Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5557457 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Erhan

Bu parçalar bu şekilde tahminimce.Yerde birleştirilip kiriş ve halkaya monte edilecekler.

Çevrimiçi sozkul

geliyor geliyor koçum bee ne goruntu ama yukaridaki halini dusunemiyorum estetik olmayacak diyen falan vardi bu fotolara baksin bi daha dusunsun :)

Bu hali bencede estetik, eğer söylediğinin bir miktarıda bana geliyorsa, sözlerim semer boğumlarının üzerine gelecek kaplamann çatının güzelliğini bozacağı konusundaydı, merak ediyorum @Efe, senin bu stadda şöyle olsa daha güzel olurdu dediğin herhangi bir konu oldu mu bugüne kadar?

Çevrimdışı Erhan

Bir sorum vardi cati membrani sefaf olacak degilmi ? maketeki halini  cok bengendim

Olmuyacak.İç halka şeffaf olucak.Buna benzer olması bekleniyor.

Çevrimiçi Necmi

sağ alt taraftaki 3 adet prekast ne için  :alala:

sanırım onlar üst kat girişlerinin önüne konacak giriş kısmını genişletmek için @ALBATROS

Çevrimiçi sozkul

hiç birinden çıt çıkmıyor ne zaman çatı kalkar oluklu borular takılmaya başlanır yine çok yavaşladılar bu çatı bitmez çim başlamaz  vs vs vs felaket tellalı hepsi gerçek dedikleri şeyler sadece kendi inandıkları ama hiçte öyle olmayan şeyler zaten kimse onlara cevap dahi vermiyor artık :icool:

@Efe seninde bir ara çatı kalkamadıkça, bir korkuya kapılıp ufak bir depresyona girdiğini hissetmiştim mesajlarında, güvende bir erozyon kaybı gibi algılanabilecek ifadeler, geçmiş mesajlarına filan bakmadım şu anda yalnızca öyle bir izlenim edinmiştim, belki izlenimim yanlıştır emin değilim.  Süreç uzadıkça ben  açıkca korkmuştum söylenemiyen bir sorun var mı diye, kimden bahsettiğini gerçekten bilmiyorum ama bu forumdaki herkesin çatı kalktıkça en az senin kadar sevindiğinden eminim ben, karakterler,karamsarlıklar, başkanı sevip sevmemeler ayrı konular, ama burada çatı kalktı diye üzülen bir Beşiktaşlı yoktur, bu isleri kapak olsun noktasına getirmemek lazım çünkü ortada bir kapak yok.
[ Son Düzenleme: 07 Kasım 2015, 03:03:15 sozkul ]

Çevrimdışı ahmet türker

@Efe seninde bir ara çatı kalkamadıkça, bir korkuya kapılıp ufak bir depresyona girdiğini hissetmiştim mesajlarında, güvende bir erozyon kaybı gibi algılanabilecek ifadeler, geçmiş mesajlarına filan bakmadım şu anda yalnızca öyle bir izlenim edinmiştim, belki izlenimim yanlıştır emin değilim.  Süreç uzadıkça ben  açıkca korkmuştum söylenemiyen bir sorun var mı diye, kimden bahsettiğini gerçekten bilmiyorum ama bu forumdaki herkesin çatı kalktıkça en az senin kadar sevindiğinden eminim ben, karakterler,karamsarlıklar, başkanı sevip sevmemeler ayrı konular, ama burada çatı kalktı diye üzülen bir Beşiktaşlı yoktur, bu isleri kapak olsun noktasına getirmemek lazım çünkü ortada bir kapak yok.
evet sevgili@sozkul  kardeşim ortada bir kapak olmadığı gibi, kapak olabilecek bir olgu da yok  . bu neyin kapağı da diyebiliriz . sanki bir yanılgı oldu da cevap olmuş gibi bir olgu da yok . bu foruma bir buçuk yıl önce ,bütün samimiyetim ile ,samimi bir forum diye katıldım ,yanılmadım da, ama bazı durumlardan oldukca rahatsız oldum . bazı şeyler hala beni rahatsız ediyor ,bu forumda gizli bir sayın başkan ın savunması var , bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum . şimdi bana ispat et diyecekler ,neye dayanarak söylüyorsun diyecekler ama  bazı şeyler ispat edilmesin diye üstü örtülü de yapılabiliyor . kardeşim biz beşiktaşlıyız . örtülü örtüsüz her türlü demogojiye karşıyız . başkan yanlış yaptığında yanlış yaptı diyemeyenlere de karşıyız benim bütün derdim bu . yanlış yanlıştır ,yanlışa yanlış diyemeyen de yanlıştır saygılar ...

