Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5556589 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Emre.Guler

@FARUK hocam peki en üstteki seyircinin görüş açısını biraz daraltmazmı ? Projeye göre 4lü halat o hizaya geliyor

En üsttekilerin niyeti maçı izlemek ise daraltmaz çünkü saha aşağıda herkes aşağı doğru bakacak oradan :)

Çevrimdışı YunusEmre

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Deadam

@FARUK hocam peki en üstteki seyircinin görüş açısını biraz daraltmazmı ? Projeye göre 4lü halat o hizaya geliyor

İyi günler; bakış açısında olmaz o yapı yukarıda kalır zaten.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı FARUK

Saha yı görmede hiç bir sorun yok sadece karşı tribün en üst 3_4 sıradaki kişileri göremez tribünün en üst sırasında olanlar
Bu görememe olayıda değişken  4 lü ring zaten çok kalın değil daha çok dikey boruların hizasında görme perdelenebilir
Bu da çok önemli değil bence

Çevrimdışı ahmetx

eğer 27,10 kotuna koltuk konmazsa sadece 1 sıra koltuk çatının en alt kotundan yüksekde olacak , zaten sahayı görüşde herhangi bir problemi yok.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

En üsttekilerin niyeti maçı izlemek ise daraltmaz çünkü saha aşağıda herkes aşağı doğru bakacak oradan :)

Doğru en üstün çok dik olduğunu düşünürsek bir sorun teşkil etmiyor :)

Çevrimdışı Erhan

SJ ler bu kadar daha çektiğinde görev tamamlanıyor. :halay:

V halatların yerine takılması çok kolay olucak bence

Çevrimdışı fthkzgn

SEVİNMEK İÇİN, SEVMEDİK...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı ozan062

nevzat demirin son hali

https://twitter.com/mlhsh

çimlerdeki her geçen günkü değişmeyi goruyordur o gozleriniz umarım... dediğime geliyorsunuz cok erken mangalcı cıktınız acaba son gun ne yapıcaksınız merak ediyorum:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı khanlu

Yıllardır girerim nedendir bilmem ama üye olmamıştım. Şimdi bende geldim, tüm renkdaşlara selamlar.
Bursa Kartalı.

Çevrimdışı fthkzgn

Çevrimdışı fthkzgn

Çevrimdışı Efe

sabaha gore baya fark var saat 5 te iyice cati ortaya cikmis olacak cok guzel
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Yıllardır girerim nedendir bilmem ama üye olmamıştım. Şimdi bende geldim, tüm renkdaşlara selamlar.
:hosgeldin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı FARUK

Merhaba, hoşgeldiniz

Çevrimdışı keremd

Buda benden..  An itibariyle

Çevrimdışı FARUK

Buda benden..  An itibariyle
Abi fotoğraf ların orijinal hali daha büyük ve ayrıntılı olabilir twitter boyutlandırma yapıyor çünkü
Direk foruma yüklemeyi deneyebilir misin 1 tanesini rica etsem

Çevrimdışı ahmetx

çimlerdeki her geçen günkü değişmeyi goruyordur o gozleriniz umarım... dediğime geliyorsunuz cok erken mangalcı cıktınız acaba son gun ne yapıcaksınız merak ediyorum:))
@ozan062 helal sana , antrenman sahasında çime böyle şekil vereceklerine hiç ihtimal vermiyordum.

Çevrimdışı khanlu

Bursa Kartalı.