere doğru bir eğim olacak çatıda daha kalkması lazım yeni açık ortadan foto atabilecek olan varsa sevinirim saat 4 gibi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

indirme dediğim gergin duruma getirme oluyor :alala: önce iyice gerip V halatların
yuvalarına oturması sağlanır sonra indirerek boşluğu alınır.

Çevrimdışı Erhan

Bugün kaldırma biterse yarın takılır V halatlar yerlerine :halay:

Çevrimdışı Efe

@Fışkırtıcı nerde  :D fışkırıtıcı ordan geçerken tam yeni açık ortadan foto atsana sana zahmet :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

3,5 m gibi daha var @Anıl fotoya göre
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

Bugün kaldırma biterse yarın takılır V halatlar yerlerine :halay:
yarın başlanabilir ama tam yerine gelmesi lazım akşam fotolarına bakarız tam yerine gelmişse yarın v halatlar takılmaya başlanır :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Necmi

Biliyorum abi ama kalkmadan önce çok korkuyorduk , allahın izniyle kazasız belasız en tepeye vardı diyebiliriz artık bayağı bir içim rahatladı :D
her zaman en tehlikeli an son anlar olur çünkü şu andan
itibaren germek için yoğun güç uygulayacaklar kaldırma kuvveti yanında halatlara birde germe
kuvveti uygulanacak buda çekme halatlarına düşecek gücün yoğun şekilde artması demektir.

Çevrimdışı Anıl

3,5 m gibi daha var @Anıl fotoya göre
Aynen Ahmet abi öyle olması lazım, V halatlar takılıp çatı nihai yerine geldiğinde şuanki iç halkanın en arka kısmının yarım metre falan daha yüksekte olması lazım kirişlerden :)

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez