Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5685918 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Tugay

Allah hayırlı şekilde bitirmeni nasip etsin. Stad elbet açılır.

Sağolasın.

Çevrimiçi Necmi

Abi çalışmalar devam ediyor haklısın gittim gördüm hep bi hareket var, ama asıl çalışmalar devam etmiyor bunu da söylemek lazım. Uzun halatlar serilmiyor, strand-jackler takılmıyor. Çatının asıl işi bunlar şu an ve bu işler durmuş durumda.
yok kardeşim uzun halatlar takılıyor bağlantı parçaları yerleştiriliyor
strand-jackların 42 taneside hazırlanmış yani çatı işi durmadı aynen devam ediyor
çember bitseydide bu süreci yaşayacaktık şu an için kaza olan alanda bir çalışma yok
ama çatının diğer kısımlarında var bu kaza iz inşaatıda çok zorda bıraktı eminim ekip
sayısını arttırarak kaybettiği zamanı telafi edecektir. Yeterki ana halatlarda bir sıkıntı olmasın.
tek temenni edeceğimiz şey budur.

Çevrimdışı Efe

yok kardeşim uzun halatlar takılıyor bağlantı parçaları yerleştiriliyor
strand-jackların 42 taneside hazırlanmış yani çatı işi durmadı aynen devam ediyor
çember bitseydide bu süreci yaşayacaktık şu an için kaza olan alanda bir çalışma yok
ama çatının diğer kısımlarında var bu kaza iz inşaatıda çok zorda bıraktı eminim ekip
sayısını arttırarak kaybettiği zamanı telafi edecektir. Yeterki ana halatlarda bir sıkıntı olmasın.
tek temenni edeceğimiz şey budur.
röntgen isini bu hafta bitirirler insallah kazanin uzerinden 1 ay gecti 1 ay kaybi telafi ederler inşallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi mellfred

ne röntgenmiş arkadaş... bir ay oldu be !

Çevrimiçi COB

Bu hafta içinde röntgen biter dediler,  bitmedi. Ne haber ne resim nede kamera yok, bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz gece.

Su röntgenler testler bir ayda bitmiyorsa ya biz hiçbirşey bilmiyoruz yada çok vakit kaybediliyor. Bari ince işçilik ne alemde onu bilsek, 100 kişi calisiyor madem, yok mu bilgi verecek bir arkadaş.

Eminim dünkü maç vodafone arenada oynansaydı yenerdik yenmesinede stadyumla yenmek demek taraftarla yenmek demek.Öyle anlaşılıyorki kadro kötü.
Kaleci kötü
Gökhan töre yine başladı artistliğe
Ouaresma zaten artistti
Defans canlı bomba
İşi bitmiş bi gomez
Fazla umutlanılan cenk tosun

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ferhat Türk

Bu stat bir an önce bitmeli artık yönetim çok safsaklamaya başladı röntgen çekimi 2 haftada biter çalışmalar tekrar başlar dediler 1.5 ay olacak neredeyse hala hiç bir şey yok yazıktır günahtır. Dünkü maç olimpiyat yerine arenada olsa bu lazlarin haddine miydi bizi yenmek geçen sene konyada madara oldular. Aynı zamanda bu olimpiyat stadini oraya yapmasına onay çıkartan bizim rahmetli köylü başbakanı da yad ediyorum
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Ensar

devre arasina ne yapıp edip yetişmeli bu stat
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Serkan7738

devlet hastanesinde bile röntgen çektirsek en geç 10 gün sonra sonucu çıkıyo bu nası iş arkadaş anlamadım

Serkan 7738 haklısın kardeş ancak röntgen sonucunun 10 gün sonra alınması 20 yıl önceydi

Çevrimdışı Haldun

Dunku yenilginin en buyuk nedeni olmpiyat stadir yetkililer transfer kadar stada da onem vermeliler gecen yil 5 olimpiyat macindan sadece bursayi yendik o da son 10 saniyedeki penalti atisindan olimpiyat oraya gelen takimlar icin cennet cunku deplasmana geldiklerini hissetmiyorlar.ruzgardan dolayi ne dogru duzgun pas yapiliyor ne de orta aciliyor ozellikle o stadda kornerden gol bulmamiz imkansiz.zaman gecmeden basksehir ya da ankaraya donus saglanmali belli ki vodefone nisan ayina mayis ayina yetisecek yetkililer de stadi yarim acacagimiza 2 ay bekleyip agustosda tam bir sekilde gorkemli acilis yapalim diyecekler

[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2015, 15:50:42 Haldun ]

Çevrimdışı Haldun

Ne ev sahibi ne de deplasman takimi top oynayabiliyor olimpiyatta dun trabzon da topun t sini oynamadi 10 kisi kaldigimizdan dolayi yenildik taraftar zaten derbilere uefa maclarina buraya gelecek bari diger maclar icin eziyet cektirmesinler taraftara

Çevrimdışı Haldun

Eminim dünkü maç vodafone arenada oynansaydı yenerdik yenmesinede stadyumla yenmek demek taraftarla yenmek demek.Öyle anlaşılıyorki kadro kötü.
Kaleci kötü
Gökhan töre yine başladı artistliğe
Ouaresma zaten artistti
Defans canlı bomba
İşi bitmiş bi gomez
Fazla umutlanılan cenk tosun

isi bitmis bi gomez fazla umutlanilan bi cenk  :alala: :alala: gomez daha geleli 2 hafta oluyor toplasan 20 dakka forma giydi bi bismillah cenk dun tore golu atsa bir asist yapiyordu bencillik yapsa golu kendi atacakti gecen hafta 3 gol atti  :alala:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu sene yine daha önce iki defa denenmiş ve berbat sonuçlar aldığımız olimpiyat stadı stratejisiyle başlamamızı bana kimse açıklayamaz arkadaş. Biz nasıl hatalarımızdan ders almıyoruz alamıyoruz anlamıyorum. Daha stat yıkılmadan önce Olimpiyat stadıyla olmaz diye burada bas bas bağırdık. İstediğin kadar iyi takım kur Olimpiyat stadında maça çıktığın zaman Çemişkezekspor'dan bir farkın kalmıyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi 38life

isi bitmis bi gomez fazla umutlanilan bi cenk  :alala: :alala: gomez daha geleli 2 hafta oluyor toplasan 20 dakka forma giydi bi bismillah cenk dun tore golu atsa bir asist yapiyordu bencillik yapsa golu kendi atacakti gecen hafta 3 gol atti  :alala:

Biz dün "Gökhan Töre gelmeden burdan çıkmayız" diye bağırdık Tolga gitti Töreyi çıplak ayakla getirdi sahanın ortasına alkışladık. O futbolcular bizim! en az 1 yıl boyunca da onlar oynucak bu takımda. Bu moralsizlikle gelecek maçlarda nasıl oynayacak bu çocuklar? Gökhan sahaya gelirken dün başını kaldırıp tribünlere bakamıyordu. Yazık değil mi bu futbolcuya, futbolcuyu geçtim onun giyeceği formaya, armaya yazık değil mi. Biz Töreye üçlü çektirdik maçtan sonra amacımız akbabalara (medya) yem etmemekti. 1 maçta bütün takımı, oyuncuları, hocayı herşeyi sattı yine Beşiktaş taraftarı. Yazık.-- Dün Gomez süre aldığı bölümde gayet iyiydi. tek başına ileride oynadı mücadele etti.

Neyse çok konu dışı oldu. Olimpiyat stadı gerçekten çok soğuk bir stad. Hava olarak demiyorum atmosfer olarak berbat. Ben o stada girince direkt bu maçı kazanamıcaz gibi his oluşuyo içimde. Lanetli bi stad sanki.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2015, 16:22:31 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Efe

Bu sene yine daha önce iki defa denenmiş ve berbat sonuçlar aldığımız olimpiyat stadı stratejisiyle başlamamızı bana kimse açıklayamaz arkadaş. Biz nasıl hatalarımızdan ders almıyoruz alamıyoruz anlamıyorum. Daha stat yıkılmadan önce Olimpiyat stadıyla olmaz diye burada bas bas bağırdık. İstediğin kadar iyi takım kur Olimpiyat stadında maça çıktığın zaman Çemişkezekspor'dan bir farkın kalmıyor.
burda is donup dolasip vodafone arenaya geliyor artik bitirilmeli en azindan 2.yariya orda baslamaliyiz yoksa bu senede kayip olacak insallah halatlarda problem olmazda 2.yari geceriz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Serhat Akkaya

burda is donup dolasip vodafone arenaya geliyor artik bitirilmeli en azindan 2.yariya orda baslamaliyiz yoksa bu senede kayip olacak insallah halatlarda problem olmazda 2.yari geceriz
Gerekirse transfer yapılmasın stat bitirilsin diye söyledik, çünkü stadın olmadığı sürece olimpiyatta oynadığın sürece yaptığın transferlerinde bir anlamı kalmıyor. İstersen Ronaldo'yu getir olimpiyat stadına çıkınca 1 olan gücü 0,6 a iniyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Haldun

Gerekirse transfer yapılmasın stat bitirilsin diye söyledik, çünkü stadın olmadığı sürece olimpiyatta oynadığın sürece yaptığın transferlerinde bir anlamı kalmıyor. İstersen Ronaldo'yu getir olimpiyat stadına çıkınca 1 olan gücü 0,6 a iniyor.
son harfine kadar katiliyorum :claps: :ok:

Çevrimdışı ahmet türker

olimpiyat stadında ses sistemi bile kötü ,kalenin arkasına varil kadar kolonlar koymuşlar ama takım kadrolarını anons ettiklerinde kimse bir şey anlamıyor . kolonların yerine varil olsa aynı şey..

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 23 Ağustos 2015 (18:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Ekrem  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ALBATROS

tribün altındaki dış duvara siyah taş döşenmeye başlanmış bakalım nasıl duracak bitince  :bandit:

Çevrimdışı Efe

dış kisim baya baya ilerlemis artik goruntu harika olacak bi kac ay sonra bu hafta su halat olayinin kesinlesip onumuze bakmamiz lazim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

malum soruyu sorayım ne zaman giriyoruz stadyuma? son gelişmeler nedir, son olan olaydan beri takip etmiyorum stadyumun durumunu bilgilendirebilir misiniz?
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2015, 20:16:21 TØLGA ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ahmet türker

dış kisim baya baya ilerlemis artik goruntu harika olacak bi kac ay sonra bu hafta su halat olayinin kesinlesip onumuze bakmamiz lazim
olimpiyattan sonra ,vodafon arena bize, cennete geldik hissini vereceği kesin ..

Çevrimdışı Efe

malum soruyu sorayım ne zaman giriyoruz stadyuma? son gelişmeler nedir, son olan olaydan beri takip etmiyorum stadyumun durumunu bilgilendirebilir misiniz?
1 aydir herangibi kesin bilgi yok halatlarla ilgili röntgen isini bekliyoruz bu  hafta cozulecegini umuyoruz
Şampiyon Beşiktaş JK