Çevrimdışı tedd

evet sevgili@sozkul  kardeşim ortada bir kapak olmadığı gibi, kapak olabilecek bir olgu da yok  . bu neyin kapağı da diyebiliriz . sanki bir yanılgı oldu da cevap olmuş gibi bir olgu da yok . bu foruma bir buçuk yıl önce ,bütün samimiyetim ile ,samimi bir forum diye katıldım ,yanılmadım da, ama bazı durumlardan oldukca rahatsız oldum . bazı şeyler hala beni rahatsız ediyor ,bu forumda gizli bir sayın başkan ın savunması var , bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum . şimdi bana ispat et diyecekler ,neye dayanarak söylüyorsun diyecekler ama  bazı şeyler ispat edilmesin diye üstü örtülü de yapılabiliyor . kardeşim biz beşiktaşlıyız . örtülü örtüsüz her türlü demogojiye karşıyız . başkan yanlış yaptığında yanlış yaptı diyemeyenlere de karşıyız benim bütün derdim bu . yanlış yanlıştır ,yanlışa yanlış diyemeyen de yanlıştır saygılar ...
Her iki yoruma da sonuna kadar katılıyorum.
Dün @Efe nin yaptığı yorumdan ben de payelendim gibi hissettim.
Çatının kalkmasını birilerine kapak oldu şeklinde yansıtmak hoş olmadı.
Zira dedikleri gibi bu forumda çatının kalkmaya başlamasından mutlu olmayan yoktur.
Bu gibi söylemler forumda kutuplaşma yaratır.
Keşke farklı fikirleri daha iyi göğüsleyebilsek.
Burada hepimizin ortak paydası Beşiktaş.
Çoğu zaman unutuyoruz ancak bizleri bu forum altında birleştiren güç Beşiktaş sevdasıdır.
Kimse buraya fore kazık, istinat duvarı, çelik halat germe kuvveti, bulon vb. terimleri öğrenmek için bir araya gelmedi.
Ama sahip olduğumuz ortak sevda doğrultusunda bu terimleri bile gece gündüz araştırdık.
Beşiktaşımızın daha iyi bir konuma gelmesiyle ilgili herşey bize büyük zevk veriyor.

Çatının geç kalkmasını eleştirenleri ötekileştirmenin bir anlamı yok.
Eleştirenlerin de en az sizin kadar Beşiktaşa gönül verdiğini unutmayın.
Bizimle aynı fikirde olamaya bilirsin ve bizim eleşitrilerimizi de eleştirebilirsin tabiiki.
Ancak bu yaptığın yorum yakışıkalmadı.

SM-T807 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The most eastern of the west, the most western of the east

Çevrimdışı ahmetx

Önce oluklu çelik profiller ve taşıyıcı sırıklar sonra kedi yolları ve semerler takılır.Ama hemen şeffaf kısmın altında kedi yolu kötü görünecek ve ışıgı engelleyecek.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Kartal1903

Çatı kaldırılırke kedı yolları neden takılmaz stadı seçimemi acacaklar yönetıım istifaa  :biggrinking: :halay: :tabe:
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı smyrniankiwi

merhaba,

üyelik bugüne kısmetmiş  :photo:

dün sabahki fotoğraflarla akşamki fotoğraflar arasında çatıda bir uçuş olmuş. umarım bugün de onun gibi gözle görülür bir fark yaşayabiliriz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

merhaba,

üyelik bugüne kısmetmiş  hoto:

dün sabahki fotoğraflarla akşamki fotoğraflar arasında çatıda bir uçuş olmuş. umarım bugün de onun gibi gözle görülür bir fark yaşayabiliriz.
Hoşgeldiniz

