Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 184 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5686970 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı yldrmaydn

Vodafone Arena 23 Ağustos 2015 (18:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Ekrem  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

@Necmi

fotolar kalktı mı linke giriyorum hiç foto yok?
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı Erol Akçınar

Gözümüz aydın inşallah kısa bir sürede biter yuvamız :)

Çevrimdışı Mustafa UZUN

@bjk_mabet: Çatı kablosu tetkikleri bitti kabloda bi sıkıntı yok gözümüz aydın...

Daha güzel bir haberle başlayamazdık herhalde güne. Hepimizin gözü aydın :halay:

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bugün bizim için bayram ! Rabbim kazasiz belasız açmayı nasip etsin inşAllah :)  Çatıyı koyalım Çatıyı :)
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı kaanzor

"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Ensar

Bitecek bitecek bu stad inşallah bitecek arkadaş :D #sabret
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

@bjk_mabet: Çatı kablosu tetkikleri bitti kabloda bi sıkıntı yok gözümüz aydın...

:steamed: :steamed: :steamed: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:

:sevinc :sevinc :sevinc :sevinc :sevinc
 :photo:
 :ishock: :ishock: :ishock: :halay: :halay:

Çevrimdışı Ensar

Acele edilsin diye söylemiyorum ama başkan ne yapip edip devre arasına bu stadı yetistirmeli , eksikliğini çok çekiyoruz çok

Çevrimdışı bnymnd

Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı Tarık16

mabet sayesinde pazartesi sendromunu yaşamadan başlıyoruz haftaya... Liverpoolu elediğimizde bile bu kadar sevinmemiştim. geldiğimiz hale bak yaa :)

Çevrimdışı Prostatic

@Necmi

fotolar kalktı mı linke giriyorum hiç foto yok?

aynen bende göremiyorum fotoğrafları !
İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

Çevrimdışı carsikartali

Borulara hemen baslanirsa hafta sonuna cok farli bir yerde oluruz.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Borular strandjacklerin filan takılması kısaca çatının kalkmaya hazırlanması ne kadar zaman alır sizce tahmini  ? Ekim sonu çatı havada olur mu ?
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Ensar

Aralık gibi açılır mı stat ?
Mümkün gözükmüyor , hayal , belki ocak 17 mersin maçı ama o da belki ve bayağı eksik bi stad olur , kazasız belasız hızlı bir çalışma sonucu devre arası açabiliriz

Kurban kesmeliyiz kulüp olarak , öyle bir koyun felan değil , fazlaca keselim fakire fukuraya dağıtalım

Çevrimdışı yavvuzz

Mabetin haber gunes gibi dogdu. Borularin imalati coktan baslamistir zaten bence bu hafta zaman kaybetmeden montaj baslar. Bu stadin bir an once bitmesi lazim .

Çevrimdışı Ferhat Türk

Şükürler olsun sonunda röntgen işleri bitmiş Sonuç beklendiği gibi temiz çıkmış iskele çöktükten sonra bu işlerle uğraşmayıp devam etseydik şuan çatı havada olurdu ama bu riski göze alamazdik o yüzden doğru olanın yapıldığını düşünüyorum. Allah bu sefer başka kaza bela vermeden 2.devreye stadimizi açmayı da nasip etsin
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Şu stad gs maçına yetişsin başka bir şey istemiyorum.

Çevrimdışı Ceeyyhun

kanser şüphelisiyle doktora giden adam gibiyim çok şükür sonuçlar temiz çıktı. Gerçi Beşiktaşlı olduğumuz için o şüphe her gün yeniden doğuyor.

Allah bir daha kaza, bela vermeden sorunsuz ilerlesin inşallah. 

Çevrimdışı ayayhan

Çevrimdışı serti67

ahey ahey  lililililililililililililil :halay: tey tey tey cok sukur guzel haber flash tv moduna gectım halaya devam
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Berk

Mabetten allah razı olsun.Allahhh allaahh alllaah allllaah nu nasıll sevmekkk :ishock: :ishock: :ishock: :halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Budur ya çok şükür acele etmeden 1 1 yerleştirerek haftanin sonuna yetişir demirler herhalde

Çevrimdışı serti67

23 agustos resımlerı forumda acılmadı bende neden acaba bakmadık bır el atıverın hazır catıyla ılgılı guzel haber varken keyıfle resım bakıyım uzun szaman sonra
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS