Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5522321 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

2. katın üstüne çıkar büyük ihtimalle artık, ben perşembe veya cuma günü kaldırma işi biter diye düşünüyorum ama V halatların takılması, sjlerin sökülmesi falan sürebilir 1-2 hafta daha :)
takılsında yerine diğerler işler teferruat sonuçta söküm işi çabuk olur takmak zor zaman alıyor iskeleler ne kadar zaman aldı kurulum olarak 1 günde söküldüler strand jacklerde birkaç günde sökülür zaten takiben oluklu boru montajı ve kedi yolu montajı başlayacak  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle sağolun bir önceki mesajıma birçok arkadaşımız yanıt vermişler.  :hosgeldin ler için de teşekkür ederim.  :)

Uzun süre yurtdışında olduğum için sizler kadar yakından takip edemedim stad işini ama bu ve önümüzdeki sene kısmetse kombinemi alıp kapalı üstte yer almak istiyorum. Şimdi yarın passoligimi ve kombinemi alacağım ama kesin emin olmak istediğim birşey var. Şimdi kombine alırsam hem olimpiyat, başakşehir vs. deki maçlara hem de vodafone arena açıldıktan sonra 1 sene boyunca tüm maçlara ekstra bir işlem, ücret vs ödemeden giriş hakkı kazanıyor muyuz?

Eğer böyleyse kombineyi seneye almaktansa şimdi almak çok daha akıl karı görünüyor, eğer yanlışım varsa ikaz ederseniz sevinirim, ona göre ben de yerimi ayırtacağım mabedimizden  :acim:

Bursa galibiyetimizi kutlarım, herkese iyi geceler  :serefe:
Geçerli yanlız başakşehir stadı küçük olduğu için orda bilet satın alıyorsun sonra kulüp parasını
hesabına geri iade ediyor amaç gidecek olanların yerini rezerve edebilmesi. Başakşehirde kombine sayısından
daha az koltuk var.

Çevrimdışı Ferhat Türk

Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı AmaralGürses

Geçerli yanlız başakşehir stadı küçük olduğu için orda bilet satın alıyorsun sonra kulüp parasını
hesabına geri iade ediyor amaç gidecek olanların yerini rezerve edebilmesi. Başakşehirde kombine sayısından
daha az koltuk var.

Eyvallah  :You_Rock_Emoticon:

Çevrimdışı federal1903

formanda ter olmaya geldik BESIKTASK

Çevrimdışı Serdkar

Çevrimdışı enemy1903

Çevrimdışı empisayn

Az önce stadın yanından geçtim sj kafeslerinin içinde çalışanlar yoktu daha başlamadı sanırım kaldırma işlemi şuan . Ama artık dışardan bakan normal bir insan bile o beyaz çelikleri daha yüksekte görebiliyor max 3-4 güne tepede görürüz .
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı aoguzd

bjk_mabet ‏@bjk_mabet  8 dk.8 dakika önce
Mutlu haftalar büyük BEŞİKTAŞ taraftarı...

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Günaydın tüm arena kartalları.Kaldırma başlamış.

Çevrimiçi Akil Emre

İyiki BEŞİKTAŞ var...

Çevrimdışı Efe

@Efe maçta mıydın bugün
yok timsah arena acilmadan maca gitmem burda stadi fiziki olarak baya sıkıntılı
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mahmut

Gunaydin herkese, simdi stadin onunden gectim.
Her kafeste isciler var yine, yani kaldirma basliyor ya da basladi bugun icin

Çevrimdışı ahmetx

Günaydın ! Bursanın Atatürk stadında son maçıydı galiba değil mi ?
İtinayla stad açılır ve kapatılır .

adını kapalıya yazdıracağız BEŞİKTAŞ JK
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

Gunaydin herkese, simdi stadin onunden gectim.
Her kafeste isciler var yine, yani kaldirma basliyor ya da basladi bugun icin
zannedersem saat 10 gibi basliyorlar germeye saat 1 e kadar ilk germe sonra saat 3 gibi basliyorlar 5 e kadar 2. germe
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı keremd

Çatıda son durum

Çevrimdışı bertanb

Herkese iyi haftalar BEŞİKTAŞ lı kardeşlerim :sevinc   hafta başlangıçları bizlerde heyecan başlangıçları olmaya başladı :D
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı ers_an

Günaydınlar millet. Ağzımızın tadı hep böyle olsun. Güzel haberler ile güne ve haftaya başlayalım.

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Yakup

Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Doğuhan

Sanat... :D

mabetin attığı foto üzerine sanatsal bir çalışmam :D

3adam + 1dmc = 175x3 + 46 = 571 cm herkese hayırlı olsun :D

Çevrimdışı warofpoet

Sanat... :D

:kop: :kop: :kop: o son damacana beni öldürdü  :lol:  Herkese günaydın iyi haftalar.
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...