Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5556775 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Erhan

İstediginiz bir aci varsa foto cekebilirim ama biraz hizli cevap verin

LG-VS980 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Foto çekte nasıl olursa olsun  :ok: :photo:

Çevrimdışı badr_y

Merhaba beyler son atılan resimlerde damacanalı bir resim gördüm, autocad de damacana cinsinden yükseklik ölçümü yaptım. 11 dmc miktarı yukarı kalkmış görünüyor. yani 5,06 m yukarıda halat şu an.  :super: :super: :super:

Çevrimdışı Mahmut

@fışkırtıcı sj  yuvalarında operatörler var mı?
Maalesef

Çevrimdışı SDemirsoy

Merhaba beyler son atılan resimlerde damacanalı bir resim gördüm, autocad de damacana cinsinden yükseklik ölçümü yaptım. 11 dmc miktarı yukarı kalkmış görünüyor. yani 5,06 m yukarıda halat şu an.  :super: :super: :super:
:D :D

Çevrimdışı Mahmut

Bildigim kadariyla semer falan alirken iceri kaldirma olmuyor

Çevrimdışı ALBATROS

Çevrimdışı Bekrakn

Şöyle söyleyim sj ler eşzamanlı çalışmıyor anladığım kadarıyla.  Zaten gruplara bölünmüştü biliyorsunuz.  Numararalı + eskiaçık tarafı daha yukarıda,  kapalı yeni açık kalkacak dengeleme oldugunda daha net anlıcaz diye düşünüyorum

@keremd eyvallah abi. sen söyleyince tekrar baktım numaralı eski açık köse sabaha göre az daha yükselmiş gibi. ben kapalı-eski açık köşedeki çıkış kapılarına odaklanmıştım orda biraz aldanmışım  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Sarp

Hhahahaha  :D
Süper kardeşim

Çevrimdışı Erhan

Hatalı bi ölçüm olmuş hocam yukarı izdüşümün biraz daha yakın olucak.Yani daha fazla dmc yükselmiş :icool:

Çevrimdışı Efe

Bildigim kadariyla semer falan alirken iceri kaldirma olmuyor
bugun bitmis kaldirma islemi goruntuye gore yarin devam ederler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı İhsan

İstediginiz bir aci varsa foto cekebilirim ama biraz hizli cevap verin

her açıdan ltf  :bandit:!
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

Bugün kalkış olmadı mı ?
sabah oldu aksam ara verilmis goruntuye gore malzeme alimi ve v halatlarin gerdirilme islmeleri vardir onlari bugun bitirip yarin devam ederler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mahmut

İsciler kafeslere de dagiliyor baslayacak herhalde kaldirma

Çevrimdışı Efe

V halatlat cok bollasmis onlarin gerilmesi gerekiyor ayrica semerleri aliyorlar iceri
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

İsciler kafeslere de dagiliyor baslayacak herhalde kaldirma
bi baksana 15 dakkika isin yoksa kafeslere girerlerse yazsana sana zahmet
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

sen de ki şu projeleri de ne zaman göreceğiz stad bitti @Necmi abi
:upto: :upto: :upto:  AutoCad kullanmayı biliyormusun :D

Çevrimdışı Mahmut

bi baksana 15 dakkika isin yoksa kafeslere girerlerse yazsana sana zahmet
10 dk dir girdiler zaten

Çevrimdışı İhsan

Güzel yapmışsın ama burada bir yanlışlık olsa gerek:
Mickey mouslar yaklaşık +5m kotundan monte edildi. Fotolardan böyle algıladım. Yani şu anki iskelenin seviyesi alt loca katından bile daha altında.

Şu anda ise Mickey mouslar üst loca katındın bile üstüne çıkmış vaziyette.  Yani yaklaşık +13.5m kotundayız

Bence biz şu anda 8-9m kaldırdık bile. Bugün kaldırılış olursa 10m yi bile bulabiliriz.

:halay: :ishock:  :super:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı haruntsn

663701844171075586[/tweet]][/url]

Çevrimiçi Necmi

bir öndeki boğumdan alman gerekiyordu sanırım nerden baksan 130-140 cm farkeder :D  @badr_y

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Mahmut

Kalkti sahitlerim var boruya odaklandim beyin bedava