Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5557518 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

Her gün ortalama 1.5 metre kaldırılırsa Cumartesi-Pazar biter, her gün ortalama 2 metre kaldırılırsa Perşembe-Cuma biter :)
Belkide evdeki hesap çarşıya uymaz :D

Çevrimiçi Necmi

Raif junior zaten meşhurdu abi pankartlarımda haber oldu siz elinizdeki cevheri farkında değilsiniz  :icool:
suç sende daha sık katılım yapman lazım :bandit:

Çevrimdışı Erhan

Yerde de çalışmalar var.Bazı çatı parçaları birleştiriliyor galiba.

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı Yiğit

Çevrimdışı Ahmet Gardiyanoğlu

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Ahmet Gardiyanoğlu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu da benden olsun.

:o_o: :o_o: :o_o:
Açımi yaniltiyor bilemiyorum ama Bu acidan bakinca yaklasik 6 metre civari havada gözüküyor...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

:o_o: :o_o: :o_o:
Açımi yaniltiyor bilemiyorum ama Bu acidan bakinca yaklasik 6 metre civari havada gözüküyor...
:alala: hadi leynnn :D
sadece zumlanmış resim

:alala: hadi leynnn :D
sadece zumlanmış resim
:bawling: :bawling:
Abi icimden bir ses Paydos etmeyip kaldirmaya devam etmisler diyor :bandit:

Çevrimdışı Mahmut

Pieroya göre 6 çeyrek dmc var dersek ;

6,25 * 46 = 287,5 cm

Bence çeşitli açılardan cm hesaplamak için bu taktiği kullanabiliriz.
Yeter ki damacanımızı elimizden almayın  :D :D

Çevrimdışı Efe

Yerde de çalışmalar var.Bazı çatı parçaları birleştiriliyor galiba.

cati parcalari birlestiriliyor demekki ay sonuna kadar onlarda takilmaya baslanacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

Neler neler olmuş bugün yav :D
fransizlar en sonunda baslarim borusuna dedi kaldiri verdi :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı can1903

Durmak yok, yarında kaldırmaya devam dimi?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı BlackEagle26

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

1 hafta hatta 1 ay foruma girmeyip sonradan bakan ve "hiçbir değişiklik yok" diyenler vardı.

Ben 1 gün geç uyandım havalanmış çatı :evillol: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ahmet türker

@Yunus  kardeşim face ye baktım herkesi damacana ile ölçüme davert etmişsin ama damacananın içinde ne olduğunu veya olacağını yazmamışsın . damacanada su olur başka ne olur ki deme sakın .soru şu ,damacananın içinde ne var ?... :kop:

Çevrimdışı Efe

1 hafta hatta 1 ay foruma girmeyip sonradan bakan ve "hiçbir değişiklik yok" diyenler vardı.

Ben 1 gün geç uyandım havalanmış çatı :evillol: :evillol:
hiç birinden çıt çıkmıyor ne zaman çatı kalkar oluklu borular takılmaya başlanır yine çok yavaşladılar bu çatı bitmez çim başlamaz  vs vs vs felaket tellalı hepsi gerçek dedikleri şeyler sadece kendi inandıkları ama hiçte öyle olmayan şeyler zaten kimse onlara cevap dahi vermiyor artık :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ferhat Türk

hiç birinden çıt çıkmıyor ne zaman çatı kalkar oluklu borular takılmaya başlanır yine çok yavaşladılar bu çatı bitmez çim başlamaz  vs vs vs felaket tellalı hepsi gerçek dedikleri şeyler sadece kendi inandıkları ama hiçte öyle olmayan şeyler zaten kimse onlara cevap dahi vermiyor artık :icool:

yaram var gocundum :D ver ayarı reis :bandit:
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...