Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5557484 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Evet strand jacklerin yanindaydi isciler 12.05 gibi yemeğe çıktılar.
guzel ogleden sonra tekrar devam ederler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi sozkul

Günaydın arena kartalları.Bugün sanki 2 seferde  1*5 metreden 3 metre kalkış olacak diye hissediyorum. :icool:

Beni birtane 1,5 mutlu eder, yavaş kalksın ama hergün kalksın..  :)

Çevrimdışı ahmet türker

@ahmet türker @tedd @sozkul abilerim kardeşlerim.

Burada "kapak" konusu dönüyor altından yine forum Başkan'ı savunuyor lafı gelmiş.

Kiriş neden konulmadı, Obitaş neden yavaş, (bazen gerçekten bıktırdılar ve hatta bende yazmışımdır.) Prekastlar gece neden takılmıyor, çatı kalkmıyor vb eleştiriler bana anlamsız geliyor. Dedi ya bende yazmışımdır. Ancak bunu temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp söylemedim. Futbol başlığına gidip bakın aynı eleştiri biçimi yine var. Orta saha, kaleci (hele kaleci eleştirisini hiç anlamıyorum. Takımın hocası Şenol Güneş ya. Lafının üstüne laf edilir mi kaleci konusunda)

Eldeki imkan budur. Kaleci orta saha almaya para yetmemiştir, alınmamıştır. İnşaat şartları bunu gerektirmiştir. Bu hızla yapılmıştır. Yahu tüm devlet kadroları üzerinde fikir beyan ediyor destek veriyor 3 tane seçim için koz olarak kullanılan Bursa Stadı 4. yılını doldurdu anaokuluna başlayacak seneye. Neyin yavaşı. Antalya stadı Haziranda töreni yapıldı, ekimde açıldı.

Bana göre yavaş hemşerim mantığı fena halde yanlış. Tamam 5 10 kişi aramızda bu işleri iyi bilen adamlar. Ancak hayatımızda ilk kez gördüğümüz bir süreç hakkında o kadar keskin konuşamayız. Çok bilen çok yanılır diye bir söz var. Sürece dahil olmamız mümkün değil. Burada yapacağın yorumla statta mühendis olarak işe mi başlayacaksın, kulüpte müdür mü olacaksın? Hem kendini hem diğer üyeleri burada demoralize etmek neden?

Başkan'ı, Beşiktaş Başkanıyken eleştirmem gibi mantık elbette gütmüyorum ama Başkan'ı eleştirirken hayattan rövanşı almaya çabalayanlar var. En az onlar kadar belki daha da fazla muhalif olabileceğimizi düşünmeden burada Başkan'dan başka yerlere kurulan köprüleri de görebiliyoruz. Hatta bu eleştiriler zaman zaman forum yöneticilerine de geliyor. Bu platformdan menfaati olmakla itham ettiler kaç defa Necmi Abi'yi. Herhalde bu Kurtlar Vadisini fazla izlemekten kaynaklı bu. İlla bir "bizim bilemeyeceğimiz" faktörünü bilen olmak çabası var.

Burada Beşiktaş Başkan'ı, "Stat açılışını seçim öncesine getirmek için yavaşlattı, açmayacak seçim kozu yapacak" gibi fikirlere karşı savunurum.

Burada herkes Beşiktaşlı'da Beşiktaş Başkanı Rize Sporlu mu?

Seba'nın bir sözü var ya, iyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz diye. Beşiktaşlı olunca iyi insan olacağını düşünenler var.
@Yunus kardeşim bu yazıyı sana cevap yetiştirme ,eyvah altta kaldım üste çıkayım kaygısı ile yazmıyorum . yazdığın yazı cevapsız  kalmış ,kale alınmamış bir yazı olmasın diye yazıyorum . bu da umurunda olmayabilir tabii. ama doğru olanı olmayanı sen de ben de biliyoruz ,sadece bunu söylemek istiyorum . ayrıca yazdığın yazının hiç bir kısmı benim ile alakalı da değil ...

Çevrimdışı Efe

bugun 5 metreye dogru yol alir cati ogleden sonrada kaldiris devam ederse aksam 5 te bi foto lazim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

ysariusta

• Ziyaretçi

@sozkul abi birini savunmak ya da haklı göstermek adına yazmadım zaten. Burada bende mesaj siliyorum, bazı mesajlarım da siliniyor. Keyfiyet değil çoğunlukla mecburiyetten siliyoruz. Kaldı ki bir süre silmeyelim dedik. Okuyacak bilgi bulamadık. Felaket tellallığı aldı başını gitti. Denetçi olunca elbette fevri davranmıyoruz. Ancak yine de insanların duyguları var hisleri var. Yazarken bunlarda devreye giriyor. İnsanlar burada kazadan beri stat üstünden yönetim eleştiriyor. Çatı bi yana daha başlanmamış çim kötü diyen adam var! Elbette insanlarda tepki gösterir. Üyeler yazsın Denetçiler sussun demek ne derece doğru? İnan daha ağırını söylerim ama karşımızda Beşiktaşlı var diye susuyorum. Muhatabını direk yazmıyorsak o da Denetçi ya da yönetici olmamızdan kaynaklanıyor.
@ahmet türker abi dün bi damacana mevzusunda beni taglemişsin ama mevzunun sahibi Emre Güler. Ayrıca ben damacanayı tekel bayiinden almıştım dün. Yoksa kaale almamak gibi bir şey yapmadım.