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı SLYKRT

Öncelikle herkeze günaydınlar
Genel değerlendirme ve genel bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Sayenizde çoğu konu hakkında bilgi sahibi oluyoruz.Canlı yayın olmamasına rağmen neredeyse 3-4 saate bir resim görüyoruz.
Allahım bir an önce şu stadın bitmesini,bizim görmemizi ve içinde BEŞİKTAŞ ımızı desteklemeyi nasip eylesin.
GEL KAVUŞALIM ARTIK SEVDİĞİM  :money:
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

ysariusta

• Ziyaretçi

merhaba,

üyelik bugüne kısmetmiş  :photo:

Günaydın, Hoşgeldin.  :ebebe:

Çevrimdışı celiker1

Kaldırma işlemi başladı mı?Var mı bir haber :bandit:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı felixeboard

Hayırlısıyla bende kayıt olmuş bulunmaktayım
ilk açıldığı günden beri misafir olarak takip ettiğim için kendime  :hosgeldin diyorum :D :D
bugun 20 dmc boyunda olacağını düşünüp konuşmamı saygı ve sevgiyle tamamlıyorum  :)
La Vittoria Sara Nostra !!!

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı ilhan mansız

bu forum olsun diğer forumlar olsun veya başka siteler olsun farketmez sosyal medya denen hadiseyi herkes aynı iyiniyetle kullanmıyor. Bu ispata gerek olmayan bir gerçek. Konu Beşiktaş olunca bunu görmek çok daha kolay. Dolayısıyla insanlar bu gerçeği bildikleri için hiç tanımadıkları kim olduklarını bilmedikleri birilerinin olumsuz yargılarına özellikle dikkat ediyorlar. Olumlu görüşlerin aynı şekilde değerlendirilmemesi zaten doğaldır, aksi mantığa aykırıdır. Efe nin yazdıklarına aynen Katılıyorum. Stad temeli atıldığından bu yana yapamazlar, temeli atıp bırakacaklar vs. Yazan Başkana ve yönetime ağıza alınmayacak hakaretler eden bir kitleyi sosyal medyada defalarca gördük ve bugün de o kitlenin hala yalan, yanlış ve iftira dolu eleştirilerini görebiliyoruz sayıları çok az da olsa varlar. Şunu da unutmamak gerek ki burada yazan herkesi Beşiktaşlı olarak değerlendirmek çok kolay değil. Bir kere Adam'ı tanıyor muyuz? Nereden bilelim Beşiktaşlı olduğunu

Çevrimdışı Kartal Ç

Fulya tesislerinde yapılan kapsamlı yenileme çalışmasıyla ilgili bir başlık var mı acaba? Orda da zemini falan söküyorlar sahanın uzun kenarına birşeyler yapıyorlar. Takibe almak lazım.

Çevrimdışı Efe

korku degil abi niye korkayim  :) catinin bi sekilde kalkacagi belli ben sadece bu sezona yetistiremeyecegiz diye sinirlenmistim mart ayida olsa acilsin diyordum sonra fikrimi degistirdim takim basaksehir stadinda panik yapinca vodafone arenaya gecmemesi daha iyi bu sezon gelecek sezon hazirlik maclari falan yapilir oyle gecilir takim alisir ters tepiyor bizde baski bu arada bugun daha ses yok mabet paylasim yapmadi :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sahinnd

Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı Efe

Hayırlısıyla bende kayıt olmuş bulunmaktayım
ilk açıldığı günden beri misafir olarak takip ettiğim için kendime  :hosgeldin diyorum :D :D
bugun 20 dmc boyunda olacağını düşünüp konuşmamı saygı ve sevgiyle tamamlıyorum  :)
:hosgeldin
Şampiyon Beşiktaş JK