Çevrimdışı ALBATROS

Çevrimdışı ahmet türker

@sozkul abi birini savunmak ya da haklı göstermek adına yazmadım zaten. Burada bende mesaj siliyorum, bazı mesajlarım da siliniyor. Keyfiyet değil çoğunlukla mecburiyetten siliyoruz. Kaldı ki bir süre silmeyelim dedik. Okuyacak bilgi bulamadık. Felaket tellallığı aldı başını gitti. Denetçi olunca elbette fevri davranmıyoruz. Ancak yine de insanların duyguları var hisleri var. Yazarken bunlarda devreye giriyor. İnsanlar burada kazadan beri stat üstünden yönetim eleştiriyor. Çatı bi yana daha başlanmamış çim kötü diyen adam var! Elbette insanlarda tepki gösterir. Üyeler yazsın Denetçiler sussun demek ne derece doğru? İnan daha ağırını söylerim ama karşımızda Beşiktaşlı var diye susuyorum. Muhatabını direk yazmıyorsak o da Denetçi ya da yönetici olmamızdan kaynaklanıyor.
@ahmet türker abi dün bi damacana mevzusunda beni taglemişsin ama mevzunun sahibi Emre Güler. Ayrıca ben damacanayı tekel bayiinden almıştım dün. Yoksa kaale almamak gibi bir şey yapmadım.
ne demek istediğini anlamadım ama ,kendi yazdığım son yazının sonu yanlış olmuş, düşündüğümün tersini yazmışım ,hemen düzelteyim . ( daha önce yazmış olduğum yazının hiç bir yeri senin ile alakalı değildi)şeklinde olacaktı .@Yunus kardeşim.ihtiyarlık kötü bir şey .sakın ihtiyarlama diyecem yanlış anlayacaksın.

Çevrimdışı ilhan mansız

@Yunus, söylediğim şey  şuydu net ifade edeyim : Bu forumun ağır topları var, biride @Efe, denetçi arkadaşımız, gerektiğinde insanların mesajlarını silebiliyor, yönetici olmak fazladan bir sorumluluk gerektiriyor, mesela sorumsuz ve rahat ve istediği davranan bir insanı bir firmada yönetici yapın aniden tavır değiştirmek zorunda kalır, dengeleri gözetmek zorunda kalır ve daha sorumlu davranır, Efe bunu ikidir yapıyor, "şimdi hiçbirisi ortada yoklar....." deyip herkesi hedef alamaz.  Bende çatı kalkınca sevinç naraları içeren bir mesaj yazmadım mesela, Neden yazmadım, birkaç saat geç farkettim, ve yeterince sevinç gösterisi yapılmıştı. Ben bile acaba ortada olmayanlardan biri ben miyim sorusunu sormuşsam, Efe'nin yaptığı yanlıştır.  Ayrıca Efe haklı, çünkü bu forumda ne kötü niyetli adamlar var gibisinden savunmaları-destekleri komik buluyorum. Sanki öyle tiplerin ağızlarının payının gözümüzün önünde verildiğini görmedik, hala içinde kalan birşey varsa adamın adını ver ve çatı kalktı sen nerdesin diye sor. Öteki türlü bir mahalle baskısına dönüşmeye başladı bu iş hoş değil.

Ayrıca, açın bir başlık BJK yönetimi konusunda, eleştirenler ve çok sevenler oaraya gitsin yazsın, bir yerde övgü serbest eleştiri yasaksa birilerinin rahatsız olması çok doğal değil mi?
kötü niyetliler var Savunması komik mi? Bence siz başka bir alemde yaşıyorsunuz veya bu klüpte yıllardır olanlardan zerre haberiniz yok. Idealler Güzeldir tabi ama önce gerçekler gelir.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı bjkfatih63

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cadavra

Dun cati stada giris cikis tunellerinin altindaydi bugun giris cikisin yarisina gelmis

Çevrimdışı can1903

Dun cati stada giris cikis tunellerinin altindaydi bugun giris cikisin yarisina gelmis
Öğleden sonra kaldırma devam ederse dahada uçacak.

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı bertanb

çok memnuniyet verici gelişmeler yaşıyoruz son 1 haftadır stat konusunda. İnşallah bu şekilde devam eder çalışmalarımız.

BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Mustij1903

Ibadetin az ama hergün olanı makbuldur gibi olmuş

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı Efe

iyice yukari yonlenmis aksam dahada yukarida olur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALBATROS

akşama doğru içeriden gelecek fotoyu merak ediyorum  :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Kasım 2015, 14:14:13
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Ayrıca, açın bir başlık BJK yönetimi konusunda, eleştirenler ve çok sevenler oaraya gitsin yazsın, bir yerde övgü serbest eleştiri yasaksa birilerinin rahatsız olması çok doğal değil mi?

Şu kısım için devreye girip çıkacağım. Üyelerimizin bir kısmı forumu sadece stat için kullandığı için -ki kendi tercih haklarıdır- tüm başlıklara hakim değiller.

Başkanı ve yönetimi artıları ve eksileri değerlendirebileceğimiz başlık mevcuttur Süleyman Seba Futbol Forumunda.

http://besiktasarena.com/besiktas-futbol-takimi-201516-sezonu/a'dan-z'ye-fikret-orman-ve-yonetimini-konusuyoruz/
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Eyüp Emir

martılar bile gün sayıyor yüksel kartalım

Çevrimdışı Efe

akşama doğru içeriden gelecek fotoyu merak ediyorum  :bandit:
dunku ritz kartslinin 5 te cektigu fotoyla baya fark var eski acik cikis kapilarina bakin anlarsiniz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SLYKRT

Biraz saçma gibi olacak ama sadece bilgi almak için soruyorum çatı şeffaf olacağına göre malüm stadda denizin kenarında martı dışkıları çatı üzeri görünümünü ve içeriden görünümü rahatsız edermi? bu konuyu 1-2 ay önce mehmet demirkolda dile getirmişti
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK